Pořadí v 1. a 2.kvalifikaci (Skupina: Elite | Sezona: 38 | Závod: 2)

Zvolte si jinou skupinu:  Sezona:  Závod:
1 kvalifikace
Poz. Pneu Jméno manažera Země Čas kola Rozdíl
První Michelini  Toygun Senler4   1:32.010s  + 0.000s
2 Michelini  Christos Bobolis   1:32.183s  + 0.173s
3 Michelini  João Monteiro1   1:32.316s  + 0.306s
4 Bridgerock  Rimantas Sagatas2   1:32.327s  + 0.317s
5 Michelini  Sion Francis   1:32.386s  + 0.376s
6 Michelini  Vsevolod Demydov   1:32.503s  + 0.493s
7 Michelini  Paulo Pinto   1:32.603s  + 0.593s
8 Michelini  Lee Harding   1:32.697s  + 0.687s
9 Michelini  Rafael Mantovani   1:32.703s  + 0.693s
10 Michelini  Radomir Czech   1:32.932s  + 0.922s
11 Michelini  Ilya Medvedev   1:33.088s  + 1.078s
12 Michelini  Martynas Atkočius   1:33.210s  + 1.200s
13 Michelini  Daniel Comalada   1:33.263s  + 1.253s
14 Michelini  Mihail Golovanov   1:33.325s  + 1.315s
15 Michelini  Christoph Seifriedsberger   1:33.331s  + 1.321s
16 Michelini  Vladimir Islentiev2   1:33.347s  + 1.337s
17 Badyear  Leandro Sereno6   1:33.443s  + 1.433s
18 Yokomama  Jukka Sireni   1:33.485s  + 1.475s
19 Badyear  Mikko Suhonen   1:33.821s  + 1.811s
20 Michelini  Rodrigo Velasco   1:33.836s  + 1.826s
21 Dunnolop  Nico Zou   1:34.052s  + 2.042s
22 Badyear  Franco Dei Cas   1:34.058s  + 2.048s
23 Yokomama  Wojciech Uzikowski   1:34.064s  + 2.054s
24 Yokomama  Frederico Neves   1:34.065s  + 2.055s
25 Dunnolop  Bartek Wójcicki   1:34.217s  + 2.207s
26 Yokomama  Ian Lynch   1:34.311s  + 2.301s
27 Yokomama  Michael Winkley   1:34.331s  + 2.321s
28 Dunnolop  Michail Ivanov   1:34.430s  + 2.420s
29 Dunnolop  Roman Maksimenkov   1:34.454s  + 2.444s
30 Yokomama  Ioannis Dimitroglou   1:34.502s  + 2.492s
31 Badyear  Aleksej Sutkin   1:34.632s  + 2.622s
32 Yokomama  Kiran Patel   1:34.754s  + 2.744s
33 Dunnolop  Denis Titov   1:34.836s  + 2.826s
34 Michelini  Heite Schaumann   1:34.863s  + 2.853s
35 Yokomama  Joao Barbosa   1:35.079s  + 3.069s
36 Badyear  Christer Andersson   1:35.099s  + 3.089s
37 Yokomama  Paweł Parszuto   1:35.859s  + 3.849s
38 Pipirelli  Peter Bönisch   1:36.666s  + 4.656s
39 Pipirelli  Rafal Kowalski   1:36.750s  + 4.740s
40 Yokomama  Maxim Pugovok   1:36.944s  + 4.934s
2 kvalifikace
Poz. Pneu Jméno manažera Země Čas kola Rozdíl
První Michelini  Toygun Senler4   1:32.232s  + 0.000s
2 Michelini  Vsevolod Demydov   1:32.401s  + 0.169s
3 Michelini  Sion Francis   1:32.650s  + 0.418s
4 Michelini  Paulo Pinto   1:32.779s  + 0.547s
5 Michelini  João Monteiro1   1:32.831s  + 0.599s
6 Michelini  Christos Bobolis   1:33.001s  + 0.769s
7 Michelini  Vladimir Islentiev2   1:33.084s  + 0.852s
8 Michelini  Radomir Czech   1:33.505s  + 1.273s
9 Michelini  Ilya Medvedev   1:33.525s  + 1.293s
10 Michelini  Mihail Golovanov   1:33.552s  + 1.320s
11 Michelini  Lee Harding   1:33.573s  + 1.341s
12 Michelini  Rafael Mantovani   1:33.676s  + 1.444s
13 Michelini  Christoph Seifriedsberger   1:33.683s  + 1.451s
14 Badyear  Leandro Sereno6   1:33.719s  + 1.487s
15 Michelini  Daniel Comalada   1:33.799s  + 1.567s
16 Bridgerock  Rimantas Sagatas2   1:34.008s  + 1.776s
17 Michelini  Martynas Atkočius   1:34.258s  + 2.026s
18 Badyear  Mikko Suhonen   1:34.388s  + 2.156s
19 Dunnolop  Bartek Wójcicki   1:34.437s  + 2.205s
20 Dunnolop  Michail Ivanov   1:34.592s  + 2.360s
21 Badyear  Franco Dei Cas   1:34.599s  + 2.367s
22 Michelini  Rodrigo Velasco   1:34.611s  + 2.379s
23 Yokomama  Wojciech Uzikowski   1:34.629s  + 2.397s
24 Yokomama  Jukka Sireni   1:34.740s  + 2.508s
25 Yokomama  Frederico Neves   1:34.771s  + 2.539s
26 Yokomama  Michael Winkley   1:34.932s  + 2.700s
27 Dunnolop  Roman Maksimenkov   1:34.988s  + 2.756s
28 Yokomama  Kiran Patel   1:35.130s  + 2.898s
29 Yokomama  Joao Barbosa   1:35.160s  + 2.928s
30 Dunnolop  Nico Zou   1:35.380s  + 3.148s
31 Yokomama  Paweł Parszuto   1:35.573s  + 3.341s
32 Michelini  Heite Schaumann   1:35.576s  + 3.344s
33 Badyear  Christer Andersson   1:35.766s  + 3.534s
34 Dunnolop  Denis Titov   1:35.834s  + 3.602s
35 Badyear  Aleksej Sutkin   1:35.899s  + 3.667s
36 Yokomama  Ian Lynch   1:36.008s  + 3.776s
37 Yokomama  Ioannis Dimitroglou   1:36.075s  + 3.843s
38 Yokomama  Maxim Pugovok   1:37.246s  + 5.014s
39 Pipirelli  Peter Bönisch   1:37.718s  + 5.486s
40 Pipirelli  Rafal Kowalski   1:37.838s  + 5.606s