Statistiky

Všechny statistiky výkonů
Týmové statistiky
Statistika herní činnosti
Statistiky fóra
Národní statistiky
Další statistiky
Statistiky úspěchů
Statistiky zaměstnanců
Statistiky GPRO fanoušků

Historicky nejlepší kvalifikační kola na Indianapolis (Spojené státy)

Vybrat třídu:
 
Stránka [12 3 ... 538 539 540 » Rychlé přejít na stránku:
# Země Jméno manažera Skupina Čas kola Ztráta Sezóna #, Závod # Datum
1. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:11.428s + 0.000s Sezona 52, Závod 17 Květen 6, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
2. Nikolay Borzenkov Elite 1:11.477s + 0.049s Sezona 42, Závod 3 Červen 13, 2014 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
3. Toygun Senler6 Elite 1:11.606s + 0.178s Sezona 29, Závod 3 Leden 20, 2012 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
4. Vsevolod Demydov2 Elite 1:11.662s + 0.234s Sezona 42, Závod 3 Červen 13, 2014 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
5. Rafal Celejewski Elite 1:11.668s + 0.240s Sezona 66, Závod 12 Září 18, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
6. Radek Sus Elite 1:11.709s + 0.281s Sezona 66, Závod 12 Září 18, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
7. Christos Bobolis4 Elite 1:11.812s + 0.384s Sezona 48, Závod 1 Červen 26, 2015 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
8. Maxim Kotov2 Elite 1:11.818s + 0.390s Sezona 66, Závod 12 Září 18, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
9. Łukasz Dudek1 Elite 1:11.858s + 0.430s Sezona 66, Závod 12 Září 18, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
10. Justinas Smyšliajevas4 Elite 1:11.915s + 0.487s Sezona 29, Závod 3 Leden 20, 2012 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
11. Gatis Laugalis1 Elite 1:11.925s + 0.497s Sezona 8, Závod 1 Únor 22, 2008 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
12. Peter Helcmanovsky Elite 1:11.945s + 0.517s Sezona 8, Závod 1 Únor 22, 2008 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
13. Toni Söyrinki Elite 1:12.019s + 0.591s Sezona 66, Závod 12 Září 18, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
14. Edvinas Pranculevicius2 Elite 1:12.051s + 0.623s Sezona 8, Závod 1 Únor 22, 2008 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
15. João Monteiro2 Elite 1:12.052s + 0.624s Sezona 37, Závod 8 Červenec 30, 2013 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
16. Roland Postle8 Elite 1:12.204s + 0.776s Sezona 48, Závod 1 Červen 26, 2015 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
17. Paulo Pinto1 Elite 1:12.206s + 0.778s Sezona 48, Závod 1 Červen 26, 2015 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
18. Pavel Buhharin Elite 1:12.238s + 0.810s Sezona 66, Závod 12 Září 18, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
19. Jan Pavlicek2 Elite 1:12.239s + 0.811s Sezona 48, Závod 1 Červen 26, 2015 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
20. Aleksej Sutkin Elite 1:12.279s + 0.851s Sezona 29, Závod 3 Leden 20, 2012 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
21. Roman Turkin Elite 1:12.312s + 0.884s Sezona 42, Závod 3 Červen 13, 2014 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
22. Leandro Sereno7 Elite 1:12.358s + 0.930s Sezona 48, Závod 1 Červen 26, 2015 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
23. Stas Prost Elite 1:12.378s + 0.950s Sezona 42, Závod 3 Červen 13, 2014 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
24. Tomasz Kaminski Elite 1:12.382s + 0.954s Sezona 29, Závod 3 Leden 20, 2012 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
25. Michał Wilczyński Elite 1:12.424s + 0.996s Sezona 56, Závod 11 Prosinec 23, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
26. Evaldas Ruseckas Elite 1:12.477s + 1.049s Sezona 42, Závod 3 Červen 13, 2014 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
27. Cristian Iorga1 Elite 1:12.508s + 1.080s Sezona 8, Závod 1 Únor 22, 2008 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
28. Alexey Manukalov Elite 1:12.518s + 1.090s Sezona 48, Závod 1 Červen 26, 2015 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
29. Florencia Caro Elite 1:12.536s + 1.108s Sezona 56, Závod 11 Prosinec 23, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
30. Andreas Weilemann Elite 1:12.541s + 1.113s Sezona 29, Závod 3 Leden 20, 2012 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
31. Mindaugas Sarocka Elite 1:12.545s + 1.117s Sezona 29, Závod 3 Leden 20, 2012 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
32. Zdenek Hladik3 Elite 1:12.564s + 1.136s Sezona 48, Závod 1 Červen 26, 2015 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
33. Rimantas Sagatas2 Elite 1:12.573s + 1.145s Sezona 37, Závod 8 Červenec 30, 2013 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
34. Alpo Kaakinen1 Elite 1:12.590s + 1.162s Sezona 69, Závod 8 Březen 19, 2019 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
35. Edijs Putniņš Elite 1:12.605s + 1.177s Sezona 8, Závod 1 Únor 22, 2008 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
36. Sjaak Lagewaard Elite 1:12.615s + 1.187s Sezona 8, Závod 1 Únor 22, 2008 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
37. Martynas Molneris Elite 1:12.623s + 1.195s Sezona 9, Závod 13 Červen 11, 2008 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
38. Mariano Torregomez Elite 1:12.628s + 1.200s Sezona 8, Závod 1 Únor 22, 2008 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
39. Sam Brierley Elite 1:12.628s + 1.200s Sezona 42, Závod 3 Červen 13, 2014 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
40. David Jones-Winkley Elite 1:12.636s + 1.208s Sezona 69, Závod 8 Březen 19, 2019 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
41. Jos Roestenberg Elite 1:12.637s + 1.209s Sezona 8, Závod 1 Únor 22, 2008 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
42. Ayman Daher Master - 1 1:12.656s + 1.228s Sezona 56, Závod 11 Prosinec 23, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
43. Rafael Mantovani Elite 1:12.694s + 1.266s Sezona 56, Závod 11 Prosinec 23, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
44. Róbert László2 Elite 1:12.708s + 1.280s Sezona 66, Závod 12 Září 18, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
45. Victor Chernyshev Elite 1:12.731s + 1.303s Sezona 42, Závod 3 Červen 13, 2014 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
46. Tomek Kiełpiński Elite 1:12.744s + 1.316s Sezona 42, Závod 3 Červen 13, 2014 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
47. Karina Baronaite Elite 1:12.747s + 1.319s Sezona 8, Závod 1 Únor 22, 2008 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
48. Ivan Mishinev Elite 1:12.751s + 1.323s Sezona 8, Závod 1 Únor 22, 2008 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
49. Marek Hajnrych Elite 1:12.769s + 1.341s Sezona 66, Závod 12 Září 18, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
50. José Abi Jaudi Master - 5 1:12.807s + 1.379s Sezona 66, Závod 12 Září 18, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
51. Andrea Squizzato Elite 1:12.821s + 1.393s Sezona 56, Závod 11 Prosinec 23, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
52. Theodosis Vogiatzis Elite 1:12.831s + 1.403s Sezona 66, Závod 12 Září 18, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
53. Sion Francis Elite 1:12.836s + 1.408s Sezona 37, Závod 8 Červenec 30, 2013 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
54. Gino Zernani Elite 1:12.843s + 1.415s Sezona 56, Závod 11 Prosinec 23, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
55. Viktor Dyankov Elite 1:12.856s + 1.428s Sezona 66, Závod 12 Září 18, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
56. Jan Velske2 Master - 4 1:12.856s + 1.428s Sezona 66, Závod 12 Září 18, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
57. Vladimir Islentiev2 Elite 1:12.864s + 1.436s Sezona 9, Závod 13 Červen 11, 2008 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
58. Gyuri Székely Elite 1:12.904s + 1.476s Sezona 66, Závod 12 Září 18, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
59. Stanislav Frolov Elite 1:12.905s + 1.477s Sezona 48, Závod 1 Červen 26, 2015 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
60. Ivan Andjelic Master - 5 1:12.912s + 1.484s Sezona 66, Závod 12 Září 18, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
61. António Pereira Elite 1:12.930s + 1.502s Sezona 9, Závod 13 Červen 11, 2008 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
62. Eric Bolder Elite 1:12.930s + 1.502s Sezona 48, Závod 1 Červen 26, 2015 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
63. Manuel João Elite 1:12.937s + 1.509s Sezona 66, Závod 12 Září 18, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
64. Tomasz Wypych Elite 1:12.949s + 1.521s Sezona 9, Závod 13 Červen 11, 2008 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
65. Nuno Vicente Master - 4 1:12.969s + 1.541s Sezona 52, Závod 17 Květen 6, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
66. Frederico Neves1 Elite 1:12.998s + 1.570s Sezona 48, Závod 1 Červen 26, 2015 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
67. Stefan Gommans Master - 1 1:13.021s + 1.593s Sezona 56, Závod 11 Prosinec 23, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
68. Yug Desai1 Master - 2 1:13.029s + 1.601s Sezona 66, Závod 12 Září 18, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
69. Jens Frostrup Elite 1:13.032s + 1.604s Sezona 69, Závod 8 Březen 19, 2019 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
70. Tamás Végh Elite 1:13.038s + 1.610s Sezona 66, Závod 12 Září 18, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
71. Paul Gardiner Elite 1:13.052s + 1.624s Sezona 56, Závod 11 Prosinec 23, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
72. Roman Maksimenkov Elite 1:13.053s + 1.625s Sezona 37, Závod 8 Červenec 30, 2013 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
73. Laurent Quinet Master - 2 1:13.065s + 1.637s Sezona 66, Závod 12 Září 18, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
74. Hans Bondesson Master - 1 1:13.076s + 1.648s Sezona 66, Závod 12 Září 18, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
75. Dmitri Nadkho Elite 1:13.085s + 1.657s Sezona 56, Závod 11 Prosinec 23, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
76. Goran Slunjski Elite 1:13.087s + 1.659s Sezona 72, Závod 12 Říjen 8, 2019 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
77. Kiran Patel Elite 1:13.091s + 1.663s Sezona 56, Závod 11 Prosinec 23, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
78. Marek Marchewka Elite 1:13.102s + 1.674s Sezona 29, Závod 3 Leden 20, 2012 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
79. Mikołaj Przybylski Elite 1:13.106s + 1.678s Sezona 48, Závod 1 Červen 26, 2015 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
80. Mikko Suhonen Elite 1:13.112s + 1.684s Sezona 66, Závod 12 Září 18, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
81. Vladimir Petrov Elite 1:13.120s + 1.692s Sezona 8, Závod 1 Únor 22, 2008 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
82. Arnoldas Molis Master - 5 1:13.122s + 1.694s Sezona 66, Závod 12 Září 18, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
83. Francesco Lupo Master - 1 1:13.126s + 1.698s Sezona 66, Závod 12 Září 18, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
84. Guy Smets Elite 1:13.127s + 1.699s Sezona 56, Závod 11 Prosinec 23, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
85. Georgi Georgiev Elite 1:13.131s + 1.703s Sezona 8, Závod 1 Únor 22, 2008 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
86. Krasimir Nanchev Elite 1:13.135s + 1.707s Sezona 52, Závod 17 Květen 6, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
87. Jukka Sireni2 Elite 1:13.138s + 1.710s Sezona 52, Závod 17 Květen 6, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
88. Dmitriy Kosev Elite 1:13.151s + 1.723s Sezona 29, Závod 3 Leden 20, 2012 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
89. Sándor Bőr Elite 1:13.186s + 1.758s Sezona 52, Závod 17 Květen 6, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
90. Eugenio Sanchez Cruzado Master - 1 1:13.194s + 1.766s Sezona 52, Závod 17 Květen 6, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
91. Kiril Stoianov Elite 1:13.199s + 1.771s Sezona 52, Závod 17 Květen 6, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
92. Stanislav Makarov Elite 1:13.202s + 1.774s Sezona 52, Závod 17 Květen 6, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
93. Paweł Zaburski Elite 1:13.205s + 1.777s Sezona 52, Závod 17 Květen 6, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
94. Mihail Morozov Elite 1:13.205s + 1.777s Sezona 48, Závod 1 Červen 26, 2015 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
95. Zoltan Kormos Elite 1:13.215s + 1.787s Sezona 48, Závod 1 Červen 26, 2015 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
96. Anton Klein Elite 1:13.230s + 1.802s Sezona 37, Závod 8 Červenec 30, 2013 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
97. Rodrigo Velasco Master - 5 1:13.251s + 1.823s Sezona 37, Závod 8 Červenec 30, 2013 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
98. Radek Czech2 Elite 1:13.262s + 1.834s Sezona 69, Závod 8 Březen 19, 2019 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
99. Giedrius Butkus Elite 1:13.265s + 1.837s Sezona 9, Závod 13 Červen 11, 2008 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
100. Ivan Silva Master - 3 1:13.286s + 1.858s Sezona 66, Závod 12 Září 18, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
Stránka [12 3 ... 538 539 540 » Rychlé přejít na stránku: