Statistiky

Všechny statistiky výkonů
Týmové statistiky
Statistika herní činnosti
Statistiky fóra
Národní statistiky
Další statistiky
Statistiky úspěchů
Statistiky zaměstnanců
Statistiky GPRO fanoušků

Historicky nejlepší kvalifikační kola na Valencia (Španělsko)

 
Stránka [12 3 ... 1295 1296 1297 » Rychlé přejít na stránku:
# Země Jméno manažera (Skupina) Čas kola Ztráta Sezóna #, Závod # Skupina Datum
1. Dominiek Van West (E) 1:30.024s + 0.000s Sezona 89, Závod 6 Elite Září 6, 2022 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
2. George Slater4 (Ret) 1:30.682s + 0.658s Sezona 94, Závod 2 Elite Červenec 4, 2023 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
3. Rafal Celejewski (A48) 1:30.835s + 0.811s Sezona 89, Závod 6 Elite Září 6, 2022 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
4. Vladimir Valis (A55) 1:30.843s + 0.819s Sezona 89, Závod 6 Elite Září 6, 2022 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
5. Ville Pohjanen (A68) 1:30.867s + 0.843s Sezona 80, Závod 3 Elite Leden 29, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
6. Alexei Malkin (P24) 1:30.931s + 0.907s Sezona 94, Závod 2 Elite Červenec 4, 2023 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
7. Jasper Coosemans1 (E) 1:30.961s + 0.937s Sezona 82, Závod 10 Elite Červen 29, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
8. Yug Desai3 (Ret) 1:31.170s + 1.146s Sezona 80, Závod 3 Elite Leden 29, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
9. Christos Bobolis4 (Ret) 1:31.184s + 1.160s Sezona 39, Závod 12 Elite Prosinec 24, 2013 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
10. Harsh Sheth (E) 1:31.234s + 1.210s Sezona 82, Závod 10 Elite Červen 29, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
11. Paweł Zaburski (M3) 1:31.257s + 1.233s Sezona 89, Závod 6 Elite Září 6, 2022 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
12. Rimantas Sagatas4 (M2) 1:31.307s + 1.283s Sezona 80, Závod 3 Elite Leden 29, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
13. Toygun Senler6 (Ret) 1:31.308s + 1.284s Sezona 39, Závod 12 Elite Prosinec 24, 2013 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
14. Brad Marshall1 (A29) 1:31.388s + 1.364s Sezona 89, Závod 6 Elite Září 6, 2022 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
15. Wouter Teuwen3 (E) 1:31.424s + 1.400s Sezona 94, Závod 2 Elite Červenec 4, 2023 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
16. Andrea Squizzato1 (E) 1:31.426s + 1.402s Sezona 89, Závod 6 Elite Září 6, 2022 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
17. Mika Pekkarinen (P15) 1:31.432s + 1.408s Sezona 89, Závod 6 Elite Září 6, 2022 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
18. Zdenek Hladik3 (Ret) 1:31.446s + 1.422s Sezona 26, Závod 1 Elite Červen 28, 2011 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
19. João Monteiro2 (Ret) 1:31.504s + 1.480s Sezona 39, Závod 12 Elite Prosinec 24, 2013 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
20. Gustavo Bellotto (E) 1:31.517s + 1.493s Sezona 94, Závod 2 Elite Červenec 4, 2023 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
21. Kai Wen Chew (M3) 1:31.525s + 1.501s Sezona 94, Závod 2 Elite Červenec 4, 2023 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
22. Jari Aareskoski3 (Ret) 1:31.537s + 1.513s Sezona 16, Závod 1 Elite Srpen 21, 2009 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
23. Ilya Vedenikov (P20) 1:31.542s + 1.518s Sezona 89, Závod 6 Elite Září 6, 2022 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
24. Justinas Smyšliajevas4 (Ret) 1:31.585s + 1.561s Sezona 29, Závod 5 Elite Leden 27, 2012 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
25. Leandro Sereno7 (E) 1:31.593s + 1.569s Sezona 46, Závod 10 Elite Březen 24, 2015 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
26. Mikko Suhonen (M4) 1:31.606s + 1.582s Sezona 94, Závod 2 Elite Červenec 4, 2023 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
27. Roland Postle10 (E) 1:31.607s + 1.583s Sezona 44, Závod 9 Elite Listopad 14, 2014 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
28. Simone Scarpa (M2) 1:31.625s + 1.601s Sezona 89, Závod 6 Elite Září 6, 2022 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
29. Dmitri Nadkho (Ret) 1:31.747s + 1.723s Sezona 55, Závod 15 Elite Listopad 4, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
30. Kristijan Mihovic (M5) 1:31.754s + 1.730s Sezona 89, Závod 6 Elite Září 6, 2022 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
31. Pablo Fernandez1 (M2) 1:31.775s + 1.751s Sezona 80, Závod 3 Elite Leden 29, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
32. Aleksej Sutkin (P13) 1:31.788s + 1.764s Sezona 29, Závod 5 Elite Leden 27, 2012 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
33. Sion Francis (Ret) 1:31.831s + 1.807s Sezona 39, Závod 12 Elite Prosinec 24, 2013 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
34. Aleksey Odegov (Ret) 1:31.880s + 1.856s Sezona 55, Závod 15 Elite Listopad 4, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
35. György Székely (E) 1:31.916s + 1.892s Sezona 80, Závod 3 Elite Leden 29, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
36. Evaldas Ruseckas (Ret) 1:31.924s + 1.900s Sezona 55, Závod 15 Elite Listopad 4, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
37. Mark Philips (A26) 1:31.953s + 1.929s Sezona 82, Závod 10 Elite Červen 29, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
38. Bernard Bontjer (M4) 1:31.953s + 1.929s Sezona 94, Závod 2 Elite Červenec 4, 2023 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
39. Vsevolod Demydov2 (P11) 1:31.955s + 1.931s Sezona 39, Závod 12 Elite Prosinec 24, 2013 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
40. Luca Molendi (M4) 1:31.957s + 1.933s Sezona 82, Závod 10 Elite Červen 29, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
41. Daniel Comalada (P12) 1:31.982s + 1.958s Sezona 74, Závod 8 Elite Únor 4, 2020 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
42. Mark Webster (M1) 1:32.007s + 1.983s Sezona 89, Závod 6 Master - 5 Září 6, 2022 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
43. Lorenzo Di Buono (E) 1:32.032s + 2.008s Sezona 94, Závod 2 Elite Červenec 4, 2023 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
44. Michael Winkley (Ret) 1:32.038s + 2.014s Sezona 39, Závod 12 Elite Prosinec 24, 2013 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
45. Julien Prado (M2) 1:32.058s + 2.034s Sezona 82, Závod 10 Elite Červen 29, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
46. Andreas Ramann (E) 1:32.076s + 2.052s Sezona 94, Závod 2 Elite Červenec 4, 2023 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
47. Mikael Brostrom (M3) 1:32.076s + 2.052s Sezona 89, Závod 6 Elite Září 6, 2022 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
48. Mattias Svensson (P21) 1:32.109s + 2.085s Sezona 39, Závod 12 Elite Prosinec 24, 2013 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
49. Ignacio Belatti (M2) 1:32.121s + 2.097s Sezona 82, Závod 10 Elite Červen 29, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
50. Vladimir Islentiev2 (M4) 1:32.161s + 2.137s Sezona 18, Závod 13 Elite Únor 16, 2010 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
Stránka [12 3 ... 1295 1296 1297 » Rychlé přejít na stránku: