Pořadí v 1. a 2.kvalifikaci (Skupina: Elite | Sezona: 4 | Závod: 1)

Zvolte si jinou skupinu:  Sezona:  Závod:
1 kvalifikace
Poz. Jméno manažera Země Čas kola Rozdíl
První  Petar Totev1   1:11.529s  + 0.000s
2  Edvinas Pranculevicius   1:11.959s  + 0.430s
3  Vaidotas Valiukas   1:12.222s  + 0.693s
4  Mariano Torregomez   1:12.287s  + 0.758s
5  Leandro Sereno   1:12.341s  + 0.812s
6  Maxim Kotov   1:12.391s  + 0.862s
7  Evaldas Dzimanavicius   1:12.541s  + 1.012s
8  Cristian Iorga1   1:12.673s  + 1.144s
9  Robert Halubek   1:12.983s  + 1.454s
10  Martin Narusk   1:13.081s  + 1.552s
11  Gediminas Slapaitis   1:13.091s  + 1.562s
12  Peter Bubak   1:13.157s  + 1.628s
13  Ken O Neal   1:13.160s  + 1.631s
14  Richard Ehrlich   1:13.219s  + 1.690s
15  Georgi Georgiev   1:13.237s  + 1.708s
16  Henrikas Smilgevicius   1:13.270s  + 1.741s
17  Gatis Laugalis   1:13.580s  + 2.051s
18  Alexander Velev   1:13.603s  + 2.074s
19  Henri Erilaid   1:13.703s  + 2.174s
20  Rinat Hafisoff   1:13.709s  + 2.180s
21  Ivan Mishinev   1:13.725s  + 2.196s
22  Saulius Kepezinskas   1:13.775s  + 2.246s
23  Carlos Alves   1:13.794s  + 2.265s
24  Luke Sowersby   1:13.799s  + 2.270s
25  Mikko Peltola   1:13.947s  + 2.418s
26  Andrius Norutis   1:14.122s  + 2.593s
27  Andrei Georgescu   1:14.223s  + 2.694s
28  Ivan Ankov   1:14.520s  + 2.991s
29  Paulius Ragulis   1:14.689s  + 3.160s
30  Paulius Maciulaitis   1:14.746s  + 3.217s
31  Bart Stockmann   1:14.764s  + 3.235s
32  Rui Fonseca   1:14.821s  + 3.292s
33  Vladimir Islentiev   1:14.898s  + 3.369s
34  Traian Voicu   1:15.215s  + 3.686s
35  Domingo Viciconti   1:15.318s  + 3.789s
36  Michael Fletcher   1:15.357s  + 3.828s
37  Justas Patkauskas   1:15.536s  + 4.007s
38  Nikolay Ivanov   1:16.760s  + 5.231s
2 kvalifikace
Poz. Jméno manažera Země Čas kola Rozdíl
První  Petar Totev1   1:13.162s  + 0.000s
2  Vaidotas Valiukas   1:13.237s  + 0.075s
3  Cristian Iorga1   1:13.241s  + 0.079s
4  Mariano Torregomez   1:13.493s  + 0.331s
5  Edvinas Pranculevicius   1:13.575s  + 0.413s
6  Leandro Sereno   1:13.639s  + 0.477s
7  Maxim Kotov   1:14.017s  + 0.855s
8  Peter Bubak   1:14.115s  + 0.953s
9  Gatis Laugalis   1:14.267s  + 1.105s
10  Gediminas Slapaitis   1:14.354s  + 1.192s
11  Evaldas Dzimanavicius   1:14.471s  + 1.309s
12  Georgi Georgiev   1:14.496s  + 1.334s
13  Martin Narusk   1:14.504s  + 1.342s
14  Robert Halubek   1:14.524s  + 1.362s
15  Henrikas Smilgevicius   1:14.650s  + 1.488s
16  Alexander Velev   1:14.719s  + 1.557s
17  Richard Ehrlich   1:14.783s  + 1.621s
18  Henri Erilaid   1:14.986s  + 1.824s
19  Rinat Hafisoff   1:15.067s  + 1.905s
20  Saulius Kepezinskas   1:15.111s  + 1.949s
21  Luke Sowersby   1:15.118s  + 1.956s
22  Carlos Alves   1:15.156s  + 1.994s
23  Ken O Neal   1:15.192s  + 2.030s
24  Andrei Georgescu   1:15.246s  + 2.084s
25  Mikko Peltola   1:15.251s  + 2.089s
26  Paulius Maciulaitis   1:15.315s  + 2.153s
27  Andrius Norutis   1:15.409s  + 2.247s
28  Ivan Mishinev   1:15.532s  + 2.370s
29  Vladimir Islentiev   1:15.642s  + 2.480s
30  Ivan Ankov   1:15.684s  + 2.522s
31  Bart Stockmann   1:15.719s  + 2.557s
32  Paulius Ragulis   1:16.061s  + 2.899s
33  Traian Voicu   1:16.209s  + 3.047s
34  Michael Fletcher   1:16.716s  + 3.554s
35  Rui Fonseca   1:16.834s  + 3.672s
36  Domingo Viciconti   1:16.932s  + 3.770s
37  Justas Patkauskas   1:17.186s  + 4.024s
38  Nikolay Ivanov   1:17.870s  + 4.708s