Statistiky
Historicky nejlepší závodní kola na Brands Hatch (Spojené království)
# | Země | Jméno manažera (Skupina) | Čas kola | Ztráta | Sezóna #, Závod # | Skupina | Datum | |
1. | Kevin Abdalla (Ret) | 1:21.350s | + 0.000s | Sezona 66, Závod 10 | Elite | Září 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
2. | Viktor Dyankov (E) | 1:21.859s | + 0.509s | Sezona 66, Závod 10 | Elite | Září 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
3. | Maurizio Siracusa (E) | 1:22.099s | + 0.749s | Sezona 95, Závod 9 | Elite | Září 29, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
4. | Łukasz Dudek1 (Ret) | 1:22.142s | + 0.792s | Sezona 66, Závod 10 | Elite | Září 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
5. | Tamás Végh (Ret) | 1:22.263s | + 0.913s | Sezona 66, Závod 10 | Elite | Září 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
6. | Paulo Pinto1 (M1) | 1:22.424s | + 1.074s | Sezona 95, Závod 9 | Elite | Září 29, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
7. | Marc De Jong (Ret) | 1:22.431s | + 1.081s | Sezona 52, Závod 14 | Elite | Duben 26, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
8. | Alwyn Van Saarloos (P20) | 1:22.458s | + 1.108s | Sezona 66, Závod 10 | Elite | Září 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
9. | Wouter Teuwen3 (E) | 1:22.635s | + 1.285s | Sezona 95, Závod 9 | Elite | Září 29, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
10. | Atis Praudiņš (E) | 1:22.656s | + 1.306s | Sezona 95, Závod 9 | Elite | Září 29, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
11. | Aleksej Sutkin (P13) | 1:22.705s | + 1.355s | Sezona 39, Závod 7 | Elite | Prosinec 6, 2013 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
12. | Joachim Vaes (M5) | 1:22.712s | + 1.362s | Sezona 95, Závod 9 | Elite | Září 29, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
13. | Kuba Szajbel (M5) | 1:22.735s | + 1.385s | Sezona 89, Závod 8 | Elite | Září 13, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
14. | Ian Lynch (Ret) | 1:22.755s | + 1.405s | Sezona 39, Závod 7 | Elite | Prosinec 6, 2013 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
15. | Bert Huylebroeck1 (E) | 1:22.767s | + 1.417s | Sezona 95, Závod 9 | Elite | Září 29, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
16. | Patryk Janczak (M1) | 1:22.812s | + 1.462s | Sezona 66, Závod 10 | Master - 5 | Září 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
17. | Victor Kamennov (A17) | 1:22.897s | + 1.547s | Sezona 52, Závod 14 | Elite | Duben 26, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
18. | Pavel Buhharin (Ret) | 1:22.943s | + 1.593s | Sezona 66, Závod 10 | Elite | Září 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
19. | Jake Clark (P11) | 1:22.972s | + 1.622s | Sezona 52, Závod 14 | Master - 1 | Duben 26, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
20. | Roland Postle10 (E) | 1:23.002s | + 1.652s | Sezona 52, Závod 14 | Elite | Duben 26, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
21. | Mick Ridley (A31) | 1:23.019s | + 1.669s | Sezona 66, Závod 10 | Master - 2 | Září 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
22. | Toygun Senler6 (Ret) | 1:23.045s | + 1.695s | Sezona 39, Závod 7 | Elite | Prosinec 6, 2013 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
23. | Boris Hristov (Ret) | 1:23.065s | + 1.715s | Sezona 52, Závod 14 | Elite | Duben 26, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
24. | Mikko Suhonen (M4) | 1:23.077s | + 1.727s | Sezona 66, Závod 10 | Elite | Září 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
25. | Sergey Sergeev (P9) | 1:23.088s | + 1.738s | Sezona 43, Závod 3 | Elite | Srpen 19, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
26. | Stefan Gommans (P2) | 1:23.089s | + 1.739s | Sezona 39, Závod 7 | Master - 5 | Prosinec 6, 2013 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
27. | Manuel João (Ret) | 1:23.100s | + 1.750s | Sezona 66, Závod 10 | Elite | Září 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
28. | Maxim Pugovok (Ret) | 1:23.141s | + 1.791s | Sezona 39, Závod 7 | Master - 1 | Prosinec 6, 2013 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
29. | Luca Molendi (M4) | 1:23.142s | + 1.792s | Sezona 95, Závod 9 | Elite | Září 29, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
30. | Matt Stewart (P25) | 1:23.158s | + 1.808s | Sezona 66, Závod 10 | Master - 1 | Září 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
31. | Andrian Naidenov (M5) | 1:23.179s | + 1.829s | Sezona 95, Závod 9 | Elite | Září 29, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
32. | Christos Bobolis4 (Ret) | 1:23.220s | + 1.870s | Sezona 74, Závod 17 | Elite | Březen 6, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
33. | André de Carvalho (E) | 1:23.249s | + 1.899s | Sezona 95, Závod 9 | Elite | Září 29, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
34. | Mikołaj Przybylski (Ret) | 1:23.265s | + 1.915s | Sezona 66, Závod 10 | Elite | Září 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
35. | Laurent Quinet (M4) | 1:23.272s | + 1.922s | Sezona 66, Závod 10 | Master - 2 | Září 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
36. | Radek Sus (Ret) | 1:23.346s | + 1.996s | Sezona 66, Závod 10 | Elite | Září 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
37. | Julien Prado (M2) | 1:23.370s | + 2.020s | Sezona 66, Závod 10 | Master - 3 | Září 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
38. | Ioannis Dimitroglou4 (M5) | 1:23.373s | + 2.023s | Sezona 66, Závod 10 | Elite | Září 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
39. | Maxim Kotov2 (Ret) | 1:23.382s | + 2.032s | Sezona 66, Závod 10 | Elite | Září 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
40. | Dmitry Nechitailo (A33) | 1:23.400s | + 2.050s | Sezona 66, Závod 10 | Master - 1 | Září 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
41. | Giuseppe Carlomagno (P13) | 1:23.411s | + 2.061s | Sezona 95, Závod 9 | Elite | Září 29, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
42. | Ari Rautamies (P23) | 1:23.414s | + 2.064s | Sezona 66, Závod 10 | Master - 5 | Září 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
43. | João Monteiro2 (Ret) | 1:23.423s | + 2.073s | Sezona 39, Závod 7 | Elite | Prosinec 6, 2013 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
44. | Ivan Silva (A65) | 1:23.423s | + 2.073s | Sezona 66, Závod 10 | Master - 3 | Září 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
45. | Paweł Zaburski (M3) | 1:23.456s | + 2.106s | Sezona 74, Závod 17 | Elite | Březen 6, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
46. | Mika Pekkarinen (P15) | 1:23.461s | + 2.111s | Sezona 66, Závod 10 | Master - 2 | Září 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
47. | Theodosis Vogiatzis (P10) | 1:23.489s | + 2.139s | Sezona 66, Závod 10 | Elite | Září 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
48. | Yug Desai3 (Ret) | 1:23.489s | + 2.139s | Sezona 66, Závod 10 | Master - 2 | Září 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
49. | Rimantas Sagatas4 (M2) | 1:23.506s | + 2.156s | Sezona 39, Závod 7 | Elite | Prosinec 6, 2013 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
50. | Alexey Manukalov (Ret) | 1:23.524s | + 2.174s | Sezona 39, Závod 7 | Elite | Prosinec 6, 2013 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
51. | Rafal Celejewski (A48) | 1:23.537s | + 2.187s | Sezona 66, Závod 10 | Elite | Září 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
52. | Jan Velske3 (Ret) | 1:23.549s | + 2.199s | Sezona 66, Závod 10 | Master - 4 | Září 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
53. | Ondrej Kočiš (P12) | 1:23.551s | + 2.201s | Sezona 52, Závod 14 | Master - 5 | Duben 26, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
54. | Zdenek Hladik3 (Ret) | 1:23.553s | + 2.203s | Sezona 52, Závod 14 | Elite | Duben 26, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
55. | Vsevolod Demydov2 (P11) | 1:23.573s | + 2.223s | Sezona 39, Závod 7 | Elite | Prosinec 6, 2013 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
56. | Jukka Sireni2 (Ret) | 1:23.576s | + 2.226s | Sezona 39, Závod 7 | Elite | Prosinec 6, 2013 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
57. | Sergio Fanelli (A66) | 1:23.583s | + 2.233s | Sezona 89, Závod 8 | Elite | Září 13, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
58. | Lorenzo Di Buono (E) | 1:23.588s | + 2.238s | Sezona 95, Závod 9 | Elite | Září 29, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
59. | Cristina Demeo (P23) | 1:23.592s | + 2.242s | Sezona 66, Závod 10 | Master - 4 | Září 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
60. | Filipe Miguel (Ret) | 1:23.598s | + 2.248s | Sezona 66, Závod 10 | Master - 2 | Září 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
61. | Jan Pavlicek2 (Ret) | 1:23.600s | + 2.250s | Sezona 52, Závod 14 | Elite | Duben 26, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
62. | David Rolleston1 (M2) | 1:23.602s | + 2.252s | Sezona 66, Závod 10 | Master - 2 | Září 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
63. | Carlos Esparza (M4) | 1:23.602s | + 2.252s | Sezona 74, Závod 17 | Elite | Březen 6, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
64. | Lee Harding (E) | 1:23.624s | + 2.274s | Sezona 74, Závod 17 | Elite | Březen 6, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
65. | Christoph Seifriedsberger (Ret) | 1:23.627s | + 2.277s | Sezona 39, Závod 7 | Elite | Prosinec 6, 2013 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
66. | Julio Asencio (A73) | 1:23.644s | + 2.294s | Sezona 89, Závod 8 | Elite | Září 13, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
67. | Alexander Kunze (P7) | 1:23.663s | + 2.313s | Sezona 66, Závod 10 | Pro - 12 | Září 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
68. | Leandro Sereno7 (E) | 1:23.665s | + 2.315s | Sezona 39, Závod 7 | Elite | Prosinec 6, 2013 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
69. | Christer Andersson (P25) | 1:23.668s | + 2.318s | Sezona 39, Závod 7 | Elite | Prosinec 6, 2013 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
70. | Miel Soeterbroek (M4) | 1:23.669s | + 2.319s | Sezona 64, Závod 13 | Elite | Květen 18, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
71. | Gonzalo Alvarez (Ret) | 1:23.670s | + 2.320s | Sezona 95, Závod 9 | Elite | Září 29, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
72. | Ivan Filipov (Ret) | 1:23.676s | + 2.326s | Sezona 52, Závod 14 | Master - 1 | Duben 26, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
73. | Ugnius Sagatas (Ret) | 1:23.678s | + 2.328s | Sezona 66, Závod 10 | Master - 3 | Září 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
74. | Sion Francis (Ret) | 1:23.688s | + 2.338s | Sezona 39, Závod 7 | Elite | Prosinec 6, 2013 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
75. | Pedro Nazaré (A63) | 1:23.688s | + 2.338s | Sezona 43, Závod 3 | Elite | Srpen 19, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
76. | Marek Popławski (P20) | 1:23.697s | + 2.347s | Sezona 39, Závod 7 | Elite | Prosinec 6, 2013 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
77. | Alix Martin (Ret) | 1:23.702s | + 2.352s | Sezona 74, Závod 17 | Elite | Březen 6, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
78. | Nafornita Adrian (Ret) | 1:23.711s | + 2.361s | Sezona 43, Závod 3 | Elite | Srpen 19, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
79. | Robin Goodey (Ret) | 1:23.724s | + 2.374s | Sezona 74, Závod 17 | Elite | Březen 6, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
80. | Mark Webster (M1) | 1:23.727s | + 2.377s | Sezona 52, Závod 14 | Elite | Duben 26, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
81. | Apostolis Goutzos (P3) | 1:23.744s | + 2.394s | Sezona 66, Závod 10 | Elite | Září 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
82. | Abdullah Kasapoglu (A30) | 1:23.757s | + 2.407s | Sezona 66, Závod 10 | Master - 4 | Září 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
83. | Rafael Mantovani (P13) | 1:23.766s | + 2.416s | Sezona 39, Závod 7 | Elite | Prosinec 6, 2013 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
84. | Nuno Vicente (P5) | 1:23.770s | + 2.420s | Sezona 95, Závod 9 | Master - 3 | Září 29, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
85. | Tomas Červinskis (Ret) | 1:23.810s | + 2.460s | Sezona 43, Závod 3 | Elite | Srpen 19, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
86. | Timo Sydänmetsä (Ret) | 1:23.821s | + 2.471s | Sezona 43, Závod 3 | Elite | Srpen 19, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
87. | Jesus Fernandez (P22) | 1:23.886s | + 2.536s | Sezona 52, Závod 14 | Master - 2 | Duben 26, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
88. | Bora Janić (P1) | 1:23.894s | + 2.544s | Sezona 66, Závod 10 | Master - 2 | Září 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
89. | Toni Söyrinki (E) | 1:23.900s | + 2.550s | Sezona 66, Závod 10 | Elite | Září 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
90. | Toncho Mihaylov (Ret) | 1:23.902s | + 2.552s | Sezona 52, Závod 14 | Master - 4 | Duben 26, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
91. | Jesús Pérez (A43) | 1:23.904s | + 2.554s | Sezona 66, Závod 10 | Master - 1 | Září 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
92. | Vincent Gaubert (Ret) | 1:23.910s | + 2.560s | Sezona 66, Závod 10 | Master - 3 | Září 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
93. | Nikos Mouratidis (Ret) | 1:23.911s | + 2.561s | Sezona 39, Závod 7 | Pro - 8 | Prosinec 6, 2013 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
94. | Guy Smets (Ret) | 1:23.912s | + 2.562s | Sezona 43, Závod 3 | Elite | Srpen 19, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
95. | Frederico Neves1 (Ret) | 1:23.918s | + 2.568s | Sezona 39, Závod 7 | Elite | Prosinec 6, 2013 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
96. | Mihail Morozov (A30) | 1:23.926s | + 2.576s | Sezona 52, Závod 14 | Elite | Duben 26, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
97. | Pablo Fernandez1 (M2) | 1:23.939s | + 2.589s | Sezona 95, Závod 9 | Master - 3 | Září 29, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
98. | Mihail Golovanov (P4) | 1:23.950s | + 2.600s | Sezona 95, Závod 9 | Master - 5 | Září 29, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
99. | Stanislav Frolov (A41) | 1:23.962s | + 2.612s | Sezona 43, Závod 3 | Elite | Srpen 19, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
100. | Thomas Bertolino (A4) | 1:23.977s | + 2.627s | Sezona 66, Závod 10 | Master - 5 | Září 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |