Shrnutí závodu (Trať: Irungattukottai | Sezóna: 89 | Závod: 14 | Skupina: Elite)

Sezóna:  Závod:

Zvolte jinou skupinu:

Poz. Změna Pneu Země Jméno manažera Čas Kolo Zastávek v boxech Nejlepší kolo Průměrná rychlost Nejlepší čas v boxech
01. Žádná změna ±0 Bridgerock   Bert Huylebroeck1 1h45:34.648 79 1 1:17.340 166.85km/h 14.024s
02. +8 +8 Contimental   Artur Terezan + 35.318 79 1 1:17.561 165.93km/h 17.851s
03. Žádná změna ±0 Bridgerock   Kristijan Mihovic + 44.269 79 1 1:17.833 165.70km/h 15.043s
04. Žádná změna ±0 Michelini   Rimantas Sagatas3 + 1:08.312 79 2 1:18.336 165.07km/h 13.725s
05. +15 +15 Contimental   Bruno Caseiro + 1:13.208 79 1 1:19.256 164.95km/h 17.024s
06. Žádná změna ±0 Michelini   Andrea Squizzato1 + 1:21.326 78 2 1:17.935 164.74km/h 14.150s
07. -5 -5 Hancock   Vladimir Valis + 1:49.482 78 3 1:19.062 164.02km/h 14.107s
08. +10 +10 Contimental   Ioannis Dimitroglou4 + 1:57.123 78 2 1:19.706 163.82km/h 14.778s
09. -1 -1 Hancock   Leandro Sereno7 + 2:02.791 78 2 1:18.460 163.68km/h 15.470s
10. -3 -3 Contimental   Joscha Büllesbach + 2:05.131 78 3 1:17.982 163.62km/h 18.093s
11. +2 +2 Yokomama   Jasper Coosemans1 + 2:11.144 78 2 1:19.195 163.47km/h 14.761s
12. -7 -7 Yokomama   Mihail Morozov + 2:14.264 78 2 1:18.857 163.39km/h 17.079s
13. +9 +9 Contimental   Branislav Mihic + 2:21.203 78 1 1:19.881 163.22km/h 16.066s
14. +5 +5 Hancock   Mikael Brostrom + 2:34.255 78 2 1:19.610 162.89km/h 15.141s
15. -1 -1 Hancock   Paweł Zaburski + 2:44.329 77 2 1:18.477 162.63km/h 14.974s
16. +10 +10 Badyear   Julio Asencio + 2:55.859 77 1 1:19.525 162.35km/h 17.832s
17. -5 -5 Hancock   Dominiek Van West + 2:59.789 77 2 1:19.304 162.25km/h 15.005s
18. -7 -7 Hancock   Mika Pekkarinen + 3:00.490 77 2 1:19.866 162.23km/h 20.501s
19. -3 -3 Hancock   Rafal Celejewski + 3:03.866 77 2 1:20.249 162.15km/h 15.603s
20. +5 +5 Contimental   Pieterjan Staessen + 3:03.868 77 2 1:20.295 162.15km/h 14.579s
21. -12 -12 Hancock   George Slater1 + 3:09.124 77 2 1:20.235 162.02km/h 15.624s
22. -1 -1 Hancock   Simone Scarpa + 3:14.390 77 2 1:20.672 161.89km/h 15.478s
23. -8 -8 Michelini   Raimonds Urtāns + 3:25.636 77 3 1:19.168 161.61km/h 15.210s
24. +4 +4 Badyear   Mateusz Włodarczyk + 3:53.524 77 1 1:20.990 160.92km/h 18.409s
25. -2 -2 Badyear   Sergio Fanelli + 3:57.654 77 1 1:21.399 160.82km/h 17.611s
26. +6 +6 Pipirelli   Marco Triulzi + 5:23.445 75 1 1:22.203 158.75km/h 18.057s
27. +2 +2 Pipirelli   Frederik Broux + 5:54.126 75 2 1:22.483 158.02km/h 15.807s
28. +3 +3 Pipirelli   Geoff Atkin + 6:08.846 75 1 1:22.570 157.67km/h 21.748s
29. +6 +6 Pipirelli   Michel Vandecatelle + 6:09.577 75 1 1:22.526 157.66km/h 18.073s
30. +9 +9 Avonn   Aigars Vitolins + 6:24.030 75 1 1:22.784 157.32km/h 20.387s
31. +2 +2 Pipirelli   Juan Diego Milán + 6:28.953 75 1 1:22.766 157.20km/h 16.215s
32. +6 +6 Michelini   Shaun Thornton + 6:29.435 75 1 1:22.493 157.19km/h 22.873s
33. -3 -3 Pipirelli   Jussi Mäenpää + 6:34.337 75 1 1:23.378 157.08km/h 22.115s
34. +2 +2 Avonn   Mehdi El Fathy + 6:49.106 74 1 1:23.050 156.73km/h 19.741s
35. +2 +2 Avonn   Cezary Skonieczny + 7:37.362 74 2 1:23.517 155.62km/h 20.467s
Neklasifikovaní   (112% času závodu: +12:40.158s)
36. -12 -12 Badyear   Kuba Szajbel Technické problémy 63 1 1:23.488    16.084s
37. -20 -20 Hancock   Ilya Vedenikov Technické problémy 61 2 1:23.342    15.931s
38. -11 -11 Contimental   Martin Cook Technické problémy 40 1 1:23.893    24.474s
39. -5 -5 Badyear   Francisco Merte Defekt pneumatiky 29 1 1:24.126    17.851s