Pořadí v 1. a 2.kvalifikaci (Skupina: Elite | Sezona: 44 | Závod: 9)

Zvolte si jinou skupinu:  Sezona:  Závod:
1 kvalifikace
Poz. Pneu Jméno manažera Země Čas kola Rozdíl
První Hancock  Roland Postle   1:31.607s  + 0.000s
2 Hancock  Leandro Sereno6   1:31.776s  + 0.169s
3 Hancock  Shoaib Mohamed   1:32.220s  + 0.613s
4 Hancock  Florencia Caro   1:32.677s  + 1.070s
5 Hancock  Christos Bobolis   1:32.766s  + 1.159s
6 Hancock  Pavlin Tzvetanov   1:32.961s  + 1.354s
7 Dunnolop  Victor Chernyshev   1:32.963s  + 1.356s
8 Dunnolop  Vsevolod Demydov2   1:33.015s  + 1.408s
9 Michelini  Roman Lizogub   1:33.028s  + 1.421s
10 Hancock  João Monteiro2   1:33.040s  + 1.433s
11 Hancock  Robertas Petniūnas   1:33.116s  + 1.509s
12 Hancock  Pavel Buhharin   1:33.136s  + 1.529s
13 Hancock  Michal Szopinski   1:33.290s  + 1.683s
14 Hancock  Toygun Senler6   1:33.303s  + 1.696s
15 Dunnolop  Alexey Manukalov   1:33.426s  + 1.819s
16 Contimental  Maja Soren   1:33.541s  + 1.934s
17 Contimental  Nikolay Borzenkov   1:33.730s  + 2.123s
18 Hancock  Atis Praudins   1:33.810s  + 2.203s
19 Michelini  Kirill Sikachyov   1:33.849s  + 2.242s
20 Michelini  Guy Smets   1:34.343s  + 2.736s
21 Dunnolop  Frederico Neves1   1:34.375s  + 2.768s
22 Contimental  Martynas Atkočius   1:34.384s  + 2.777s
23 Contimental  Evgeny Tkachenko   1:34.401s  + 2.794s
24 Contimental  Tomek Kiełpiński   1:34.555s  + 2.948s
25 Badyear  Andrey Mochalov   1:34.775s  + 3.168s
26 Contimental  Stefan Gommans   1:34.899s  + 3.292s
27 Badyear  Pedro Nazaré   1:35.090s  + 3.483s
28 Badyear  Sergey Sergeev   1:35.396s  + 3.789s
29 Badyear  Timo Sydänmetsä   1:35.651s  + 4.044s
30 Badyear  Nafornita Adrian   1:35.749s  + 4.142s
31 Pipirelli  Piotr Wechterowicz   1:35.750s  + 4.143s
32 Pipirelli  Tomas Červinskis   1:35.829s  + 4.222s
33 Avonn  Stefan Wenke   1:35.859s  + 4.252s
34 Yokomama  David Rolleston   1:36.228s  + 4.621s
35 Pipirelli  Paul Shirnin   1:36.365s  + 4.758s
36 Avonn  Igor Grygoruk   1:36.747s  + 5.140s
37 Avonn  Alexander Hrizantov   1:37.340s  + 5.733s
38 Pipirelli  Pascal Van Kleij   1:38.013s  + 6.406s
39 Avonn  Sam Brierley   1:38.621s  + 7.014s
40 Pipirelli  Ian Lynch   1:39.118s  + 7.511s
2 kvalifikace
Poz. Pneu Jméno manažera Země Čas kola Rozdíl
První Hancock  Roland Postle   1:32.634s  + 0.000s
2 Hancock  João Monteiro2   1:33.052s  + 0.418s
3 Hancock  Leandro Sereno6   1:33.227s  + 0.593s
4 Hancock  Toygun Senler6   1:33.250s  + 0.616s
5 Hancock  Shoaib Mohamed   1:33.438s  + 0.804s
6 Hancock  Florencia Caro   1:33.575s  + 0.941s
7 Hancock  Christos Bobolis   1:33.783s  + 1.149s
8 Dunnolop  Alexey Manukalov   1:33.891s  + 1.257s
9 Dunnolop  Victor Chernyshev   1:33.962s  + 1.328s
10 Hancock  Pavel Buhharin   1:33.968s  + 1.334s
11 Hancock  Pavlin Tzvetanov   1:34.082s  + 1.448s
12 Dunnolop  Vsevolod Demydov2   1:34.086s  + 1.452s
13 Hancock  Michal Szopinski   1:34.206s  + 1.572s
14 Hancock  Robertas Petniūnas   1:34.318s  + 1.684s
15 Hancock  Atis Praudins   1:34.329s  + 1.695s
16 Michelini  Kirill Sikachyov   1:34.731s  + 2.097s
17 Dunnolop  Frederico Neves1   1:34.735s  + 2.101s
18 Michelini  Roman Lizogub   1:34.742s  + 2.108s
19 Contimental  Maja Soren   1:34.890s  + 2.256s
20 Contimental  Stefan Gommans   1:35.230s  + 2.596s
21 Badyear  Pedro Nazaré   1:35.298s  + 2.664s
22 Contimental  Nikolay Borzenkov   1:35.317s  + 2.683s
23 Contimental  Martynas Atkočius   1:35.576s  + 2.942s
24 Contimental  Tomek Kiełpiński   1:35.692s  + 3.058s
25 Michelini  Guy Smets   1:35.758s  + 3.124s
26 Badyear  Sergey Sergeev   1:35.883s  + 3.249s
27 Contimental  Evgeny Tkachenko   1:36.045s  + 3.411s
28 Badyear  Timo Sydänmetsä   1:36.596s  + 3.962s
29 Badyear  Andrey Mochalov   1:36.673s  + 4.039s
30 Pipirelli  Tomas Červinskis   1:36.827s  + 4.193s
31 Pipirelli  Piotr Wechterowicz   1:36.919s  + 4.285s
32 Pipirelli  Paul Shirnin   1:37.037s  + 4.403s
33 Badyear  Nafornita Adrian   1:37.120s  + 4.486s
34 Avonn  Stefan Wenke   1:37.454s  + 4.820s
35 Yokomama  David Rolleston   1:37.554s  + 4.920s
36 Avonn  Igor Grygoruk   1:37.963s  + 5.329s
37 Avonn  Alexander Hrizantov   1:39.086s  + 6.452s
38 Pipirelli  Pascal Van Kleij   1:39.404s  + 6.770s
39 Avonn  Sam Brierley   1:39.861s  + 7.227s
40 Pipirelli  Ian Lynch   1:39.937s  + 7.303s