Yeongam

Okruh Technická data
Místo: Jižní Korea Výkon: 11
Datum: Není v kalendáři Ovládání: 15
Délka závodu: 309.2km Zrychlení: 13
Kol: 55 Přítlak: Velký
Délka kola: 5.622 km Předjíždění: Normální
Průměrná rychlost: 216.75 km/h Suspenzní tuhost: Střední
Konaných Velkých cen: 26 Spotřeba paliva: Střední
Počet zatáček: 18 Opotřebení pneumatik: Vysoké
Čas pro zajetí do boxů: 23.5s Úroveň přilnavosti: Normální
Kategorie: dříve F1
Rekordy
Prohlédněte si nejlepší kvalifikační kola od všech manažerů
Sezona Nejlepší kvalifikační kolo
S37, R12
Srpen 13, 2013
João Monteiro1 1:34.438s
Sezona Master
S66, R16
Září 29, 2018
Yug Desai 1:35.429s
Sezona Pro
S37, R12
Srpen 13, 2013
Max Watson 1:36.749s
Sezona Amateur
S49, R8
Září 22, 2015
Mario Põldma 1:38.347s
Sezona Rookie
S46, R17
Duben 17, 2015
Neophytos Christodoulides 1:41.897s
Prohlédněte si nejlepší závodní kola od všech manažerů
Sezona Rekordy na trati
S66, R16
Říjen 2, 2018
Rafal Celejewski 1:33.373s
Sezona Master
S65, R14
Červenec 24, 2018
Zoltan Kormos 1:34.421s
Sezona Pro
S29, R15
Březen 2, 2012
Yuriy Vizir 1:35.696s
Sezona Amateur
S49, R8
Září 22, 2015
Mario Põldma 1:37.115s
Sezona Rookie
S53, R10
Červen 14, 2016
Luca Bertani 1:38.597s
Popis

V roce 2010, vůbec první korejský Grand Prix se bude konat podél strany přístavu. Okruh bude pojmenován Korean International Circuit. Trať byl navržena slavným designérem tratí Hermannem Tilkem. Okruh bude zčásti stálý, zčásti dočasný. Stavba začala v roce 2007 a je připravený k dokončení v roce 2010. Okruh bude hostit Grand Prix do roku 2016. Poté může být uplatněna 5-ti letá opce, aby závodění trvalo nejméně do roku 2021. Organizátoři tvrdí, že hlavní okruh bude zahrnovat nejdelší asijskou rovinku dlouhou 1,2 km, která umožní rychlost až 320 km / h. Samostatný 3 km dlouhý okruh bude použit pro domácí události.

Historie
Sezona Závod Vítěz Pole position Nejrychlejší kolo
20 10 Vladimir Islentiev2
1h42:05.451s
Toygun Senler2
3:41.307s
Martynas Molneris
1:49.392s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
22 7 Edvinas Pranculevicius1
1h30:07.729s
Edvinas Pranculevicius1
3:13.529s
Edvinas Pranculevicius1
1:35.832s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
23 9 Edvinas Pranculevicius1
1h30:00.083s
Edvinas Pranculevicius1
3:12.021s
Edvinas Pranculevicius1
1:35.784s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
25 4 Zdenek Hladik2
1h29:49.891s
Zdenek Hladik2
3:13.255s
Zdenek Hladik2
1:35.325s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
27 13 Leandro Sereno2
1h41:59.122s
Leandro Sereno2
3:10.445s
David Rolleston
1:35.734s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
29 15 Justinas Smyšliajevas3
1h29:21.371s
Atis Praudins
3:10.780s
Atis Praudins
1:34.719s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
33 3 Leandro Sereno3
1h32:00.932s
Leandro Sereno3
3:26.877s
Leandro Sereno3
1:36.301s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
36 13 João Monteiro
1h29:41.232s
Leandro Sereno5
3:11.276s
João Monteiro
1:35.438s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
37 12 Sion Francis
1h29:41.303s
João Monteiro1
3:10.475s
Sion Francis
1:34.896s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
38 8 Vsevolod Demydov
1h30:20.980s
Vsevolod Demydov
3:12.003s
Ilya Medvedev
1:35.451s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
40 14 Leandro Sereno6
1h31:26.855s
Leandro Sereno6
3:12.849s
Leandro Sereno6
1:35.561s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
44 11 Roland Postle
1h30:03.976s
Roland Postle
3:11.024s
Roland Postle
1:35.353s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
46 17 Leandro Sereno6
1h30:08.665s
Leandro Sereno6
3:13.373s
Roland Postle2
1:36.081s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
48 14 Christos Bobolis
1h36:03.648s
José Abi Jaudi
3:11.245s
Mikołaj Przybylski
1:35.684s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
49 8 Vsevolod Demydov2
1h35:51.984s
Vsevolod Demydov2
3:26.721s
Paulo Pinto
1:35.303s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
51 3 Jan Pavlicek
1h29:40.508s
Zdenek Hladik3
3:12.670s
Zdenek Hladik3
1:35.888s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
53 10 Jan Pavlicek1
1h38:36.752s
Jan Pavlicek1
3:39.025s
Alexey Manukalov
1:35.587s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
55 4 Evaldas Ruseckas
1h29:34.713s
Evaldas Ruseckas
3:11.087s
Dmitri Nadkho
1:33.538s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
56 4 Ioannis Dimitroglou2
1h30:09.666s
Eduard Gindullin
3:12.538s
Michał Wilczyński
1:34.679s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
58 4 Jukka Sireni
1h42:27.927s
Jarosław Nowacki
3:26.295s
Rimantas Sagatas2
1:35.593s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
59 11 Christos Bobolis4
1h30:01.756s
Christos Bobolis4
3:11.719s
Nuno Vicente
1:34.444s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
61 15 Roland Postle4
1h28:28.505s
Róbert László
3:12.595s
Tamás Végh
1:33.542s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
63 16 Alpo Kaakinen
1h29:17.347s
Radek Czech
3:10.791s
Radek Czech
1:33.603s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
65 14 Ioannis Dimitroglou3
1h33:34.361s
Ioannis Dimitroglou3
3:26.860s
Róbert László1
1:33.526s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
66 16 Radek Sus
1h28:55.881s
Rafal Celejewski
3:10.806s
Rafal Celejewski
1:33.373s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
69 13 Alpo Kaakinen
1h28:45.559s
Róbert László2
3:11.237s
Róbert László2
1:33.894s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu