Pořadí v 1. a 2.kvalifikaci (Skupina: Elite | Sezona: 97 | Závod: 9)

Zvolte si jinou skupinu:  Sezona:  Závod:
1 kvalifikace
Poz. Pneu Jméno manažera Země Čas kola Rozdíl
První Badyear  Diogo Abdalla   1:45.605s  + 0.000s
2 Bridgerock  Toni Söyrinki   1:45.743s  + 0.138s
3 Bridgerock  Wouter Teuwen2   1:46.028s  + 0.423s
4 Badyear  Maurizio Siracusa   1:46.139s  + 0.534s
5 Bridgerock  Jean-marc Boissinot   1:46.260s  + 0.655s
6 Bridgerock  Juan Diego Milán   1:46.372s  + 0.767s
7 Bridgerock  Julien Prado   1:46.600s  + 0.995s
8 Hancock  Andreas Ramann   1:46.610s  + 1.005s
9 Badyear  Yassine Ben Rajeb   1:47.080s  + 1.475s
10 Hancock  Dominiek Van West   1:47.187s  + 1.582s
11 Contimental  Róbert László2   1:47.316s  + 1.711s
12 Avonn  André de Carvalho   1:47.347s  + 1.742s
13 Badyear  Lee Harding   1:47.376s  + 1.771s
14 Bridgerock  Stephane Verly   1:47.390s  + 1.785s
15 Badyear  Cyril Tracta   1:47.628s  + 2.023s
16 Hancock  Roland Postle10   1:47.682s  + 2.077s
17 Hancock  Atis Praudins   1:47.730s  + 2.125s
18 Contimental  Tan S Lake   1:47.809s  + 2.204s
19 Hancock  Jasper Coosemans1   1:47.859s  + 2.254s
20 Hancock  György Székely   1:47.876s  + 2.271s
21 Hancock  Peter Both   1:47.956s  + 2.351s
22 Hancock  Marco Gianni   1:48.038s  + 2.433s
23 Hancock  Lorenzo Di Buono   1:48.048s  + 2.443s
24 Hancock  Tony Cullen   1:48.052s  + 2.447s
25 Hancock  Dominique Jean   1:48.066s  + 2.461s
26 Hancock  Laurent Quinet   1:48.112s  + 2.507s
27 Hancock  Leandro Sereno7   1:48.202s  + 2.597s
28 Badyear  Frederic Estellon   1:48.264s  + 2.659s
29 Contimental  Nigel Smith   1:48.318s  + 2.713s
30 Pipirelli  Mikko Suhonen   1:48.368s  + 2.763s
31 Pipirelli  Geoffrey Stanislawski   1:48.578s  + 2.973s
32 Contimental  Corentin Olart   1:48.601s  + 2.996s
33 Contimental  Harsh Sheth   1:48.601s  + 2.996s
34 Hancock  David Melis   1:48.620s  + 3.015s
35 Yokomama  Bert Huylebroeck1   1:48.623s  + 3.018s
36 Avonn  Bernard Bontjer   1:49.051s  + 3.446s
37 Contimental  Erwann Gendreau   1:49.118s  + 3.513s
38 Hancock  Séverine Arapoglou   1:49.872s  + 4.267s
39 Pipirelli  Andrew Merkel   1:50.817s  + 5.212s
40 Pipirelli  Joachim Vaes   1:50.849s  + 5.244s
2 kvalifikace
Poz. Pneu Jméno manažera Země Čas kola Rozdíl
První Bridgerock  Toni Söyrinki   1:46.334s  + 0.000s
2 Bridgerock  Wouter Teuwen2   1:46.579s  + 0.245s
3 Badyear  Maurizio Siracusa   1:46.872s  + 0.538s
4 Badyear  Diogo Abdalla   1:47.108s  + 0.774s
5 Bridgerock  Jean-marc Boissinot   1:47.123s  + 0.789s
6 Bridgerock  Julien Prado   1:47.509s  + 1.175s
7 Contimental  Róbert László2   1:47.917s  + 1.583s
8 Badyear  Yassine Ben Rajeb   1:47.946s  + 1.612s
9 Hancock  Atis Praudins   1:48.086s  + 1.752s
10 Bridgerock  Juan Diego Milán   1:48.140s  + 1.806s
11 Hancock  Andreas Ramann   1:48.161s  + 1.827s
12 Hancock  Jasper Coosemans1   1:48.164s  + 1.830s
13 Hancock  Roland Postle10   1:48.208s  + 1.874s
14 Contimental  Tan S Lake   1:48.347s  + 2.013s
15 Hancock  Laurent Quinet   1:48.412s  + 2.078s
16 Badyear  Lee Harding   1:48.453s  + 2.119s
17 Bridgerock  Stephane Verly   1:48.493s  + 2.159s
18 Avonn  André de Carvalho   1:48.597s  + 2.263s
19 Yokomama  Bert Huylebroeck1   1:48.611s  + 2.277s
20 Hancock  György Székely   1:48.647s  + 2.313s
21 Hancock  Dominiek Van West   1:48.657s  + 2.323s
22 Hancock  Peter Both   1:48.685s  + 2.351s
23 Hancock  Lorenzo Di Buono   1:48.706s  + 2.372s
24 Badyear  Cyril Tracta   1:48.930s  + 2.596s
25 Hancock  Tony Cullen   1:48.984s  + 2.650s
26 Hancock  Marco Gianni   1:48.989s  + 2.655s
27 Badyear  Frederic Estellon   1:49.037s  + 2.703s
28 Hancock  Dominique Jean   1:49.202s  + 2.868s
29 Pipirelli  Mikko Suhonen   1:49.383s  + 3.049s
30 Hancock  Leandro Sereno7   1:49.643s  + 3.309s
31 Contimental  Nigel Smith   1:49.677s  + 3.343s
32 Contimental  Harsh Sheth   1:49.750s  + 3.416s
33 Hancock  David Melis   1:49.791s  + 3.457s
34 Contimental  Corentin Olart   1:49.881s  + 3.547s
35 Contimental  Erwann Gendreau   1:49.935s  + 3.601s
36 Pipirelli  Geoffrey Stanislawski   1:50.080s  + 3.746s
37 Hancock  Séverine Arapoglou   1:50.324s  + 3.990s
38 Avonn  Bernard Bontjer   1:50.437s  + 4.103s
39 Pipirelli  Andrew Merkel   1:51.141s  + 4.807s
40 Pipirelli  Joachim Vaes   1:52.630s  + 6.296s