Side « 1 2 3 ... 1994 [19951996 ... 2376 2377 2378 » Gå til side:
Forfatter Emne: Magyar Nyelvű Fórum 71333 svar
Krisztián Veinperl
(Gruppe Pro - 20)



Indlæg: 5
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (2)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #59791 Skrevet Mar 23 2015, 13:28:15 Citat 
Ma mindenkit Szeretek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dávid Guti
(Gruppe Rookie - 67)



Indlæg: 1670
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #59792 Skrevet Mar 23 2015, 13:40:21 (senest redigeret Mar 23 2015, 14:08:16 af Dávid Guti) Citat 
Quote ( Krisztián Veinperl @ March 23rd 2015,13:28:15 )

Ma mindenkit Szeretek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Na, ilyet sem olvastam még itt... :) Mi történt Veled? Kisfiad született? :)

Quote ( Tibor Szuromi @ March 23rd 2015,14:06:36 )

Isten éltessen névnapodon.


Csak ennyi lenne? :)

Quote ( Tibor Szuromi @ March 23rd 2015,14:06:36 )

(Sőt ma barátságnap is van.)


Erről nem is hallottam még...
Tibor Szuromi
(Gruppe Pro - 14)


Indlæg: 11903
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (3)   Kan ikke lide dette indlæg (1)
Gammelt indlæg #59793 Skrevet Mar 23 2015, 14:06:36 (senest redigeret Mar 23 2015, 14:07:26 af Tibor Szuromi) Citat 
Quote ( Krisztián Veinperl @ March 23rd 2015,13:28:15 )

Ma mindenkit Szeretek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Isten éltessen névnapodon.

(Sőt ma barátságnap is van.)
Tibor Szuromi
(Gruppe Pro - 14)


Indlæg: 11903
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #59794 Skrevet Mar 23 2015, 14:34:32 Citat 
Quote ( Dávid Guti @ March 23rd 2015,13:40:21 )

Erről nem is hallottam még...
Kérdezd meg a lengyel barátodat! (Ha jól tudom, akkor volt, van olyan.)
Dávid Guti
(Gruppe Rookie - 67)



Indlæg: 1670
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #59795 Skrevet Mar 23 2015, 14:37:57 Citat 
Quote ( Tibor Szuromi @ March 23rd 2015,14:34:32 )

Kérdezd meg a lengyel barátodat! (Ha jól tudom, akkor volt, van olyan.)


Vannak lengyel barátaim, nem is kevés. :) De miért kérdezzem meg valamelyiktől? :)
Roland Láng
(Gruppe Rookie - 259)



Indlæg: 1380
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #59796 Skrevet Mar 23 2015, 14:42:27 Citat 
Quote ( Tibor Szuromi @ March 23rd 2015,14:06:36 )

(Sőt ma barátságnap is van.)


- Ma a "magyar-lengyel barátság napja" van.
- A "barátság nap" (Nemzetközi Barátság Napja - International Friendship Day) augusztus első vasárnapja (idén augusztus 2.)
Dávid Guti
(Gruppe Rookie - 67)



Indlæg: 1670
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #59797 Skrevet Mar 23 2015, 14:44:35 (senest redigeret Mar 23 2015, 14:52:42 af Dávid Guti) Citat 
Quote ( Roland Láng @ March 23rd 2015,14:42:27 )

- Ma a "magyar-lengyel barátság napja" van.
- A "barátság nap" (Nemzetközi Barátság Napja - International Friendship Day) augusztus első vasárnapja (idén augusztus 2.)


Így már értem. :)

Szerk.: Ma még nem hallottam, egy év alatt pedig elfelejtettem. :D

Quote ( Tibor Szuromi @ March 23rd 2015,14:52:03 )

Azt gondoltam, hogy ebből beugrik.


Mondom, elfelejtettem. :)
Tibor Szuromi
(Gruppe Pro - 14)


Indlæg: 11903
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (2)   Kan ikke lide dette indlæg (1)
Gammelt indlæg #59798 Skrevet Mar 23 2015, 14:52:03 Citat 
Quote ( Dávid Guti @ March 23rd 2015,14:37:57 )


Vannak lengyel barátaim, nem is kevés. :) De miért kérdezzem meg valamelyiktől?
Azt gondoltam, hogy ebből beugrik.
Zoltán Szányi
(Gruppe Rookie - 74)



Indlæg: 100
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #59799 Skrevet Mar 23 2015, 16:19:54 (senest redigeret Mar 23 2015, 16:20:48 af Zoltán Szányi) Citat 
Quote ( Dávid Guti @ March 23rd 2015,13:19:19 )

Hogy lehet az alkatrészek kopottsága olyan szinten, hogy rookieban kibírjon 5 versenyt normális riskkel? Ezt hogyan kell értelmezni? Bár, ha már magasabb szintűek az alkatrészek, akkor elképzelhető, de akkor sem nagyon tudnám elképzelni, tekintve, hogy normális riskekről beszélsz, ami az osztályodban maximum az egyes lehet. :) Szerintem. Bármit mondok, az szerintem érvényes, nem mások véleménye... :)


Az elmúlt 6 versenyem átlag alkatrész kopottsága 19.63%, mindezt úgy, hogy csak 1x volt egy számjegyű a vállalt kockázat (akkor volt az alkatrészek szintje a 6 versenyből a legkisebb, s a kopás is ekkor volt a legnagyobb).

Igaz a legutóbbi versen kopás átlaga 21 felett volt kicsivel, de ehhez nem kevés kockázat járult természetesen. A fentiek tekintetében szerintem kijelenthető a 4-5 versenyes etap.

Na és természetesen ott van az Oval pálya, ami majdnem megette a motort :) ami azért rendesen hozzátesz a fentiekhez.
Dávid Guti
(Gruppe Rookie - 67)



Indlæg: 1670
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #59800 Skrevet Mar 23 2015, 16:32:34 Citat 
Na, majd kíváncsi vagyok rá, hogy tudod -e tartani az 5 versenyt... :) Hajrá!
Tamás Végh
(Gruppe Master - 3)


Indlæg: 27
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #59801 Skrevet Mar 23 2015, 20:18:05 Citat 
Quote ( Krisztián Veinperl @ March 23rd 2015,13:28:15 )

Ma mindenkit Szeretek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

És holnap? :)
Mike Kreisz
(Gruppe Amateur - 72)



Indlæg: 239
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #59802 Skrevet Mar 23 2015, 21:13:40 Citat 
Hogy miért akarok vissza menni rookieba?

Mert 90millióval jutottam fel onnan és most 15millióm van.
Nincs normális szponzorom, de rookieba tudnék szerezni két jó szponzort.
Személyzetre ráköltöttem kb 40milliót (semmi értelme nem volt.)

És igen jó lenne sok polet, győzelmet szerezni rizikó nélkűl (mint a régi szép időkben.)
valamint azalatt a 17 futam alatt 1másodpercel tudnék javítani a pilótámon körönként egy bizonyos edzéssel, és így egyből Amatörbe a top10-ből indulnék a futamokon.

Szóval kockáztatok leviszem a pénzem -15millió alá így még több pontot tudok gyűjteni itt Amatörbe friss autóval és emellett kiderűlne, hogy vissza tudnék-e menni a rookie kategóriába.
Lajos Veres
(Gruppe Amateur - 104)


Indlæg: 668
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #59803 Skrevet Mar 24 2015, 06:39:55 Citat 
Quote ( Zoltán Szányi @ March 23rd 2015,16:19:54 )

Az elmúlt 6 versenyem átlag alkatrész kopottsága 19.63%


Az átlag kopás becsapós lehet, mert például olyan olcsó alkatrész mint az elektronika lassabban kopik, de például a drágább motor, vagy sebességváltó gyorsabban. Tehát bár lehet, hogy átlagosan kibírnak 5 futamot az alkatrészeid, de ha ez úgy jön ki, hogy a motort, sebességváltót, felfüggesztést, féket hamarabb cserélni kell, míg az elektronikát, motorborítást és hűtést később, akkor ez anyagilag azért ettől függetlenül megterhelő.

Quote ( Mike Kreisz @ March 23rd 2015,21:13:40 )

Hogy miért akarok vissza menni rookieba?

Mert 90millióval jutottam fel onnan és most 15millióm van.
Nincs normális szponzorom, de rookieba tudnék szerezni két jó szponzort.
Személyzetre ráköltöttem kb 40milliót (semmi értelme nem volt.)

És igen jó lenne sok polet, győzelmet szerezni rizikó nélkűl (mint a régi szép időkben.)
valamint azalatt a 17 futam alatt 1másodpercel tudnék javítani a pilótámon körönként egy bizonyos edzéssel, és így egyből Amatörbe a top10-ből indulnék a futamokon.

Szóval kockáztatok leviszem a pénzem -15millió alá így még több pontot tudok gyűjteni itt Amatörbe friss autóval és emellett kiderűlne, hogy vissza tudnék-e menni a rookie kategóriába.


Ha amatőrben ilyen nagyot esett a pénzed, akkor szerintem ott nem a bevételi oldalt kell helyre rakni (azzal csak kicsit tudsz segíteni), hanem a kiadások körmére kell nézni.
Veres Tamás
(Gruppe Pro - 13)


Indlæg: 5060
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #59804 Skrevet Mar 24 2015, 08:30:29 Citat 
Quote ( Lajos Veres @ March 24th 2015,06:39:55 )

Ha amatőrben ilyen nagyot esett a pénzed, akkor szerintem ott nem a bevételi oldalt kell helyre rakni (azzal csak kicsit tudsz segíteni), hanem a kiadások körmére kell nézni.


ha pl 2-es autóval jut fel akkor sajnos ennyibe kerül mire normális 5-6-7-es szintre felhúzza az autóját... különben eleve nem lehet ennyi pénzt spórolni 1 szezon alatt :D
Lajos Veres
(Gruppe Amateur - 104)


Indlæg: 668
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #59805 Skrevet Mar 24 2015, 10:29:30 Citat 
Quote ( Veres Tamás @ March 24th 2015,08:30:29 )

ha pl 2-es autóval jut fel akkor sajnos ennyibe kerül mire normális 5-6-7-es szintre felhúzza az autóját... különben eleve nem lehet ennyi pénzt spórolni 1 szezon alatt :D


Szerintem 5-ös szintig 9 futam alatt, ennél szignifikánsan kisebb összegből el lehet jutni. Úgy tűnik, hogy 6-os szintű autója van, így viszont valóban sok a kb. 4 szintlépés 9 versenyen. Ugyanakkor itt még mindig a kiadási oldalt vizsgálnám meg a helyében, mert ehhez kicsit eszetlenül kellett a CT-t használni és az alkatrészeket cserélni, esetleg tesztelni.
Janos Lovas
(Gruppe Amateur - 70)


Indlæg: 260
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (1)
Gammelt indlæg #59806 Skrevet Mar 24 2015, 10:42:30 (senest redigeret Mar 24 2015, 10:51:56 af Janos Lovas) Citat 
Quote ( Mike Kreisz @ March 23rd 2015,21:13:40 )

Hogy miért akarok vissza menni rookieba?

Mert 90millióval jutottam fel onnan és most 15millióm van.
Nincs normális szponzorom, de rookieba tudnék szerezni két jó szponzort.
Személyzetre ráköltöttem kb 40milliót (semmi értelme nem volt.)

És igen jó lenne sok polet, győzelmet szerezni rizikó nélkűl (mint a régi szép időkben.)
valamint azalatt a 17 futam alatt 1másodpercel tudnék javítani a pilótámon körönként egy bizonyos edzéssel, és így egyből Amatörbe a top10-ből indulnék a futamokon.

Szóval kockáztatok leviszem a pénzem -15millió alá így még több pontot tudok gyűjteni itt Amatörbe friss autóval és emellett kiderűlne, hogy vissza tudnék-e menni a rookie kategóriába.

Ne,tudom! Talán csodát vártál? Első szezonban nem sok mindent fogsz elérni nagyon keveseknek sikerült eddig. Most jön, most kezdődik a taktika része!rookieban mész ész nélkül és pontot szerzel szinte tuti biztos! szerintem nincs benne semmi dicsőség!Itt azért már elkezdődik a játék, nem 10-en fogtok versenyezni hanem 35-en, vagy te is tizenkettő egy tucat manager akarsz lenni? Jó lesz idővel ne félj. mondjuk a 90 millióból 15 tényleg elég szép teljesítmény :D Gondolom be fektetted épületekbe, de kár volt maxolni. és amúgy sem ér sokat személyzet edzés nélkül. Sőt tovább megyek, techikai igazgató nélkül! Igazi előnyét az épületeknek, és személyzetnek pro-ban fogod tudni ki élvezni.
Peter Lukacs
(Gruppe Amateur - 50)


Indlæg: 144
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #59807 Skrevet Mar 24 2015, 12:25:28 Citat 
Quote ( Lajos Veres @ March 24th 2015,10:29:30 )

Szerintem 5-ös szintig 9 futam alatt, ennél szignifikánsan kisebb összegből el lehet jutni.


A sajat peldambol kiindulva inkabb veled ertek egyet, bar en 4-es szintu autoval jottem fel, de csak 40 millioval. A mai futam utan ugyanannyi lesz a penzem, mint a szezon elejen, az alkatreszek kopottsaga tobbnyire 40 alatt lesz, ehhez kepest az autom a 8. legerosebb a csoportomban - ujonckent. (Plusz a csapatom emberei fel lettek treningezve - minden futam utan.)

Egy-ket fustoles be van tervezve, de szerintem jobban fogok allni anyagilag az ev vegen, mint az elejen, jovore pedig az erosebb autoval mar eleve konnyebb dolgom lesz - lehet penzt gyujteni a tesztelesre.

Itt teszem hozza: az en adataim alapjan a szezon masodik feleben sokkal tobb a "draga" palya, mint az elsoben! Sokan fejre fognak allni a terveikkel. Remelhetoleg nem leszek koztuk.
Tamás Tóth
(Gruppe Pro - 24)



Indlæg: 169
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (2)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #59808 Skrevet Mar 24 2015, 12:49:40 Citat 
Ezért érdemes már a szezonkezdetkor egy kopástervet készíteni, hha van elég adatod.
Sok kellemetlenségtől megkímél.:)
Be tudod nagyjából tervezni, mikor kell alkatrészt cserélni vagy visszafejleszteni.Esetleg mikor lehetnek a szezon közbeni tesztek.
Persze a random közbe szólhat, de akkor újratervezés következik.

Sok sikert mindenkinek!
Mike Kreisz
(Gruppe Amateur - 72)



Indlæg: 239
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #59809 Skrevet Mar 24 2015, 13:01:54 Citat 
Èn is 4-es szintű kocsival fejeztem be az elöző szezont ----> így vittem át adózás után 90milliót (de ennél töb pénzt is szerezhettem volna, ha nem edzem az elöző pilótámat).

Hogy tudtam elkőlteni ennyi pénzt?
-épületeket ki maxoltam
-személyzetet folyamatosan edzettem
-mivel pilótát váltottam az elözőnek oda kellett adnom 8milliót szerződés bonás miatt
-teszteltem is
-pilótámat is edzem
-szinte semmi szponzori bevételem sincs

Szóval kb 60-70milliót költöttem el feleslegesen.

Ezért akarom újra kezdeni.

Imre Keresnyei
(Gruppe Amateur - 34)



Indlæg: 72
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #59810 Skrevet Mar 24 2015, 13:34:52 Citat 
Szerintem is küzdj és hozd helyre a hibád!
Az az igazi érték, nem rookie-ban hasítani!
Lajos Veres
(Gruppe Amateur - 104)


Indlæg: 668
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #59811 Skrevet Mar 24 2015, 13:47:43 Citat 
Quote ( Peter Lukacs @ March 24th 2015,12:25:28 )

jovore pedig az erosebb autoval mar eleve konnyebb dolgom lesz - lehet penzt gyujteni a tesztelesre.


Én nem úgy látom, hogy a jelenleginél sokkal erősebb autóra lenne szükséged, nem jelent az olyan sokat.

"Itt teszem hozza: az en adataim alapjan a szezon masodik feleben sokkal tobb a "draga" palya, mint az elsoben! Sokan fejre fognak allni a terveikkel. "

Kérdés, hogy ki mennyire figyeli ezt, tartok tőle, hogy az én riválisaim figyelik. A mait is beleértve a következő 3 futamon nem nagyon nyomhatom.

Quote ( Mike Kreisz @ March 24th 2015,13:01:54 )

Hogy tudtam elkőlteni ennyi pénzt?
-épületeket ki maxoltam
-személyzetet folyamatosan edzettem
-mivel pilótát váltottam az elözőnek oda kellett adnom 8milliót szerződés bonás miatt
-teszteltem is
-pilótámat is edzem
-szinte semmi szponzori bevételem sincs

Szóval kb 60-70milliót költöttem el feleslegesen.


Tehát akkor mégis csak a kiadási oldallal volt itt a fő gond. Miből gondoltad, hogy amatőr szinten max. épületekre van szükség? Azt nem figyelted, hogy milyen mértékben nő az épületek fenntartási költsége, és a személyzet fizetése?

Egyébként valóban nem vagy reménytelen helyzetben, de érthető, hogy vissza akarsz menni.
Peter Lukacs
(Gruppe Amateur - 50)


Indlæg: 144
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #59812 Skrevet Mar 24 2015, 15:04:03 (senest redigeret Mar 24 2015, 15:23:54 af Peter Lukacs) Citat 
Quote ( Lajos Veres @ March 24th 2015,13:47:43 )

Én nem úgy látom, hogy a jelenleginél sokkal erősebb autóra lenne szükséged, nem jelent az olyan sokat.


Nem a jelenleginel erosebb autorol beszelek, hanem a szezon kezdeten meglevonel erosebbrol. Az ev elejet hasonlitom a jovo ev elejehez - gazdasagi tervezes szempontjabol ennek van ertelme.

Quote ( Mike Kreisz @ March 24th 2015,13:01:54 )


-épületeket ki maxoltam
-mivel pilótát váltottam az elözőnek oda kellett adnom 8milliót szerződés bonás miatt
-teszteltem is
-szinte semmi szponzori bevételem sincs


Szerintem ezek jelentik a fo problemat, bar a szponzorbevetel ezen a szinten talan meg nem letkerdes. (Nekem is alig van, es nem fogy a penzem.) Ellenben az epuletekre es a tesztelesre csak akkor van ertelme kolteni ezen a szinten, ha a feljutas egyertelmu cel az adott szezonban. A pilotavaltast meg tervezni kell, hogy ne legyenek ilyen extran kidobott milliok.

Szerintem ez a szezon abszolute azoknak kedvez, akik elore tervezik a kopast, mert ugy jonnek egymas utan a palyak, hogy jelentosen lehet sporolni tudatos epitkezessel. (Persze, igaz, mindig lehet sporolni, de iden tobbet.) Ebben nem szabad engedmenyeket tenni, ha 85-os az alkatresz, es sejted, hogy el fogja erni a maxot, viszont a pontszerzes valoszinutlen, akkor 0CT + fustoles van, majd lecsereled az alkatreszt legkozelebb. Mindez persze csak akkor erdekes, ha tudod, hogy ezzel egyszer kevesebbszer kell majd ujra megvenni azt az alkatreszt a szezonban, de ezt nem fogod tudni, ha nincs terv!

A kopasterv azt is megmondja, hogy melyik futam(ok)ra fog ugy kijonni, hogy csak viszonylag uj alkatreszek legyenek egy idoben beepitve az autoba, es akkorra lehet idoziteni a pontokert kuzdest, illetve egyet-kettot azokbol futamokbol is meg lehet nyomni, amelyek "olcso" palyan zajlanak.
Dávid Guti
(Gruppe Rookie - 67)



Indlæg: 1670
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #59813 Skrevet Mar 24 2015, 16:38:02 Citat 
Nagyon jó téma után váltok egyet...

Tudni szeretném, hogy mit jelent a túl sokszor való szabadság beállítás, illetve ezzel kapcsolatosan mindent! Nem véletlenül kérdezem, erről még nincs tapasztalatom, illetve a szabályzat sem írja le azokat a dolgokat, amik engem kimondottan érdekelnek.

Van olyan ismerősöm, aki gyakorlatilag minden hónapban több alkalommal szabadságra megy, de nem tudom, hogy ez szabályos -e! Nem magyar az illető, de bármikor írok neki levelet, választ kapok, hogy szabadságon van még 3-4 napig. Mivel az utóbbi hetekben/hónapokban ez már legalább 4-5 alkalommal előfordult, illetve előtte is találkoztam ezzel a szituációval, különösképpen érdekelnek a tények...

Köszi előre is, ha valaki rendelkezik megfelelő információval, akár PM-ben is!
Veres Tamás
(Gruppe Pro - 13)


Indlæg: 5060
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #59814 Skrevet Mar 24 2015, 17:02:24 Citat 
Szerintetek ezen a kvalin az Avonn és a Dunno között mennyi előny van? szerintem most 1 körön nem jobb a Dunno a bemelegítési táv miatt.
Dávid Guti
(Gruppe Rookie - 67)



Indlæg: 1670
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #59815 Skrevet Mar 24 2015, 17:27:43 Citat 
Erre Én nem tudok választ adni. :)
Anita Kovács
(Gruppe Amateur - 17)



Indlæg: 61
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (3)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #59816 Skrevet Mar 24 2015, 17:40:34 Citat 
Quote ( Dávid Guti @ March 24th 2015,16:38:02 )

Van olyan ismerősöm, aki gyakorlatilag minden hónapban több alkalommal szabadságra megy, de nem tudom, hogy ez szabályos -e! Nem magyar az illető, de bármikor írok neki levelet, választ kapok, hogy szabadságon van még 3-4 napig.


a helyettes nem tud neked válaszolni a helyettesített fiókból,mert nincs hozzáférése a postához.
Ha meg levelezni tud a tulaj beállítani miért nem? Érdekes.... :)
Nem lehet, hogy csak le akar rázni? :D
Dávid Guti
(Gruppe Rookie - 67)



Indlæg: 1670
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #59817 Skrevet Mar 24 2015, 17:58:53 Citat 
Tudom. Nem akar lerázni senki. :)

Levelezni nyilván tud, mert be tud lépni, szokott is válaszolni. Amúgy telefonon is beszélgetünk, nem ez a lényeg. :D Az a kérdés, hány alkalommal legális szabadságra menni és hány napra... :) Köszi... :)

Vagy ez nincs meghatározva? :)
Patrik Balogh
(Gruppe Pro - 8)



Indlæg: 1196
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (1)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #59818 Skrevet Mar 24 2015, 18:01:54 Citat 
Quote ( Dávid Guti @ March 24th 2015,16:38:02 )

Van olyan ismerősöm, aki gyakorlatilag minden hónapban több alkalommal szabadságra megy, de nem tudom, hogy ez szabályos-e!
Az én elképzeléseim szerint 2 hónap alatt szabad 25 napot beállítani.
Dávid Guti
(Gruppe Rookie - 67)



Indlæg: 1670
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #59819 Skrevet Mar 24 2015, 18:02:54 Citat 
Tehát szerinted két havonta ez újra indul?
Patrik Balogh
(Gruppe Pro - 8)



Indlæg: 1196
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #59820 Skrevet Mar 24 2015, 18:04:24 (senest redigeret Mar 24 2015, 18:07:28 af Patrik Balogh) Citat 
Quote ( Dávid Guti @ March 24th 2015,18:02:54 )

Tehát szerinted két havonta ez újra indul?

Bizony ám. :)

De a 2 hónapot nem úgy kell érteni, hogy elsejétől 31-edikéig, hanem a helyettesítés kezdőnapja az első nap.
Side « 1 2 3 ... 1994 [19951996 ... 2376 2377 2378 » Gå til side:

Besvar til dette emne