Shrnutí závodu (Trať: Valencia | Sezóna: 44 | Závod: 9 | Skupina: Elite)

Sezóna:  Závod:

Zvolte jinou skupinu:

Poz. Změna Pneu Země Jméno manažera Čas Kolo Zastávek v boxech Nejlepší kolo Průměrná rychlost Nejlepší čas v boxech
01. +1 +1 Hancock   Leandro Sereno6 1h29:37.789 57 4 1:31.702 207.59km/h 10.344s
02. -1 -1 Hancock   Roland Postle + 5.336 57 3 1:32.120 207.38km/h 11.234s
03. +1 +1 Hancock   João Monteiro2 + 12.084 57 3 1:32.345 207.12km/h 10.509s
04. +3 +3 Hancock   Toygun Senler6 + 35.921 57 3 1:32.552 206.21km/h 12.994s
05. +1 +1 Hancock   Christos Bobolis + 36.911 57 3 1:32.471 206.17km/h 15.012s
06. -1 -1 Hancock   Florencia Caro + 42.367 57 3 1:32.631 205.96km/h 13.711s
07. +4 +4 Hancock   Pavel Buhharin + 43.838 57 3 1:32.598 205.91km/h 12.385s
08. +2 +2 Dunnolop   Vsevolod Demydov2 + 44.050 57 4 1:32.332 205.90km/h 12.142s
09. Žádná změna ±0 Hancock   Pavlin Tzvetanov + 47.919 57 4 1:32.372 205.75km/h 13.105s
10. -7 -7 Hancock   Shoaib Mohamed + 49.686 57 3 1:32.541 205.69km/h 14.076s
11. +4 +4 Michelini   Roman Lizogub + 49.839 57 3 1:32.692 205.68km/h 15.425s
12. +9 +9 Contimental   Martynas Atkočius + 50.336 57 3 1:32.387 205.66km/h 14.383s
13. +1 +1 Hancock   Michal Szopinski + 54.371 57 3 1:32.684 205.51km/h 17.631s
14. +5 +5 Contimental   Nikolay Borzenkov + 55.047 57 3 1:32.209 205.48km/h 14.361s
15. +10 +10 Badyear   Pedro Nazaré + 56.897 57 3 1:32.554 205.41km/h 14.657s
16. -8 -8 Dunnolop   Victor Chernyshev + 1:10.801 57 4 1:32.666 204.89km/h 13.892s
17. -5 -5 Dunnolop   Alexey Manukalov + 1:11.186 57 4 1:32.367 204.88km/h 14.955s
18. -2 -2 Hancock   Atis Praudins + 1:24.400 57 4 1:32.503 204.38km/h 16.006s
19. -6 -6 Hancock   Robertas Petniūnas + 1:27.643 57 5 1:32.204 204.26km/h 14.028s
20. +8 +8 Badyear   Andrey Mochalov + 2:03.051 56 2 1:33.897 202.94km/h 20.672s
21. -1 -1 Dunnolop   Frederico Neves1 + 2:10.256 56 3 1:33.292 202.68km/h 15.841s
22. +7 +7 Badyear   Timo Sydänmetsä + 2:12.778 56 3 1:33.591 202.59km/h 18.856s
23. -6 -6 Contimental   Maja Soren + 3:10.264 55 2 1:34.950 200.49km/h 18.893s
24. +2 +2 Contimental   Evgeny Tkachenko + 3:48.624 55 2 1:35.915 199.12km/h 18.584s
25. -1 -1 Contimental   Tomek Kiełpiński + 3:51.163 55 3 1:35.325 199.03km/h 16.679s
26. +7 +7 Avonn   Stefan Wenke + 4:33.614 55 2 1:36.073 197.54km/h 20.842s
27. -5 -5 Michelini   Guy Smets + 4:34.359 55 2 1:35.427 197.51km/h 14.791s
28. -10 -10 Michelini   Kirill Sikachyov + 5:12.008 54 3 1:35.166 196.20km/h 18.577s
29. +5 +5 Pipirelli   Paul Shirnin + 5:27.203 54 3 1:36.781 195.68km/h 15.956s
30. +5 +5 Yokomama   David Rolleston + 5:28.277 54 2 1:37.175 195.64km/h 20.935s
31. -8 -8 Contimental   Stefan Gommans + 5:31.509 54 3 1:36.298 195.53km/h 16.948s
32. +4 +4 Avonn   Igor Grygoruk + 5:52.066 54 2 1:37.949 194.83km/h 17.592s
33. +4 +4 Avonn   Alexander Hrizantov + 5:58.926 54 2 1:38.055 194.60km/h 17.938s
34. +5 +5 Avonn   Sam Brierley + 6:11.638 54 2 1:38.374 194.17km/h 22.208s
35. -4 -4 Pipirelli   Piotr Wechterowicz + 6:11.836 54 3 1:37.412 194.16km/h 20.554s
36. -6 -6 Pipirelli   Tomas Červinskis + 6:29.536 53 4 1:37.354 193.57km/h 16.096s
37. +1 +1 Pipirelli   Pascal Van Kleij + 6:37.116 53 2 1:38.693 193.31km/h 21.222s
38. -6 -6 Badyear   Nafornita Adrian + 6:40.721 53 3 1:37.370 193.19km/h 14.525s
39. +1 +1 Pipirelli   Ian Lynch + 7:23.213 53 4 1:38.042 191.78km/h 20.600s
Neklasifikovaní   (112% času závodu: +10:45.335s)
40. -13 -13 Badyear   Sergey Sergeev Technické problémy 25 1 1:37.124    18.858s