Shrnutí závodu (Trať: Valencia | Sezóna: 31 | Závod: 9 | Skupina: Elite)

Sezóna:  Závod:

Zvolte jinou skupinu:

Poz. Změna Pneu Země Jméno manažera Čas Kolo Zastávek v boxech Nejlepší kolo Průměrná rychlost Nejlepší čas v boxech
01. Žádná změna ±0 Badyear   Toygun Senler3 1h29:55.570 57 2 1:32.962 206.90km/h 10.520s
02. +2 +2 Badyear   Rimantas Sagatas + 0.752 57 2 1:32.658 206.87km/h 12.495s
03. Žádná změna ±0 Badyear   Sergey Lyogky + 2.250 57 2 1:32.726 206.82km/h 14.160s
04. -2 -2 Badyear   Atis Praudins + 5.254 57 2 1:32.971 206.70km/h 13.728s
05. +1 +1 Badyear   Wojciech Uzikowski + 5.518 57 2 1:32.767 206.69km/h 13.967s
06. -1 -1 Badyear   Martynas Atkočius + 18.486 57 2 1:33.279 206.20km/h 11.043s
07. Žádná změna ±0 Badyear   Leandro Sereno3 + 26.491 57 2 1:33.468 205.89km/h 9.362s
08. +4 +4 Badyear   Mindaugas Sarocka + 27.024 57 2 1:33.119 205.87km/h 12.604s
09. +8 +8 Badyear   Aliaksei Papou + 28.655 57 2 1:33.152 205.81km/h 12.596s
10. +5 +5 Badyear   Evaldas Okriemas + 52.004 57 2 1:33.326 204.93km/h 13.617s
11. +11 +11 Bridgerock   Bartosz Sutkowski + 56.378 57 2 1:33.790 204.76km/h 11.767s
12. +1 +1 Badyear   Vsevolod Demydov + 1:01.295 57 2 1:33.779 204.58km/h 13.203s
13. +3 +3 Badyear   Tomasz Petryk + 1:06.030 57 2 1:33.873 204.40km/h 16.826s
14. +5 +5 Bridgerock   Tomasz Kaminski + 1:06.206 57 2 1:33.846 204.40km/h 14.929s
15. -7 -7 Badyear   Martin Rosina + 1:06.539 57 3 1:33.347 204.38km/h 13.487s
16. -7 -7 Bridgerock   Nuno Vicente + 1:12.058 57 3 1:33.758 204.18km/h 12.336s
17. -6 -6 Badyear   Marek Marchewka + 1:20.520 57 2 1:33.579 203.86km/h 12.568s
18. -4 -4 Michelini   Daneks Britāls + 1:27.727 57 3 1:33.604 203.59km/h 17.980s
19. +1 +1 Badyear   Gani Babu + 1:33.389 57 3 1:33.473 203.38km/h 19.546s
20. -2 -2 Badyear   Vladimir Danilin + 1:33.501 57 3 1:33.391 203.38km/h 15.407s
21. +6 +6 Badyear   Andreas Weilemann + 2:29.015 56 3 1:34.031 201.34km/h 20.499s
22. +1 +1 Badyear   Pedro Nazaré + 2:36.395 56 3 1:33.960 201.07km/h 13.804s
23. +1 +1 Badyear   Aleksej Sutkin + 3:57.061 55 3 1:33.719 198.20km/h 14.669s
24. +4 +4 Yokomama   Luis Uranga + 3:58.115 55 3 1:35.768 198.16km/h 17.053s
25. Žádná změna ±0 Badyear   Maja Soren + 4:21.214 55 2 1:37.318 197.35km/h 15.945s
26. Žádná změna ±0 Badyear   Araik Karapetyan + 4:21.457 55 2 1:36.885 197.34km/h 22.157s
27. +2 +2 Yokomama   Piotr Pogodzik + 5:25.381 54 2 1:37.682 195.14km/h 19.742s
28. -7 -7 Badyear   Sergey Tuzhilov + 6:17.767 54 2 1:37.519 193.36km/h 17.986s
29. +7 +7 Pipirelli   Mike Leone + 6:21.361 54 3 1:38.006 193.24km/h 17.470s
30. +4 +4 Pipirelli   Alex Tkachenko + 6:45.896 53 3 1:39.044 192.43km/h 17.862s
31. +2 +2 Pipirelli   Farcy Génel + 6:52.818 53 3 1:39.029 192.20km/h 18.770s
32. -1 -1 Pipirelli   Zoltan Csaba + 6:55.791 53 3 1:38.884 192.10km/h 23.241s
33. +2 +2 Pipirelli   Keri Lovell + 6:58.763 53 3 1:39.294 192.00km/h 18.704s
34. -2 -2 Pipirelli   Christos Bobolis + 7:02.603 53 3 1:38.993 191.87km/h 18.411s
35. -5 -5 Pipirelli   Raimonds Urtāns + 7:15.823 53 4 1:38.583 191.44km/h 18.085s
36. +1 +1 Yokomama   Janne Väänänen + 9:08.536 52 3 1:39.326 187.81km/h 17.784s
37. -27 -27 Badyear   Mark Webster + 10:36.115 51 4 1:33.776 185.08km/h 15.378s