Statistik
Alle tiders bedste kvalifikationsomgange på Sepang (Malaysia)
# | Nat | Managernavn (Gruppe) | Omgangstid | Afstand | Sæson #, Løb # | Gruppe | Dato | |
1. | Paweł Zaburski (M3) | 1:47.465s | + 0.000s | Sæson 71, Løb 16 | Elite | Aug 20, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
2. | Nevzat Kasapoglu (A14) | 1:47.503s | + 0.038s | Sæson 71, Løb 16 | Elite | Aug 20, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
3. | Ian Lynch (Ret) | 1:47.952s | + 0.487s | Sæson 39, Løb 14 | Elite | Jan 3, 2014 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
4. | Aleksej Sutkin (P13) | 1:48.046s | + 0.581s | Sæson 39, Løb 14 | Elite | Jan 3, 2014 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
5. | Leandro Sereno7 (E) | 1:48.048s | + 0.583s | Sæson 71, Løb 16 | Elite | Aug 20, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
6. | Vsevolod Demydov2 (P11) | 1:48.213s | + 0.748s | Sæson 35, Løb 9 | Elite | Mar 22, 2013 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
7. | João Monteiro2 (Ret) | 1:48.259s | + 0.794s | Sæson 35, Løb 9 | Elite | Mar 22, 2013 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
8. | Sebastian Cucciardi (A6) | 1:48.280s | + 0.815s | Sæson 71, Løb 16 | Master - 1 | Aug 20, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
9. | Mike Baston (P23) | 1:48.292s | + 0.827s | Sæson 71, Løb 16 | Elite | Aug 20, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
10. | Toygun Senler6 (Ret) | 1:48.331s | + 0.866s | Sæson 39, Løb 14 | Elite | Jan 3, 2014 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
11. | Rafael Mantovani (P13) | 1:48.342s | + 0.877s | Sæson 39, Løb 14 | Elite | Jan 3, 2014 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
12. | Ivan Stiva (P19) | 1:48.354s | + 0.889s | Sæson 71, Løb 16 | Elite | Aug 20, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
13. | Mindaugas Bauža (P24) | 1:48.530s | + 1.065s | Sæson 71, Løb 16 | Elite | Aug 20, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
14. | Sion Francis (Ret) | 1:48.539s | + 1.074s | Sæson 35, Løb 9 | Elite | Mar 22, 2013 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
15. | Rogerio Mandler (M1) | 1:48.575s | + 1.110s | Sæson 71, Løb 16 | Master - 5 | Aug 20, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
16. | Roland Postle10 (E) | 1:48.585s | + 1.120s | Sæson 71, Løb 16 | Elite | Aug 20, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
17. | Toni Söyrinki (E) | 1:48.596s | + 1.131s | Sæson 67, Løb 10 | Elite | Nov 13, 2018 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
18. | Ioannis Dimitroglou4 (M5) | 1:48.612s | + 1.147s | Sæson 67, Løb 10 | Elite | Nov 13, 2018 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
19. | Jasper Coosemans1 (E) | 1:48.622s | + 1.157s | Sæson 77, Løb 10 | Elite | Aug 18, 2020 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
20. | Mateusz Oleś (Ret) | 1:48.661s | + 1.196s | Sæson 67, Løb 10 | Elite | Nov 13, 2018 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
21. | Kreisz Bálint (Ret) | 1:48.695s | + 1.230s | Sæson 71, Løb 16 | Elite | Aug 20, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
22. | Stavros Oikonomidis (Ret) | 1:48.723s | + 1.258s | Sæson 71, Løb 16 | Elite | Aug 20, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
23. | Ugnius Sagatas (Ret) | 1:48.792s | + 1.327s | Sæson 71, Løb 16 | Elite | Aug 20, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
24. | Andreas Ramann (E) | 1:48.798s | + 1.333s | Sæson 96, Løb 10 | Elite | Dec 5, 2023 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
25. | Daniel Comalada (P12) | 1:48.843s | + 1.378s | Sæson 39, Løb 14 | Elite | Jan 3, 2014 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
26. | Alwyn Van Saarloos (P20) | 1:48.869s | + 1.404s | Sæson 67, Løb 10 | Elite | Nov 13, 2018 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
27. | Tim Sewell (Ret) | 1:48.871s | + 1.406s | Sæson 35, Løb 9 | Elite | Mar 22, 2013 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
28. | Rimantas Sagatas4 (M2) | 1:48.877s | + 1.412s | Sæson 39, Løb 14 | Elite | Jan 3, 2014 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
29. | Gonzalo Alvarez (Ret) | 1:48.936s | + 1.471s | Sæson 71, Løb 16 | Elite | Aug 20, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
30. | Twig Fahaji (R107) | 1:48.941s | + 1.476s | Sæson 71, Løb 16 | Elite | Aug 20, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
31. | Yug Desai3 (Ret) | 1:48.959s | + 1.494s | Sæson 77, Løb 10 | Elite | Aug 18, 2020 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
32. | Mindaugas Kuodys (P17) | 1:48.975s | + 1.510s | Sæson 71, Løb 16 | Master - 1 | Aug 20, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
33. | Fabien Massard (M4) | 1:48.991s | + 1.526s | Sæson 71, Løb 16 | Master - 5 | Aug 20, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
34. | Atis Praudiņš (E) | 1:49.014s | + 1.549s | Sæson 71, Løb 16 | Master - 3 | Aug 20, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
35. | Goran Slunjski (P17) | 1:49.052s | + 1.587s | Sæson 71, Løb 16 | Master - 2 | Aug 20, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
36. | Aleksandr Gerassimtsik (Ret) | 1:49.059s | + 1.594s | Sæson 71, Løb 16 | Master - 5 | Aug 20, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
37. | Oliver Radna (Ret) | 1:49.066s | + 1.601s | Sæson 71, Løb 16 | Master - 4 | Aug 20, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
38. | Maxim Kotov2 (Ret) | 1:49.067s | + 1.602s | Sæson 67, Løb 10 | Elite | Nov 13, 2018 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
39. | Edvinas Pranculevicius2 (Ret) | 1:49.100s | + 1.635s | Sæson 22, Løb 5 | Elite | Okt 15, 2010 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
40. | Christos Bobolis4 (Ret) | 1:49.104s | + 1.639s | Sæson 67, Løb 10 | Elite | Nov 13, 2018 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
41. | Gary Mullins (A45) | 1:49.118s | + 1.653s | Sæson 35, Løb 9 | Elite | Mar 22, 2013 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
42. | Bernard Bontjer (M4) | 1:49.124s | + 1.659s | Sæson 71, Løb 16 | Master - 5 | Aug 20, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
43. | Radek Sus (Ret) | 1:49.127s | + 1.662s | Sæson 67, Løb 10 | Elite | Nov 13, 2018 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
44. | Alex Ilushсhenko (P10) | 1:49.127s | + 1.662s | Sæson 71, Løb 16 | Master - 2 | Aug 20, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
45. | George Slater4 (Ret) | 1:49.128s | + 1.663s | Sæson 71, Løb 16 | Master - 1 | Aug 20, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
46. | Ayman Daher (P17) | 1:49.167s | + 1.702s | Sæson 39, Løb 14 | Master - 5 | Jan 3, 2014 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
47. | Zdenek Hladik3 (Ret) | 1:49.177s | + 1.712s | Sæson 22, Løb 5 | Elite | Okt 15, 2010 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
48. | Alex Tkachenko (A68) | 1:49.180s | + 1.715s | Sæson 35, Løb 9 | Elite | Mar 22, 2013 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
49. | Emmanuel Manfre (P16) | 1:49.182s | + 1.717s | Sæson 71, Løb 16 | Master - 5 | Aug 20, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
50. | Apostolis Goutzos (P3) | 1:49.197s | + 1.732s | Sæson 39, Løb 14 | Master - 2 | Jan 3, 2014 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
51. | Wouter Teuwen3 (E) | 1:49.220s | + 1.755s | Sæson 71, Løb 16 | Elite | Aug 20, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
52. | Christer Andersson (P25) | 1:49.221s | + 1.756s | Sæson 35, Løb 9 | Elite | Mar 22, 2013 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
53. | Stefan Gommans (P2) | 1:49.269s | + 1.804s | Sæson 39, Løb 14 | Master - 5 | Jan 3, 2014 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
54. | Theo Panag (Ret) | 1:49.271s | + 1.806s | Sæson 35, Løb 9 | Elite | Mar 22, 2013 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
55. | Oleg Yakovlev (Ret) | 1:49.313s | + 1.848s | Sæson 35, Løb 9 | Elite | Mar 22, 2013 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
56. | Edwin Silva (Ret) | 1:49.348s | + 1.883s | Sæson 71, Løb 16 | Master - 3 | Aug 20, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
57. | Rafal Celejewski (A48) | 1:49.368s | + 1.903s | Sæson 39, Løb 14 | Elite | Jan 3, 2014 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
58. | Jan Velske3 (Ret) | 1:49.383s | + 1.918s | Sæson 71, Løb 16 | Elite | Aug 20, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
59. | Martynas Bražėnas (A26) | 1:49.387s | + 1.922s | Sæson 77, Løb 10 | Elite | Aug 18, 2020 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
60. | Klas Britse (Ret) | 1:49.410s | + 1.945s | Sæson 77, Løb 10 | Elite | Aug 18, 2020 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
61. | Michael Keeney (Ret) | 1:49.424s | + 1.959s | Sæson 67, Løb 10 | Elite | Nov 13, 2018 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
62. | Hauke Johannsen (Ret) | 1:49.433s | + 1.968s | Sæson 67, Løb 10 | Elite | Nov 13, 2018 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
63. | Joachim Rang2 (Ret) | 1:49.437s | + 1.972s | Sæson 77, Løb 10 | Elite | Aug 18, 2020 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
64. | Paulo Pinto1 (M1) | 1:49.444s | + 1.979s | Sæson 39, Løb 14 | Elite | Jan 3, 2014 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
65. | Sergei Gordov (R38) | 1:49.479s | + 2.014s | Sæson 71, Løb 16 | Master - 1 | Aug 20, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
66. | Marek Popławski (P20) | 1:49.491s | + 2.026s | Sæson 39, Løb 14 | Elite | Jan 3, 2014 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
67. | Alexey Manukalov (Ret) | 1:49.548s | + 2.083s | Sæson 39, Løb 14 | Elite | Jan 3, 2014 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
68. | Maurizio Siracusa (E) | 1:49.548s | + 2.083s | Sæson 96, Løb 10 | Elite | Dec 5, 2023 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
69. | Diogo Abdalla (E) | 1:49.557s | + 2.092s | Sæson 96, Løb 10 | Elite | Dec 5, 2023 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
70. | Ilya Medvedev (Ret) | 1:49.570s | + 2.105s | Sæson 35, Løb 9 | Elite | Mar 22, 2013 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
71. | Guillaume Delamarre (P15) | 1:49.582s | + 2.117s | Sæson 71, Løb 16 | Master - 3 | Aug 20, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
72. | Kevin Abdalla (Ret) | 1:49.584s | + 2.119s | Sæson 67, Løb 10 | Elite | Nov 13, 2018 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
73. | Jukka Sireni2 (Ret) | 1:49.586s | + 2.121s | Sæson 39, Løb 14 | Elite | Jan 3, 2014 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
74. | Jean-marc Boissinot (E) | 1:49.596s | + 2.131s | Sæson 71, Løb 16 | Master - 1 | Aug 20, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
75. | Alexander Ilyin (Ret) | 1:49.612s | + 2.147s | Sæson 39, Løb 14 | Elite | Jan 3, 2014 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
76. | Hans Mörtsjö (P17) | 1:49.631s | + 2.166s | Sæson 71, Løb 16 | Master - 2 | Aug 20, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
77. | Arnaud de Marneffe (P19) | 1:49.635s | + 2.170s | Sæson 67, Løb 10 | Master - 4 | Nov 13, 2018 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
78. | Lorenzo Di Buono (E) | 1:49.662s | + 2.197s | Sæson 71, Løb 16 | Elite | Aug 20, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
79. | James Hitchen (M3) | 1:49.668s | + 2.203s | Sæson 71, Løb 16 | Master - 4 | Aug 20, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
80. | Dusan Sevarlic (M3) | 1:49.672s | + 2.207s | Sæson 71, Løb 16 | Master - 2 | Aug 20, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
81. | Roger Bergman (Ret) | 1:49.710s | + 2.245s | Sæson 71, Løb 16 | Master - 2 | Aug 20, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
82. | Mika Pekkarinen (P15) | 1:49.726s | + 2.261s | Sæson 67, Løb 10 | Master - 2 | Nov 13, 2018 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
83. | Sam Wainwright (Ret) | 1:49.745s | + 2.280s | Sæson 71, Løb 16 | Master - 1 | Aug 20, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
84. | Kamal Naoui (A10) | 1:49.746s | + 2.281s | Sæson 67, Løb 10 | Master - 4 | Nov 13, 2018 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
85. | Gino Zernani (P15) | 1:49.749s | + 2.284s | Sæson 39, Løb 14 | Elite | Jan 3, 2014 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
86. | Kwstas Theodorakis (Ret) | 1:49.760s | + 2.295s | Sæson 39, Løb 14 | Master - 2 | Jan 3, 2014 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
87. | Patryk Janczak (M1) | 1:49.786s | + 2.321s | Sæson 67, Løb 10 | Master - 5 | Nov 13, 2018 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
88. | Ethan Littlejohns (A19) | 1:49.809s | + 2.344s | Sæson 77, Løb 10 | Elite | Aug 18, 2020 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
89. | Mihail Golovanov (P4) | 1:49.821s | + 2.356s | Sæson 71, Løb 16 | Pro - 4 | Aug 20, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
90. | Pedro Nazaré (A63) | 1:49.828s | + 2.363s | Sæson 39, Løb 14 | Master - 4 | Jan 3, 2014 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
91. | Marek Marchewka (P19) | 1:49.836s | + 2.371s | Sæson 35, Løb 9 | Elite | Mar 22, 2013 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
92. | Alix Martin (Ret) | 1:49.840s | + 2.375s | Sæson 71, Løb 16 | Master - 2 | Aug 20, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
93. | Piotr Noworyta (A75) | 1:49.843s | + 2.378s | Sæson 67, Løb 10 | Master - 2 | Nov 13, 2018 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
94. | Mattias Svensson (P21) | 1:49.850s | + 2.385s | Sæson 39, Løb 14 | Elite | Jan 3, 2014 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
95. | Lee Harding (E) | 1:49.851s | + 2.386s | Sæson 71, Løb 16 | Master - 4 | Aug 20, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
96. | Nuno Vicente (P5) | 1:49.853s | + 2.388s | Sæson 22, Løb 5 | Elite | Okt 15, 2010 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
97. | Martynas Atkočius (Ret) | 1:49.862s | + 2.397s | Sæson 35, Løb 9 | Elite | Mar 22, 2013 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
98. | Joel Viitikko (P7) | 1:49.878s | + 2.413s | Sæson 71, Løb 16 | Master - 3 | Aug 20, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
99. | Tomek Kiełpiński (Ret) | 1:49.880s | + 2.415s | Sæson 71, Løb 16 | Elite | Aug 20, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
100. | Andrea Squizzato1 (E) | 1:49.882s | + 2.417s | Sæson 71, Løb 16 | Master - 3 | Aug 20, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |