Team oversigt (Gruppe: Rookie - 131) « »
# | Dæk | Nat | Managernavn | Team logo | Team navn | Plads | Medlem siden | Point | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01. | Iain Lightfoot | Madtaff's Rebels Racing Team | #1 | Sæson 34, Løb 12 | 78 | ||||
02. | Antonio Machado | Intet team | - | - | 71 | ||||
03. | Timothe Mast | Intet team | - | - | 70 | ||||
04. | István Kovács | Zengő Motorsport GPRO Hungary | #1 | Sæson 36, Løb 1 | 65 | ||||
05. | Iliya Velev | Sea, Sun, Beer, Women, and Gas | #4 | Sæson 91, Løb 2 | 41 | ||||
06. | Zoran Maksimovic N | Intet team | - | - | 40 | ||||
07. | Sergej Kamenev | Intet team | - | - | 38 | ||||
08. | Andrea Fugaro | fazioneMULA | #3 | Sæson 74, Løb 1 | 33 | ||||
09. | Chris Pironi N | Intet team | - | - | 33 | ||||
10. | Martin Iniguez | Intet team | - | - | 24 | ||||
11. | Bartek Tonak | Honda Rookie's Dream | #3 | Sæson 81, Løb 4 | 23 | ||||
12. | Arthur Falcão | Intet team | - | - | 17 | ||||
13. | Alcides Fabian Santa Cruz | Escudería Lole Reutemann | #4 | Sæson 67, Løb 3 | 7 | ||||
14. | Zoltan Miko | Intet team | - | - | 3 | ||||
15. | Diego Robin | Asadores Argentinos GP | #2 | Sæson 86, Løb 7 | 2 | ||||
16. | Franz Smooda | Intet team | - | - | 1 | ||||
17. | Martin Parfonry | Intet team | - | - | 0 | ||||
18. | Kerry Morton | Intet team | - | - | 0 | ||||
19. | Matheus Batista | Intet team | - | - | 0 | ||||
20. | Jose Castillo | Intet team | - | - | 0 | ||||
21. | Alucard Counter Sniper | Intet team | - | - | 0 | ||||
22. | Everett Smith N | Intet team | - | - | 0 | ||||
23. | Gianluca Babba | Intet team | - | - | 0 | ||||
24. | Jan Pustka | Intet team | - | - | 0 | ||||
25. | Vasily Vasiliev N | Intet team | - | - | 0 | ||||
26. | Zac Parente | Intet team | - | - | 0 | ||||
27. | Benny Kom | Intet team | - | - | 0 | ||||
28. | Cristian Gesto López | Intet team | - | - | 0 | ||||
29. | Rin Hedden | Intet team | - | - | 0 | ||||
30. | Fabio Coelho | Intet team | - | - | 0 | ||||
31. | Perxcy Yyy S | Intet team | - | - | 0 | ||||
32. | Victor Pavel | Intet team | - | - | 0 | ||||
33. | Sayed Abed N | Intet team | - | - | 0 | ||||
34. | Иван Иванов | Intet team | - | - | 0 | ||||
35. | Islan Kaniak | Intet team | - | - | 0 | ||||
36. | Limpiezas 4 Hermanas | Intet team | - | - | 0 | ||||
37. | Bojan Dejanovic | Intet team | - | - | 0 | ||||
38. | Mauricio River | Intet team | - | - | 0 | ||||
39. | Vladimir Unknown | Intet team | - | - | 0 | ||||
40. | Horácio Victor Souza Diniz | Intet team | - | - | 0 | ||||
41. | Sujal Pokhrel | Intet team | - | - | 0 |