Statistiky

Všechny statistiky výkonů
Týmové statistiky
Statistika herní činnosti
Statistiky fóra
Národní statistiky
Další statistiky
Statistiky úspěchů
Statistiky zaměstnanců
Statistiky GPRO fanoušků

Historicky nejlepší kvalifikační kola na Avus (Německo)

Vybrat třídu:
 
Stránka [12 3 ... 171 172 173 » Rychlé přejít na stránku:
# Země Jméno manažera Skupina Čas kola Ztráta Sezóna #, Závod # Datum
1. Toni Söyrinki Elite 59.498s + 0.000s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
2. Roland Postle6 Elite 59.559s + 0.061s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
3. Rafal Celejewski Elite 1:00.236s + 0.738s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
4. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:00.374s + 0.876s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
5. Janne Väänänen Elite 1:00.408s + 0.910s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
6. Christos Bobolis4 Elite 1:00.419s + 0.921s Sezona 56, Závod 5 Prosinec 2, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
7. Alpo Kaakinen1 Elite 1:00.502s + 1.004s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
8. Róbert László2 Elite 1:00.537s + 1.039s Sezona 61, Závod 5 Říjen 13, 2017 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
9. Max Watson Master - 3 1:00.546s + 1.048s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
10. Theodosis Vogiatzis Elite 1:00.564s + 1.066s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
11. Yug Desai1 Elite 1:00.624s + 1.126s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
12. Rafael Mantovani Elite 1:00.648s + 1.150s Sezona 56, Závod 5 Prosinec 2, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
13. Joss Giraud Master - 4 1:00.712s + 1.214s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
14. Rimantas Sagatas2 Elite 1:00.764s + 1.266s Sezona 56, Závod 5 Prosinec 2, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
15. Florencia Caro Elite 1:00.768s + 1.270s Sezona 56, Závod 5 Prosinec 2, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
16. Justinas Smyšliajevas4 Elite 1:00.870s + 1.372s Sezona 56, Závod 5 Prosinec 2, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
17. Donatas Paplauskas Elite 1:00.901s + 1.403s Sezona 61, Závod 5 Říjen 13, 2017 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
18. Vladimir Jelicic Elite 1:00.934s + 1.436s Sezona 56, Závod 5 Prosinec 2, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
19. Aleksey Odegov Elite 1:00.970s + 1.472s Sezona 56, Závod 5 Prosinec 2, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
20. Michał Wilczyński Elite 1:01.010s + 1.512s Sezona 56, Závod 5 Prosinec 2, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
21. Julien Prado Elite 1:01.041s + 1.543s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
22. Stefan Olofsson Master - 1 1:01.056s + 1.558s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
23. José Abi Jaudi Elite 1:01.140s + 1.642s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
24. Francesco Lupo Elite 1:01.168s + 1.670s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
25. Melissa Martin Master - 1 1:01.200s + 1.702s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
26. Michael Keeney Elite 1:01.206s + 1.708s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
27. Gyuri Székely Elite 1:01.236s + 1.738s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
28. Evaldas Ruseckas Elite 1:01.242s + 1.744s Sezona 56, Závod 5 Prosinec 2, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
29. Paulo Pinto1 Elite 1:01.243s + 1.745s Sezona 61, Závod 5 Říjen 13, 2017 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
30. Gino Zernani Elite 1:01.247s + 1.749s Sezona 56, Závod 5 Prosinec 2, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
31. Pavel Buhharin Elite 1:01.247s + 1.749s Sezona 56, Závod 5 Prosinec 2, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
32. David Rolleston Elite 1:01.251s + 1.753s Sezona 61, Závod 5 Říjen 13, 2017 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
33. Martin Britain Master - 2 1:01.308s + 1.810s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
34. Juan Manuel Collova Pro - 16 1:01.316s + 1.818s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
35. Rémy Pointet Master - 2 1:01.322s + 1.824s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
36. Eduard Gindullin Elite 1:01.360s + 1.862s Sezona 56, Závod 5 Prosinec 2, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
37. Domien Luts Elite 1:01.408s + 1.910s Sezona 61, Závod 5 Říjen 13, 2017 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
38. Vladimir Islentiev2 Elite 1:01.450s + 1.952s Sezona 61, Závod 5 Říjen 13, 2017 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
39. Zdenek Hladik3 Elite 1:01.459s + 1.961s Sezona 50, Závod 17 Prosinec 26, 2015 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
40. Dmitri Nadkho Elite 1:01.459s + 1.961s Sezona 56, Závod 5 Prosinec 2, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
41. Timo Sydänmetsä Elite 1:01.487s + 1.989s Sezona 56, Závod 5 Prosinec 2, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
42. Klas Britse Elite 1:01.487s + 1.989s Sezona 61, Závod 5 Říjen 13, 2017 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
43. Grzegorz Ogarek Master - 3 1:01.500s + 2.002s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
44. Jens Frostrup Elite 1:01.507s + 2.009s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
45. Vsevolod Demydov2 Elite 1:01.540s + 2.042s Sezona 56, Závod 5 Prosinec 2, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
46. Frederico Neves1 Master - 2 1:01.548s + 2.050s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
47. Martin Bedoya Elite 1:01.574s + 2.076s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
48. Mehdi El Fathy Master - 1 1:01.626s + 2.128s Sezona 56, Závod 5 Prosinec 2, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
49. Gergő Csernátoni Elite 1:01.643s + 2.145s Sezona 61, Závod 5 Říjen 13, 2017 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
50. Michail Ivanov Master - 4 1:01.682s + 2.184s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
51. Thomas Bertolino Master - 5 1:01.682s + 2.184s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
52. Jukka Sireni2 Elite 1:01.698s + 2.200s Sezona 50, Závod 17 Prosinec 26, 2015 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
53. Sergei Mitrahovich Elite 1:01.721s + 2.223s Sezona 56, Závod 5 Prosinec 2, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
54. Ayman Daher Master - 1 1:01.722s + 2.224s Sezona 56, Závod 5 Prosinec 2, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
55. Maxim Kotov2 Elite 1:01.745s + 2.247s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
56. Patryk Janczak Master - 5 1:01.754s + 2.256s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
57. Mindaugas Bauža Pro - 11 1:01.790s + 2.292s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
58. Andrian Naidenov Master - 2 1:01.812s + 2.314s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
59. Paul Gardiner Elite 1:01.815s + 2.317s Sezona 56, Závod 5 Prosinec 2, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
60. Andrea Squizzato Elite 1:01.822s + 2.324s Sezona 56, Závod 5 Prosinec 2, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
61. Sergey Seravin Master - 1 1:01.840s + 2.342s Sezona 50, Závod 17 Prosinec 26, 2015 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
62. Abdullah Kasapoglu Master - 4 1:01.854s + 2.356s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
63. Stergos Christodoulou Pro - 14 1:01.865s + 2.367s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
64. Jesus Brea Elite 1:01.887s + 2.389s Sezona 56, Závod 5 Prosinec 2, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
65. Martino Ghirardi Elite 1:01.890s + 2.392s Sezona 56, Závod 5 Prosinec 2, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
66. Dominik Stolybka Pro - 14 1:01.906s + 2.408s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
67. Łukasz Dudek1 Elite 1:01.930s + 2.432s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
68. Stefan Farkas Elite 1:01.943s + 2.445s Sezona 56, Závod 5 Prosinec 2, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
69. Gonzalo Alvarez Master - 1 1:01.946s + 2.448s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
70. Erwin Verkade Master - 2 1:01.955s + 2.457s Sezona 56, Závod 5 Prosinec 2, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
71. Lajos Urbán Pro - 11 1:01.962s + 2.464s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
72. Alexey Manukalov Elite 1:01.963s + 2.465s Sezona 50, Závod 17 Prosinec 26, 2015 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
73. Matt Bryan Elite 1:01.970s + 2.472s Sezona 61, Závod 5 Říjen 13, 2017 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
74. Hauke Johannsen Elite 1:01.971s + 2.473s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
75. Radek Sus Elite 1:01.984s + 2.486s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
76. Kiran Patel Elite 1:02.009s + 2.511s Sezona 56, Závod 5 Prosinec 2, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
77. Karl-Martin Müür Master - 1 1:02.034s + 2.536s Sezona 56, Závod 5 Prosinec 2, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
78. Ferenc Koncz Master - 4 1:02.041s + 2.543s Sezona 61, Závod 5 Říjen 13, 2017 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
79. Oliver Radna Pro - 15 1:02.045s + 2.547s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
80. Salvatore Andretti Master - 5 1:02.073s + 2.575s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
81. Virgis Lyss Elite 1:02.081s + 2.583s Sezona 61, Závod 5 Říjen 13, 2017 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
82. Rogerio Mandler Master - 5 1:02.091s + 2.593s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
83. David Jones-Winkley Master - 1 1:02.107s + 2.609s Sezona 50, Závod 17 Prosinec 26, 2015 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
84. Jan Pavlicek2 Elite 1:02.112s + 2.614s Sezona 50, Závod 17 Prosinec 26, 2015 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
85. Atis Praudins Elite 1:02.113s + 2.615s Sezona 61, Závod 5 Říjen 13, 2017 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
86. Ljiljan Ozibal Pro - 22 1:02.116s + 2.618s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
87. Jakab Zoltan Elite 1:02.120s + 2.622s Sezona 61, Závod 5 Říjen 13, 2017 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
88. Mikko Suhonen Elite 1:02.124s + 2.626s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
89. Jesus Fernandez Master - 5 1:02.133s + 2.635s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
90. Tomi Kaartinen Elite 1:02.134s + 2.636s Sezona 61, Závod 5 Říjen 13, 2017 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
91. Dmitry Shevel Elite 1:02.135s + 2.637s Sezona 50, Závod 17 Prosinec 26, 2015 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
92. Rainer Madalik Master - 2 1:02.143s + 2.645s Sezona 56, Závod 5 Prosinec 2, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
93. József Gyuricza Pro - 18 1:02.148s + 2.650s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
94. Alexei Malkin Elite 1:02.160s + 2.662s Sezona 61, Závod 5 Říjen 13, 2017 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
95. Gary Mullins Master - 4 1:02.174s + 2.676s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
96. Victor Ramirez Master - 3 1:02.176s + 2.678s Sezona 50, Závod 17 Prosinec 26, 2015 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
97. Andrej Rilke Master - 3 1:02.177s + 2.679s Sezona 56, Závod 5 Prosinec 2, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
98. Stanislav Frolov Elite 1:02.188s + 2.690s Sezona 50, Závod 17 Prosinec 26, 2015 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
99. Mika Pekkarinen Master - 2 1:02.192s + 2.694s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
100. Paweł Zaburski Master - 3 1:02.192s + 2.694s Sezona 67, Závod 17 Prosinec 7, 2018 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
Stránka [12 3 ... 171 172 173 » Rychlé přejít na stránku: