Pořadí v 1. a 2.kvalifikaci (Skupina: Elite | Sezona: 84 | Závod: 2)

Zvolte si jinou skupinu:  Sezona:  Závod:
1 kvalifikace
Poz. Pneu Jméno manažera Země Čas kola Rozdíl
První Michelini  Gyuri Székely   1:10.609s  + 0.000s
2 Hancock  Chris Adnams   1:10.969s  + 0.360s
3 Hancock  Twig Fahaji   1:11.031s  + 0.422s
4 Hancock  Roland Postle9   1:11.262s  + 0.653s
5 Hancock  George Slater1   1:11.284s  + 0.675s
6 Hancock  Andrea Squizzato1   1:11.713s  + 1.104s
7 Hancock  Lee Harding   1:11.766s  + 1.157s
8 Bridgerock  David Rolleston   1:11.848s  + 1.239s
9 Hancock  Ania Piekarska   1:11.872s  + 1.263s
10 Hancock  Daniele Bontempo   1:12.045s  + 1.436s
11 Hancock  Pablo Fernandez   1:12.122s  + 1.513s
12 Hancock  Antonio Gattulli   1:12.181s  + 1.572s
13 Yokomama  Jasper Coosemans1   1:12.235s  + 1.626s
14 Hancock  Rimantas Sagatas2   1:12.312s  + 1.703s
15 Hancock  Pedro Moura   1:12.392s  + 1.783s
16 Hancock  Giovanni Orecchioni   1:12.455s  + 1.846s
17 Yokomama  Ignacio Belatti   1:12.583s  + 1.974s
18 Yokomama  Brad Marshall   1:12.797s  + 2.188s
19 Bridgerock  Miel Soeterbroek   1:12.872s  + 2.263s
20 Badyear  Chew Kai Wen   1:12.875s  + 2.266s
21 Contimental  Marcin Żak   1:12.979s  + 2.370s
22 Badyear  Bert Huylebroeck   1:12.992s  + 2.383s
23 Bridgerock  Jani Syrjäläinen   1:13.028s  + 2.419s
24 Hancock  Luca Molendi   1:13.078s  + 2.469s
25 Badyear  Matej Matrtaj   1:13.123s  + 2.514s
26 Bridgerock  Patryk Janczak   1:13.321s  + 2.712s
27 Yokomama  Michaela Källström   1:13.409s  + 2.800s
28 Avonn  Raimonds Urtāns   1:13.502s  + 2.893s
29 Pipirelli  Paul Williams   1:13.563s  + 2.954s
30 Badyear  Jay De Snoo   1:13.573s  + 2.964s
31 Pipirelli  Rei Frost   1:13.777s  + 3.168s
32 Avonn  Harsh Sheth   1:13.973s  + 3.364s
33 Avonn  Michel Vandecatelle   1:14.056s  + 3.447s
34 Yokomama  Andrej Rilke   1:14.151s  + 3.542s
35 Contimental  Leandro Sereno7   1:14.197s  + 3.588s
36 Avonn  Jens Frostrup   1:14.402s  + 3.793s
37 Pipirelli  Michał Wilczyński   1:14.675s  + 4.066s
38 Pipirelli  Dmitry Shevel   1:14.891s  + 4.282s
39 Pipirelli  Mery Lissarrague   1:14.970s  + 4.361s
40 Pipirelli  Veres Tamás   1:15.464s  + 4.855s
2 kvalifikace
Poz. Pneu Jméno manažera Země Čas kola Rozdíl
První Michelini  Gyuri Székely   1:11.728s  + 0.000s
2 Hancock  Chris Adnams   1:11.923s  + 0.195s
3 Hancock  Lee Harding   1:12.047s  + 0.319s
4 Hancock  Twig Fahaji   1:12.370s  + 0.642s
5 Hancock  George Slater1   1:12.487s  + 0.759s
6 Hancock  Giovanni Orecchioni   1:12.503s  + 0.775s
7 Hancock  Daniele Bontempo   1:12.587s  + 0.859s
8 Hancock  Ania Piekarska   1:12.694s  + 0.966s
9 Hancock  Roland Postle9   1:12.859s  + 1.131s
10 Hancock  Rimantas Sagatas2   1:12.905s  + 1.177s
11 Bridgerock  David Rolleston   1:12.922s  + 1.194s
12 Hancock  Andrea Squizzato1   1:12.961s  + 1.233s
13 Yokomama  Jasper Coosemans1   1:13.166s  + 1.438s
14 Hancock  Pedro Moura   1:13.245s  + 1.517s
15 Badyear  Chew Kai Wen   1:13.282s  + 1.554s
16 Hancock  Pablo Fernandez   1:13.351s  + 1.623s
17 Yokomama  Brad Marshall   1:13.371s  + 1.643s
18 Hancock  Antonio Gattulli   1:13.434s  + 1.706s
19 Bridgerock  Miel Soeterbroek   1:13.558s  + 1.830s
20 Hancock  Luca Molendi   1:13.628s  + 1.900s
21 Yokomama  Ignacio Belatti   1:13.669s  + 1.941s
22 Contimental  Marcin Żak   1:13.722s  + 1.994s
23 Badyear  Bert Huylebroeck   1:13.782s  + 2.054s
24 Badyear  Matej Matrtaj   1:13.934s  + 2.206s
25 Bridgerock  Patryk Janczak   1:13.986s  + 2.258s
26 Badyear  Jay De Snoo   1:14.012s  + 2.284s
27 Bridgerock  Jani Syrjäläinen   1:14.048s  + 2.320s
28 Yokomama  Michaela Källström   1:14.219s  + 2.491s
29 Pipirelli  Rei Frost   1:14.378s  + 2.650s
30 Avonn  Harsh Sheth   1:14.428s  + 2.700s
31 Avonn  Raimonds Urtāns   1:14.522s  + 2.794s
32 Pipirelli  Michał Wilczyński   1:14.872s  + 3.144s
33 Pipirelli  Paul Williams   1:14.919s  + 3.191s
34 Yokomama  Andrej Rilke   1:14.971s  + 3.243s
35 Contimental  Leandro Sereno7   1:15.120s  + 3.392s
36 Avonn  Michel Vandecatelle   1:15.155s  + 3.427s
37 Pipirelli  Dmitry Shevel   1:15.391s  + 3.663s
38 Avonn  Jens Frostrup   1:15.974s  + 4.246s
39 Pipirelli  Mery Lissarrague   1:16.405s  + 4.677s
40 Pipirelli  Veres Tamás   1:17.263s  + 5.535s