Bucharest Ring

Okruh Technická data
Místo: Rumunsko Výkon: 8
Datum: Není v kalendáři Ovládání: 6
Délka závodu: 245.7km Zrychlení: 8
Kol: 80 Přítlak: Nízký
Délka kola: 3.071 km Předjíždění: Snadné
Průměrná rychlost: 149.64 km/h Suspenzní tuhost: Tvrdé
Konaných Velkých cen: 12 Spotřeba paliva: Velmi vysoká
Počet zatáček: 14 Opotřebení pneumatik: Nízké
Čas pro zajetí do boxů: 24s Úroveň přilnavosti: Normální
Kategorie: není F1
Rekordy
Prohlédněte si nejlepší kvalifikační kola od všech manažerů
Sezona Nejlepší kvalifikační kolo
S62, R1
Listopad 29, 2017
Bráulio Monteiro 1:13.971s
Sezona Master
S62, R1
Prosinec 1, 2017
Márton Martin Safranyik 1:14.727s
Sezona Pro
S38, R11
Říjen 15, 2013
Viktor Dyankov 1:15.859s
Sezona Amateur
S70, R7
Květen 17, 2019
Andris Ceruss 1:17.853s
Sezona Rookie
S38, R11
Říjen 15, 2013
Anestis Mamplekos 1:20.496s
Prohlédněte si nejlepší závodní kola od všech manažerů
Sezona Rekordy na trati
S62, R1
Prosinec 1, 2017
David Rolleston 1:13.889s
Sezona Master
S62, R1
Prosinec 1, 2017
Rui Silva 1:14.614s
Sezona Pro
S62, R1
Prosinec 1, 2017
Katerina Kakni 1:15.590s
Sezona Amateur
S70, R7
Květen 17, 2019
Andris Ceruss 1:17.182s
Sezona Rookie
S67, R14
Listopad 27, 2018
Jason Claydon 1:19.024s
Popis

Bukurešťský okruh je městský okruh v rumunském hlavním městě Bukurešti. Navrhnut slavným traťovým designérem Hermannem Tilkem, okruh je v centru města a budova parlamentu se nachazí uvnitř trati. V září 2010 bylo oznámeno, že okruh bude hostit Auto GP Championship v červenci 2011, událostí známou jako Bukurešťský GP.
Bukurešťský okruh je hostitelem mnoha závodů, včetně FIA GT Championship, britské Formule Tři Mistrovství, FIA GT3 European Championship a „Dacia Logan Cup“.
Trať má 7 levo a pravotočivých zatáček a délku 3.071 km.

Historie
Sezona Závod Vítěz Pole position Nejrychlejší kolo
23 12 Zdenek Hladik1
1h46:43.700s
Edvinas Pranculevicius1
2:30.867s
Edvinas Pranculevicius1
1:16.319s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
27 1 Justinas Smyšliajevas1
1h43:20.201s
Justinas Smyšliajevas1
2:40.058s
Justinas Smyšliajevas1
1:15.551s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
32 6 Sergey Lyogky
1h56:58.092s
Sergey Lyogky
2:53.273s
Sergey Lyogky
1:26.255s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
33 17 Leandro Sereno3
1h44:31.720s
Toygun Senler4
2:33.028s
Nathan Skelly
1:15.939s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
38 11 Aleksej Sutkin
1h57:03.369s
Sion Francis
2:30.215s
Joao Barbosa
1:17.147s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
45 4 Nikolay Borzenkov
1h59:27.902s
Roland Postle1
2:31.586s
Maja Soren
1:17.133s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
48 7 Nikolay Borzenkov
1h43:59.151s
Nikolay Borzenkov
2:31.237s
Nikolay Borzenkov
1:16.029s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
52 4 Ioannis Dimitroglou
1h43:51.604s
Mark Webster
2:31.166s
Ioannis Dimitroglou
1:15.010s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
56 9 Roland Postle4
1h43:18.441s
Pavel Buhharin
2:30.509s
Vsevolod Demydov2
1:14.320s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
62 1 Sam Wainwright
1h42:35.153s
Bráulio Monteiro
2:29.450s
David Rolleston
1:13.889s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
67 14 Radek Sus
1h51:18.154s
Yug Desai
2:42.384s
Martin Bedoya
1:14.700s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
70 7 Ugnius Sagatas
1h43:04.075s
Christos Bobolis4
2:30.917s
Ugnius Sagatas
1:14.513s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu