Statistiky

Všechny statistiky výkonů
Týmové statistiky
Statistika herní činnosti
Statistiky fóra
Národní statistiky
Další statistiky
Statistiky úspěchů
Statistiky zaměstnanců
Statistiky GPRO fanoušků

Historicky nejlepší kvalifikační kola na Yeongam (Jižní Korea)

 
Stránka [12 3 ... 347 348 349 » Rychlé přejít na stránku:
# Země Jméno manažera (Skupina) Čas kola Ztráta Sezóna #, Závod # Skupina Datum
1. Jan Pavlicek2 (Ret) 1:49.226s + 0.000s Sezona 53, Závod 10 Elite Červen 14, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
2. Christos Bobolis4 (Ret) 1:49.613s + 0.387s Sezona 53, Závod 10 Elite Červen 14, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
3. Toygun Senler6 (Ret) 1:49.799s + 0.573s Sezona 20, Závod 10 Elite Červen 22, 2010 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
4. Jarosław Nowacki (Ret) 1:49.904s + 0.678s Sezona 58, Závod 4 Elite Duben 4, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
5. Roland Postle10 (E) 1:50.026s + 0.800s Sezona 53, Závod 10 Elite Červen 14, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
6. Evaldas Ruseckas (Ret) 1:50.056s + 0.830s Sezona 53, Závod 10 Elite Červen 14, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
7. Leandro Sereno7 (E) 1:50.219s + 0.993s Sezona 33, Závod 3 Elite Říjen 12, 2012 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
8. Ioannis Dimitroglou4 (M5) 1:50.293s + 1.067s Sezona 53, Závod 10 Elite Červen 14, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
9. Vladimir Islentiev2 (M4) 1:50.323s + 1.097s Sezona 20, Závod 10 Elite Červen 22, 2010 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
10. João Monteiro2 (Ret) 1:50.347s + 1.121s Sezona 20, Závod 10 Elite Červen 22, 2010 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
11. Andrea Squizzato1 (E) 1:50.385s + 1.159s Sezona 58, Závod 4 Elite Duben 4, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
12. Mert Büyükakar (Ret) 1:50.412s + 1.186s Sezona 58, Závod 4 Elite Duben 4, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
13. Danny Bayliss (Ret) 1:50.433s + 1.207s Sezona 53, Závod 10 Elite Červen 14, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
14. Paweł Zaburski (M3) 1:50.461s + 1.235s Sezona 53, Závod 10 Elite Červen 14, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
15. Jukka Sireni2 (Ret) 1:50.481s + 1.255s Sezona 58, Závod 4 Elite Duben 4, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
16. Sami Hamada (Ret) 1:50.486s + 1.260s Sezona 76, Závod 9 Master - 5 Červen 12, 2020 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
17. Ayman Daher (P17) 1:50.570s + 1.344s Sezona 58, Závod 4 Elite Duben 4, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
18. Yug Desai3 (Ret) 1:50.601s + 1.375s Sezona 76, Závod 9 Elite Červen 12, 2020 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
19. Gonzalo Alvarez (Ret) 1:50.603s + 1.377s Sezona 76, Závod 9 Elite Červen 12, 2020 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
20. Michael Keeney (Ret) 1:50.609s + 1.383s Sezona 53, Závod 10 Elite Červen 14, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
21. Nuno Vicente (P5) 1:50.636s + 1.410s Sezona 53, Závod 10 Elite Červen 14, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
22. Dmitri Nadkho (Ret) 1:50.636s + 1.410s Sezona 58, Závod 4 Elite Duben 4, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
23. Radek Czech2 (A64) 1:50.653s + 1.427s Sezona 65, Závod 14 Elite Červenec 24, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
24. Bert Huylebroeck1 (E) 1:50.675s + 1.449s Sezona 76, Závod 9 Elite Červen 12, 2020 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
25. Juha Korhonen (Ret) 1:50.699s + 1.473s Sezona 65, Závod 14 Elite Červenec 24, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
26. Edvinas Pranculevicius2 (Ret) 1:50.703s + 1.477s Sezona 20, Závod 10 Elite Červen 22, 2010 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
27. Theodosis Vogiatzis (P10) 1:50.704s + 1.478s Sezona 65, Závod 14 Elite Červenec 24, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
28. Alexander Hrizantov (Ret) 1:50.755s + 1.529s Sezona 53, Závod 10 Elite Červen 14, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
29. Mateusz Oleś (Ret) 1:50.796s + 1.570s Sezona 65, Závod 14 Elite Červenec 24, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
30. Pavel Buhharin (Ret) 1:50.810s + 1.584s Sezona 65, Závod 14 Elite Červenec 24, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
31. Rimantas Sagatas4 (M2) 1:50.815s + 1.589s Sezona 76, Závod 9 Elite Červen 12, 2020 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
32. Krasimir Nanchev (Ret) 1:50.890s + 1.664s Sezona 53, Závod 10 Elite Červen 14, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
33. Lee Harding (E) 1:50.901s + 1.675s Sezona 76, Závod 9 Elite Červen 12, 2020 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
34. Jasper Coosemans1 (E) 1:50.908s + 1.682s Sezona 76, Závod 9 Elite Červen 12, 2020 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
35. Toni Söyrinki (E) 1:50.982s + 1.756s Sezona 65, Závod 14 Elite Červenec 24, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
36. Florencia Caro (A58) 1:51.017s + 1.791s Sezona 58, Závod 4 Elite Duben 4, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
37. Giuseppe Masciandaro (Ret) 1:51.046s + 1.820s Sezona 58, Závod 4 Master - 1 Duben 4, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
38. Tinie Lourens (A63) 1:51.077s + 1.851s Sezona 58, Závod 4 Elite Duben 4, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
39. Zdenek Hladik3 (Ret) 1:51.078s + 1.852s Sezona 53, Závod 10 Elite Červen 14, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
40. Joel Viitikko (P7) 1:51.087s + 1.861s Sezona 76, Závod 9 Elite Červen 12, 2020 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
41. Vsevolod Demydov2 (P11) 1:51.123s + 1.897s Sezona 33, Závod 3 Elite Říjen 12, 2012 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
42. George Slater4 (Ret) 1:51.133s + 1.907s Sezona 76, Závod 9 Elite Červen 12, 2020 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
43. Ilkka Moisio (Ret) 1:51.199s + 1.973s Sezona 53, Závod 10 Elite Červen 14, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
44. Zoltan Kormos (P19) 1:51.203s + 1.977s Sezona 58, Závod 4 Elite Duben 4, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
45. Joan Centellas (A62) 1:51.244s + 2.018s Sezona 20, Závod 10 Elite Červen 22, 2010 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
46. Sergey Lyogky (Ret) 1:51.302s + 2.076s Sezona 33, Závod 3 Elite Říjen 12, 2012 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
47. Maxim Egorov (Ret) 1:51.304s + 2.078s Sezona 53, Závod 10 Elite Červen 14, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
48. Lovász Tibor (Ret) 1:51.313s + 2.087s Sezona 76, Závod 9 Master - 1 Červen 12, 2020 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
49. Paul Williams (M2) 1:51.319s + 2.093s Sezona 76, Závod 9 Elite Červen 12, 2020 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
50. Aleksey Odegov (Ret) 1:51.323s + 2.097s Sezona 53, Závod 10 Master - 2 Červen 14, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
51. Max Watson (Ret) 1:51.326s + 2.100s Sezona 58, Závod 4 Elite Duben 4, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
52. Róbert László2 (E) 1:51.331s + 2.105s Sezona 58, Závod 4 Master - 5 Duben 4, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
53. Michal Szopinski (A7) 1:51.354s + 2.128s Sezona 65, Závod 14 Elite Červenec 24, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
54. Diogo Abdalla (E) 1:51.357s + 2.131s Sezona 76, Závod 9 Master - 5 Červen 12, 2020 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
55. Aigars Vitolins (M1) 1:51.382s + 2.156s Sezona 76, Závod 9 Elite Červen 12, 2020 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
56. Dawid Janczak (A57) 1:51.400s + 2.174s Sezona 58, Závod 4 Master - 4 Duben 4, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
57. Paulo Pinto1 (M1) 1:51.410s + 2.184s Sezona 58, Závod 4 Master - 5 Duben 4, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
58. Niklas Sörén (Ret) 1:51.411s + 2.185s Sezona 58, Závod 4 Elite Duben 4, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
59. Michael Genesco (Ret) 1:51.434s + 2.208s Sezona 58, Závod 4 Elite Duben 4, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
60. Mindaugas Sarocka (Ret) 1:51.435s + 2.209s Sezona 33, Závod 3 Elite Říjen 12, 2012 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
61. Martin Bedoya (Ret) 1:51.447s + 2.221s Sezona 65, Závod 14 Elite Červenec 24, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
62. Rafal Kowalski (Ret) 1:51.466s + 2.240s Sezona 53, Závod 10 Master - 5 Červen 14, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
63. Tomasz Petryk (Ret) 1:51.490s + 2.264s Sezona 58, Závod 4 Master - 3 Duben 4, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
64. Marc De Jong (Ret) 1:51.495s + 2.269s Sezona 53, Závod 10 Elite Červen 14, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
65. Attila Gollovitzer (Ret) 1:51.503s + 2.277s Sezona 58, Závod 4 Elite Duben 4, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
66. Marcin Żak (Ret) 1:51.521s + 2.295s Sezona 58, Závod 4 Master - 2 Duben 4, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
67. Ville Pohjanen (A68) 1:51.521s + 2.295s Sezona 65, Závod 14 Elite Červenec 24, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
68. Edwin Silva (Ret) 1:51.530s + 2.304s Sezona 76, Závod 9 Elite Červen 12, 2020 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
69. Riton Lafouine (Ret) 1:51.543s + 2.317s Sezona 65, Závod 14 Master - 3 Červenec 24, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
70. Robin Goodey (Ret) 1:51.545s + 2.319s Sezona 58, Závod 4 Elite Duben 4, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
71. Justinas Smyšliajevas4 (Ret) 1:51.556s + 2.330s Sezona 58, Závod 4 Elite Duben 4, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
72. Vladimir Jelicic (P19) 1:51.571s + 2.345s Sezona 58, Závod 4 Elite Duben 4, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
73. Pieterjan Staessen (A61) 1:51.581s + 2.355s Sezona 76, Závod 9 Master - 4 Červen 12, 2020 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
74. Tomas Červinskis (Ret) 1:51.592s + 2.366s Sezona 20, Závod 10 Elite Červen 22, 2010 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
75. Nikolai Egorov (Ret) 1:51.605s + 2.379s Sezona 53, Závod 10 Master - 5 Červen 14, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
76. Adrian Postolache (Ret) 1:51.607s + 2.381s Sezona 53, Závod 10 Elite Červen 14, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
77. Veres Tamás (A75) 1:51.614s + 2.388s Sezona 58, Závod 4 Master - 2 Duben 4, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
78. Olver Hernández (P24) 1:51.622s + 2.396s Sezona 58, Závod 4 Master - 2 Duben 4, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
79. Gary Partridge (Ret) 1:51.642s + 2.416s Sezona 58, Závod 4 Elite Duben 4, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
80. Rafal Celejewski (A48) 1:51.645s + 2.419s Sezona 65, Závod 14 Elite Červenec 24, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
81. Daniel Douglas (Ret) 1:51.650s + 2.424s Sezona 76, Závod 9 Master - 5 Červen 12, 2020 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
82. Stanislav Frolov (A41) 1:51.656s + 2.430s Sezona 53, Závod 10 Elite Červen 14, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
83. Daniel Penev (Ret) 1:51.668s + 2.442s Sezona 53, Závod 10 Master - 4 Červen 14, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
84. Tadas Bubelevičius (Ret) 1:51.680s + 2.454s Sezona 20, Závod 10 Elite Červen 22, 2010 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
85. Yuri Kuptsov (Ret) 1:51.689s + 2.463s Sezona 53, Závod 10 Elite Červen 14, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
86. Mihail Morozov (A30) 1:51.690s + 2.464s Sezona 53, Závod 10 Elite Červen 14, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
87. Alexey Manukalov (Ret) 1:51.714s + 2.488s Sezona 53, Závod 10 Elite Červen 14, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
88. Miel Soeterbroek (M4) 1:51.725s + 2.499s Sezona 76, Závod 9 Master - 3 Červen 12, 2020 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
89. Janne Väänänen (Ret) 1:51.751s + 2.525s Sezona 65, Závod 14 Master - 1 Červenec 24, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
90. Dmitry Shevel (A28) 1:51.752s + 2.526s Sezona 53, Závod 10 Elite Červen 14, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
91. Mihail Golovanov (P4) 1:51.755s + 2.529s Sezona 76, Závod 9 Master - 2 Červen 12, 2020 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
92. Mark Webster (M1) 1:51.756s + 2.530s Sezona 53, Závod 10 Master - 3 Červen 14, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
93. Alpo Kaakinen1 (Ret) 1:51.756s + 2.530s Sezona 65, Závod 14 Elite Červenec 24, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
94. Stas Prost (Ret) 1:51.772s + 2.546s Sezona 58, Závod 4 Elite Duben 4, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
95. Atis Praudiņš (E) 1:51.776s + 2.550s Sezona 33, Závod 3 Elite Říjen 12, 2012 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
96. Sverri Johansen (Ret) 1:51.778s + 2.552s Sezona 58, Závod 4 Master - 5 Duben 4, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
97. Klas Britse (Ret) 1:51.803s + 2.577s Sezona 76, Závod 9 Master - 4 Červen 12, 2020 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
98. Frederico Neves1 (Ret) 1:51.808s + 2.582s Sezona 65, Závod 14 Elite Červenec 24, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
99. Aleksandar Aleksandrov (P24) 1:51.836s + 2.610s Sezona 53, Závod 10 Master - 4 Červen 14, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
100. Kuba Szajbel (M5) 1:51.852s + 2.626s Sezona 76, Závod 9 Master - 4 Červen 12, 2020 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
Stránka [12 3 ... 347 348 349 » Rychlé přejít na stránku: