Statistiky
Historicky nejlepší kvalifikační kola na Brasilia (Brazílie)
# | Země | Jméno manažera (Skupina) | Čas kola | Ztráta | Sezóna #, Závod # | Skupina | Datum | |
1. | Rimantas Sagatas4 (M2) | 1:49.944s | + 0.000s | Sezona 40, Závod 12 | Elite | Březen 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
2. | Sion Francis (Ret) | 1:50.775s | + 0.831s | Sezona 40, Závod 12 | Elite | Březen 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
3. | Christos Bobolis4 (Ret) | 1:51.013s | + 1.069s | Sezona 40, Závod 12 | Elite | Březen 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
4. | Wouter Teuwen3 (E) | 1:51.050s | + 1.106s | Sezona 71, Závod 13 | Elite | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
5. | Leandro Sereno7 (E) | 1:51.105s | + 1.161s | Sezona 40, Závod 12 | Elite | Březen 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
6. | Hauke Johannsen (Ret) | 1:51.105s | + 1.161s | Sezona 40, Závod 12 | Elite | Březen 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
7. | Nikolay Borzenkov (Ret) | 1:51.160s | + 1.216s | Sezona 40, Závod 12 | Elite | Březen 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
8. | Nevzat Kasapoglu (A14) | 1:51.192s | + 1.248s | Sezona 71, Závod 13 | Elite | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
9. | Mike Baston (P23) | 1:51.213s | + 1.269s | Sezona 71, Závod 13 | Elite | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
10. | Roland Postle10 (E) | 1:51.250s | + 1.306s | Sezona 71, Závod 13 | Elite | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
11. | Toygun Senler6 (Ret) | 1:51.254s | + 1.310s | Sezona 40, Závod 12 | Elite | Březen 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
12. | Rafael Mantovani (P13) | 1:51.269s | + 1.325s | Sezona 40, Závod 12 | Elite | Březen 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
13. | Pedro Nazaré (A63) | 1:51.302s | + 1.358s | Sezona 40, Závod 12 | Elite | Březen 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
14. | Peter Both (E) | 1:51.351s | + 1.407s | Sezona 71, Závod 13 | Elite | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
15. | Gonzalo Alvarez (Ret) | 1:51.381s | + 1.437s | Sezona 71, Závod 13 | Elite | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
16. | Apostolis Goutzos (P3) | 1:51.428s | + 1.484s | Sezona 40, Závod 12 | Elite | Březen 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
17. | Mark Webster (M1) | 1:51.447s | + 1.503s | Sezona 40, Závod 12 | Elite | Březen 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
18. | Paweł Zaburski (M3) | 1:51.485s | + 1.541s | Sezona 71, Závod 13 | Elite | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
19. | Aleksej Sutkin (P13) | 1:51.573s | + 1.629s | Sezona 40, Závod 12 | Elite | Březen 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
20. | Yug Desai3 (Ret) | 1:51.675s | + 1.731s | Sezona 77, Závod 12 | Elite | Srpen 25, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
21. | Pablo Fernandez1 (M2) | 1:51.719s | + 1.775s | Sezona 85, Závod 7 | Elite | Prosinec 28, 2021 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
22. | Ivan Stiva (P19) | 1:51.742s | + 1.798s | Sezona 71, Závod 13 | Elite | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
23. | Janne Väänänen (R138) | 1:51.749s | + 1.805s | Sezona 40, Závod 12 | Master - 4 | Březen 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
24. | Luca Dotti (R72) | 1:51.794s | + 1.850s | Sezona 71, Závod 13 | Master - 5 | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
25. | Ian Lynch (Ret) | 1:51.806s | + 1.862s | Sezona 40, Závod 12 | Elite | Březen 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
26. | Ethan Littlejohns (A19) | 1:51.818s | + 1.874s | Sezona 77, Závod 12 | Elite | Srpen 25, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
27. | George Slater4 (Ret) | 1:51.830s | + 1.886s | Sezona 71, Závod 13 | Master - 1 | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
28. | Vsevolod Demydov2 (P11) | 1:51.867s | + 1.923s | Sezona 40, Závod 12 | Elite | Březen 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
29. | Jukka Sireni2 (Ret) | 1:51.904s | + 1.960s | Sezona 40, Závod 12 | Elite | Březen 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
30. | Tomek Kiełpiński (Ret) | 1:51.975s | + 2.031s | Sezona 71, Závod 13 | Elite | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
31. | Alexey Manukalov (Ret) | 1:51.983s | + 2.039s | Sezona 40, Závod 12 | Elite | Březen 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
32. | Francesco Lupo (Ret) | 1:51.985s | + 2.041s | Sezona 71, Závod 13 | Pro - 17 | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
33. | Kamal Naoui (A10) | 1:52.008s | + 2.064s | Sezona 77, Závod 12 | Elite | Srpen 25, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
34. | Jasper Coosemans1 (E) | 1:52.012s | + 2.068s | Sezona 77, Závod 12 | Elite | Srpen 25, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
35. | Fabien Massard (M4) | 1:52.028s | + 2.084s | Sezona 71, Závod 13 | Master - 5 | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
36. | Alexander Ilyin (Ret) | 1:52.055s | + 2.111s | Sezona 40, Závod 12 | Elite | Březen 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
37. | Mindaugas Kuodys (P17) | 1:52.078s | + 2.134s | Sezona 71, Závod 13 | Master - 1 | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
38. | Luca Molendi (M4) | 1:52.109s | + 2.165s | Sezona 77, Závod 12 | Elite | Srpen 25, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
39. | Joachim Rang2 (Ret) | 1:52.111s | + 2.167s | Sezona 77, Závod 12 | Elite | Srpen 25, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
40. | Mindaugas Bauža (P24) | 1:52.178s | + 2.234s | Sezona 71, Závod 13 | Elite | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
41. | Ayman Daher (P17) | 1:52.188s | + 2.244s | Sezona 40, Závod 12 | Elite | Březen 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
42. | Jan Velske3 (Ret) | 1:52.216s | + 2.272s | Sezona 71, Závod 13 | Elite | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
43. | Florencia Caro (A58) | 1:52.217s | + 2.273s | Sezona 40, Závod 12 | Elite | Březen 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
44. | Rogerio Mandler (M1) | 1:52.225s | + 2.281s | Sezona 71, Závod 13 | Master - 5 | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
45. | Vladimir Islentiev2 (M4) | 1:52.244s | + 2.300s | Sezona 40, Závod 12 | Elite | Březen 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
46. | Atis Praudiņš (E) | 1:52.258s | + 2.314s | Sezona 71, Závod 13 | Master - 3 | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
47. | Michal Szopinski (A7) | 1:52.259s | + 2.315s | Sezona 40, Závod 12 | Master - 1 | Březen 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
48. | Twig Fahaji (R107) | 1:52.283s | + 2.339s | Sezona 85, Závod 7 | Elite | Prosinec 28, 2021 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
49. | Martynas Bražėnas (A26) | 1:52.317s | + 2.373s | Sezona 77, Závod 12 | Elite | Srpen 25, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
50. | Nafornita Adrian (Ret) | 1:52.319s | + 2.375s | Sezona 40, Závod 12 | Master - 5 | Březen 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
51. | Joaquín Quintana (A48) | 1:52.325s | + 2.381s | Sezona 71, Závod 13 | Master - 3 | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
52. | Alix Martin (Ret) | 1:52.333s | + 2.389s | Sezona 71, Závod 13 | Master - 2 | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
53. | Serguei Baranovski (Ret) | 1:52.347s | + 2.403s | Sezona 40, Závod 12 | Master - 4 | Březen 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
54. | João Monteiro2 (Ret) | 1:52.367s | + 2.423s | Sezona 40, Závod 12 | Elite | Březen 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
55. | Radek Czech2 (A64) | 1:52.369s | + 2.425s | Sezona 71, Závod 13 | Elite | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
56. | Sebastian Cucciardi (A6) | 1:52.378s | + 2.434s | Sezona 71, Závod 13 | Master - 1 | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
57. | Oliver Radna (Ret) | 1:52.380s | + 2.436s | Sezona 71, Závod 13 | Master - 4 | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
58. | Jean-marc Boissinot (E) | 1:52.384s | + 2.440s | Sezona 71, Závod 13 | Master - 1 | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
59. | Denis Grahov (Ret) | 1:52.431s | + 2.487s | Sezona 40, Závod 12 | Master - 1 | Březen 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
60. | Toni Söyrinki (E) | 1:52.433s | + 2.489s | Sezona 71, Závod 13 | Master - 1 | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
61. | Andrea Squizzato1 (E) | 1:52.459s | + 2.515s | Sezona 71, Závod 13 | Master - 3 | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
62. | Marek Hajnrych (Ret) | 1:52.463s | + 2.519s | Sezona 40, Závod 12 | Elite | Březen 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
63. | Kiran Patel (Ret) | 1:52.480s | + 2.536s | Sezona 40, Závod 12 | Master - 1 | Březen 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
64. | Kreisz Bálint (Ret) | 1:52.586s | + 2.642s | Sezona 71, Závod 13 | Elite | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
65. | Lorenzo Di Buono (E) | 1:52.597s | + 2.653s | Sezona 71, Závod 13 | Elite | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
66. | Klas Britse (Ret) | 1:52.599s | + 2.655s | Sezona 77, Závod 12 | Elite | Srpen 25, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
67. | Maxim Egorov (Ret) | 1:52.647s | + 2.703s | Sezona 77, Závod 12 | Elite | Srpen 25, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
68. | Hans Mörtsjö (P17) | 1:52.651s | + 2.707s | Sezona 71, Závod 13 | Master - 2 | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
69. | Frederico Neves1 (Ret) | 1:52.653s | + 2.709s | Sezona 40, Závod 12 | Elite | Březen 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
70. | Aleksandr Gerassimtsik (Ret) | 1:52.681s | + 2.737s | Sezona 71, Závod 13 | Master - 5 | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
71. | Ross Proud (M4) | 1:52.709s | + 2.765s | Sezona 71, Závod 13 | Master - 3 | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
72. | Ivan Lukovkin (Ret) | 1:52.711s | + 2.767s | Sezona 71, Závod 13 | Master - 4 | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
73. | Paulo Pinto1 (M1) | 1:52.716s | + 2.772s | Sezona 40, Závod 12 | Elite | Březen 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
74. | Bert Huylebroeck1 (E) | 1:52.717s | + 2.773s | Sezona 71, Závod 13 | Master - 5 | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
75. | Branislav Hrnjak (Ret) | 1:52.719s | + 2.775s | Sezona 71, Závod 13 | Elite | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
76. | Martin Frei (Ret) | 1:52.734s | + 2.790s | Sezona 71, Závod 13 | Master - 2 | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
77. | José Abi Jaudi (M4) | 1:52.750s | + 2.806s | Sezona 40, Závod 12 | Master - 3 | Březen 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
78. | Samoeni Albanalopolis (M1) | 1:52.753s | + 2.809s | Sezona 71, Závod 13 | Master - 2 | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
79. | Miel Soeterbroek (M4) | 1:52.776s | + 2.832s | Sezona 71, Závod 13 | Master - 3 | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
80. | Piotr Wechterowicz (Ret) | 1:52.784s | + 2.840s | Sezona 40, Závod 12 | Master - 5 | Březen 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
81. | Cédrick Flament (M5) | 1:52.807s | + 2.863s | Sezona 71, Závod 13 | Elite | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
82. | Teo Xanthopoulos (Ret) | 1:52.816s | + 2.872s | Sezona 40, Závod 12 | Elite | Březen 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
83. | Rafal Celejewski (A48) | 1:52.831s | + 2.887s | Sezona 85, Závod 7 | Elite | Prosinec 28, 2021 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
84. | Sam Norris (A61) | 1:52.835s | + 2.891s | Sezona 71, Závod 13 | Master - 3 | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
85. | Mario Põldma (Ret) | 1:52.843s | + 2.899s | Sezona 40, Závod 12 | Elite | Březen 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
86. | Kuba Szajbel (M5) | 1:52.844s | + 2.900s | Sezona 85, Závod 7 | Master - 4 | Prosinec 28, 2021 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
87. | Alexandre Reis (A6) | 1:52.847s | + 2.903s | Sezona 40, Závod 12 | Master - 3 | Březen 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
88. | Aris Tsipras (Ret) | 1:52.851s | + 2.907s | Sezona 40, Závod 12 | Master - 2 | Březen 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
89. | Marcos Fernandes Benvenho (Ret) | 1:52.855s | + 2.911s | Sezona 40, Závod 12 | Master - 5 | Březen 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
90. | Božidar Topčić (P25) | 1:52.862s | + 2.918s | Sezona 71, Závod 13 | Master - 2 | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
91. | Patryk Janczak (M1) | 1:52.868s | + 2.924s | Sezona 40, Závod 12 | Master - 3 | Březen 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
92. | Ville Pohjanen (A68) | 1:52.869s | + 2.925s | Sezona 77, Závod 12 | Master - 1 | Srpen 25, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
93. | Ioannis Dimitroglou4 (M5) | 1:52.878s | + 2.934s | Sezona 71, Závod 13 | Elite | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
94. | Jean-françois Charbinat (P19) | 1:52.881s | + 2.937s | Sezona 71, Závod 13 | Master - 3 | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
95. | Luciano Kirst (A21) | 1:52.887s | + 2.943s | Sezona 71, Závod 13 | Master - 5 | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
96. | Brad Marshall1 (A29) | 1:52.893s | + 2.949s | Sezona 85, Závod 7 | Elite | Prosinec 28, 2021 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
97. | Tan S Lake (E) | 1:52.905s | + 2.961s | Sezona 71, Závod 13 | Pro - 10 | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
98. | Edwin Silva (Ret) | 1:52.913s | + 2.969s | Sezona 71, Závod 13 | Master - 3 | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
99. | Makis Katsoulas (Ret) | 1:52.927s | + 2.983s | Sezona 71, Závod 13 | Master - 1 | Srpen 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
100. | David Rolleston1 (M2) | 1:52.929s | + 2.985s | Sezona 40, Závod 12 | Master - 1 | Březen 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |