Shrnutí závodu (Trať: Valencia | Sezóna: 34 | Závod: 8 | Skupina: Elite)

Sezóna:  Závod:

Zvolte jinou skupinu:

Poz. Změna Pneu Země Jméno manažera Čas Kolo Zastávek v boxech Nejlepší kolo Průměrná rychlost Nejlepší čas v boxech
01. Žádná změna ±0 Badyear   Atis Praudins 1h29:53.564 57 2 1:32.495 206.98km/h 13.830s
02. +2 +2 Badyear   Vsevolod Demydov + 13.294 57 2 1:32.685 206.47km/h 13.543s
03. Žádná změna ±0 Badyear   Rimantas Sagatas1 + 19.422 57 2 1:32.748 206.24km/h 13.280s
04. +2 +2 Badyear   Sergey Lyogky + 25.212 57 2 1:33.104 206.02km/h 13.571s
05. -3 -3 Dunnolop   Roman Maksimenkov + 34.166 57 3 1:32.754 205.68km/h 14.804s
06. -1 -1 Bridgerock   Leandro Sereno4 + 35.994 57 2 1:33.292 205.61km/h 11.758s
07. +6 +6 Badyear   João Monteiro + 38.201 57 2 1:32.725 205.52km/h 14.674s
08. +7 +7 Bridgerock   Toygun Senler4 + 44.468 57 2 1:33.287 205.29km/h 12.186s
09. +7 +7 Badyear   Ilya Medvedev + 45.558 57 2 1:33.132 205.25km/h 16.433s
10. Žádná změna ±0 Bridgerock   Wojciech Uzikowski + 45.850 57 2 1:32.989 205.24km/h 13.850s
11. Žádná změna ±0 Badyear   Vladimir Danilin + 45.918 57 2 1:33.062 205.23km/h 17.070s
12. Žádná změna ±0 Badyear   Nathan Skelly + 51.172 57 2 1:33.023 205.03km/h 16.891s
13. +5 +5 Badyear   Mindaugas Sarocka + 51.754 57 2 1:33.064 205.01km/h 13.830s
14. -5 -5 Badyear   Lukas Jonaitis + 52.098 57 2 1:33.613 205.00km/h 12.786s
15. +13 +13 Badyear   Theo Panag + 52.114 57 2 1:33.470 205.00km/h 10.306s
16. +6 +6 Badyear   Aleksej Sutkin + 54.712 57 2 1:33.238 204.90km/h 17.320s
17. +9 +9 Badyear   Stas Prost + 57.824 57 2 1:33.197 204.78km/h 15.814s
18. +9 +9 Badyear   Jukka Sireni + 58.377 57 2 1:33.245 204.76km/h 14.191s
19. +5 +5 Badyear   Mariusz Kuczak + 58.656 57 2 1:33.159 204.75km/h 15.148s
20. -3 -3 Badyear   Jan Pavlicek + 1:06.775 57 2 1:33.404 204.45km/h 16.028s
21. +2 +2 Dunnolop   Martynas Atkočius + 1:08.406 57 3 1:32.977 204.39km/h 11.778s
22. -3 -3 Badyear   José Abi Jaudi + 1:10.170 57 2 1:33.488 204.32km/h 16.672s
23. +9 +9 Badyear   Christer Andersson + 1:10.619 57 2 1:33.489 204.31km/h 16.666s
24. +5 +5 Badyear   Andrei Kolesnikovich + 1:11.078 57 2 1:33.048 204.29km/h 14.599s
25. -17 -17 Badyear   Ioannis Dimitroglou + 1:16.588 57 3 1:33.426 204.08km/h 12.986s
26. -6 -6 Badyear   Tomasz Kaminski + 1:20.188 57 3 1:32.941 203.95km/h 16.621s
27. -20 -20 Dunnolop   Vladislav Erokhin + 1:20.584 57 4 1:31.934 203.93km/h 15.365s
28. -7 -7 Badyear   Evaldas Ruseckas + 1:30.441 57 3 1:33.546 203.57km/h 11.981s
29. +1 +1 Dunnolop   Pedro Nazaré + 2:34.553 56 2 1:35.004 201.21km/h 16.868s
30. -5 -5 Badyear   Piotr Pogodzik + 4:08.040 55 2 1:36.341 197.88km/h 21.362s
31. Žádná změna ±0 Badyear   Rui Morais + 4:28.077 55 2 1:36.964 197.18km/h 17.155s
32. +6 +6 Dunnolop   Raimonds Urtāns + 5:43.077 54 2 1:38.320 194.60km/h 15.540s
33. +4 +4 Dunnolop   Sergey Tuzhilov + 5:44.973 54 1 1:38.706 194.54km/h 18.512s
34. Žádná změna ±0 Pipirelli   Dmitry Shevel + 5:46.158 54 2 1:38.233 194.50km/h 21.456s
35. +4 +4 Pipirelli   Apostolis Goutzos + 5:55.421 54 2 1:38.451 194.18km/h 19.137s
36. +4 +4 Pipirelli   Diana Klavina + 6:14.847 53 2 1:38.547 193.53km/h 21.459s
37. -1 -1 Pipirelli   Chinmay Dhopate + 6:23.447 53 3 1:38.887 193.24km/h 15.631s
38. -3 -3 Pipirelli   Mert Büyükakar + 6:28.588 53 2 1:38.868 193.07km/h 18.573s
39. -6 -6 Pipirelli   Rogerio Pereira + 8:19.068 52 2 1:39.898 189.45km/h 20.199s
Neklasifikovaní   (112% času závodu: +10:47.228s)
40. -26 -26 Badyear   Alex Tkachenko Nehoda na startu 0 0 -    -