Pořadí v 1. a 2.kvalifikaci (Skupina: Elite | Sezona: 82 | Závod: 8)

Zvolte si jinou skupinu:  Sezona:  Závod:
1 kvalifikace
Poz. Pneu Jméno manažera Země Čas kola Rozdíl
První Hancock  Jasper Coosemans1   1:22.075s  + 0.000s
2 Badyear  Davide Lorenzini   1:22.128s  + 0.053s
3 Bridgerock  Wouter Teuwen   1:22.156s  + 0.081s
4 Badyear  Daniele Bontempo   1:22.259s  + 0.184s
5 Bridgerock  Jan Velske2   1:22.288s  + 0.213s
6 Hancock  George Slater   1:22.341s  + 0.266s
7 Badyear  Lee Harding   1:22.397s  + 0.322s
8 Michelini  Joachim Rang2   1:22.477s  + 0.402s
9 Hancock  Luca Molendi   1:22.811s  + 0.736s
10 Badyear  Miel Soeterbroek   1:22.834s  + 0.759s
11 Hancock  Harsh Sheth   1:22.858s  + 0.783s
12 Hancock  Mihail Golovanov   1:22.928s  + 0.853s
13 Badyear  Gustavo Bellotto   1:22.945s  + 0.870s
14 Hancock  Alberto Pérez   1:23.042s  + 0.967s
15 Michelini  Alessandro Casagrande   1:23.129s  + 1.054s
16 Hancock  Roland Postle9   1:23.162s  + 1.087s
17 Bridgerock  Ania Piekarska   1:23.179s  + 1.104s
18 Bridgerock  Yug Desai3   1:23.225s  + 1.150s
19 Hancock  Ignacio Belatti   1:23.296s  + 1.221s
20 Badyear  Michael Keeney   1:23.321s  + 1.246s
21 Hancock  Mark Philips   1:23.322s  + 1.247s
22 Badyear  Paulo Neves   1:23.381s  + 1.306s
23 Michelini  Jérôme Duluard   1:23.503s  + 1.428s
24 Badyear  Michał Wilczyński   1:23.724s  + 1.649s
25 Dunnolop  Rimantas Sagatas2   1:23.811s  + 1.736s
26 Michelini  Apostolis Goutzos   1:23.814s  + 1.739s
27 Hancock  Ahmet Sonverdi   1:24.049s  + 1.974s
28 Michelini  Rémy Pointet   1:24.089s  + 2.014s
29 Michelini  Thomas Bertolino   1:24.173s  + 2.098s
30 Hancock  Patrick Urlings   1:24.186s  + 2.111s
31 Hancock  Julien Prado   1:24.385s  + 2.310s
32 Hancock  Sam Le Meur   1:24.723s  + 2.648s
33 Contimental  Pablo Fernandez   1:24.776s  + 2.701s
34 Contimental  Twig Fahaji   1:24.861s  + 2.786s
35 Contimental  Bruno Caseiro   1:24.928s  + 2.853s
36 Contimental  Alex Holland   1:25.057s  + 2.982s
37 Contimental  Farcy Génel   1:25.870s  + 3.795s
38 Pipirelli  Alex Ilushenko   1:26.367s  + 4.292s
39 Pipirelli  Emmanuel Manfre   1:26.644s  + 4.569s
40 Pipirelli  Róbert László2   1:33.239s  + 11.164s
2 kvalifikace
Poz. Pneu Jméno manažera Země Čas kola Rozdíl
První Bridgerock  Jan Velske2   1:23.030s  + 0.000s
2 Hancock  Jasper Coosemans1   1:23.201s  + 0.171s
3 Michelini  Joachim Rang2   1:23.234s  + 0.204s
4 Bridgerock  Ania Piekarska   1:23.657s  + 0.627s
5 Bridgerock  Wouter Teuwen   1:23.664s  + 0.634s
6 Hancock  Ahmet Sonverdi   1:23.876s  + 0.846s
7 Michelini  Alessandro Casagrande   1:23.905s  + 0.875s
8 Hancock  Roland Postle9   1:23.945s  + 0.915s
9 Badyear  Miel Soeterbroek   1:23.965s  + 0.935s
10 Hancock  George Slater   1:23.975s  + 0.945s
11 Badyear  Gustavo Bellotto   1:24.038s  + 1.008s
12 Hancock  Mihail Golovanov   1:24.135s  + 1.105s
13 Badyear  Paulo Neves   1:24.165s  + 1.135s
14 Badyear  Daniele Bontempo   1:24.168s  + 1.138s
15 Hancock  Luca Molendi   1:24.428s  + 1.398s
16 Hancock  Mark Philips   1:24.447s  + 1.417s
17 Hancock  Harsh Sheth   1:24.507s  + 1.477s
18 Badyear  Davide Lorenzini   1:24.534s  + 1.504s
19 Badyear  Lee Harding   1:24.720s  + 1.690s
20 Badyear  Michał Wilczyński   1:24.825s  + 1.795s
21 Bridgerock  Yug Desai3   1:24.825s  + 1.795s
22 Hancock  Ignacio Belatti   1:24.846s  + 1.816s
23 Hancock  Julien Prado   1:24.856s  + 1.826s
24 Badyear  Michael Keeney   1:25.034s  + 2.004s
25 Michelini  Jérôme Duluard   1:25.146s  + 2.116s
26 Hancock  Patrick Urlings   1:25.166s  + 2.136s
27 Dunnolop  Rimantas Sagatas2   1:25.224s  + 2.194s
28 Hancock  Alberto Pérez   1:25.246s  + 2.216s
29 Contimental  Alex Holland   1:25.279s  + 2.249s
30 Michelini  Thomas Bertolino   1:25.312s  + 2.282s
31 Contimental  Pablo Fernandez   1:25.487s  + 2.457s
32 Michelini  Apostolis Goutzos   1:25.776s  + 2.746s
33 Hancock  Sam Le Meur   1:25.800s  + 2.770s
34 Contimental  Bruno Caseiro   1:26.493s  + 3.463s
35 Contimental  Twig Fahaji   1:26.524s  + 3.494s
36 Michelini  Rémy Pointet   1:26.711s  + 3.681s
37 Pipirelli  Emmanuel Manfre   1:27.251s  + 4.221s
38 Contimental  Farcy Génel   1:27.334s  + 4.304s
39 Pipirelli  Alex Ilushenko   1:27.493s  + 4.463s
40 Pipirelli  Róbert László2   1:38.842s  + 15.812s