Brasilia

Okruh Technická data
Místo: Brazílie Výkon: 16
Datum: Není v kalendáři Ovládání: 15
Délka závodu: 301.1km Zrychlení: 7
Kol: 55 Přítlak: Střední
Délka kola: 5.475 km Předjíždění: Těžké
Průměrná rychlost: 210.98 km/h Suspenzní tuhost: Tvrdé
Konaných Velkých cen: 19 Spotřeba paliva: Vysoká
Počet zatáček: 12 Opotřebení pneumatik: Střední
Čas pro zajetí do boxů: 13.5s Úroveň přilnavosti: Normální
Kategorie: dříve F1
Rekordy
Prohlédněte si nejlepší kvalifikační kola od všech manažerů
Sezona Nejlepší kvalifikační kolo
S69, R10
Březen 26, 2019
Alpo Kaakinen 1:35.247s
Sezona Master
S69, R10
Březen 23, 2019
Dmitry Nechitailo 1:36.466s
Sezona Pro
S63, R4
Únor 13, 2018
Mihail Golovanov 1:37.676s
Sezona Amateur
S69, R10
Březen 25, 2019
Pedro Nazaré 1:39.936s
Sezona Rookie
S49, R15
Říjen 16, 2015
Gary Mullins 1:42.998s
Prohlédněte si nejlepší závodní kola od všech manažerů
Sezona Rekordy na trati
S69, R10
Březen 26, 2019
Mihail Morozov 1:33.412s
Sezona Master
S63, R4
Únor 13, 2018
Rui Silva 1:36.330s
Sezona Pro
S69, R10
Březen 26, 2019
Tom Seib 1:37.054s
Sezona Amateur
S51, R15
Únor 23, 2016
Szente Szabolcs 1:38.523s
Sezona Rookie
S47, R14
Červen 9, 2015
Andrea D`Agostino 1:40.110s
Popis

Autodromo Internacional Nelson Piquet je závodišti v Brasílii, hlavním městě Brazílie. S 5.475 km délky, jméno tratě bylo původně Autodromo de Brasília v roce 1974, ale později se změnilo na současný název. Okruh hostil non-šampionát F1 na konci sezóny roku 1974.

Od roku 1995, byl okruh pronajat NZ Empreendimentos, jedné z firem Nelsona Piqueta, od vlády brazilského federálního okresu. Ale v roce 2006, získal Federální Okres kontrolu k řízení okruhu kvůli nedostatku 'pozornosti' NZ Empreendimentos na udržování tratě.

Historie
Sezona Závod Vítěz Pole position Nejrychlejší kolo
13 2 Martynas Molneris
1h32:55.606s
Martynas Molneris
3:13.108s
Martynas Molneris
1:36.466s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
15 13 Heidi Aareskoski1
1h30:04.823s
Heidi Aareskoski1
3:12.411s
Heidi Aareskoski1
1:36.442s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
17 16 Leandro Sereno1
1h30:15.300s
Jari Aareskoski3
3:13.439s
Tomasz Wypych
1:36.400s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
23 15 Edvinas Pranculevicius1
1h30:16.833s
Edvinas Pranculevicius1
3:14.193s
Edvinas Pranculevicius1
1:36.712s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
26 Testovací trať Total test laps: 919807
Your test laps: ???
- Laila Britāle
1:35.593s
Předchozí testovací údaje
Výsledky testování
29 2 Toygun Senler3
1h33:50.036s
Toygun Senler3
3:12.614s
Toygun Senler3
1:35.634s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
32 4 Wojciech Uzikowski
1h29:53.027s
Wojciech Uzikowski
3:13.179s
Sergey Tuzhilov
1:36.419s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
35 16 Rimantas Sagatas1
1h30:34.716s
Rimantas Sagatas1
3:15.578s
Michael Novikov
1:37.195s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
37 10 Leandro Sereno5
1h30:08.284s
Sion Francis
3:13.137s
Sion Francis
1:36.642s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
40 12 Rimantas Sagatas2
1h39:25.748s
Rimantas Sagatas2
3:26.309s
Rimantas Sagatas2
1:36.334s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
42 2 Vsevolod Demydov2
1h30:07.930s
Roland Postle
3:12.805s
Vsevolod Demydov2
1:35.839s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
47 14 Vsevolod Demydov2
1h29:54.915s
Leandro Sereno6
3:15.086s
Vsevolod Demydov2
1:36.292s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
49 15 Jan Pavlicek
1h30:19.223s
Zdenek Hladik3
3:13.754s
Jan Pavlicek
1:36.588s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
51 15 Ioannis Dimitroglou
1h29:36.049s
Jukka Sireni
3:13.679s
Ioannis Dimitroglou
1:35.818s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
56 12 Rafael Mantovani
1h30:01.183s
Michał Wilczyński
3:13.682s
Grzesiek Jakubiak
1:35.924s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
60 12 Paulo Pinto
1h28:58.228s
Paulo Pinto
3:13.871s
Paulo Pinto
1:34.701s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
62 7 Christos Bobolis4
1h30:42.093s
Marek Hajnrych
3:13.572s
Sam Wainwright
1:35.155s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
63 4 Roland Postle5
1h30:24.850s
Christos Bobolis4
3:13.522s
Radek Czech
1:35.670s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
66 13 Pavel Buhharin
1h29:48.839s
Rafal Celejewski
3:12.347s
Łukasz Dudek
1:35.513s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
69 10 Mihail Morozov
1h28:38.662s
Alpo Kaakinen
3:12.398s
Mihail Morozov
1:33.412s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu