New Delhi

Okruh Technická data
Místo: Indie Výkon (P): 11
Datum: Květen 28, 2024 Ovládání (H): 15
Délka závodu: 308.2km Zrychlení (A): 10
Kol: 60 Přítlak: Střední
Délka kola: 5.137 km Předjíždění: Normální
Průměrná rychlost: 235.46 km/h Tuhost zavěšení: Měkké
Konaných Velkých cen: 27 Spotřeba paliva: Střední
Počet zatáček: 16 Opotřebení pneumatik: Velmi vysoké
Čas pro zajetí do boxů: 19s Úroveň přilnavosti: Velmi nízká
Kategorie: dříve F1
Rekordy
Prohlédněte si nejlepší kvalifikační kola od všech manažerů
Sezona Nejlepší kvalifikační kolo
S97, R13
Únor 16, 2024
Roland Postle10 1:19.935s
Sezona Master
S99, R6
Květen 27, 2024
Aigars Vitolins 1:21.165s
Sezona Pro
S99, R6
Květen 25, 2024
Veres Tamás 1:23.124s
Sezona Amateur
S91, R11
Leden 26, 2023
Ilmārs Līcītis 1:24.844s
Sezona Rookie
S68, R16
Únor 9, 2019
Jason Claydon 1:27.326s
Prohlédněte si nejlepší závodní kola od všech manažerů
Sezona Rekordy na trati
S97, R13
Únor 16, 2024
Dominiek Van West 1:18.535s
Sezona Master
S99, R6
Květen 28, 2024
Fabio Zambetta 1:20.656s
Sezona Pro
S52, R9
Duben 8, 2016
Gino Zernani 1:21.742s
Sezona Amateur
S54, R9
Srpen 12, 2016
Gabriel Escada 1:23.162s
Sezona Rookie
S63, R17
Březen 30, 2018
Jason Claydon 1:23.816s

Traťové rekordy na mokru
Prohlédněte si nejlepší kvalifikační kola od všech manažerů
Sezona Nejlepší kvalifikační kolo
S44, R4
Říjen 28, 2014
Roland Postle 1:32.901s
Sezona Master
S71, R14
Srpen 13, 2019
George Slater 1:34.832s
Sezona Pro
S71, R14
Srpen 13, 2019
Konrad Lasak 1:35.881s
Sezona Amateur
S38, R14
Říjen 25, 2013
Nebojsa Radaljac 1:38.030s
Sezona Rookie
S71, R14
Srpen 13, 2019
William Pickering 1:41.447s
Prohlédněte si nejlepší závodní kola od všech manažerů
Sezona Rekordy na trati
S94, R14
Srpen 15, 2023
Rei Frost 1:31.500s
Sezona Master
S94, R14
Srpen 15, 2023
Paulo Pinto1 1:33.237s
Sezona Pro
S82, R2
Červen 1, 2021
Josep Meyer 1:35.391s
Sezona Amateur
S63, R17
Březen 30, 2018
László Novák 1:37.476s
Sezona Rookie
S94, R14
Srpen 15, 2023
Marco Domingos 1:39.915s
Historie
Sezona Závod Vítěz Pole position Nejrychlejší kolo
27 17 Zdenek Hladik3
1h23:53.717s
Zdenek Hladik3
2:42.939s
Zdenek Hladik3
1:21.366s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | TV záznam závodu
31 7 Leandro Sereno3
1h36:55.420s
Nuno Vicente
3:11.514s
Leandro Sereno3
1:34.324s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | TV záznam závodu
33 7 Leandro Sereno3
1h35:31.408s
Leandro Sereno3
2:56.151s
Atis Praudins
1:22.552s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | TV záznam závodu
36 14 Vsevolod Demydov
1h24:13.400s
Vsevolod Demydov
2:43.363s
João Monteiro
1:21.666s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | TV záznam závodu
37 14 Toygun Senler4
1h26:35.955s
João Monteiro1
2:56.973s
Vsevolod Demydov
1:22.190s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | TV záznam závodu
38 14 Vsevolod Demydov
1h24:42.644s
Vsevolod Demydov
2:56.110s
Sion Francis
1:22.247s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | TV záznam závodu
40 17 Rimantas Sagatas2
1h24:48.831s
Apostolis Goutzos
2:43.957s
Nikolay Borzenkov
1:21.329s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | TV záznam závodu
43 14 Roland Postle
1h24:26.604s
Roland Postle
2:44.799s
Roland Postle
1:22.361s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | TV záznam závodu
44 4 Roland Postle
1h23:48.225s
Roland Postle
2:55.121s
João Monteiro2
1:21.142s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | TV záznam závodu
45 17 Leandro Sereno6
1h23:45.571s
Roland Postle1
2:40.954s
Roland Postle1
1:20.956s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | TV záznam závodu
48 12 Vsevolod Demydov2
1h23:47.597s
Jan Pavlicek
2:44.492s
Christos Bobolis
1:21.472s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | TV záznam závodu
52 9 Roland Postle4
1h24:19.157s
Stanislav Frolov
2:43.621s
Stanislav Frolov
1:20.769s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | TV záznam závodu
54 9 Ioannis Dimitroglou1
1h29:35.627s
Jan Pavlicek2
2:45.227s
José Abi Jaudi
1:20.324s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | TV záznam závodu
57 11 Stas Prost
1h24:01.870s
Krisztián Veinperl
2:43.423s
Justinas Smyšliajevas4
1:20.081s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | TV záznam závodu
60 16 Paulo Pinto
1h23:18.693s
Ioannis Dimitroglou3
2:42.725s
Carlos Esparza
1:19.535s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | TV záznam závodu
63 17 Radek Czech
1h33:16.999s
Radek Czech
2:59.188s
Roland Postle5
1:20.763s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | TV záznam závodu
66 14 Radek Sus
1h22:55.534s
Toni Söyrinki
2:44.017s
Róbert László1
1:20.085s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | TV záznam závodu
68 16 Mikko Suhonen
1h22:49.319s
Rafal Celejewski
2:43.780s
Róbert László1
1:19.354s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | TV záznam závodu
71 14 Ugnius Sagatas
1h33:24.843s
Paweł Zaburski
3:10.264s
Roland Postle6
1:21.179s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | TV záznam závodu
77 7 Yug Desai1
1h23:29.868s
Yug Desai1
2:56.114s
Yug Desai1
1:18.725s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | TV záznam závodu
79 2 Harsh Sheth
1h23:05.747s
Kuba Szajbel
2:41.395s
Harsh Sheth
1:19.060s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | TV záznam závodu
82 2 Wouter Teuwen
1h35:49.751s
Luca Molendi
2:55.659s
Jasper Coosemans1
1:23.122s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | TV záznam závodu
86 14 Bert Huylebroeck
1h24:42.459s
Brad Marshall
2:55.593s
Bert Huylebroeck
1:19.846s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | TV záznam závodu
91 11 George Slater1
1h22:41.884s
George Slater1
2:43.029s
George Slater1
1:19.515s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | TV záznam závodu
94 14 Gonzalo Alvarez
1h34:33.435s
Bruno Caseiro1
3:08.623s
Rei Frost
1:31.500s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | TV záznam závodu
97 13 Lorenzo Di Buono
1h23:17.901s
György Székely
2:40.976s
Dominiek Van West
1:18.535s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | TV záznam závodu
99 6 Lorenzo Di Buono
1h23:00.512s
Rimantas Sagatas4
2:41.927s
Tan S Lake
1:18.977s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | TV záznam závodu