Statistiky

Všechny statistiky výkonů
Týmové statistiky
Statistika herní činnosti
Statistiky fóra
Národní statistiky
Další statistiky
Statistiky úspěchů
Statistiky zaměstnanců
Statistiky GPRO fanoušků

Historicky nejlepší kvalifikační kola na Valencia (Španělsko)

 
Stránka [12 3 ... 183 184 185 » Rychlé přejít na stránku:
# Země Jméno manažera (Skupina) Čas kola Ztráta Sezóna #, Závod # Skupina Datum
1. Diogo Abdalla (E) 1:45.605s + 0.000s Sezona 97, Závod 9 Elite Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
2. Toni Söyrinki (E) 1:45.743s + 0.138s Sezona 97, Závod 9 Elite Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
3. Jan Pavlicek2 (Ret) 1:45.931s + 0.326s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
4. Wouter Teuwen3 (E) 1:46.028s + 0.423s Sezona 97, Závod 9 Elite Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
5. Maurizio Siracusa (E) 1:46.139s + 0.534s Sezona 97, Závod 9 Elite Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
6. Roland Postle10 (E) 1:46.170s + 0.565s Sezona 59, Závod 14 Elite Červenec 11, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
7. Zdenek Hladik3 (Ret) 1:46.189s + 0.584s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
8. Jean-marc Boissinot (E) 1:46.260s + 0.655s Sezona 97, Závod 9 Elite Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
9. Aleksej Sutkin (P13) 1:46.269s + 0.664s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
10. Jukka Sireni2 (Ret) 1:46.322s + 0.717s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
11. Juan Diego Milán (E) 1:46.372s + 0.767s Sezona 97, Závod 9 Elite Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
12. Justinas Smyšliajevas4 (Ret) 1:46.414s + 0.809s Sezona 59, Závod 14 Elite Červenec 11, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
13. Vsevolod Demydov2 (P11) 1:46.439s + 0.834s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
14. Paulo Pinto1 (M1) 1:46.454s + 0.849s Sezona 59, Závod 14 Elite Červenec 11, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
15. Vladimir Islentiev2 (M4) 1:46.594s + 0.989s Sezona 59, Závod 14 Elite Červenec 11, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
16. Julien Prado (M2) 1:46.600s + 0.995s Sezona 97, Závod 9 Elite Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
17. Andreas Ramann (E) 1:46.610s + 1.005s Sezona 97, Závod 9 Elite Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
18. Marc De Jong (Ret) 1:46.625s + 1.020s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
19. Ioannis Dimitroglou4 (M5) 1:46.679s + 1.074s Sezona 59, Závod 14 Elite Červenec 11, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
20. Christos Bobolis4 (Ret) 1:46.735s + 1.130s Sezona 59, Závod 14 Elite Červenec 11, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
21. Florencia Caro (A58) 1:46.808s + 1.203s Sezona 59, Závod 14 Elite Červenec 11, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
22. Rafal Celejewski (A48) 1:46.810s + 1.205s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
23. Mert Büyükakar (Ret) 1:46.968s + 1.363s Sezona 59, Závod 14 Elite Červenec 11, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
24. Balázs Dömötör (Ret) 1:46.976s + 1.371s Sezona 59, Závod 14 Elite Červenec 11, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
25. Krasimir Nanchev (Ret) 1:46.982s + 1.377s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
26. Niklas Sörén (Ret) 1:47.052s + 1.447s Sezona 59, Závod 14 Elite Červenec 11, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
27. Mihail Morozov (A30) 1:47.073s + 1.468s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
28. Yassine Ben Rajeb (E) 1:47.080s + 1.475s Sezona 97, Závod 9 Elite Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
29. Stanislav Frolov (A41) 1:47.087s + 1.482s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
30. Evaldas Ruseckas (Ret) 1:47.129s + 1.524s Sezona 51, Závod 11 Master - 4 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
31. Krisztián Veinperl (Ret) 1:47.137s + 1.532s Sezona 51, Závod 11 Master - 5 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
32. Tamás Végh (Ret) 1:47.140s + 1.535s Sezona 59, Závod 14 Master - 3 Červenec 11, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
33. Svetlio Nikolov (Ret) 1:47.161s + 1.556s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
34. Dominiek Van West (E) 1:47.187s + 1.582s Sezona 97, Závod 9 Elite Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
35. Boris Hristov (Ret) 1:47.189s + 1.584s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
36. Mika Pekkarinen (P15) 1:47.250s + 1.645s Sezona 59, Závod 14 Elite Červenec 11, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
37. Atis Praudiņš (E) 1:47.284s + 1.679s Sezona 59, Závod 14 Master - 2 Červenec 11, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
38. Attila Gollovitzer (Ret) 1:47.290s + 1.685s Sezona 59, Závod 14 Elite Červenec 11, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
39. Veres Tamás (A75) 1:47.304s + 1.699s Sezona 59, Závod 14 Elite Červenec 11, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
40. Jani Syrjäläinen (Ret) 1:47.315s + 1.710s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
41. Róbert László2 (E) 1:47.316s + 1.711s Sezona 97, Závod 9 Elite Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
42. Zsolt Rizsányi (Ret) 1:47.317s + 1.712s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
43. Alexey Manukalov (Ret) 1:47.319s + 1.714s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
44. André de Carvalho (E) 1:47.347s + 1.742s Sezona 97, Závod 9 Elite Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
45. Lee Harding (E) 1:47.376s + 1.771s Sezona 97, Závod 9 Elite Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
46. Stephane Verly (M1) 1:47.390s + 1.785s Sezona 97, Závod 9 Elite Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
47. Joaquín Pérez Cano (E) 1:47.400s + 1.795s Sezona 97, Závod 9 Master - 5 Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
48. Paweł Zaburski (M3) 1:47.423s + 1.818s Sezona 51, Závod 11 Master - 5 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
49. Thomas Kolo (Ret) 1:47.458s + 1.853s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
50. Sam Wainwright (Ret) 1:47.458s + 1.853s Sezona 59, Závod 14 Elite Červenec 11, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
51. Sam Tipple (E) 1:47.498s + 1.893s Sezona 97, Závod 9 Master - 1 Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
52. Stas Prost (Ret) 1:47.512s + 1.907s Sezona 59, Závod 14 Elite Červenec 11, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
53. Rimantas Sagatas4 (M2) 1:47.523s + 1.918s Sezona 59, Závod 14 Elite Červenec 11, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
54. Dave Morris (M2) 1:47.530s + 1.925s Sezona 51, Závod 11 Master - 1 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
55. Apostolis Goutzos (P3) 1:47.532s + 1.927s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
56. Victor Kamennov (A17) 1:47.537s + 1.932s Sezona 51, Závod 11 Master - 2 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
57. José Abi Jaudi (M4) 1:47.550s + 1.945s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
58. Claudio Mantello (Ret) 1:47.569s + 1.964s Sezona 59, Závod 14 Master - 3 Červenec 11, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
59. Pavel Buhharin (Ret) 1:47.591s + 1.986s Sezona 59, Závod 14 Elite Červenec 11, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
60. Cyril Tracta (M5) 1:47.628s + 2.023s Sezona 97, Závod 9 Elite Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
61. Nicholas Tsagarakis (P15) 1:47.642s + 2.037s Sezona 59, Závod 14 Master - 2 Červenec 11, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
62. Danny Bayliss (Ret) 1:47.644s + 2.039s Sezona 51, Závod 11 Master - 5 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
63. Ilkka Moisio (Ret) 1:47.647s + 2.042s Sezona 51, Závod 11 Master - 5 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
64. Carlo Merli (Ret) 1:47.648s + 2.043s Sezona 51, Závod 11 Master - 1 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
65. Guilherme Oliveira (E) 1:47.653s + 2.048s Sezona 97, Závod 9 Master - 5 Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
66. Alessandro Casagrande (A9) 1:47.668s + 2.063s Sezona 59, Závod 14 Master - 4 Červenec 11, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
67. Joaquín Quintana (A48) 1:47.682s + 2.077s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
68. Olivier Recouvreur (Ret) 1:47.707s + 2.102s Sezona 59, Závod 14 Master - 2 Červenec 11, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
69. Samoeni Albanalopolis (M1) 1:47.722s + 2.117s Sezona 59, Závod 14 Master - 4 Červenec 11, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
70. Robin Goodey (Ret) 1:47.738s + 2.133s Sezona 59, Závod 14 Master - 4 Červenec 11, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
71. Kuba Szajbel (M5) 1:47.744s + 2.139s Sezona 97, Závod 9 Master - 5 Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
72. Pablo Fernandez1 (M2) 1:47.758s + 2.153s Sezona 85, Závod 16 Elite Únor 1, 2022 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
73. Egor Pasko (Ret) 1:47.764s + 2.159s Sezona 59, Závod 14 Master - 4 Červenec 11, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
74. Péter Szűcs (Ret) 1:47.769s + 2.164s Sezona 59, Závod 14 Master - 1 Červenec 11, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
75. Łukasz Głuszak (P13) 1:47.774s + 2.169s Sezona 59, Závod 14 Master - 3 Červenec 11, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
76. Carlos Esparza (M4) 1:47.779s + 2.174s Sezona 59, Závod 14 Master - 4 Červenec 11, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
77. Pekka Kumpula (Ret) 1:47.796s + 2.191s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
78. Tan S Lake (E) 1:47.809s + 2.204s Sezona 97, Závod 9 Elite Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
79. Rodrigo Velasco (Ret) 1:47.814s + 2.209s Sezona 59, Závod 14 Master - 1 Červenec 11, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
80. Daniel Penev (Ret) 1:47.814s + 2.209s Sezona 51, Závod 11 Master - 4 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
81. Maz West (M1) 1:47.824s + 2.219s Sezona 97, Závod 9 Master - 1 Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
82. Viktor Dyankov (E) 1:47.858s + 2.253s Sezona 51, Závod 11 Master - 3 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
83. Jasper Coosemans1 (E) 1:47.859s + 2.254s Sezona 97, Závod 9 Elite Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
84. Matt Bryan (Ret) 1:47.863s + 2.258s Sezona 59, Závod 14 Master - 2 Červenec 11, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
85. Piotr Wechterowicz (Ret) 1:47.865s + 2.260s Sezona 59, Závod 14 Master - 3 Červenec 11, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
86. Klas Britse (Ret) 1:47.866s + 2.261s Sezona 59, Závod 14 Master - 5 Červenec 11, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
87. Rushan Ibniev (Ret) 1:47.869s + 2.264s Sezona 51, Závod 11 Master - 4 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
88. Dmitry Shevel (A28) 1:47.872s + 2.267s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
89. Kevin Abdalla (Ret) 1:47.872s + 2.267s Sezona 59, Závod 14 Elite Červenec 11, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
90. Max Watson (Ret) 1:47.876s + 2.271s Sezona 51, Závod 11 Master - 5 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
91. György Székely (E) 1:47.876s + 2.271s Sezona 97, Závod 9 Elite Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
92. Ionut Surugiu (Ret) 1:47.877s + 2.272s Sezona 51, Závod 11 Master - 1 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
93. Andrian Naidenov (M5) 1:47.880s + 2.275s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
94. Phil Maunder (Ret) 1:47.884s + 2.279s Sezona 59, Závod 14 Master - 3 Červenec 11, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
95. Josh Clark (M2) 1:47.907s + 2.302s Sezona 97, Závod 9 Master - 2 Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
96. Alpo Kaakinen1 (Ret) 1:47.908s + 2.303s Sezona 59, Závod 14 Master - 5 Červenec 11, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
97. Krzysztof Bonecki (Ret) 1:47.910s + 2.305s Sezona 51, Závod 11 Master - 1 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
98. Aleksandar Aleksandrov (P24) 1:47.910s + 2.305s Sezona 51, Závod 11 Master - 4 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
99. Henri Dormann (E) 1:47.913s + 2.308s Sezona 97, Závod 9 Master - 2 Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
100. Nuno Vicente (P5) 1:47.927s + 2.322s Sezona 59, Závod 14 Elite Červenec 11, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
Stránka [12 3 ... 183 184 185 » Rychlé přejít na stránku: