Pořadí v 1. a 2.kvalifikaci (Skupina: Elite | Sezona: 79 | Závod: 5)

Zvolte si jinou skupinu:  Sezona:  Závod:
1 kvalifikace
Poz. Pneu Jméno manažera Země Čas kola Rozdíl
První Michelini  Jean-marc Boissinot   1:35.488s  + 0.000s
2 Bridgerock  Gyuri Székely   1:35.651s  + 0.163s
3 Hancock  Rimantas Sagatas2   1:35.973s  + 0.485s
4 Hancock  Ethan Littlejohns   1:35.974s  + 0.486s
5 Michelini  Harsh Sheth   1:36.050s  + 0.562s
6 Hancock  Ville Pohjanen   1:36.100s  + 0.612s
7 Hancock  Kuba Szajbel   1:36.114s  + 0.626s
8 Bridgerock  Andrea Squizzato   1:36.155s  + 0.667s
9 Hancock  Jasper Coosemans1   1:36.212s  + 0.724s
10 Hancock  Joaquín Quintana   1:36.292s  + 0.804s
11 Michelini  Toni Söyrinki   1:36.398s  + 0.910s
12 Bridgerock  Klas Britse   1:36.519s  + 1.031s
13 Badyear  Alessandro Casagrande   1:36.648s  + 1.160s
14 Hancock  George Slater   1:36.783s  + 1.295s
15 Hancock  Peter Both   1:36.786s  + 1.298s
16 Hancock  Gustavo Bellotto   1:36.791s  + 1.303s
17 Michelini  Roland Postle9   1:36.813s  + 1.325s
18 Badyear  Josh Clark   1:36.929s  + 1.441s
19 Michelini  Wouter Teuwen   1:36.932s  + 1.444s
20 Contimental  Marco Gianni   1:36.963s  + 1.475s
21 Hancock  Stefano Siletto   1:37.010s  + 1.522s
22 Badyear  Tan S Lake   1:37.059s  + 1.571s
23 Badyear  Yug Desai3   1:37.096s  + 1.608s
24 Badyear  Mikael Brostrom   1:37.148s  + 1.660s
25 Badyear  Pablo Fernandez   1:37.236s  + 1.748s
26 Michelini  Gary Mullins   1:37.334s  + 1.846s
27 Hancock  Wouter Kirstein   1:37.433s  + 1.945s
28 Contimental  Mattias Svensson   1:37.498s  + 2.010s
29 Badyear  Ania Piekarska   1:37.548s  + 2.060s
30 Hancock  Sergey Shinkevich   1:37.670s  + 2.182s
31 Yokomama  Gonzalo Alvarez   1:37.790s  + 2.302s
32 Badyear  Joachim Rang   1:37.873s  + 2.385s
33 Contimental  Mikko Suhonen   1:38.268s  + 2.780s
34 Pipirelli  Rowie Halcon   1:38.278s  + 2.790s
35 Badyear  Ignacio Belatti   1:38.320s  + 2.832s
36 Pipirelli  Mato Nikic   1:39.364s  + 3.876s
37 Yokomama  Jan Velske2   1:39.412s  + 3.924s
38 Pipirelli  Diogo Abdalla   1:39.514s  + 4.026s
39 Pipirelli  Andreas Ramann   1:39.629s  + 4.141s
40 Pipirelli  Róbert László2   1:39.775s  + 4.287s
2 kvalifikace
Poz. Pneu Jméno manažera Země Čas kola Rozdíl
První Michelini  Jean-marc Boissinot   1:36.494s  + 0.000s
2 Hancock  George Slater   1:36.716s  + 0.222s
3 Hancock  Kuba Szajbel   1:36.784s  + 0.290s
4 Bridgerock  Gyuri Székely   1:37.067s  + 0.573s
5 Bridgerock  Andrea Squizzato   1:37.213s  + 0.719s
6 Michelini  Harsh Sheth   1:37.335s  + 0.841s
7 Bridgerock  Klas Britse   1:37.360s  + 0.866s
8 Michelini  Toni Söyrinki   1:37.570s  + 1.076s
9 Hancock  Ville Pohjanen   1:37.603s  + 1.109s
10 Hancock  Ethan Littlejohns   1:37.663s  + 1.169s
11 Hancock  Rimantas Sagatas2   1:37.726s  + 1.232s
12 Hancock  Jasper Coosemans1   1:37.773s  + 1.279s
13 Badyear  Pablo Fernandez   1:37.812s  + 1.318s
14 Hancock  Joaquín Quintana   1:37.942s  + 1.448s
15 Hancock  Peter Both   1:37.945s  + 1.451s
16 Hancock  Stefano Siletto   1:38.164s  + 1.670s
17 Michelini  Roland Postle9   1:38.264s  + 1.770s
18 Hancock  Gustavo Bellotto   1:38.280s  + 1.786s
19 Badyear  Josh Clark   1:38.356s  + 1.862s
20 Badyear  Mikael Brostrom   1:38.579s  + 2.085s
21 Badyear  Tan S Lake   1:38.590s  + 2.096s
22 Contimental  Marco Gianni   1:38.677s  + 2.183s
23 Michelini  Wouter Teuwen   1:38.713s  + 2.219s
24 Badyear  Yug Desai3   1:38.777s  + 2.283s
25 Badyear  Alessandro Casagrande   1:38.785s  + 2.291s
26 Michelini  Gary Mullins   1:38.788s  + 2.294s
27 Hancock  Sergey Shinkevich   1:38.910s  + 2.416s
28 Badyear  Joachim Rang   1:38.924s  + 2.430s
29 Badyear  Ania Piekarska   1:38.977s  + 2.483s
30 Hancock  Wouter Kirstein   1:39.070s  + 2.576s
31 Contimental  Mikko Suhonen   1:39.123s  + 2.629s
32 Badyear  Ignacio Belatti   1:39.318s  + 2.824s
33 Pipirelli  Rowie Halcon   1:39.511s  + 3.017s
34 Contimental  Mattias Svensson   1:39.522s  + 3.028s
35 Yokomama  Gonzalo Alvarez   1:39.856s  + 3.362s
36 Pipirelli  Mato Nikic   1:40.474s  + 3.980s
37 Pipirelli  Andreas Ramann   1:40.526s  + 4.032s
38 Pipirelli  Róbert László2   1:40.623s  + 4.129s
39 Yokomama  Jan Velske2   1:40.927s  + 4.433s
40 Pipirelli  Diogo Abdalla   1:41.321s  + 4.827s