Statistik

Alle tiders præstations-statistik
Teams statistik
Statistik for spil-aktivitet
Forum statistik
National statistik
Øvrig statistik
Bedrift statistik
Personale-statistik
GPRO Supporter statistik

All time best qualifying laps on Hungaroring (Ungarn)

Vælg klasse:
 
Side [12 3 ... 690 691 692 » Gå til side:
# Nat Managernavn Gruppe Omgangstid Afstand Sæson #, Løb # Dato
1. Heidi Aareskoski2 Elite 1:13.710s + 0.000s Sæson 15, Løb 12 Jul 24, 2009 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
2. Tomasz Wypych Elite 1:14.377s + 0.667s Sæson 15, Løb 12 Jul 24, 2009 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
3. Vladimir Islentiev2 Elite 1:14.607s + 0.897s Sæson 15, Løb 12 Jul 24, 2009 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
4. Atis Praudins Elite 1:14.851s + 1.141s Sæson 32, Løb 1 Jul 31, 2012 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
5. Wojciech Uzikowski Elite 1:15.120s + 1.410s Sæson 32, Løb 1 Jul 31, 2012 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
6. Edvinas Pranculevicius2 Elite 1:15.156s + 1.446s Sæson 23, Løb 7 Jan 1, 2011 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
7. Nikolay Borzenkov Elite 1:15.173s + 1.463s Sæson 42, Løb 15 Jul 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
8. Leandro Sereno7 Elite 1:15.193s + 1.483s Sæson 15, Løb 12 Jul 24, 2009 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
9. Toygun Senler6 Elite 1:15.205s + 1.495s Sæson 32, Løb 1 Jul 31, 2012 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
10. Adam Wierzba Elite 1:15.214s + 1.504s Sæson 15, Løb 12 Jul 24, 2009 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
11. Christer Andersson Master - 2 1:15.260s + 1.550s Sæson 15, Løb 12 Jul 24, 2009 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
12. Jan Pavlicek2 Elite 1:15.281s + 1.571s Sæson 48, Løb 9 Jul 24, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
13. João Monteiro2 Elite 1:15.283s + 1.573s Sæson 42, Løb 15 Jul 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
14. Jari Aareskoski3 Elite 1:15.295s + 1.585s Sæson 15, Løb 12 Jul 24, 2009 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
15. Gatis Laugalis1 Elite 1:15.317s + 1.607s Sæson 10, Løb 9 Aug 1, 2008 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
16. Christos Bobolis4 Elite 1:15.357s + 1.647s Sæson 40, Løb 9 Feb 21, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
17. Roland Postle7 Elite 1:15.360s + 1.650s Sæson 42, Løb 15 Jul 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
18. Alexey Manukalov Elite 1:15.397s + 1.687s Sæson 54, Løb 3 Jul 22, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
19. Paulo Pinto1 Elite 1:15.403s + 1.693s Sæson 60, Løb 1 Jul 28, 2017 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
20. Vsevolod Demydov2 Elite 1:15.435s + 1.725s Sæson 42, Løb 15 Jul 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
21. Nikolai Egorov Elite 1:15.453s + 1.743s Sæson 54, Løb 3 Jul 22, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
22. Carlos Esparza Elite 1:15.475s + 1.765s Sæson 60, Løb 1 Jul 28, 2017 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
23. Sam Tipple Elite 1:15.494s + 1.784s Sæson 60, Løb 1 Jul 28, 2017 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
24. Ricardo Vidal Elite 1:15.508s + 1.798s Sæson 48, Løb 9 Jul 24, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
25. Tomasz Kaminski Elite 1:15.564s + 1.854s Sæson 32, Løb 1 Jul 31, 2012 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
26. Radek Sus Elite 1:15.567s + 1.857s Sæson 71, Løb 11 Aug 2, 2019 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
27. Róbert László2 Elite 1:15.578s + 1.868s Sæson 60, Løb 1 Jul 28, 2017 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
28. Rimantas Sagatas2 Elite 1:15.617s + 1.907s Sæson 40, Løb 9 Feb 21, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
29. Martynas Molneris Elite 1:15.623s + 1.913s Sæson 15, Løb 12 Jul 24, 2009 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
30. Krisztián Veinperl Elite 1:15.652s + 1.942s Sæson 60, Løb 1 Jul 28, 2017 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
31. Justinas Smyšliajevas4 Elite 1:15.653s + 1.943s Sæson 60, Løb 1 Jul 28, 2017 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
32. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:15.657s + 1.947s Sæson 54, Løb 3 Jul 22, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
33. Vladimir Petrov Elite 1:15.695s + 1.985s Sæson 15, Løb 12 Jul 24, 2009 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
34. Ossi Turkia Elite 1:15.709s + 1.999s Sæson 10, Løb 9 Aug 1, 2008 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
35. Zdenek Hladik3 Elite 1:15.733s + 2.023s Sæson 50, Løb 7 Nov 20, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
36. Apostolis Goutzos Elite 1:15.733s + 2.023s Sæson 40, Løb 9 Feb 21, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
37. Frederico Neves1 Elite 1:15.744s + 2.034s Sæson 42, Løb 15 Jul 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
38. Georgi Georgiev Elite 1:15.746s + 2.036s Sæson 10, Løb 9 Aug 1, 2008 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
39. José Abi Jaudi Elite 1:15.747s + 2.037s Sæson 48, Løb 9 Jul 24, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
40. Zoltan Kormos Elite 1:15.756s + 2.046s Sæson 60, Løb 1 Jul 28, 2017 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
41. Sion Francis Elite 1:15.762s + 2.052s Sæson 40, Løb 9 Feb 21, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
42. Paul Venner Elite 1:15.778s + 2.068s Sæson 15, Løb 12 Jul 24, 2009 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
43. Stanislav Frolov Master - 5 1:15.807s + 2.097s Sæson 42, Løb 15 Jul 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
44. Gábor Safranyik Elite 1:15.828s + 2.118s Sæson 71, Løb 11 Aug 2, 2019 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
45. Ian Lynch Elite 1:15.846s + 2.136s Sæson 40, Løb 9 Feb 21, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
46. Mark Webster Elite 1:15.850s + 2.140s Sæson 30, Løb 6 Apr 6, 2012 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
47. Hauke Johannsen Elite 1:15.855s + 2.145s Sæson 40, Løb 9 Feb 21, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
48. Mattias Svensson Master - 3 1:15.861s + 2.151s Sæson 48, Løb 9 Jul 24, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
49. Tomasz Petryk Elite 1:15.865s + 2.155s Sæson 32, Løb 1 Jul 31, 2012 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
50. Rodrigo Velasco Elite 1:15.890s + 2.180s Sæson 60, Løb 1 Jul 28, 2017 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
51. Giedrius Butkus Elite 1:15.926s + 2.216s Sæson 10, Løb 9 Aug 1, 2008 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
52. Tianhao Chen Master - 1 1:15.933s + 2.223s Sæson 48, Løb 9 Jul 24, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
53. Wouter Teuwen Elite 1:15.942s + 2.232s Sæson 71, Løb 11 Aug 2, 2019 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
54. Evaldas Ruseckas Elite 1:15.944s + 2.234s Sæson 54, Løb 3 Jul 22, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
55. Tuomo Korja Elite 1:15.946s + 2.236s Sæson 10, Løb 9 Aug 1, 2008 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
56. Nick Tsagarakis Elite 1:15.950s + 2.240s Sæson 48, Løb 9 Jul 24, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
57. Svetlio Nikolov Master - 5 1:15.957s + 2.247s Sæson 48, Løb 9 Jul 24, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
58. Andrej Borsuk Master - 5 1:15.964s + 2.254s Sæson 48, Løb 9 Jul 24, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
59. Ilya Medvedev Elite 1:15.967s + 2.257s Sæson 50, Løb 7 Nov 20, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
60. Jos Roestenberg Elite 1:15.969s + 2.259s Sæson 10, Løb 9 Aug 1, 2008 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
61. Tomek Kiełpiński Elite 1:15.977s + 2.267s Sæson 71, Løb 11 Aug 2, 2019 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
62. Ayman Daher Elite 1:15.983s + 2.273s Sæson 42, Løb 15 Jul 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
63. Chinmay Dhopate Elite 1:15.991s + 2.281s Sæson 23, Løb 7 Jan 1, 2011 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
64. Péter Szűcs Elite 1:16.008s + 2.298s Sæson 60, Løb 1 Jul 28, 2017 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
65. Vaidotas Valiukas Elite 1:16.010s + 2.300s Sæson 15, Løb 12 Jul 24, 2009 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
66. Michael Keeney Elite 1:16.013s + 2.303s Sæson 54, Løb 3 Jul 22, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
67. Bráulio Monteiro Master - 2 1:16.014s + 2.304s Sæson 48, Løb 9 Jul 24, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
68. Jakab Zoltan Elite 1:16.029s + 2.319s Sæson 60, Løb 1 Jul 28, 2017 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
69. Florencia Caro Elite 1:16.030s + 2.320s Sæson 42, Løb 15 Jul 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
70. Maarten Verhulst Elite 1:16.039s + 2.329s Sæson 15, Løb 12 Jul 24, 2009 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
71. Tomas Celiesius Elite 1:16.041s + 2.331s Sæson 15, Løb 12 Jul 24, 2009 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
72. Victor Chernyshev Elite 1:16.045s + 2.335s Sæson 50, Løb 7 Nov 20, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
73. Keri Lovell Elite 1:16.063s + 2.353s Sæson 30, Løb 6 Apr 6, 2012 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
74. Theodosis Vogiatzis Elite 1:16.080s + 2.370s Sæson 65, Løb 15 Jul 27, 2018 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
75. Ivan Bahinov Elite 1:16.083s + 2.373s Sæson 54, Løb 3 Jul 22, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
76. Jan Velske1 Elite 1:16.092s + 2.382s Sæson 71, Løb 11 Aug 2, 2019 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
77. Andrew Green Master - 2 1:16.098s + 2.388s Sæson 60, Løb 1 Jul 28, 2017 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
78. Mikołaj Przybylski Elite 1:16.098s + 2.388s Sæson 48, Løb 9 Jul 24, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
79. Marcin Żak Master - 4 1:16.105s + 2.395s Sæson 54, Løb 3 Jul 22, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
80. Pavel Buhharin Elite 1:16.106s + 2.396s Sæson 60, Løb 1 Jul 28, 2017 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
81. Toni Söyrinki Elite 1:16.110s + 2.400s Sæson 60, Løb 1 Jul 28, 2017 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
82. Dmitry Nechitailo Elite 1:16.123s + 2.413s Sæson 71, Løb 11 Aug 2, 2019 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
83. Mindaugas Sarocka Elite 1:16.128s + 2.418s Sæson 30, Løb 6 Apr 6, 2012 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
84. Anton Shikoff Elite 1:16.138s + 2.428s Sæson 10, Løb 9 Aug 1, 2008 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
85. Rafael Mantovani Elite 1:16.178s + 2.468s Sæson 40, Løb 9 Feb 21, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
86. Ahmet Sonverdi Elite 1:16.191s + 2.481s Sæson 71, Løb 11 Aug 2, 2019 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
87. Håkan Ferm Elite 1:16.192s + 2.482s Sæson 15, Løb 12 Jul 24, 2009 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
88. Alex Herban Master - 3 1:16.200s + 2.490s Sæson 48, Løb 9 Jul 24, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
89. Joaquín Quintana Elite 1:16.204s + 2.494s Sæson 50, Løb 7 Nov 20, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
90. Vladimir Danilin Master - 2 1:16.211s + 2.501s Sæson 48, Løb 9 Jul 24, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
91. Ilkka Moisio Elite 1:16.230s + 2.520s Sæson 60, Løb 1 Jul 28, 2017 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
92. Rafal Kowalski Master - 2 1:16.244s + 2.534s Sæson 48, Løb 9 Jul 24, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
93. Stas Prost Master - 4 1:16.248s + 2.538s Sæson 40, Løb 9 Feb 21, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
94. Sergey Lyogky Elite 1:16.262s + 2.552s Sæson 32, Løb 1 Jul 31, 2012 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
95. David Rolleston Elite 1:16.268s + 2.558s Sæson 60, Løb 1 Jul 28, 2017 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
96. Sergio Uribe Master - 5 1:16.298s + 2.588s Sæson 48, Løb 9 Jul 24, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
97. Peter Both Elite 1:16.299s + 2.589s Sæson 71, Løb 11 Aug 2, 2019 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
98. Jukka Sireni2 Elite 1:16.304s + 2.594s Sæson 60, Løb 1 Jul 28, 2017 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
99. Andrej Rilke Elite 1:16.313s + 2.603s Sæson 60, Løb 1 Jul 28, 2017 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
100. Daniele Ambroggi Elite 1:16.333s + 2.623s Sæson 37, Løb 7 Jul 26, 2013 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
Side [12 3 ... 690 691 692 » Gå til side: