Statistik

Alle tiders præstations-statistik
Teams statistik
Statistik for spil-aktivitet
Forum statistik
National statistik
Øvrig statistik
Bedrift statistik
Personale-statistik
GPRO Supporter statistik

All time best qualifying laps on Indianapolis (USA)

Vælg klasse:
 
Side [12 3 ... 538 539 540 » Gå til side:
# Nat Managernavn Gruppe Omgangstid Afstand Sæson #, Løb # Dato
1. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:11.428s + 0.000s Sæson 52, Løb 17 maj 6, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
2. Nikolay Borzenkov Elite 1:11.477s + 0.049s Sæson 42, Løb 3 Jun 13, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
3. Toygun Senler6 Elite 1:11.606s + 0.178s Sæson 29, Løb 3 Jan 20, 2012 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
4. Vsevolod Demydov2 Elite 1:11.662s + 0.234s Sæson 42, Løb 3 Jun 13, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
5. Rafal Celejewski Elite 1:11.668s + 0.240s Sæson 66, Løb 12 Sep 18, 2018 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
6. Radek Sus Elite 1:11.709s + 0.281s Sæson 66, Løb 12 Sep 18, 2018 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
7. Christos Bobolis4 Elite 1:11.812s + 0.384s Sæson 48, Løb 1 Jun 26, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
8. Maxim Kotov2 Elite 1:11.818s + 0.390s Sæson 66, Løb 12 Sep 18, 2018 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
9. Łukasz Dudek1 Elite 1:11.858s + 0.430s Sæson 66, Løb 12 Sep 18, 2018 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
10. Justinas Smyšliajevas4 Elite 1:11.915s + 0.487s Sæson 29, Løb 3 Jan 20, 2012 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
11. Gatis Laugalis1 Elite 1:11.925s + 0.497s Sæson 8, Løb 1 Feb 22, 2008 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
12. Peter Helcmanovsky Elite 1:11.945s + 0.517s Sæson 8, Løb 1 Feb 22, 2008 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
13. Toni Söyrinki Elite 1:12.019s + 0.591s Sæson 66, Løb 12 Sep 18, 2018 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
14. Edvinas Pranculevicius2 Elite 1:12.051s + 0.623s Sæson 8, Løb 1 Feb 22, 2008 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
15. João Monteiro2 Elite 1:12.052s + 0.624s Sæson 37, Løb 8 Jul 30, 2013 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
16. Roland Postle8 Elite 1:12.204s + 0.776s Sæson 48, Løb 1 Jun 26, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
17. Paulo Pinto1 Elite 1:12.206s + 0.778s Sæson 48, Løb 1 Jun 26, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
18. Pavel Buhharin Elite 1:12.238s + 0.810s Sæson 66, Løb 12 Sep 18, 2018 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
19. Jan Pavlicek2 Elite 1:12.239s + 0.811s Sæson 48, Løb 1 Jun 26, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
20. Aleksej Sutkin Elite 1:12.279s + 0.851s Sæson 29, Løb 3 Jan 20, 2012 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
21. Roman Turkin Elite 1:12.312s + 0.884s Sæson 42, Løb 3 Jun 13, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
22. Leandro Sereno7 Elite 1:12.358s + 0.930s Sæson 48, Løb 1 Jun 26, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
23. Stas Prost Elite 1:12.378s + 0.950s Sæson 42, Løb 3 Jun 13, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
24. Tomasz Kaminski Elite 1:12.382s + 0.954s Sæson 29, Løb 3 Jan 20, 2012 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
25. Michał Wilczyński Elite 1:12.424s + 0.996s Sæson 56, Løb 11 Dec 23, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
26. Evaldas Ruseckas Elite 1:12.477s + 1.049s Sæson 42, Løb 3 Jun 13, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
27. Cristian Iorga1 Elite 1:12.508s + 1.080s Sæson 8, Løb 1 Feb 22, 2008 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
28. Alexey Manukalov Elite 1:12.518s + 1.090s Sæson 48, Løb 1 Jun 26, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
29. Florencia Caro Elite 1:12.536s + 1.108s Sæson 56, Løb 11 Dec 23, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
30. Andreas Weilemann Elite 1:12.541s + 1.113s Sæson 29, Løb 3 Jan 20, 2012 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
31. Mindaugas Sarocka Elite 1:12.545s + 1.117s Sæson 29, Løb 3 Jan 20, 2012 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
32. Zdenek Hladik3 Elite 1:12.564s + 1.136s Sæson 48, Løb 1 Jun 26, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
33. Rimantas Sagatas2 Elite 1:12.573s + 1.145s Sæson 37, Løb 8 Jul 30, 2013 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
34. Alpo Kaakinen1 Elite 1:12.590s + 1.162s Sæson 69, Løb 8 Mar 19, 2019 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
35. Edijs Putniņš Elite 1:12.605s + 1.177s Sæson 8, Løb 1 Feb 22, 2008 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
36. Sjaak Lagewaard Elite 1:12.615s + 1.187s Sæson 8, Løb 1 Feb 22, 2008 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
37. Martynas Molneris Elite 1:12.623s + 1.195s Sæson 9, Løb 13 Jun 11, 2008 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
38. Mariano Torregomez Elite 1:12.628s + 1.200s Sæson 8, Løb 1 Feb 22, 2008 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
39. Sam Brierley Elite 1:12.628s + 1.200s Sæson 42, Løb 3 Jun 13, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
40. David Jones-Winkley Elite 1:12.636s + 1.208s Sæson 69, Løb 8 Mar 19, 2019 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
41. Jos Roestenberg Elite 1:12.637s + 1.209s Sæson 8, Løb 1 Feb 22, 2008 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
42. Ayman Daher Master - 1 1:12.656s + 1.228s Sæson 56, Løb 11 Dec 23, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
43. Rafael Mantovani Elite 1:12.694s + 1.266s Sæson 56, Løb 11 Dec 23, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
44. Róbert László2 Elite 1:12.708s + 1.280s Sæson 66, Løb 12 Sep 18, 2018 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
45. Victor Chernyshev Elite 1:12.731s + 1.303s Sæson 42, Løb 3 Jun 13, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
46. Tomek Kiełpiński Elite 1:12.744s + 1.316s Sæson 42, Løb 3 Jun 13, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
47. Karina Baronaite Elite 1:12.747s + 1.319s Sæson 8, Løb 1 Feb 22, 2008 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
48. Ivan Mishinev Elite 1:12.751s + 1.323s Sæson 8, Løb 1 Feb 22, 2008 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
49. Marek Hajnrych Elite 1:12.769s + 1.341s Sæson 66, Løb 12 Sep 18, 2018 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
50. José Abi Jaudi Master - 5 1:12.807s + 1.379s Sæson 66, Løb 12 Sep 18, 2018 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
51. Andrea Squizzato Elite 1:12.821s + 1.393s Sæson 56, Løb 11 Dec 23, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
52. Theodosis Vogiatzis Elite 1:12.831s + 1.403s Sæson 66, Løb 12 Sep 18, 2018 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
53. Sion Francis Elite 1:12.836s + 1.408s Sæson 37, Løb 8 Jul 30, 2013 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
54. Gino Zernani Elite 1:12.843s + 1.415s Sæson 56, Løb 11 Dec 23, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
55. Viktor Dyankov Elite 1:12.856s + 1.428s Sæson 66, Løb 12 Sep 18, 2018 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
56. Jan Velske2 Master - 4 1:12.856s + 1.428s Sæson 66, Løb 12 Sep 18, 2018 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
57. Vladimir Islentiev2 Elite 1:12.864s + 1.436s Sæson 9, Løb 13 Jun 11, 2008 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
58. Gyuri Székely Elite 1:12.904s + 1.476s Sæson 66, Løb 12 Sep 18, 2018 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
59. Stanislav Frolov Elite 1:12.905s + 1.477s Sæson 48, Løb 1 Jun 26, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
60. Ivan Andjelic Master - 5 1:12.912s + 1.484s Sæson 66, Løb 12 Sep 18, 2018 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
61. António Pereira Elite 1:12.930s + 1.502s Sæson 9, Løb 13 Jun 11, 2008 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
62. Eric Bolder Elite 1:12.930s + 1.502s Sæson 48, Løb 1 Jun 26, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
63. Manuel João Elite 1:12.937s + 1.509s Sæson 66, Løb 12 Sep 18, 2018 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
64. Tomasz Wypych Elite 1:12.949s + 1.521s Sæson 9, Løb 13 Jun 11, 2008 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
65. Nuno Vicente Master - 4 1:12.969s + 1.541s Sæson 52, Løb 17 maj 6, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
66. Frederico Neves1 Elite 1:12.998s + 1.570s Sæson 48, Løb 1 Jun 26, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
67. Stefan Gommans Master - 1 1:13.021s + 1.593s Sæson 56, Løb 11 Dec 23, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
68. Yug Desai1 Master - 2 1:13.029s + 1.601s Sæson 66, Løb 12 Sep 18, 2018 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
69. Jens Frostrup Elite 1:13.032s + 1.604s Sæson 69, Løb 8 Mar 19, 2019 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
70. Tamás Végh Elite 1:13.038s + 1.610s Sæson 66, Løb 12 Sep 18, 2018 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
71. Paul Gardiner Elite 1:13.052s + 1.624s Sæson 56, Løb 11 Dec 23, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
72. Roman Maksimenkov Elite 1:13.053s + 1.625s Sæson 37, Løb 8 Jul 30, 2013 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
73. Laurent Quinet Master - 2 1:13.065s + 1.637s Sæson 66, Løb 12 Sep 18, 2018 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
74. Hans Bondesson Master - 1 1:13.076s + 1.648s Sæson 66, Løb 12 Sep 18, 2018 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
75. Dmitri Nadkho Elite 1:13.085s + 1.657s Sæson 56, Løb 11 Dec 23, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
76. Goran Slunjski Elite 1:13.087s + 1.659s Sæson 72, Løb 12 Okt 8, 2019 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
77. Kiran Patel Elite 1:13.091s + 1.663s Sæson 56, Løb 11 Dec 23, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
78. Marek Marchewka Elite 1:13.102s + 1.674s Sæson 29, Løb 3 Jan 20, 2012 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
79. Mikołaj Przybylski Elite 1:13.106s + 1.678s Sæson 48, Løb 1 Jun 26, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
80. Mikko Suhonen Elite 1:13.112s + 1.684s Sæson 66, Løb 12 Sep 18, 2018 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
81. Vladimir Petrov Elite 1:13.120s + 1.692s Sæson 8, Løb 1 Feb 22, 2008 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
82. Arnoldas Molis Master - 5 1:13.122s + 1.694s Sæson 66, Løb 12 Sep 18, 2018 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
83. Francesco Lupo Master - 1 1:13.126s + 1.698s Sæson 66, Løb 12 Sep 18, 2018 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
84. Guy Smets Elite 1:13.127s + 1.699s Sæson 56, Løb 11 Dec 23, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
85. Georgi Georgiev Elite 1:13.131s + 1.703s Sæson 8, Løb 1 Feb 22, 2008 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
86. Krasimir Nanchev Elite 1:13.135s + 1.707s Sæson 52, Løb 17 maj 6, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
87. Jukka Sireni2 Elite 1:13.138s + 1.710s Sæson 52, Løb 17 maj 6, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
88. Dmitriy Kosev Elite 1:13.151s + 1.723s Sæson 29, Løb 3 Jan 20, 2012 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
89. Sándor Bőr Elite 1:13.186s + 1.758s Sæson 52, Løb 17 maj 6, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
90. Eugenio Sanchez Cruzado Master - 1 1:13.194s + 1.766s Sæson 52, Løb 17 maj 6, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
91. Kiril Stoianov Elite 1:13.199s + 1.771s Sæson 52, Løb 17 maj 6, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
92. Stanislav Makarov Elite 1:13.202s + 1.774s Sæson 52, Løb 17 maj 6, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
93. Paweł Zaburski Elite 1:13.205s + 1.777s Sæson 52, Løb 17 maj 6, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
94. Mihail Morozov Elite 1:13.205s + 1.777s Sæson 48, Løb 1 Jun 26, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
95. Zoltan Kormos Elite 1:13.215s + 1.787s Sæson 48, Løb 1 Jun 26, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
96. Anton Klein Elite 1:13.230s + 1.802s Sæson 37, Løb 8 Jul 30, 2013 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
97. Rodrigo Velasco Master - 5 1:13.251s + 1.823s Sæson 37, Løb 8 Jul 30, 2013 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
98. Radek Czech2 Elite 1:13.262s + 1.834s Sæson 69, Løb 8 Mar 19, 2019 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
99. Giedrius Butkus Elite 1:13.265s + 1.837s Sæson 9, Løb 13 Jun 11, 2008 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
100. Ivan Silva Master - 3 1:13.286s + 1.858s Sæson 66, Løb 12 Sep 18, 2018 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
Side [12 3 ... 538 539 540 » Gå til side: