Statistiky
Historicky nejlepší kvalifikační kola na Rafaela Oval (Argentina)
# | Země | Jméno manažera (Skupina) | Čas kola | Ztráta | Sezóna #, Závod # | Skupina | Datum | |
1. | George Slater4 (Ret) | 1:08.501s | + 0.000s | Sezona 92, Závod 13 | Elite | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
2. | Roland Postle10 (E) | 1:09.667s | + 1.166s | Sezona 51, Závod 14 | Elite | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
3. | György Székely (E) | 1:09.741s | + 1.240s | Sezona 92, Závod 13 | Elite | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
4. | Dominiek Van West (E) | 1:09.863s | + 1.362s | Sezona 92, Závod 13 | Elite | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
5. | Pieterjan Staessen (A61) | 1:10.193s | + 1.692s | Sezona 92, Závod 13 | Elite | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
6. | Diogo Abdalla (E) | 1:10.309s | + 1.808s | Sezona 92, Závod 13 | Master - 2 | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
7. | Christos Bobolis4 (Ret) | 1:10.362s | + 1.861s | Sezona 51, Závod 14 | Elite | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
8. | Stephen Bewers (M2) | 1:10.395s | + 1.894s | Sezona 92, Závod 13 | Master - 2 | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
9. | Aleksej Sutkin (P13) | 1:10.442s | + 1.941s | Sezona 51, Závod 14 | Elite | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
10. | Rimantas Sagatas4 (M2) | 1:10.473s | + 1.972s | Sezona 92, Závod 13 | Elite | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
11. | Thomas Kolo (Ret) | 1:10.498s | + 1.997s | Sezona 51, Závod 14 | Elite | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
12. | Stanislav Frolov (A41) | 1:10.503s | + 2.002s | Sezona 51, Závod 14 | Elite | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
13. | Sergey Sergeev (P9) | 1:10.558s | + 2.057s | Sezona 44, Závod 6 | Elite | Listopad 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
14. | Boris Hristov (Ret) | 1:10.605s | + 2.104s | Sezona 51, Závod 14 | Elite | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
15. | Geir Pukk (E) | 1:10.675s | + 2.174s | Sezona 92, Závod 13 | Master - 2 | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
16. | André de Carvalho (E) | 1:10.708s | + 2.207s | Sezona 92, Závod 13 | Elite | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
17. | Mark Webster (M1) | 1:10.737s | + 2.236s | Sezona 51, Závod 14 | Master - 5 | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
18. | Ilya Vedenikov (P20) | 1:10.753s | + 2.252s | Sezona 92, Závod 13 | Elite | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
19. | Giovanni Orecchioni (P15) | 1:10.754s | + 2.253s | Sezona 92, Závod 13 | Elite | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
20. | Zsolt Rizsányi (Ret) | 1:10.801s | + 2.300s | Sezona 51, Závod 14 | Elite | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
21. | Josh Clark (M2) | 1:10.817s | + 2.316s | Sezona 92, Závod 13 | Elite | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
22. | Mihail Morozov (A30) | 1:10.830s | + 2.329s | Sezona 92, Závod 13 | Elite | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
23. | Gustavo Bellotto (E) | 1:10.833s | + 2.332s | Sezona 92, Závod 13 | Elite | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
24. | Pekka Kumpula (Ret) | 1:10.838s | + 2.337s | Sezona 51, Závod 14 | Elite | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
25. | Luca Sora (M5) | 1:10.840s | + 2.339s | Sezona 92, Závod 13 | Master - 3 | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
26. | Stas Prost (Ret) | 1:10.871s | + 2.370s | Sezona 51, Závod 14 | Master - 5 | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
27. | Krasimir Nanchev (Ret) | 1:10.874s | + 2.373s | Sezona 51, Závod 14 | Elite | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
28. | Kaur Kuus (Ret) | 1:11.018s | + 2.517s | Sezona 51, Závod 14 | Master - 1 | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
29. | Raimonds Urtāns (M1) | 1:11.027s | + 2.526s | Sezona 92, Závod 13 | Master - 1 | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
30. | Jukka Sireni2 (Ret) | 1:11.059s | + 2.558s | Sezona 51, Závod 14 | Elite | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
31. | Peter Both (E) | 1:11.104s | + 2.603s | Sezona 92, Závod 13 | Master - 2 | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
32. | Alexey Manukalov (Ret) | 1:11.128s | + 2.627s | Sezona 51, Závod 14 | Elite | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
33. | Rogerio Mandler (M1) | 1:11.153s | + 2.652s | Sezona 92, Závod 13 | Master - 4 | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
34. | Vsevolod Demydov2 (P11) | 1:11.170s | + 2.669s | Sezona 51, Závod 14 | Elite | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
35. | Rafal Celejewski (A48) | 1:11.191s | + 2.690s | Sezona 51, Závod 14 | Elite | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
36. | Wouter Teuwen3 (E) | 1:11.202s | + 2.701s | Sezona 92, Závod 13 | Elite | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
37. | Daniel Penev (Ret) | 1:11.208s | + 2.707s | Sezona 51, Závod 14 | Master - 4 | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
38. | Simone Scarpa (M2) | 1:11.208s | + 2.707s | Sezona 92, Závod 13 | Elite | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
39. | Vyacheslav Andreevich (A4) | 1:11.222s | + 2.721s | Sezona 92, Závod 13 | Master - 3 | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
40. | Mikael Brostrom (M3) | 1:11.223s | + 2.722s | Sezona 92, Závod 13 | Master - 3 | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
41. | Juan Diego Milán (E) | 1:11.242s | + 2.741s | Sezona 92, Závod 13 | Elite | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
42. | Zdenek Hladik3 (Ret) | 1:11.257s | + 2.756s | Sezona 51, Závod 14 | Elite | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
43. | Leandro Sereno7 (E) | 1:11.268s | + 2.767s | Sezona 92, Závod 13 | Master - 4 | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
44. | Marek Marchewka (P19) | 1:11.319s | + 2.818s | Sezona 51, Závod 14 | Master - 4 | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
45. | Joaquín Quintana (A48) | 1:11.386s | + 2.885s | Sezona 51, Závod 14 | Elite | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
46. | Jiří Humpolák (P21) | 1:11.393s | + 2.892s | Sezona 51, Závod 14 | Master - 2 | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
47. | Lorenzo Di Buono (E) | 1:11.402s | + 2.901s | Sezona 92, Závod 13 | Elite | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
48. | Nicolas Delvaux (Ret) | 1:11.415s | + 2.914s | Sezona 51, Závod 14 | Master - 4 | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
49. | Deimison Souza (Ret) | 1:11.432s | + 2.931s | Sezona 51, Závod 14 | Master - 1 | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
50. | Ilya Medvedev (Ret) | 1:11.435s | + 2.934s | Sezona 51, Závod 14 | Elite | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
51. | Marco Longo (P22) | 1:11.438s | + 2.937s | Sezona 92, Závod 13 | Master - 1 | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
52. | Simone Pasqualoni (A54) | 1:11.450s | + 2.949s | Sezona 92, Závod 13 | Master - 2 | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
53. | Andrea Catalano (A60) | 1:11.451s | + 2.950s | Sezona 92, Závod 13 | Master - 4 | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
54. | Aleksander Indinavichyus (Ret) | 1:11.468s | + 2.967s | Sezona 51, Závod 14 | Master - 2 | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
55. | Stuart Alger (Ret) | 1:11.474s | + 2.973s | Sezona 51, Závod 14 | Master - 4 | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
56. | Paweł Zaburski (M3) | 1:11.502s | + 3.001s | Sezona 51, Závod 14 | Master - 5 | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
57. | Alexander Kunze (P7) | 1:11.517s | + 3.016s | Sezona 92, Závod 13 | Master - 3 | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
58. | Pedro Moura (A6) | 1:11.521s | + 3.020s | Sezona 92, Závod 13 | Master - 1 | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
59. | Dave Morris (M2) | 1:11.525s | + 3.024s | Sezona 51, Závod 14 | Master - 1 | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
60. | Tan S Lake (E) | 1:11.540s | + 3.039s | Sezona 92, Závod 13 | Master - 4 | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
61. | Rushan Ibniev (Ret) | 1:11.565s | + 3.064s | Sezona 51, Závod 14 | Master - 4 | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
62. | Marcin Żak (Ret) | 1:11.578s | + 3.077s | Sezona 51, Závod 14 | Pro - 13 | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
63. | Svetlio Nikolov (Ret) | 1:11.578s | + 3.077s | Sezona 51, Závod 14 | Elite | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
64. | Jan Pavlicek2 (Ret) | 1:11.585s | + 3.084s | Sezona 51, Závod 14 | Elite | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
65. | Sam Tipple (E) | 1:11.593s | + 3.092s | Sezona 92, Závod 13 | Pro - 23 | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
66. | Ivan Kudreshov (A39) | 1:11.600s | + 3.099s | Sezona 44, Závod 6 | Master - 5 | Listopad 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
67. | Nuno Vicente (P5) | 1:11.601s | + 3.100s | Sezona 92, Závod 13 | Master - 3 | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
68. | Paul Brazinski (Ret) | 1:11.629s | + 3.128s | Sezona 51, Závod 14 | Master - 2 | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
69. | Ioannis Dimitroglou4 (M5) | 1:11.649s | + 3.148s | Sezona 51, Závod 14 | Elite | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
70. | Sergey Lyogky (Ret) | 1:11.674s | + 3.173s | Sezona 51, Závod 14 | Master - 2 | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
71. | Frederic Estellon (M1) | 1:11.678s | + 3.177s | Sezona 92, Závod 13 | Pro - 25 | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
72. | Stefan Leinsinger (A3) | 1:11.685s | + 3.184s | Sezona 92, Závod 13 | Master - 3 | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
73. | Toygun Senler6 (Ret) | 1:11.693s | + 3.192s | Sezona 44, Závod 6 | Elite | Listopad 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
74. | Fran Betancort (Ret) | 1:11.697s | + 3.196s | Sezona 51, Závod 14 | Master - 1 | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
75. | Vincent Douchez (M1) | 1:11.697s | + 3.196s | Sezona 92, Závod 13 | Elite | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
76. | Luca Villa (Ret) | 1:11.706s | + 3.205s | Sezona 51, Závod 14 | Master - 4 | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
77. | Stefan Olofsson (A20) | 1:11.706s | + 3.205s | Sezona 92, Závod 13 | Pro - 21 | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
78. | Adam Harter (P5) | 1:11.706s | + 3.205s | Sezona 92, Závod 13 | Master - 3 | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
79. | Martin Partsch (Ret) | 1:11.718s | + 3.217s | Sezona 51, Závod 14 | Master - 5 | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
80. | Jose Silva (Ret) | 1:11.721s | + 3.220s | Sezona 44, Závod 6 | Master - 3 | Listopad 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
81. | Ania Piekarska (P11) | 1:11.727s | + 3.226s | Sezona 92, Závod 13 | Master - 3 | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
82. | Michael Keeney (Ret) | 1:11.731s | + 3.230s | Sezona 51, Závod 14 | Master - 2 | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
83. | Diogo Schwinn (P11) | 1:11.743s | + 3.242s | Sezona 92, Závod 13 | Master - 1 | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
84. | Ryan Tyrrell (A59) | 1:11.757s | + 3.256s | Sezona 92, Závod 13 | Master - 5 | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
85. | Brice Meyer (P10) | 1:11.758s | + 3.257s | Sezona 92, Závod 13 | Elite | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
86. | Daniele Bontempo (E) | 1:11.764s | + 3.263s | Sezona 51, Závod 14 | Master - 5 | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
87. | Ricardo Mansinho (Ret) | 1:11.777s | + 3.276s | Sezona 51, Závod 14 | Master - 1 | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
88. | Branislav Mihić (M5) | 1:11.785s | + 3.284s | Sezona 92, Závod 13 | Master - 4 | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
89. | Victor Chernyshev (P23) | 1:11.787s | + 3.286s | Sezona 92, Závod 13 | Pro - 6 | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
90. | Atis Praudiņš (E) | 1:11.789s | + 3.288s | Sezona 92, Závod 13 | Master - 1 | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
91. | Albert Nagy (A37) | 1:11.792s | + 3.291s | Sezona 92, Závod 13 | Master - 5 | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
92. | Bernard Bontjer (M4) | 1:11.797s | + 3.296s | Sezona 92, Závod 13 | Elite | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
93. | Gideon Rosa (P5) | 1:11.803s | + 3.302s | Sezona 92, Závod 13 | Elite | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
94. | Maciej Rabiński (A43) | 1:11.811s | + 3.310s | Sezona 92, Závod 13 | Master - 2 | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
95. | Adrian Postolache (Ret) | 1:11.812s | + 3.311s | Sezona 51, Závod 14 | Pro - 24 | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
96. | Theo Panag (Ret) | 1:11.818s | + 3.317s | Sezona 51, Závod 14 | Master - 3 | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
97. | Edwin Carlier (A28) | 1:11.851s | + 3.350s | Sezona 44, Závod 6 | Master - 3 | Listopad 4, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
98. | Max Watson (Ret) | 1:11.865s | + 3.364s | Sezona 51, Závod 14 | Master - 5 | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
99. | Justinas Smyšliajevas4 (Ret) | 1:11.880s | + 3.379s | Sezona 51, Závod 14 | Master - 4 | Únor 19, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
100. | Alessandro Reda (M4) | 1:11.885s | + 3.384s | Sezona 92, Závod 13 | Master - 2 | Duben 7, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |