Statistiky

Všechny statistiky výkonů
Týmové statistiky
Statistika herní činnosti
Statistiky fóra
Národní statistiky
Další statistiky
Statistiky úspěchů
Statistiky zaměstnanců
Statistiky GPRO fanoušků

Historicky nejlepší závodní kola na Valencia (Španělsko)

 
Stránka [12 3 ... 255 256 257 » Rychlé přejít na stránku:
# Země Jméno manažera (Skupina) Čas kola Ztráta Sezóna #, Závod # Skupina Datum
1. Toni Söyrinki (E) 1:43.193s + 0.000s Sezona 97, Závod 9 Elite Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
2. Diogo Abdalla (E) 1:44.114s + 0.921s Sezona 97, Závod 9 Elite Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
3. Julien Prado (M2) 1:44.319s + 1.126s Sezona 97, Závod 9 Elite Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
4. Paulo Pinto1 (M1) 1:44.323s + 1.130s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
5. Wouter Teuwen3 (E) 1:44.582s + 1.389s Sezona 97, Závod 9 Elite Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
6. Yassine Ben Rajeb (E) 1:44.711s + 1.518s Sezona 97, Závod 9 Elite Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
7. Krasimir Nanchev (Ret) 1:44.847s + 1.654s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
8. Aleksej Sutkin (P13) 1:44.886s + 1.693s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
9. Thomas Kolo (Ret) 1:45.044s + 1.851s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
10. Marc De Jong (Ret) 1:45.056s + 1.863s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
11. Zdenek Hladik3 (Ret) 1:45.059s + 1.866s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
12. Jean-marc Boissinot (E) 1:45.060s + 1.867s Sezona 97, Závod 9 Elite Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
13. Justinas Smyšliajevas4 (Ret) 1:45.104s + 1.911s Sezona 29, Závod 5 Elite Leden 27, 2012 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
14. Jan Pavlicek2 (Ret) 1:45.120s + 1.927s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
15. Boris Hristov (Ret) 1:45.198s + 2.005s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
16. Jukka Sireni2 (Ret) 1:45.296s + 2.103s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
17. Svetlio Nikolov (Ret) 1:45.327s + 2.134s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
18. Roland Postle10 (E) 1:45.332s + 2.139s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
19. Carlo Merli (Ret) 1:45.399s + 2.206s Sezona 51, Závod 11 Master - 1 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
20. Rafal Celejewski (A48) 1:45.451s + 2.258s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
21. Zsolt Rizsányi (Ret) 1:45.454s + 2.261s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
22. Lee Harding (E) 1:45.461s + 2.268s Sezona 97, Závod 9 Elite Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
23. Frederic Estellon (M1) 1:45.588s + 2.395s Sezona 97, Závod 9 Elite Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
24. Pekka Kumpula (Ret) 1:45.603s + 2.410s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
25. Mindaugas Sarocka (Ret) 1:45.703s + 2.510s Sezona 29, Závod 5 Elite Leden 27, 2012 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
26. Daniel Penev (Ret) 1:45.726s + 2.533s Sezona 51, Závod 11 Master - 4 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
27. Alexey Manukalov (Ret) 1:45.745s + 2.552s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
28. Ioannis Dimitroglou4 (M5) 1:45.750s + 2.557s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
29. Stephane Verly (M1) 1:45.762s + 2.569s Sezona 97, Závod 9 Elite Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
30. Aleksandar Aleksandrov (P24) 1:45.797s + 2.604s Sezona 51, Závod 11 Master - 4 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
31. Eugenio Sanchez Cruzado (A56) 1:45.821s + 2.628s Sezona 51, Závod 11 Master - 1 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
32. Tomi Kaartinen (Ret) 1:45.879s + 2.686s Sezona 51, Závod 11 Master - 5 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
33. Maurizio Siracusa (E) 1:45.935s + 2.742s Sezona 97, Závod 9 Elite Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
34. Apostolis Goutzos (P3) 1:45.968s + 2.775s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
35. Florin Ceapa (E) 1:45.996s + 2.803s Sezona 97, Závod 9 Master - 1 Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
36. Vsevolod Demydov2 (P11) 1:46.009s + 2.816s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
37. Stanislav Frolov (A41) 1:46.009s + 2.816s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
38. Joaquín Quintana (A48) 1:46.031s + 2.838s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
39. Hováth Kázmér (Ret) 1:46.032s + 2.839s Sezona 51, Závod 11 Master - 4 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
40. Krzysztof Bonecki (Ret) 1:46.046s + 2.853s Sezona 51, Závod 11 Master - 1 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
41. Toygun Senler6 (Ret) 1:46.088s + 2.895s Sezona 29, Závod 5 Elite Leden 27, 2012 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
42. Mark Webster (M1) 1:46.108s + 2.915s Sezona 51, Závod 11 Master - 5 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
43. Atis Praudiņš (E) 1:46.126s + 2.933s Sezona 29, Závod 5 Elite Leden 27, 2012 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
44. Danny Bayliss (Ret) 1:46.161s + 2.968s Sezona 51, Závod 11 Master - 5 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
45. Dmitry Petrov (A33) 1:46.163s + 2.970s Sezona 51, Závod 11 Master - 2 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
46. Carlo Marchetti (Ret) 1:46.198s + 3.005s Sezona 51, Závod 11 Master - 1 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
47. Ilya Medvedev (Ret) 1:46.229s + 3.036s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
48. Christos Bobolis4 (Ret) 1:46.273s + 3.080s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
49. Mihail Morozov (A30) 1:46.298s + 3.105s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
50. Jani Syrjäläinen (Ret) 1:46.321s + 3.128s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
51. Guilherme Oliveira (E) 1:46.347s + 3.154s Sezona 97, Závod 9 Master - 5 Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
52. Edson Tirelli (Ret) 1:46.350s + 3.157s Sezona 51, Závod 11 Master - 5 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
53. Max Watson (Ret) 1:46.365s + 3.172s Sezona 51, Závod 11 Master - 5 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
54. Róbert László2 (E) 1:46.403s + 3.210s Sezona 97, Závod 9 Elite Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
55. Andreas Ramann (E) 1:46.403s + 3.210s Sezona 97, Závod 9 Elite Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
56. Krisztián Veinperl (Ret) 1:46.410s + 3.217s Sezona 51, Závod 11 Master - 5 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
57. Fabricio Ramos (P12) 1:46.447s + 3.254s Sezona 51, Závod 11 Master - 5 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
58. Yuriy Timchenko (Ret) 1:46.465s + 3.272s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
59. Nico Zou (Ret) 1:46.466s + 3.273s Sezona 29, Závod 5 Elite Leden 27, 2012 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
60. Leandro Sereno7 (E) 1:46.470s + 3.277s Sezona 29, Závod 5 Elite Leden 27, 2012 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
61. Dominik Karda (M1) 1:46.471s + 3.278s Sezona 97, Závod 9 Master - 1 Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
62. Ilkka Moisio (Ret) 1:46.478s + 3.285s Sezona 51, Závod 11 Master - 5 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
63. Rimantas Sagatas4 (M2) 1:46.491s + 3.298s Sezona 85, Závod 16 Elite Únor 1, 2022 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
64. Mike Leone (Ret) 1:46.493s + 3.300s Sezona 51, Závod 11 Pro - 24 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
65. António Pereira (Ret) 1:46.495s + 3.302s Sezona 51, Závod 11 Pro - 13 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
66. Aigars Vitolins (M1) 1:46.513s + 3.320s Sezona 97, Závod 9 Master - 1 Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
67. David Jones-Winkley (P12) 1:46.529s + 3.336s Sezona 51, Závod 11 Master - 1 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
68. Jeff Pumphrey (Ret) 1:46.531s + 3.338s Sezona 51, Závod 11 Master - 1 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
69. Theo Panag (Ret) 1:46.538s + 3.345s Sezona 51, Závod 11 Master - 3 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
70. Stas Prost (Ret) 1:46.540s + 3.347s Sezona 51, Závod 11 Master - 5 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
71. Gino Zernani (P15) 1:46.545s + 3.352s Sezona 51, Závod 11 Pro - 17 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
72. Marek Marchewka (P19) 1:46.549s + 3.356s Sezona 29, Závod 5 Elite Leden 27, 2012 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
73. Nicolas Delvaux (Ret) 1:46.558s + 3.365s Sezona 51, Závod 11 Master - 4 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
74. James Boylan (P22) 1:46.588s + 3.395s Sezona 97, Závod 9 Master - 2 Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
75. Paweł Zaburski (M3) 1:46.619s + 3.426s Sezona 51, Závod 11 Master - 5 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
76. Deimison Souza (Ret) 1:46.659s + 3.466s Sezona 51, Závod 11 Master - 1 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
77. Aditya Wirasanjaya (M2) 1:46.673s + 3.480s Sezona 97, Závod 9 Master - 2 Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
78. Kiril Stoianov (Ret) 1:46.675s + 3.482s Sezona 51, Závod 11 Master - 1 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
79. Evaldas Ruseckas (Ret) 1:46.690s + 3.497s Sezona 51, Závod 11 Master - 4 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
80. Antonio Cerqueira (P7) 1:46.691s + 3.498s Sezona 51, Závod 11 Master - 2 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
81. Mattias Svensson (P21) 1:46.703s + 3.510s Sezona 51, Závod 11 Master - 3 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
82. Tinie Lourens (A63) 1:46.722s + 3.529s Sezona 51, Závod 11 Pro - 3 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
83. Martin Britain (M3) 1:46.740s + 3.547s Sezona 97, Závod 9 Master - 3 Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
84. Nuno Vicente (P5) 1:46.753s + 3.560s Sezona 51, Závod 11 Master - 4 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
85. Kevin Parkinson (Ret) 1:46.753s + 3.560s Sezona 51, Závod 11 Master - 5 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
86. Toto Soave (E) 1:46.772s + 3.579s Sezona 97, Závod 9 Master - 4 Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
87. Lazar Petkovic (M2) 1:46.780s + 3.587s Sezona 97, Závod 9 Master - 2 Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
88. Victor Kamennov (A17) 1:46.781s + 3.588s Sezona 51, Závod 11 Master - 2 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
89. Mert Büyükakar (Ret) 1:46.805s + 3.612s Sezona 51, Závod 11 Pro - 7 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
90. Rushan Ibniev (Ret) 1:46.805s + 3.612s Sezona 51, Závod 11 Master - 4 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
91. Tomasz Kaminski (P11) 1:46.824s + 3.631s Sezona 51, Závod 11 Master - 1 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
92. Joao Barbosa (Ret) 1:46.830s + 3.637s Sezona 51, Závod 11 Master - 4 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
93. Dmitry Shevel (A28) 1:46.835s + 3.642s Sezona 51, Závod 11 Elite Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
94. Fran Betancort (Ret) 1:46.838s + 3.645s Sezona 51, Závod 11 Master - 1 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
95. Franciscus Van Essche (M4) 1:46.846s + 3.653s Sezona 97, Závod 9 Master - 4 Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
96. Maz West (M1) 1:46.852s + 3.659s Sezona 97, Závod 9 Master - 1 Únor 2, 2024 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
97. Dave Morris (M2) 1:46.862s + 3.669s Sezona 51, Závod 11 Master - 1 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
98. Sergey Lyogky (Ret) 1:46.865s + 3.672s Sezona 51, Závod 11 Master - 2 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
99. Balázs Dömötör (Ret) 1:46.865s + 3.672s Sezona 51, Závod 11 Master - 5 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
100. Aguinaldo Cezario (Ret) 1:46.880s + 3.687s Sezona 51, Závod 11 Pro - 5 Únor 9, 2016 Výsledky kvalifikace
TV záznam závodu
Stránka [12 3 ... 255 256 257 » Rychlé přejít na stránku: