Kvalifikation 1 & 2 stillingen (Gruppe: Rookie - 3 | Sæson: 11 | Løb: 16)

Vælg en anden gruppe:  Sæson:  Løb:
Kvalifikation 1
Plac Managernavn Nat Omgangstid Afstand
Pole  Valter Silva   1:35.314s  + 0.000s
2  Björn Svensson   1:35.653s  + 0.339s
3  Sebastian Zawadzki   1:36.006s  + 0.692s
4  Toni Ahonen   1:36.105s  + 0.791s
5  Pieter De Rijck   1:36.339s  + 1.025s
6  Mike Becnel   1:36.400s  + 1.086s
7  Ari Virtanen   1:36.893s  + 1.579s
8  Marcin Brodowski   1:37.275s  + 1.961s
9  Pablo Ruiz   1:38.016s  + 2.702s
10  Stephane Pascal   1:38.154s  + 2.840s
11  Azar William   1:38.620s  + 3.306s
12  Jitiun Joune   1:38.637s  + 3.323s
13  Tim Butler   1:39.947s  + 4.633s
14  Diego Mamelli   1:40.431s  + 5.117s
15  Rimantas Gailiunas   1:40.456s  + 5.142s
16  Kevin Granlund   1:40.499s  + 5.185s
17  Jacob Godfrey   1:40.516s  + 5.202s
18  Daniel Dusek   1:42.419s  + 7.105s
19  James Wheeler   1:43.162s  + 7.848s
20  Scott Wilson   1:46.256s  + 10.942s
21  Matt Hudson   1:47.152s  + 11.838s
22  Chris Laye   1:49.727s  + 14.413s
23  Raymond Yeo   1:49.979s  + 14.665s
24  Matthew Minett   1:50.176s  + 14.862s
25  Ricky Parigros   1:51.387s  + 16.073s
26  Titas Taskunas   2:00.592s  + 25.278s
27  Ania łukaszewicz   2:03.169s  + 27.855s
Kvalifikation 2
Plac Managernavn Nat Omgangstid Afstand
Pole  Scott Wilson   1:38.577s  + 0.000s
2  Valter Silva   1:38.631s  + 0.054s
3  Pieter De Rijck   1:39.131s  + 0.554s
4  Pablo Ruiz   1:39.453s  + 0.876s
5  Mike Becnel   1:39.601s  + 1.024s
6  Toni Ahonen   1:39.869s  + 1.292s
7  Sebastian Zawadzki   1:40.349s  + 1.772s
8  Ari Virtanen   1:40.630s  + 2.053s
9  Marcin Brodowski   1:40.950s  + 2.373s
10  Stephane Pascal   1:41.128s  + 2.551s
11  Azar William   1:41.283s  + 2.706s
12  Jitiun Joune   1:42.261s  + 3.684s
13  Tim Butler   1:43.407s  + 4.830s
14  Rimantas Gailiunas   1:43.780s  + 5.203s
15  Matt Hudson   1:43.804s  + 5.227s
16  Jacob Godfrey   1:44.876s  + 6.299s
17  James Wheeler   1:46.146s  + 7.569s
18  Björn Svensson   1:49.715s  + 11.138s
19  Daniel Dusek   1:50.236s  + 11.659s
20  Matthew Minett   1:51.700s  + 13.123s
21  Diego Mamelli   1:52.482s  + 13.905s
22  Raymond Yeo   1:52.993s  + 14.416s
23  Kevin Granlund   1:53.820s  + 15.243s
24  Ricky Parigros   1:54.386s  + 15.809s
25  Chris Laye   1:56.429s  + 17.852s
26  Titas Taskunas   2:03.458s  + 24.881s
27  Ania łukaszewicz   2:08.977s  + 30.400s