Statistiky

Všechny statistiky výkonů
Týmové statistiky
Statistika herní činnosti
Statistiky fóra
Národní statistiky
Další statistiky
Statistiky úspěchů
Statistiky zaměstnanců
Statistiky GPRO fanoušků

Historicky nejlepší kvalifikační kola na Adelaide (Austrálie)

 
Stránka [12 3 ... 470 471 472 » Rychlé přejít na stránku:
# Země Jméno manažera (Skupina) Čas kola Ztráta Sezóna #, Závod # Skupina Datum
1. Zdenek Hladik3 (Ret) 1:20.767s + 0.000s Sezona 25, Závod 14 Elite Červen 7, 2011 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
2. Leandro Sereno7 (E) 1:21.025s + 0.258s Sezona 36, Závod 16 Elite Červen 21, 2013 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
3. João Monteiro2 (Ret) 1:21.137s + 0.370s Sezona 36, Závod 16 Elite Červen 21, 2013 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
4. Roland Postle10 (E) 1:21.543s + 0.776s Sezona 50, Závod 14 Elite Prosinec 15, 2015 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
5. Vsevolod Demydov2 (P11) 1:21.706s + 0.939s Sezona 36, Závod 16 Elite Červen 21, 2013 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
6. Toygun Senler6 (Ret) 1:21.757s + 0.990s Sezona 36, Závod 16 Elite Červen 21, 2013 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
7. Lukas Jonaitis (Ret) 1:21.778s + 1.011s Sezona 36, Závod 16 Elite Červen 21, 2013 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
8. Frederico Neves1 (Ret) 1:21.791s + 1.024s Sezona 42, Závod 14 Elite Červenec 22, 2014 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
9. Andrei Kolesnikovich (Ret) 1:21.809s + 1.042s Sezona 36, Závod 16 Elite Červen 21, 2013 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
10. Jan Pavlicek2 (Ret) 1:21.977s + 1.210s Sezona 50, Závod 14 Elite Prosinec 15, 2015 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
11. Christos Bobolis4 (Ret) 1:21.981s + 1.214s Sezona 68, Závod 3 Elite Prosinec 21, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
12. Atis Praudiņš (E) 1:22.004s + 1.237s Sezona 36, Závod 16 Elite Červen 21, 2013 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
13. Sion Francis (Ret) 1:22.026s + 1.259s Sezona 36, Závod 16 Elite Červen 21, 2013 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
14. Christer Andersson (P25) 1:22.036s + 1.269s Sezona 36, Závod 16 Elite Červen 21, 2013 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
15. Jasper Coosemans1 (E) 1:22.075s + 1.308s Sezona 82, Závod 8 Elite Červen 22, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
16. Davide Lorenzini (P9) 1:22.128s + 1.361s Sezona 82, Závod 8 Elite Červen 22, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
17. Róbert László2 (E) 1:22.140s + 1.373s Sezona 61, Závod 14 Elite Listopad 14, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
18. Jens Frøstrup (P16) 1:22.153s + 1.386s Sezona 68, Závod 3 Elite Prosinec 21, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
19. Ilya Medvedev (Ret) 1:22.156s + 1.389s Sezona 36, Závod 16 Elite Červen 21, 2013 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
20. Wouter Teuwen3 (E) 1:22.156s + 1.389s Sezona 82, Závod 8 Elite Červen 22, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
21. Justinas Smyšliajevas4 (Ret) 1:22.190s + 1.423s Sezona 25, Závod 14 Elite Červen 7, 2011 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
22. Vladimir Islentiev2 (M4) 1:22.221s + 1.454s Sezona 36, Závod 16 Elite Červen 21, 2013 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
23. Rimantas Sagatas4 (M2) 1:22.230s + 1.463s Sezona 36, Závod 16 Elite Červen 21, 2013 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
24. Daniele Bontempo (E) 1:22.259s + 1.492s Sezona 82, Závod 8 Elite Červen 22, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
25. Alpo Kaakinen1 (Ret) 1:22.260s + 1.493s Sezona 68, Závod 3 Elite Prosinec 21, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
26. Jan Velske3 (Ret) 1:22.288s + 1.521s Sezona 82, Závod 8 Elite Červen 22, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
27. George Slater4 (Ret) 1:22.341s + 1.574s Sezona 82, Závod 8 Elite Červen 22, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
28. Alexey Manukalov (Ret) 1:22.359s + 1.592s Sezona 50, Závod 14 Elite Prosinec 15, 2015 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
29. Lee Harding (E) 1:22.397s + 1.630s Sezona 82, Závod 8 Elite Červen 22, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
30. Anton Klein (Ret) 1:22.425s + 1.658s Sezona 25, Závod 14 Elite Červen 7, 2011 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
31. Paul Lynch (Ret) 1:22.431s + 1.664s Sezona 25, Závod 14 Elite Červen 7, 2011 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
32. Max Watson (Ret) 1:22.462s + 1.695s Sezona 68, Závod 3 Elite Prosinec 21, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
33. Joachim Rang2 (Ret) 1:22.477s + 1.710s Sezona 82, Závod 8 Elite Červen 22, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
34. Paulo Pinto1 (M1) 1:22.519s + 1.752s Sezona 36, Závod 16 Master - 3 Červen 21, 2013 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
35. Maxim Pugovok (Ret) 1:22.538s + 1.771s Sezona 36, Závod 16 Master - 2 Červen 21, 2013 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
36. Toni Söyrinki (E) 1:22.578s + 1.811s Sezona 68, Závod 3 Elite Prosinec 21, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
37. Jukka Sireni2 (Ret) 1:22.586s + 1.819s Sezona 50, Závod 14 Elite Prosinec 15, 2015 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
38. Wojciech Uzikowski (A13) 1:22.592s + 1.825s Sezona 36, Závod 16 Elite Červen 21, 2013 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
39. Ayman Daher (P17) 1:22.609s + 1.842s Sezona 42, Závod 14 Elite Červenec 22, 2014 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
40. Christoph Seifriedsberger (Ret) 1:22.632s + 1.865s Sezona 36, Závod 16 Master - 4 Červen 21, 2013 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
41. Radek Czech2 (A64) 1:22.635s + 1.868s Sezona 68, Závod 3 Elite Prosinec 21, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
42. Jose Lopez (Ret) 1:22.649s + 1.882s Sezona 36, Závod 16 Elite Červen 21, 2013 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
43. Ioannis Dimitroglou4 (M5) 1:22.668s + 1.901s Sezona 68, Závod 3 Elite Prosinec 21, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
44. Vladimir Danilin (Ret) 1:22.682s + 1.915s Sezona 36, Závod 16 Elite Červen 21, 2013 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
45. Rafal Celejewski (A48) 1:22.688s + 1.921s Sezona 68, Závod 3 Elite Prosinec 21, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
46. Jose Antonio (Ret) 1:22.727s + 1.960s Sezona 25, Závod 14 Elite Červen 7, 2011 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
47. Paweł Parszuto (A27) 1:22.732s + 1.965s Sezona 36, Závod 16 Elite Červen 21, 2013 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
48. Nikolay Borzenkov (Ret) 1:22.749s + 1.982s Sezona 42, Závod 14 Elite Červenec 22, 2014 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
49. Chris Hewitt (Ret) 1:22.750s + 1.983s Sezona 25, Závod 14 Elite Červen 7, 2011 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
50. Yug Desai3 (Ret) 1:22.756s + 1.989s Sezona 77, Závod 17 Elite Září 11, 2020 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
51. Martin Bedoya (Ret) 1:22.775s + 2.008s Sezona 68, Závod 3 Elite Prosinec 21, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
52. Alex Tkachenko (A68) 1:22.790s + 2.023s Sezona 36, Závod 16 Elite Červen 21, 2013 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
53. Łukasz Dudek1 (Ret) 1:22.801s + 2.034s Sezona 68, Závod 3 Elite Prosinec 21, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
54. Luca Molendi (M4) 1:22.811s + 2.044s Sezona 82, Závod 8 Elite Červen 22, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
55. Patryk Janczak (M1) 1:22.819s + 2.052s Sezona 68, Závod 3 Elite Prosinec 21, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
56. Miel Soeterbroek (M4) 1:22.834s + 2.067s Sezona 82, Závod 8 Elite Červen 22, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
57. Shoaib Mohamed (Ret) 1:22.852s + 2.085s Sezona 42, Závod 14 Master - 4 Červenec 22, 2014 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
58. Harsh Sheth (E) 1:22.858s + 2.091s Sezona 82, Závod 8 Elite Červen 22, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
59. Daneks Britāls (Ret) 1:22.873s + 2.106s Sezona 25, Závod 14 Elite Červen 7, 2011 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
60. Donatas Paplauskas (P1) 1:22.892s + 2.125s Sezona 61, Závod 14 Elite Listopad 14, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
61. Nico Zou (Ret) 1:22.894s + 2.127s Sezona 36, Závod 16 Elite Červen 21, 2013 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
62. Aleksej Sutkin (P13) 1:22.903s + 2.136s Sezona 25, Závod 14 Elite Červen 7, 2011 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
63. Mihail Golovanov (P4) 1:22.928s + 2.161s Sezona 82, Závod 8 Elite Červen 22, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
64. Andrian Naidenov (M5) 1:22.935s + 2.168s Sezona 50, Závod 14 Elite Prosinec 15, 2015 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
65. Gustavo Bellotto (E) 1:22.945s + 2.178s Sezona 82, Závod 8 Elite Červen 22, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
66. Gonzalo Alvarez (Ret) 1:22.961s + 2.194s Sezona 91, Závod 9 Elite Leden 20, 2023 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
67. Tomas Červinskis (Ret) 1:22.973s + 2.206s Sezona 36, Závod 16 Master - 3 Červen 21, 2013 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
68. Andrej Borsuk (Ret) 1:22.985s + 2.218s Sezona 50, Závod 14 Elite Prosinec 15, 2015 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
69. Ian Lynch (Ret) 1:22.985s + 2.218s Sezona 36, Závod 16 Elite Červen 21, 2013 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
70. Gary Mullins (A45) 1:22.999s + 2.232s Sezona 36, Závod 16 Elite Červen 21, 2013 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
71. Evaldas Ruseckas (Ret) 1:23.009s + 2.242s Sezona 25, Závod 14 Elite Červen 7, 2011 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
72. Dmitriy Krautsou (Ret) 1:23.027s + 2.260s Sezona 25, Závod 14 Elite Červen 7, 2011 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
73. Alberto Pérez (M4) 1:23.042s + 2.275s Sezona 82, Závod 8 Elite Červen 22, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
74. Pieterjan Staessen (A61) 1:23.043s + 2.276s Sezona 91, Závod 9 Elite Leden 20, 2023 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
75. Martynas Bražėnas (A26) 1:23.057s + 2.290s Sezona 64, Závod 8 Elite Květen 1, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
76. Victor Chernyshev (P23) 1:23.076s + 2.309s Sezona 42, Závod 14 Elite Červenec 22, 2014 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
77. Edvinas Pranculevicius2 (Ret) 1:23.100s + 2.333s Sezona 21, Závod 8 Elite Srpen 20, 2010 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
78. Joan Centellas (A62) 1:23.112s + 2.345s Sezona 25, Závod 14 Elite Červen 7, 2011 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
79. Alexei Malkin (P24) 1:23.118s + 2.351s Sezona 61, Závod 14 Elite Listopad 14, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
80. Alessandro Casagrande (A9) 1:23.129s + 2.362s Sezona 82, Závod 8 Elite Červen 22, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
81. Michail Ivanov (A78) 1:23.133s + 2.366s Sezona 36, Závod 16 Elite Červen 21, 2013 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
82. Jani Syrjäläinen (Ret) 1:23.134s + 2.367s Sezona 25, Závod 14 Elite Červen 7, 2011 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
83. Alexander Lazarenko (Ret) 1:23.141s + 2.374s Sezona 42, Závod 14 Elite Červenec 22, 2014 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
84. Andrea Squizzato1 (E) 1:23.159s + 2.392s Sezona 68, Závod 3 Master - 4 Prosinec 21, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
85. Joss Giraud (A35) 1:23.169s + 2.402s Sezona 68, Závod 3 Elite Prosinec 21, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
86. Ania Piekarska (P11) 1:23.179s + 2.412s Sezona 82, Závod 8 Elite Červen 22, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
87. Joao Barbosa (Ret) 1:23.186s + 2.419s Sezona 48, Závod 15 Elite Srpen 14, 2015 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
88. Dominiek Van West (E) 1:23.197s + 2.430s Sezona 91, Závod 9 Elite Leden 20, 2023 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
89. Diana Klavina (Ret) 1:23.212s + 2.445s Sezona 36, Závod 16 Master - 1 Červen 21, 2013 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
90. Dejan Petrović (R105) 1:23.216s + 2.449s Sezona 82, Závod 8 Master - 3 Červen 22, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
91. Thomas Bertolino (A4) 1:23.236s + 2.469s Sezona 68, Závod 3 Elite Prosinec 21, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
92. Antonio Gattulli (M2) 1:23.243s + 2.476s Sezona 82, Závod 8 Master - 1 Červen 22, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
93. David Rolleston1 (M2) 1:23.245s + 2.478s Sezona 25, Závod 14 Elite Červen 7, 2011 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
94. Apostolis Goutzos (P3) 1:23.246s + 2.479s Sezona 50, Závod 14 Elite Prosinec 15, 2015 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
95. Michael Winkley (Ret) 1:23.256s + 2.489s Sezona 36, Závod 16 Elite Červen 21, 2013 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
96. Raymond Lim (Ret) 1:23.259s + 2.492s Sezona 36, Závod 16 Master - 1 Červen 21, 2013 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
97. Kuba Szajbel (M5) 1:23.275s + 2.508s Sezona 82, Závod 8 Master - 4 Červen 22, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
98. Klas Britse (Ret) 1:23.287s + 2.520s Sezona 61, Závod 14 Elite Listopad 14, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
99. Ignacio Belatti (M2) 1:23.296s + 2.529s Sezona 82, Závod 8 Elite Červen 22, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
100. Serguei Baranovski (Ret) 1:23.306s + 2.539s Sezona 25, Závod 14 Elite Červen 7, 2011 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
Stránka [12 3 ... 470 471 472 » Rychlé přejít na stránku: