Statistik

Alle tiders præstations-statistik
Teams statistik
Statistik for spil-aktivitet
Forum statistik
National statistik
Øvrig statistik
Bedrift statistik
Personale-statistik
GPRO Supporter statistik

Placering hvis sæsonen var ét stort løb

Vælg klasse:

 
Side [12 3 ... 98 99 100 » Gå til side:
# Dæk Managernavn Nat Gruppe Samlet tid i sæsonen
HH:MM:SS.XXXs
1. Bridgerock Roland Postle7 Elite 19:23:48.168s
2. Bridgerock Nevzat Kasapoglu Elite + 0:10:17.624s
3. Hancock George Slater Elite + 0:20:49.022s
4. Michelini Toni Söyrinki Elite + 0:21:59.820s
5. Bridgerock Paweł Zaburski Elite + 0:22:59.657s
6. Michelini Jan Velske2 Elite + 0:26:30.414s
7. Bridgerock Dmitry Nechitailo Elite + 0:26:33.692s
8. Michelini Daniel Comalada Elite + 0:28:51.372s
9. Bridgerock Joachim Rang Master - 5 + 0:29:20.909s
10. Badyear Christos Bobolis4 Elite + 0:29:46.142s
11. Contimental Jasper Coosemans Elite + 0:30:30.242s
12. Badyear Ahmet Sonverdi Elite + 0:32:15.898s
13. Contimental Róbert László2 Elite + 0:33:08.891s
14. Badyear Kamal Naoui Elite + 0:33:30.841s
15. Badyear Robin Goodey Elite + 0:33:44.926s
16. Badyear Tan S Lake Elite + 0:38:44.563s
17. Contimental Joel Viitikko Elite + 0:40:10.766s
18. Michelini Alan Horsley Elite + 0:41:20.398s
19. Badyear Alix Martin Elite + 0:43:11.868s
20. Contimental Andreas Ramann Elite + 0:43:27.767s
21. Michelini Carlos Esparza Elite + 0:44:08.934s
22. Contimental Gonzalo Alvarez Elite + 0:44:57.120s
23. Yokomama Viktor Dyankov Master - 1 + 0:47:34.485s
24. Dunnolop Henrique Hughes Paunero Master - 2 + 0:47:48.383s
25. Badyear Theodosis Vogiatzis Elite + 0:48:20.780s
26. Yokomama Alexei Malkin Master - 5 + 0:49:25.152s
27. Yokomama Yug Desai1 Elite + 0:51:28.325s
28. Michelini Nestor Vicente Master - 3 + 0:52:28.679s
29. Dunnolop Jenne Breugelmans Master - 3 + 0:52:51.685s
30. Badyear Farcy Génel Master - 2 + 0:53:14.316s
31. Badyear Ross Proud Elite + 0:53:32.586s
32. Badyear Nick Tsagarakis Master - 5 + 0:53:46.650s
33. Dunnolop Rimantas Sagatas2 Master - 1 + 0:53:57.221s
34. Yokomama Maxim Egorov Master - 3 + 0:54:27.854s
35. Badyear Martynas Bražėnas Master - 4 + 0:54:32.739s
36. Yokomama Joaquín Quintana Master - 3 + 0:55:15.851s
37. Contimental Kostas Laskaridis Elite + 0:55:27.080s
38. Contimental Rogerio Mandler Elite + 0:55:31.304s
39. Yokomama Alberto Perez Master - 3 + 0:55:44.854s
40. Yokomama Christer Andersson Master - 2 + 0:56:02.440s
41. Badyear Daniel Mason Master - 4 + 0:56:36.497s
42. Yokomama Wouter Teuwen Master - 1 + 0:56:54.176s
43. Hancock Sergey Shinkevich Elite + 0:57:40.049s
44. Yokomama Klas Britse Master - 4 + 0:57:40.653s
45. Contimental Alex Ilushenko Master - 5 + 0:57:52.271s
46. Badyear Michaela Källström Master - 2 + 0:58:12.593s
47. Yokomama Bora Janić Master - 1 + 0:58:13.166s
48. Badyear Sergei Gordov Elite + 0:58:13.427s
49. Badyear Emil Kwiatkowski Master - 2 + 0:58:18.721s
50. Contimental Melando Tasoso Elite + 1:00:25.489s
51. Badyear Flavio Mendiković Master - 3 + 1:00:32.408s
52. Yokomama Miel Soeterbroek Master - 3 + 1:01:04.473s
53. Badyear Adam Dzido Master - 4 + 1:01:33.556s
54. Dunnolop Dominik Krowiak Master - 4 + 1:01:43.865s
55. Yokomama Ivan Silva Master - 3 + 1:01:56.533s
56. Yokomama Łukasz Rutkowski Pro - 11 + 1:01:57.396s
57. Badyear Hans Mörtsjö Master - 2 + 1:02:02.371s
58. Yokomama Mikko Suhonen Pro - 23 + 1:02:30.061s
59. Yokomama Jean-marc Boissinot Master - 2 + 1:02:35.059s
60. Yokomama Níkos Mpalkámos Master - 4 + 1:02:56.428s
61. Yokomama Pieterjan Staessen Master - 4 + 1:03:14.057s
62. Dunnolop Aleksey Titarenko Pro - 7 + 1:03:19.556s
63. Yokomama Sean Hillier Master - 4 + 1:03:24.729s
64. Yokomama Josh Clark Pro - 23 + 1:03:27.257s
65. Dunnolop Roman Maksimenkov Master - 3 + 1:03:29.090s
66. Contimental Jônatas Paiva Pro - 14 + 1:03:43.923s
67. Badyear Greg Tierney Master - 1 + 1:04:03.265s
68. Yokomama Luca Molendi Master - 5 + 1:04:23.841s
69. Yokomama Andrej Rilke Master - 5 + 1:04:36.021s
70. Dunnolop Gary Mullins Master - 2 + 1:04:37.105s
71. Badyear Pablo Fernandez Master - 1 + 1:04:43.712s
72. Yokomama Paul Williams Master - 5 + 1:04:46.942s
73. Badyear Andrew Green Master - 3 + 1:04:47.130s
74. Yokomama Thomas Uvyn Pro - 7 + 1:04:55.381s
75. Dunnolop Diogo Abdalla Pro - 11 + 1:04:57.749s
76. Yokomama Stephane Verly Pro - 2 + 1:05:07.136s
77. Yokomama Harsh Sheth Master - 2 + 1:05:29.489s
78. Badyear Joan Centellas Pro - 7 + 1:05:32.091s
79. Contimental Maciej Młynek Master - 1 + 1:05:35.158s
80. Contimental Mike Osintsev Master - 1 + 1:05:39.077s
81. Yokomama Ethan Littlejohns Master - 3 + 1:05:42.570s
82. Hancock Aleksandar Aleksandrov Master - 5 + 1:05:42.673s
83. Yokomama Jose Filipe Pro - 13 + 1:05:43.149s
84. Contimental Shersh Khandelwal Master - 3 + 1:05:47.921s
85. Yokomama Arnoldas Molis Master - 4 + 1:05:55.038s
86. Badyear Jussi Mäenpää Master - 2 + 1:05:55.821s
87. Badyear Mark Van Daalen Pro - 23 + 1:05:57.064s
88. Dunnolop Stefan Gommans Master - 4 + 1:05:57.584s
89. Dunnolop Mélanie Delhaye Master - 4 + 1:06:04.011s
90. Contimental Alexander Kateliev Master - 1 + 1:06:08.391s
91. Badyear Roland Jakobsson Master - 5 + 1:06:18.664s
92. Contimental Ronaldo Serafim Master - 5 + 1:06:51.019s
93. Badyear Stefano Mana Master - 1 + 1:06:52.637s
94. Dunnolop Luis Ferreira Pro - 13 + 1:07:02.913s
95. Yokomama Mika Pekkarinen Master - 4 + 1:07:15.808s
96. Dunnolop Andrzej Powalka Pro - 6 + 1:07:48.810s
97. Yokomama John Ibbotson Master - 5 + 1:07:49.357s
98. Dunnolop Michael Armbruster Pro - 19 + 1:07:51.608s
99. Yokomama Emmanuel Manfre Master - 5 + 1:07:53.133s
100. Yokomama Florencia Caro Master - 4 + 1:08:02.311s
Side [12 3 ... 98 99 100 » Gå til side: