Statistiky
Historicky nejlepší závodní kola na Barcelona (Španělsko)
# | Země | Jméno manažera (Skupina) | Čas kola | Ztráta | Sezóna #, Závod # | Skupina | Datum | |
1. | Gonzalo Alvarez (Ret) | 1:28.020s | + 0.000s | Sezona 91, Závod 15 | Elite | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
2. | Dmitry Shevel (A28) | 1:28.546s | + 0.526s | Sezona 91, Závod 15 | Elite | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
3. | Rimantas Sagatas4 (M2) | 1:28.750s | + 0.730s | Sezona 91, Závod 15 | Elite | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
4. | George Slater4 (Ret) | 1:28.777s | + 0.757s | Sezona 91, Závod 15 | Elite | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
5. | Pieterjan Staessen (A61) | 1:29.262s | + 1.242s | Sezona 91, Závod 15 | Elite | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
6. | Jean-marc Boissinot (E) | 1:29.400s | + 1.380s | Sezona 91, Závod 15 | Elite | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
7. | Vladimir Valis (A55) | 1:29.458s | + 1.438s | Sezona 91, Závod 15 | Elite | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
8. | Alexei Malkin (P24) | 1:30.105s | + 2.085s | Sezona 91, Závod 15 | Elite | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
9. | Kai Wen Chew (M3) | 1:30.153s | + 2.133s | Sezona 91, Závod 15 | Elite | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
10. | Mehdi El Fathy (P17) | 1:30.163s | + 2.143s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 2 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
11. | André de Carvalho (E) | 1:30.185s | + 2.165s | Sezona 91, Závod 15 | Elite | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
12. | Auke Haarsma (A27) | 1:30.251s | + 2.231s | Sezona 91, Závod 15 | Elite | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
13. | Dominiek Van West (E) | 1:30.381s | + 2.361s | Sezona 91, Závod 15 | Elite | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
14. | Bruno Caseiro1 (M4) | 1:30.385s | + 2.365s | Sezona 91, Závod 15 | Elite | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
15. | Jenne Breugelmans (M2) | 1:30.449s | + 2.429s | Sezona 91, Závod 15 | Elite | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
16. | Nagyházi Sándor (P12) | 1:30.506s | + 2.486s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 5 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
17. | Alexandre Reis (A6) | 1:30.554s | + 2.534s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 1 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
18. | Paweł Zaburski (M3) | 1:30.643s | + 2.623s | Sezona 91, Závod 15 | Elite | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
19. | Rei Frost (A15) | 1:30.820s | + 2.800s | Sezona 91, Závod 15 | Elite | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
20. | James Berriman (P7) | 1:30.836s | + 2.816s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 5 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
21. | Svajūnas Mikšta (A27) | 1:30.883s | + 2.863s | Sezona 91, Závod 15 | Pro - 25 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
22. | Andreas Ramann (E) | 1:30.899s | + 2.879s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 4 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
23. | Christer Andersson (P25) | 1:30.903s | + 2.883s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 1 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
24. | Kamal Naoui (A10) | 1:31.025s | + 3.005s | Sezona 91, Závod 15 | Elite | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
25. | Aleksandr Gerassimtsik (Ret) | 1:31.136s | + 3.116s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 2 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
26. | Tony Cullen (E) | 1:31.147s | + 3.127s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 2 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
27. | Lee Harding (E) | 1:31.160s | + 3.140s | Sezona 91, Závod 15 | Elite | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
28. | Juan Diego Milán (E) | 1:31.225s | + 3.205s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 2 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
29. | Montes Dimemola (M2) | 1:31.268s | + 3.248s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 2 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
30. | Didier Cave (P2) | 1:31.280s | + 3.260s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 4 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
31. | Pavel Pobirovski (P15) | 1:31.331s | + 3.311s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 1 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
32. | Gideon Rosa (P5) | 1:31.335s | + 3.315s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 5 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
33. | Jasper Coosemans1 (E) | 1:31.411s | + 3.391s | Sezona 91, Závod 15 | Elite | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
34. | Lucas Mateus De Quadros (P16) | 1:31.519s | + 3.499s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 5 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
35. | Javier Reche (P20) | 1:31.531s | + 3.511s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 1 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
36. | Tom Dehnhardt (P18) | 1:31.557s | + 3.537s | Sezona 91, Závod 15 | Pro - 20 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
37. | Geoffrey Stanislawski (M1) | 1:31.564s | + 3.544s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 4 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
38. | Giordano Cozzi (A36) | 1:31.581s | + 3.561s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 1 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
39. | Edvinas Račkys (P17) | 1:31.596s | + 3.576s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 5 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
40. | Rogerio Mandler (M1) | 1:31.602s | + 3.582s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 4 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
41. | Luca Molendi (M4) | 1:31.604s | + 3.584s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 5 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
42. | Zdenek Hladik3 (Ret) | 1:31.614s | + 3.594s | Sezona 22, Závod 9 | Elite | Říjen 29, 2010 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
43. | Vsevolod Demydov2 (P11) | 1:31.618s | + 3.598s | Sezona 22, Závod 9 | Elite | Říjen 29, 2010 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
44. | Jean-françois Charbinat (P19) | 1:31.620s | + 3.600s | Sezona 91, Závod 15 | Elite | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
45. | Hauke Johannsen (Ret) | 1:31.638s | + 3.618s | Sezona 22, Závod 9 | Elite | Říjen 29, 2010 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
46. | Francesco Finazzi (M4) | 1:31.657s | + 3.637s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 3 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
47. | Roman Lizogub (Ret) | 1:31.660s | + 3.640s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 3 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
48. | Kuba Szajbel (M5) | 1:31.663s | + 3.643s | Sezona 91, Závod 15 | Elite | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
49. | Eduard Alcobe (P16) | 1:31.668s | + 3.648s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 2 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
50. | Roland Postle10 (E) | 1:31.669s | + 3.649s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 1 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
51. | Cedric Mo (P25) | 1:31.679s | + 3.659s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 4 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
52. | Andrew Merkel (M2) | 1:31.688s | + 3.668s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 3 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
53. | Xavier Prett (P20) | 1:31.690s | + 3.670s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 4 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
54. | Daniel Iliev (A19) | 1:31.702s | + 3.682s | Sezona 91, Závod 15 | Pro - 9 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
55. | Ilya Vedenikov (P20) | 1:31.758s | + 3.738s | Sezona 91, Závod 15 | Elite | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
56. | Wouter Teuwen3 (E) | 1:31.773s | + 3.753s | Sezona 81, Závod 13 | Elite | Květen 7, 2021 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
57. | Adam Harter (P5) | 1:31.776s | + 3.756s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 3 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
58. | Andrea Squizzato1 (E) | 1:31.795s | + 3.775s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 1 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
59. | Edvinas Pranculevicius2 (Ret) | 1:31.797s | + 3.777s | Sezona 22, Závod 9 | Elite | Říjen 29, 2010 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
60. | Sergio Fanelli (A66) | 1:31.813s | + 3.793s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 3 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
61. | Edwin Carlier (A28) | 1:31.832s | + 3.812s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 2 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
62. | Bora Janić (P1) | 1:31.868s | + 3.848s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 4 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
63. | Diogo Schwinn (P11) | 1:31.885s | + 3.865s | Sezona 91, Závod 15 | Elite | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
64. | Matteo Allegretti (Ret) | 1:31.921s | + 3.901s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 3 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
65. | Matteo Bernardi (P6) | 1:31.922s | + 3.902s | Sezona 91, Závod 15 | Pro - 18 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
66. | Raul Souza (M1) | 1:31.953s | + 3.933s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 3 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
67. | Leandro Sereno7 (E) | 1:31.958s | + 3.938s | Sezona 22, Závod 9 | Elite | Říjen 29, 2010 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
68. | Atis Praudiņš (E) | 1:31.962s | + 3.942s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 1 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
69. | Branislav Mihić (M5) | 1:31.970s | + 3.950s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 4 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
70. | Joscha Büllesbach (M2) | 1:31.980s | + 3.960s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 5 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
71. | Gustavo Bellotto (E) | 1:31.993s | + 3.973s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 1 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
72. | Zoltan Laszlo (P7) | 1:31.993s | + 3.973s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 3 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
73. | Vincent Douchez (M1) | 1:32.006s | + 3.986s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 3 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
74. | Frédéric Pierret (A64) | 1:32.030s | + 4.010s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 5 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
75. | Toni Söyrinki (E) | 1:32.038s | + 4.018s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 1 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
76. | Guillaume Delamarre (P15) | 1:32.047s | + 4.027s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 1 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
77. | Cristian Cattaneo (P25) | 1:32.048s | + 4.028s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 4 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
78. | Peter Willmore (A3) | 1:32.058s | + 4.038s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 3 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
79. | Pablo Fernandez1 (M2) | 1:32.066s | + 4.046s | Sezona 91, Závod 15 | Pro - 24 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
80. | Konstantin Los (Ret) | 1:32.069s | + 4.049s | Sezona 22, Závod 9 | Master - 3 | Říjen 29, 2010 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
81. | Alex Fuzatto (A67) | 1:32.070s | + 4.050s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 4 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
82. | Remigijus Staskonis (A11) | 1:32.087s | + 4.067s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 5 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
83. | Francisco Arce (A23) | 1:32.089s | + 4.069s | Sezona 91, Závod 15 | Pro - 22 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
84. | Michal Matloň (R61) | 1:32.106s | + 4.086s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 2 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
85. | Veres Tamás (A75) | 1:32.119s | + 4.099s | Sezona 91, Závod 15 | Pro - 7 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
86. | Maciej Rabiński (A43) | 1:32.124s | + 4.104s | Sezona 91, Závod 15 | Pro - 12 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
87. | Giovanni Orecchioni (P15) | 1:32.126s | + 4.106s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 4 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
88. | Miguel Mateus (A52) | 1:32.127s | + 4.107s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 2 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
89. | Mikko Suhonen (M4) | 1:32.133s | + 4.113s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 3 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
90. | Lorenzo Di Buono (E) | 1:32.149s | + 4.129s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 2 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
91. | Katerina Kakni (A24) | 1:32.176s | + 4.156s | Sezona 91, Závod 15 | Elite | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
92. | Christian Bernhard (A65) | 1:32.187s | + 4.167s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 5 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
93. | João Monteiro2 (Ret) | 1:32.212s | + 4.192s | Sezona 22, Závod 9 | Elite | Říjen 29, 2010 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
94. | Alessandro Casagrande (A9) | 1:32.232s | + 4.212s | Sezona 81, Závod 13 | Elite | Květen 7, 2021 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
95. | Toygun Senler6 (Ret) | 1:32.233s | + 4.213s | Sezona 22, Závod 9 | Elite | Říjen 29, 2010 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
96. | Paul Lynch (Ret) | 1:32.244s | + 4.224s | Sezona 22, Závod 9 | Elite | Říjen 29, 2010 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
97. | Simone Scarpa (M2) | 1:32.257s | + 4.237s | Sezona 91, Závod 15 | Elite | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
98. | Ahmet Sonverdi (P22) | 1:32.264s | + 4.244s | Sezona 91, Závod 15 | Master - 4 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
99. | Alexander Kunze (P7) | 1:32.285s | + 4.265s | Sezona 91, Závod 15 | Pro - 14 | Únor 10, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
100. | Paulo Bobato (A19) | 1:32.293s | + 4.273s | Sezona 22, Závod 9 | Master - 3 | Říjen 29, 2010 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |