Statistiky

Všechny statistiky výkonů
Týmové statistiky
Statistika herní činnosti
Statistiky fóra
Národní statistiky
Další statistiky
Statistiky úspěchů
Statistiky zaměstnanců
Statistiky GPRO fanoušků

Historicky nejlepší závodní kola na Adelaide (Austrálie)

 
Stránka [12 3 ... 514 515 516 » Rychlé přejít na stránku:
# Země Jméno manažera (Skupina) Čas kola Ztráta Sezóna #, Závod # Skupina Datum
1. Róbert László2 (E) 1:20.286s + 0.000s Sezona 68, Závod 3 Elite Prosinec 21, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
2. Miel Soeterbroek (M4) 1:20.556s + 0.270s Sezona 82, Závod 8 Elite Červen 22, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
3. Roland Postle10 (E) 1:20.905s + 0.619s Sezona 61, Závod 14 Elite Listopad 14, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
4. José Abi Jaudi (M4) 1:21.178s + 0.892s Sezona 68, Závod 3 Elite Prosinec 21, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
5. Lorenzo Bongi (Ret) 1:21.205s + 0.919s Sezona 61, Závod 14 Elite Listopad 14, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
6. Rimantas Sagatas4 (M2) 1:21.225s + 0.939s Sezona 77, Závod 17 Elite Září 11, 2020 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
7. Davide Lorenzini (P9) 1:21.356s + 1.070s Sezona 82, Závod 8 Elite Červen 22, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
8. Thomas Bertolino (A4) 1:21.382s + 1.096s Sezona 68, Závod 3 Elite Prosinec 21, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
9. Lukas Jonaitis (Ret) 1:21.416s + 1.130s Sezona 34, Závod 1 Elite Prosinec 11, 2012 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
10. Ioannis Dimitroglou4 (M5) 1:21.553s + 1.267s Sezona 61, Závod 14 Elite Listopad 14, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
11. Alexei Malkin (P24) 1:21.605s + 1.319s Sezona 61, Závod 14 Elite Listopad 14, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
12. Jasper Coosemans1 (E) 1:21.624s + 1.338s Sezona 77, Závod 17 Elite Září 11, 2020 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
13. Yug Desai3 (Ret) 1:21.676s + 1.390s Sezona 77, Závod 17 Elite Září 11, 2020 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
14. Zdenek Hladik3 (Ret) 1:21.703s + 1.417s Sezona 48, Závod 15 Elite Srpen 14, 2015 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
15. Krasimir Nanchev (Ret) 1:21.706s + 1.420s Sezona 48, Závod 15 Elite Srpen 14, 2015 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
16. Michał Wilczyński (A14) 1:21.742s + 1.456s Sezona 82, Závod 8 Elite Červen 22, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
17. Michael Keeney (Ret) 1:21.744s + 1.458s Sezona 82, Závod 8 Elite Červen 22, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
18. Vsevolod Demydov2 (P11) 1:21.765s + 1.479s Sezona 34, Závod 1 Elite Prosinec 11, 2012 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
19. Jenne Breugelmans (M2) 1:21.769s + 1.483s Sezona 91, Závod 9 Elite Leden 20, 2023 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
20. Lee Harding (E) 1:21.834s + 1.548s Sezona 82, Závod 8 Elite Červen 22, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
21. Joao Barbosa (Ret) 1:21.837s + 1.551s Sezona 48, Závod 15 Elite Srpen 14, 2015 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
22. Jens Frøstrup (P16) 1:21.952s + 1.666s Sezona 68, Závod 3 Elite Prosinec 21, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
23. Daniele Bontempo (E) 1:21.966s + 1.680s Sezona 82, Závod 8 Elite Červen 22, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
24. João Monteiro2 (Ret) 1:21.986s + 1.700s Sezona 34, Závod 1 Elite Prosinec 11, 2012 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
25. Jan Velske3 (Ret) 1:22.012s + 1.726s Sezona 82, Závod 8 Elite Červen 22, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
26. Klas Britse (Ret) 1:22.020s + 1.734s Sezona 61, Závod 14 Elite Listopad 14, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
27. Gonzalo Alvarez (Ret) 1:22.036s + 1.750s Sezona 91, Závod 9 Elite Leden 20, 2023 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
28. Leonardo Franco (M1) 1:22.079s + 1.793s Sezona 82, Závod 8 Master - 2 Červen 22, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
29. Vladimir Danilin (Ret) 1:22.095s + 1.809s Sezona 34, Závod 1 Elite Prosinec 11, 2012 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
30. Leandro Sereno7 (E) 1:22.097s + 1.811s Sezona 82, Závod 8 Master - 2 Červen 22, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
31. Andrei Kolesnikovich (Ret) 1:22.101s + 1.815s Sezona 34, Závod 1 Elite Prosinec 11, 2012 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
32. Andrian Naidenov (M5) 1:22.114s + 1.828s Sezona 48, Závod 15 Elite Srpen 14, 2015 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
33. Alpo Kaakinen1 (Ret) 1:22.130s + 1.844s Sezona 68, Závod 3 Elite Prosinec 21, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
34. Radek Czech2 (A64) 1:22.133s + 1.847s Sezona 61, Závod 14 Elite Listopad 14, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
35. Abdullah Kasapoglu (A30) 1:22.140s + 1.854s Sezona 68, Závod 3 Master - 4 Prosinec 21, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
36. Paulo Pinto1 (M1) 1:22.155s + 1.869s Sezona 61, Závod 14 Elite Listopad 14, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
37. Alexey Manukalov (Ret) 1:22.157s + 1.871s Sezona 48, Závod 15 Elite Srpen 14, 2015 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
38. Atis Praudiņš (E) 1:22.162s + 1.876s Sezona 61, Závod 14 Elite Listopad 14, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
39. Łukasz Dudek1 (Ret) 1:22.185s + 1.899s Sezona 68, Závod 3 Elite Prosinec 21, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
40. Dmitry Shevel (A28) 1:22.186s + 1.900s Sezona 91, Závod 9 Elite Leden 20, 2023 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
41. Gustavo Bellotto (E) 1:22.189s + 1.903s Sezona 82, Závod 8 Elite Červen 22, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
42. Martin Bedoya (Ret) 1:22.196s + 1.910s Sezona 68, Závod 3 Elite Prosinec 21, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
43. Rafal Celejewski (A48) 1:22.215s + 1.929s Sezona 68, Závod 3 Elite Prosinec 21, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
44. Wouter Teuwen3 (E) 1:22.226s + 1.940s Sezona 82, Závod 8 Elite Červen 22, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
45. Donatas Paplauskas (P1) 1:22.227s + 1.941s Sezona 61, Závod 14 Elite Listopad 14, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
46. Christos Bobolis4 (Ret) 1:22.232s + 1.946s Sezona 48, Závod 15 Elite Srpen 14, 2015 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
47. Pedro Nazaré (A63) 1:22.245s + 1.959s Sezona 48, Závod 15 Elite Srpen 14, 2015 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
48. Sergey Lyogky (Ret) 1:22.254s + 1.968s Sezona 34, Závod 1 Elite Prosinec 11, 2012 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
49. Nathan Skelly (Ret) 1:22.276s + 1.990s Sezona 34, Závod 1 Elite Prosinec 11, 2012 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
50. Jan Pavlicek2 (Ret) 1:22.326s + 2.040s Sezona 48, Závod 15 Elite Srpen 14, 2015 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
51. Joachim Rang2 (Ret) 1:22.337s + 2.051s Sezona 82, Závod 8 Elite Červen 22, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
52. Ethan Littlejohns (A19) 1:22.339s + 2.053s Sezona 77, Závod 17 Elite Září 11, 2020 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
53. Theo Panag (Ret) 1:22.368s + 2.082s Sezona 34, Závod 1 Elite Prosinec 11, 2012 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
54. Carlos Esparza (M4) 1:22.369s + 2.083s Sezona 61, Závod 14 Elite Listopad 14, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
55. Toygun Senler6 (Ret) 1:22.393s + 2.107s Sezona 21, Závod 8 Elite Srpen 20, 2010 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
56. Mindaugas Sarocka (Ret) 1:22.399s + 2.113s Sezona 34, Závod 1 Elite Prosinec 11, 2012 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
57. Martynas Bražėnas (A26) 1:22.411s + 2.125s Sezona 77, Závod 17 Elite Září 11, 2020 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
58. Stefan Leitgeb (Ret) 1:22.422s + 2.136s Sezona 61, Závod 14 Master - 1 Listopad 14, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
59. Aleksej Sutkin (P13) 1:22.459s + 2.173s Sezona 34, Závod 1 Elite Prosinec 11, 2012 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
60. Evaldas Ruseckas (Ret) 1:22.478s + 2.192s Sezona 34, Závod 1 Elite Prosinec 11, 2012 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
61. Jukka Sireni2 (Ret) 1:22.551s + 2.265s Sezona 34, Závod 1 Elite Prosinec 11, 2012 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
62. Mike Leone (Ret) 1:22.554s + 2.268s Sezona 82, Závod 8 Master - 2 Červen 22, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
63. Alex Tkachenko (A68) 1:22.587s + 2.301s Sezona 34, Závod 1 Elite Prosinec 11, 2012 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
64. Paulo Neves (P23) 1:22.614s + 2.328s Sezona 82, Závod 8 Elite Červen 22, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
65. Tomi Kaartinen (Ret) 1:22.616s + 2.330s Sezona 61, Závod 14 Elite Listopad 14, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
66. Roberto Schumacher (Ret) 1:22.621s + 2.335s Sezona 68, Závod 3 Master - 4 Prosinec 21, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
67. Ajinkya Gokhale (Ret) 1:22.651s + 2.365s Sezona 48, Závod 15 Master - 3 Srpen 14, 2015 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
68. Aigars Vitolins (M1) 1:22.657s + 2.371s Sezona 82, Závod 8 Master - 3 Červen 22, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
69. Tomasz Kaminski (P11) 1:22.694s + 2.408s Sezona 34, Závod 1 Elite Prosinec 11, 2012 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
70. Domien Luts (P11) 1:22.710s + 2.424s Sezona 61, Závod 14 Elite Listopad 14, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
71. Laurent Quinet (M4) 1:22.712s + 2.426s Sezona 77, Závod 17 Master - 4 Září 11, 2020 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
72. Rui Morais (A9) 1:22.720s + 2.434s Sezona 34, Závod 1 Elite Prosinec 11, 2012 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
73. Maciej Żmudziński (A13) 1:22.735s + 2.449s Sezona 82, Závod 8 Master - 5 Červen 22, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
74. Ilya Medvedev (Ret) 1:22.751s + 2.465s Sezona 34, Závod 1 Elite Prosinec 11, 2012 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
75. Frederico Neves1 (Ret) 1:22.757s + 2.471s Sezona 68, Závod 3 Master - 2 Prosinec 21, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
76. Wojciech Uzikowski (A13) 1:22.774s + 2.488s Sezona 34, Závod 1 Elite Prosinec 11, 2012 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
77. Vladimir Valis (A55) 1:22.781s + 2.495s Sezona 91, Závod 9 Elite Leden 20, 2023 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
78. Alejandro Badino (M5) 1:22.797s + 2.511s Sezona 82, Závod 8 Master - 4 Červen 22, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
79. Dominiek Van West (E) 1:22.801s + 2.515s Sezona 91, Závod 9 Elite Leden 20, 2023 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
80. Andrea Amich (P24) 1:22.820s + 2.534s Sezona 61, Závod 14 Master - 5 Listopad 14, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
81. Katerina Kakni (A24) 1:22.823s + 2.537s Sezona 68, Závod 3 Master - 3 Prosinec 21, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
82. Victor Chernyshev (P23) 1:22.826s + 2.540s Sezona 21, Závod 8 Elite Srpen 20, 2010 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
83. Stas Prost (Ret) 1:22.831s + 2.545s Sezona 34, Závod 1 Elite Prosinec 11, 2012 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
84. Martti Kaasik (A5) 1:22.832s + 2.546s Sezona 82, Závod 8 Master - 2 Červen 22, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
85. Mariusz Malczuk (M5) 1:22.832s + 2.546s Sezona 82, Závod 8 Master - 5 Červen 22, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
86. Leandro Carvalho (Ret) 1:22.833s + 2.547s Sezona 82, Závod 8 Master - 3 Červen 22, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
87. Eric Bolder (A4) 1:22.836s + 2.550s Sezona 48, Závod 15 Elite Srpen 14, 2015 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
88. Tomas Červinskis (Ret) 1:22.837s + 2.551s Sezona 21, Závod 8 Elite Srpen 20, 2010 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
89. Piotr Pogodzik (Ret) 1:22.840s + 2.554s Sezona 34, Závod 1 Elite Prosinec 11, 2012 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
90. Max Watson (Ret) 1:22.850s + 2.564s Sezona 68, Závod 3 Elite Prosinec 21, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
91. Nevzat Kasapoglu (A14) 1:22.851s + 2.565s Sezona 68, Závod 3 Elite Prosinec 21, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
92. Simone Pasqualoni (A54) 1:22.852s + 2.566s Sezona 82, Závod 8 Master - 2 Červen 22, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
93. Elmo Vogel (Ret) 1:22.852s + 2.566s Sezona 61, Závod 14 Master - 4 Listopad 14, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
94. Lorenzo Di Buono (E) 1:22.854s + 2.568s Sezona 68, Závod 3 Master - 1 Prosinec 21, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
95. Carlo Merli (Ret) 1:22.892s + 2.606s Sezona 48, Závod 15 Master - 1 Srpen 14, 2015 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
96. Gergő Csernátoni (M2) 1:22.929s + 2.643s Sezona 61, Závod 14 Elite Listopad 14, 2017 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
97. György Székely (E) 1:22.930s + 2.644s Sezona 82, Závod 8 Master - 4 Červen 22, 2021 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
98. Hauke Johannsen (Ret) 1:22.933s + 2.647s Sezona 34, Závod 1 Master - 4 Prosinec 11, 2012 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
99. Janne Väänänen (Ret) 1:22.938s + 2.652s Sezona 34, Závod 1 Master - 2 Prosinec 11, 2012 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
100. Ahmet Sonverdi (P22) 1:22.946s + 2.660s Sezona 68, Závod 3 Master - 3 Prosinec 21, 2018 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
Stránka [12 3 ... 514 515 516 » Rychlé přejít na stránku: