Pořadí v 1. a 2.kvalifikaci (Skupina: Elite | Sezona: 82 | Závod: 10)

Zvolte si jinou skupinu:  Sezona:  Závod:
1 kvalifikace
Poz. Pneu Jméno manažera Země Čas kola Rozdíl
První Hancock  Jasper Coosemans1   1:30.961s  + 0.000s
2 Hancock  Harsh Sheth   1:31.234s  + 0.273s
3 Hancock  Roland Postle9   1:31.623s  + 0.662s
4 Hancock  George Slater   1:31.763s  + 0.802s
5 Hancock  Mark Philips   1:31.953s  + 0.992s
6 Hancock  Luca Molendi   1:31.957s  + 0.996s
7 Hancock  Julien Prado   1:32.058s  + 1.097s
8 Hancock  Ignacio Belatti   1:32.121s  + 1.160s
9 Hancock  Patrick Urlings   1:32.356s  + 1.395s
10 Hancock  Sam Le Meur   1:32.569s  + 1.608s
11 Michelini  Alessandro Casagrande   1:32.579s  + 1.618s
12 Hancock  Alberto Pérez   1:32.587s  + 1.626s
13 Hancock  Ahmet Sonverdi   1:32.942s  + 1.981s
14 Michelini  Apostolis Goutzos   1:33.153s  + 2.192s
15 Bridgerock  Ania Piekarska   1:33.174s  + 2.213s
16 Michelini  Joachim Rang2   1:33.183s  + 2.222s
17 Bridgerock  Jan Velske2   1:33.217s  + 2.256s
18 Contimental  Farcy Génel   1:33.283s  + 2.322s
19 Bridgerock  Yug Desai3   1:33.371s  + 2.410s
20 Michelini  Rémy Pointet   1:33.384s  + 2.423s
21 Bridgerock  Wouter Teuwen   1:33.483s  + 2.522s
22 Badyear  Lee Harding   1:33.503s  + 2.542s
23 Hancock  Mihail Golovanov   1:33.560s  + 2.599s
24 Badyear  Daniele Bontempo   1:33.688s  + 2.727s
25 Badyear  Miel Soeterbroek   1:33.693s  + 2.732s
26 Michelini  Jérôme Duluard   1:33.915s  + 2.954s
27 Badyear  Gustavo Bellotto   1:34.075s  + 3.114s
28 Badyear  Michael Keeney   1:34.231s  + 3.270s
29 Contimental  Bruno Caseiro   1:34.259s  + 3.298s
30 Badyear  Michał Wilczyński   1:34.320s  + 3.359s
31 Badyear  Davide Lorenzini   1:34.446s  + 3.485s
32 Michelini  Thomas Bertolino   1:34.476s  + 3.515s
33 Contimental  Pablo Fernandez   1:34.529s  + 3.568s
34 Dunnolop  Rimantas Sagatas2   1:34.629s  + 3.668s
35 Contimental  Alex Holland   1:34.989s  + 4.028s
36 Badyear  Paulo Neves   1:35.465s  + 4.504s
37 Contimental  Twig Fahaji   1:35.611s  + 4.650s
38 Pipirelli  Emmanuel Manfre   1:36.196s  + 5.235s
39 Pipirelli  Alex Ilushenko   1:36.843s  + 5.882s
40 Pipirelli  Róbert László2   1:44.641s  + 13.680s
2 kvalifikace
Poz. Pneu Jméno manažera Země Čas kola Rozdíl
První Hancock  Jasper Coosemans1   1:32.528s  + 0.000s
2 Hancock  Luca Molendi   1:32.672s  + 0.144s
3 Hancock  Roland Postle9   1:32.740s  + 0.212s
4 Hancock  Julien Prado   1:32.785s  + 0.257s
5 Hancock  Harsh Sheth   1:32.789s  + 0.261s
6 Hancock  Mark Philips   1:32.988s  + 0.460s
7 Hancock  George Slater   1:33.067s  + 0.539s
8 Hancock  Ignacio Belatti   1:33.352s  + 0.824s
9 Michelini  Alessandro Casagrande   1:33.443s  + 0.915s
10 Hancock  Sam Le Meur   1:33.538s  + 1.010s
11 Hancock  Patrick Urlings   1:33.552s  + 1.024s
12 Hancock  Alberto Pérez   1:33.587s  + 1.059s
13 Michelini  Apostolis Goutzos   1:33.700s  + 1.172s
14 Hancock  Mihail Golovanov   1:34.119s  + 1.591s
15 Michelini  Joachim Rang2   1:34.252s  + 1.724s
16 Badyear  Daniele Bontempo   1:34.387s  + 1.859s
17 Bridgerock  Ania Piekarska   1:34.505s  + 1.977s
18 Hancock  Ahmet Sonverdi   1:34.519s  + 1.991s
19 Michelini  Rémy Pointet   1:34.651s  + 2.123s
20 Michelini  Jérôme Duluard   1:34.799s  + 2.271s
21 Bridgerock  Jan Velske2   1:34.951s  + 2.423s
22 Badyear  Davide Lorenzini   1:35.106s  + 2.578s
23 Badyear  Michael Keeney   1:35.123s  + 2.595s
24 Contimental  Bruno Caseiro   1:35.126s  + 2.598s
25 Bridgerock  Yug Desai3   1:35.205s  + 2.677s
26 Bridgerock  Wouter Teuwen   1:35.306s  + 2.778s
27 Badyear  Miel Soeterbroek   1:35.362s  + 2.834s
28 Contimental  Farcy Génel   1:35.588s  + 3.060s
29 Badyear  Michał Wilczyński   1:35.633s  + 3.105s
30 Badyear  Gustavo Bellotto   1:35.681s  + 3.153s
31 Badyear  Lee Harding   1:35.760s  + 3.232s
32 Michelini  Thomas Bertolino   1:36.008s  + 3.480s
33 Contimental  Alex Holland   1:36.169s  + 3.641s
34 Contimental  Pablo Fernandez   1:36.332s  + 3.804s
35 Dunnolop  Rimantas Sagatas2   1:36.378s  + 3.850s
36 Badyear  Paulo Neves   1:36.660s  + 4.132s
37 Contimental  Twig Fahaji   1:36.902s  + 4.374s
38 Pipirelli  Alex Ilushenko   1:38.142s  + 5.614s
39 Pipirelli  Emmanuel Manfre   1:38.343s  + 5.815s
40 Pipirelli  Róbert László2   1:48.287s  + 15.759s