Side « 1 2 3 ... 2339 [23402341 ... 2377 2378 2379 » Gå til side:
Forfatter Emne: Magyar Nyelvű Fórum 71347 svar
Kreisz Bálint
(Gruppe Elite)



Indlæg: 445
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #70139 Skrevet Jul 4 2019, 21:42:08 Citat 
Quote ( Renátó Tóth @ July 4th 2019,16:48:02 )

Szaisztok!Most kezdtem el újra a játékot és jól jönne sok sok tanács.A kockázatválalásnál mennyi az ajánlot rookieban?


Pilótától függ, de szerintem 20-30-nál többet nincs ami bírjon.
Tibor Szuromi
(Gruppe Master - 4)


Indlæg: 11911
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (1)   Kan ikke lide dette indlæg (1)
Gammelt indlæg #70140 Skrevet Jul 4 2019, 21:58:46 Citat 
Quote ( Dávid Guti @ July 4th 2019,21:29:45 )

Ígérem nagy szaktudással rendelkező menedzser társaimnak, hogy nem fogok ilyen buta dolgokat írni a jövőben.
No, nem a szaktudásom miatt írom - mert az nincsen -, hogy nem buta a kérdésed.
A gyanúm a random a BOXolásnál.
Nekem van mindenem, mi szem-szájnak ingere és mégis ezzel küszködök évadok óta.
A predicted BOX-időhöz viszonyítva - átlagban; a futamon történő kiállások átlagában (S70-71) - 0,34-2,10"-ek maradnak a BOX-ban; ez rengeteg. Egyszer sikerült ebben az intervallumban 0,31"-et "nyernem". Az okát nem tudom. (Így a középmezőnybe sem nagyon férek be a tankolásokat nézve.) :(
Kreisz Bálint
(Gruppe Elite)



Indlæg: 445
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #70141 Skrevet Jul 4 2019, 22:04:57 (senest redigeret Jul 4 2019, 22:05:38 af Kreisz Bálint) Citat 
Szerintem úgy van, hogy ha nincs személyzeted, meg TD-d sem, ami nagyon erős PIT-ben, akkor kb nincs esélyed jó PIT-re, ha meg mindened fullos, akkor sem biztos, hogy jó PIT-ed lesz. Megnézhető nálam, 3 szezon óta nem volt normális PIT időm szerintem, Masterban 200. voltam személyzeti szintekben az utolsó szezonomig, Eliteben 39., és az összes játékos között csak 1242. Szóval nincs személyzetem, de legalább megkímélem magam a felesleges szerencsejátéktól.

De még mindig ezt tartom egy jó ideig kifizetődőbb útnak, és pénztárca kímélőbbnek is. Nem tudom, erősítsetek meg, vagy cáfoljatok.
Béla Ormos
(Gruppe Pro - 3)



Indlæg: 717
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #70142 Skrevet Jul 4 2019, 22:50:53 Citat 

Quote ( Dávid Guti @ July 4th 2019,21:29:45 )

Tudom, tudom. Nyilván nem értek hozzá. Meglehet. :D


Mi se, ne félj, csak találgatunk. :) De tényleg TD nélkül nem lehet 20 alá benézni, legalábbis még nem láttam ilyet, nekem sose sikerült. Most viszont 26-os személyzeti átlaggal (nyilvános adat), és egy TD-vel az 55. legjobb pit időt produkáltam a futamon. 55. az összes menedzserből. Persze a másik pit meg átlagos 20.8 lett. Szóval van benne bőven random. TD nélkül ugyanez a személyzet 20-26 másodperc közé hozta a dolgot. Szerintem van benne bőven random.
Tibor Szuromi
(Gruppe Master - 4)


Indlæg: 11911
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (1)   Kan ikke lide dette indlæg (1)
Gammelt indlæg #70143 Skrevet Jul 4 2019, 23:49:21 (senest redigeret Jul 4 2019, 23:50:32 af Tibor Szuromi) Citat 
Quote ( Kreisz Bálint @ July 4th 2019,22:04:57 )

Szerintem úgy van, hogy ha nincs személyzeted, meg TD-d sem, ami nagyon erős PIT-ben, akkor kb nincs esélyed jó PIT-re, ha meg mindened fullos, akkor sem biztos, hogy jó PIT-ed lesz.
Ezzel tökéletesen egyetértek. A random mindent felülír. Nagyon drasztikus tud lenni.
Quote ( Kreisz Bálint @ July 4th 2019,22:04:57 )

Masterban 200. voltam személyzeti szintekben az utolsó szezonomig, Eliteben 39., és az összes játékos között csak 1242.
Ezzel a statisztikai megközelítéssel vitatkozom. (Én mindig remek helyen álltam az utóbbi időben; mégis a BOXolás csapnivaló.) A szemép szintje semmit sem árul el a BOXolással kapcsolatban! Nem minden tulajdonság segít (pl: kereskp). Azt akarom kimakogni, hogy a BOX-olást befolyásoló tulajdonságok játszhatnak. Melyek ezek és milyen mértékben? Ez itt a kérdés!
Quote ( Kreisz Bálint @ July 4th 2019,22:04:57 )

De még mindig ezt tartom egy jó ideig kifizetődőbb útnak, és pénztárca kímélőbbnek is. Nem tudom, erősítsetek meg, vagy cáfoljatok.
Igazándiból a kérdés megválaszolásához komplex vizsgálat szükségeltetne. Erre nincsen lehetőség, mert kevés a futam hetente (naptári évekbe telne; addigra pedig meg is változtathatnák a dolgokat, mint teszik is).
Azt gondolom, hogy a BOXban elfecsérelt idő nem oly sok, hogy döntően befolyásolná az eredményességet.
A gazdasági oldala számomra akkor lehetne érzékelhető, ha egy jó kondicióban lévő istállóval kevesebb randomot és PH-t kapnék. Ez közel sincs így.
Bindics Róbert
(Gruppe Pro - 14)


Indlæg: 68
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #70144 Skrevet Jul 5 2019, 01:59:32 Citat 
Bekapcsolódnék.

Meg lehet nézni a személyzet és épületeim szintjét. Gyakorlatilag nulla, illetve technikai direktorom sincs. Nem is tesztelek, nincsenek plusz dolgok. Ennek ellenére jó box időket mutat be a személyzetem. Legalábbis nekem a 23 másodperc alatti átlag az jónak számít. Jobbat nem is kívánhatok, mégis előfordul, hogy picit rosszabb húsznál. Ezek azt jelzik, hogy sokkal több beleszólása van a randomnak, mint az ésszel felfogható dolgoknak. Nem?

Azzal vitatkoznék csak, hogy ezek nem befolyásolják az eredményességet. Nézzétek vissza a második versenyünket a csoportban (P14)! Magyar barátom előtt autóztam emlékeim szerint a második kiállásig. Vissza már mögé csusszantam, köszönhetően az ő kiváló box utcai teljesítményének. Vagyis inkább az én gyengébb, 21-22 másodperces időmnek. Ez számára futamgyőzelmet ért. Számomra pedig egy újabb második helyet, közvetlenül az első mögött célba érkezve. Az persze igaz, hogy a teljes szezont nézve nem befolyásolhatja az esetleges feljutást, vagy kiesést.
Béla Ormos
(Gruppe Pro - 3)



Indlæg: 717
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #70145 Skrevet Jul 5 2019, 08:55:14 Citat 
Quote ( Tibor Szuromi @ July 4th 2019,23:49:21 )

Melyek ezek és milyen mértékben? Ez itt a kérdés!


Szerintem egyértelmű, hogy az edzhető tulajdonságok befolyásolják a pit időt. Hogy mennyi? Jó kérdés... És megéri-e? A dolgok szinten tartása nem kevés pénz, és akkor még arról nem is beszéltünk, hogy odaáig is el kell jutni, amihez pár milliót bele kell dobni. Mindezt futamonként 3-4 másodpercért... Hááát. Egy bizonyos szintre érdemes felmenni, de érdemes alaposan megfontolni mi is az a szint.
Tibor Szuromi
(Gruppe Master - 4)


Indlæg: 11911
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (1)   Kan ikke lide dette indlæg (1)
Gammelt indlæg #70146 Skrevet Jul 5 2019, 09:07:29 Citat 
Quote ( Béla Ormos @ July 5th 2019,08:55:14 )

Mindezt futamonként 3-4 másodpercért... Hááát. Egy bizonyos szintre érdemes felmenni, de érdemes alaposan megfontolni mi is az a szint.
Ne feledjük, hogy a tesztelés eredményességébe is belejátszik a szemép és a TD. Ez még bonyolultabá teszi a gazdasági elemzést.
Bindics Róbert
(Gruppe Pro - 14)


Indlæg: 68
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #70147 Skrevet Jul 6 2019, 03:09:59 Citat 
Ismét dobogó. Számomra kissé érthetetlen, mert egyrészt nem nyomtam túl a dolgot, másrészt úgy véltem, hogy elfüstölök. A boxban töltött időm pedig ismét jóra sikerült. Mindkét alkalommal. Vagyis nekem elégedettséget okozott mindkettő. Most pedig ismét hideg idő, újabb könnyű préda??? Ki érti ezt?!!
Béla Hoffmann
(Gruppe Amateur - 84)



Indlæg: 159
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #70148 Skrevet Jul 6 2019, 07:31:26 Citat 
Quote ( Tibor Szuromi @ July 5th 2019,09:07:29 )

Quote ( Béla Ormos @ July 5th 2019,08:55:14 )

Mindezt futamonként 3-4 másodpercért... Hááát. Egy bizonyos szintre érdemes felmenni, de érdemes alaposan megfontolni mi is az a szint. Ne feledjük, hogy a tesztelés eredményességébe is belejátszik a szemép és a TD. Ez még bonyolultabá teszi a gazdasági elemzést.
Hosszú idön át 13-es szintű volt a személyzetem, a boxok átlaga 24-26 sec. Amior sikerült elég pénzt csinálni felvittem 17-re, s az átlag lement 21-23-ra Bizony azóta 2x már ez a / 2 box/ 4-6 sec nyereség jobb helyezést adott.

Ferenc Koncz
(Gruppe Pro - 16)



Indlæg: 70
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (11)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #70149 Skrevet Jul 8 2019, 21:19:26 Citat 
Vannak még Úriemberek itt a Gpro-n !

Megosztanék veletek egy mai történtet :
Nevelgettem egy pilótát 6 szezon óta , sajnos most feljutásnál egy pici plusz motiváció többlet miatt elvesztettem .
Persze licitáltam rá , megpróbáltam visszaszerezni, 9 -en lettünk volna rá a mai napon 19 órakor , de valaki visszalépett és leírta nekem miért :"Töröltem a licitem mivel sok munkád volt a pilótában. Sok sikert kívánok a benntmaradáshoz. Azért remélem tied lesz a pilóta."

Öszíntén meghatódtam , hogy vannak még ilyen becsültes , felkészült emberek.
Ráadásul tette ezt úgy , hogy nem vagyunk egy csapatban , ellenben egy csoportban és a lényeg neki sem volt pilótája.

Nálam az év díja Tamásé !

ui. megszereztem újra pilcsit, azt pedig neki is köszönhettem , hogy újra visszahozta a játékkedvemet .

Köszönöm , mégegyszer !



Sándor Palya
(Gruppe Rookie - 147)


Indlæg: 4
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #70150 Skrevet Jul 9 2019, 16:28:03 Citat 
Sziasztok!
7-év után kezdtem újra.Szeretném ha jobban menne mint akkor.
A legjobb a mostani rajtpozícióm 6.
Szeretnék héhány tanácsot kapni,hogyan lehetnék eredményesebb.Úgy érzem,ha a maxot teszem is jelenlegi tudásommal akkor sem érek dobogóközelbe.Beállítom ahogy a pilótának jó a kocsi,ő sem rossz szerintem ezen a szinten akkor hol lehet a bibi?
Igaz taktikailag is vannak hibáim látom őket ( nehéz autó,extralágy )stb.de nem érzem hogy jó taktikával is lenne esélyem,pedig most meg szeretném mutatni : )
KÖSZI
Sándor Palya
(Gruppe Rookie - 147)


Indlæg: 4
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #70151 Skrevet Jul 9 2019, 21:52:43 (senest redigeret Jul 9 2019, 21:54:04 af Sándor Palya) Citat 
Na a nyolcadik lett meg,az első pont,sajna háromszor kellett kiállnom,a box viszont az egyik legjobb volt.
Ervin Sebők
(Gruppe Rookie - 169)



Indlæg: 6
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #70152 Skrevet Jul 12 2019, 15:16:09 Citat 
Sziasztok,

Egy nagyobb baráti társasággal kezdtünk el játszani (8 fő) azzal a tervvel, hogy a következő szezonban egy csoportba legyünk.

Ahogy láttam a csoportok maximális létszáma 40 fő és mindegyik csoport fel van töltve közel maximális létszámra jelenleg.

Kérdésem az lenne, hogy az inaktívok a szezon végével eltűnnek a csoportokból, ergo a helyük üresen marad, így lehet olyan Rookie csoport, ahová 8-an beférünk?


Béla Ormos
(Gruppe Pro - 3)



Indlæg: 717
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #70153 Skrevet Jul 12 2019, 15:30:17 Citat 
A felhasználói beállításoknál az utolsó fülön (Fiók újraindítása/törlése) vagy egy ilyen opció:

Preferált Rookie csoport

Itt választhatod ki az általad preferált Rookie csoportot, ahol a következő szezontól versenyezni szeretnél. Azonban, hogy elkerüljük a kiegyensúlyozatlan csoportokat, egyszerre maximum 5 játékos jelölheti be ugyanazt a csoportot. Ennek beállítása nélkül, amennyiben nem jutsz fel a Rookie csoportból, akkor ugyanabban a csoportban folytatod a következő szezont, amelyikben voltál.

A többit szerintem kitaláljátok, bár én még annyit hozzátennék, hogy két 4-es csapat se rossz.

És ha még nem tettétek, akkor szezon végén célszerű egy csapatba lépnetek, csinálni egyet egyikőtök, és a többiek belépnek hozzá. Ez további előnyökkel jár.
Brigitta Balázsi
(Gruppe Master - 5)



Indlæg: 60
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (2)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #70154 Skrevet Jul 12 2019, 15:37:36 Citat 
Quote ( Béla Ormos @ July 12th 2019,15:30:17 )

És ha még nem tettétek, akkor szezon végén célszerű egy csapatba lépnetek, csinálni egyet egyikőtök,

Ez csak akkor lehetséges, ha egy ember feljut amatőr osztályba, mivel rúkiban nem lehet csapatot alapítani.(szabályzat 6.1)


Gyula Feigl
(Gruppe Rookie - 86)


Indlæg: 15
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #70155 Skrevet Jul 13 2019, 13:09:21 Citat 
Megoldható-e hogy legyen saját csapatom úgy, hogy egy legalább amatőr bajnoskágban induló ember alapít egyet ,majd azt átjátssza hozzám? Ha igen hogy lenne megoldható az alapítási pénz visszajuttatása a segítő embernek?
Tibor Szuromi
(Gruppe Master - 4)


Indlæg: 11911
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (1)   Kan ikke lide dette indlæg (1)
Gammelt indlæg #70156 Skrevet Jul 13 2019, 15:52:44 (senest redigeret Jul 13 2019, 15:53:32 af Tibor Szuromi) Citat 
Quote ( Gyula Feigl @ July 13th 2019,13:09:21 )


Megoldható-e hogy legyen saját csapatom úgy, hogy egy legalább amatőr bajnoskágban induló ember alapít egyet ,majd azt átjátssza hozzám?
Visszavonuló embert kellene keresni, aki megalapítja a csapatot. ....mert
Quote ( Gyula Feigl @ July 13th 2019,13:09:21 )

Ha igen hogy lenne megoldható az alapítási pénz visszajuttatása a segítő embernek?
Játékpénz visszajuttatására - szerintem - nincsen lehetőség.
Dominik Tóth
(Gruppe Pro - 3)


Indlæg: 1066
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (1)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #70157 Skrevet Jul 13 2019, 16:10:41 (senest redigeret Jul 13 2019, 16:10:52 af Dominik Tóth) Citat 
Quote ( Gyula Feigl @ July 13th 2019,13:09:21 )

Megoldható-e hogy legyen saját csapatom úgy, hogy egy legalább amatőr bajnoskágban induló ember alapít egyet ,majd azt átjátssza hozzám?


Vagy ha megalapítja,bevesz téged és utána lejjebb sorolja magát.
Gergely Kondár
(Gruppe Pro - 10)



Emnets moderator
Indlæg: 1382
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #70158 Skrevet Jul 13 2019, 18:57:51 Citat 
Quote ( Ervin Sebők @ July 12th 2019,15:16:09 )

Egy nagyobb baráti társasággal kezdtünk el játszani (8 fő) azzal a tervvel, hogy a következő szezonban egy csoportba legyünk.

Azt is vegyétek figyelembe, hogy ha egy (két) csoportban vagytok, akkor egymás elől vehetitek el a pontszerző helyeket. Lehet, hogy pont emiatt nem tud majd feljutni az egyik csapattag.
Zoltán Greutter
(Gruppe Rookie - 148)



Indlæg: 53
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #70159 Skrevet Jul 29 2019, 15:06:45 Citat 
Sziasztok. Miért van lekorlátozva az accountom? Nem tudok üzeneteket írni :(
Zoltán Greutter
(Gruppe Rookie - 148)



Indlæg: 53
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #70160 Skrevet Jul 29 2019, 15:08:31 Citat 
Quote ( Zoltán Greutter @ July 29th 2019,15:06:45 )

Sziasztok. Miért van lekorlátozva az accountom? Nem tudok üzeneteket írni :(

Korlátozott hozzáférésű üzemmód... :/
Gergely Kondár
(Gruppe Pro - 10)



Emnets moderator
Indlæg: 1382
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #70161 Skrevet Jul 29 2019, 16:55:10 Citat 
Quote ( Zoltán Greutter @ July 29th 2019,15:06:45 )

Sziasztok. Miért van lekorlátozva az accountom? Nem tudok üzeneteket írni :(
Quote ( Zoltán Greutter @ July 29th 2019,15:08:31 )

Korlátozott hozzáférésű üzemmód... :/

Ha jól emlékszem, a korlátozott hozzáférésű üzemmódban nem lehet adatokat bevinni és a levelezés sem elérhető. Elképzelhető, hogy véletlenül ezzel a jelszóval léptél be és nem a teljes hozzáférést adó elsődlegessel.

Amúgy itt tudod beállítani/változtatni/kikapcsolni:
/hu/UpdateProfile.asp
Pál Ledzényi
(Gruppe Rookie - 62)


Indlæg: 8
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #70162 Skrevet Jul 29 2019, 23:30:43 Citat 
Sziasztok!

Ha a rajtnál eső gumi van beállítva, de vizes pályára száraz (és egy jó nagy szám hogy mikor álljon ki a boxba ha elered), akkor az első kiállásig azon a gumin marad vagy már az első körben behajt a boxba a pilóta mivel vizes pályára más típusú gumi van beállítva mint a rajtnál? Nem tűnik logikusnak hogy egyből váltana, de emlékeim szerint láttam első körben boxba rongyoló autókat ilyen körülmények között. Viszont ha rosszul gondolom hogy működik ez akkor kuka az egész futam :/
Gergely Kondár
(Gruppe Pro - 10)



Emnets moderator
Indlæg: 1382
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #70163 Skrevet Jul 29 2019, 23:37:08 Citat 
Quote ( Pál Ledzényi @ July 29th 2019,23:30:43 )

Ha a rajtnál eső gumi van beállítva, de vizes pályára száraz (és egy jó nagy szám hogy mikor álljon ki a boxba ha elered), akkor az első kiállásig azon a gumin marad vagy már az első körben behajt a boxba a pilóta mivel vizes pályára más típusú gumi van beállítva mint a rajtnál?

Főszabály: azzal a gumival rajtolsz, amit beállítottál. Ezzel nem mondtam újat, de hátha segít másoknak.

Mikor történik kerékcsere (esőről szárazra, vagy fordítva)?
- Ha elkopott a gumi, vagy elfogyott az üzemanyag, arra a gumi típusra cserélik, amilyet az éppen aktuális időjáráshoz beállítottál.
- Ha megváltozik az időjárás és nem az aktuális időjárásnak megfelelő van fent, kint marad a pályán annyi körig, amennyit beállítottál és utána cserélik le, feltéve, hogy közben nem kopik el teljesen, mert akkor előbb áll ki és cserélik le.

Nem fog az első körben kiállni, ha nem változik meg az időjárás és legalább két körre tankoltál :)
Pál Ledzényi
(Gruppe Rookie - 62)


Indlæg: 8
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #70164 Skrevet Jul 30 2019, 10:16:35 Citat 
Quote ( Gergely Kondár @ July 29th 2019,23:37:08 )

Főszabály: azzal a gumival rajtolsz, amit beállítottál. Ezzel nem mondtam újat, de hátha segít másoknak.



Mikor történik kerékcsere (esőről szárazra, vagy fordítva)?

- Ha elkopott a gumi, vagy elfogyott az üzemanyag, arra a gumi típusra cserélik, amilyet az éppen aktuális időjáráshoz beállítottál.

- Ha megváltozik az időjárás és nem az aktuális időjárásnak megfelelő van fent, kint marad a pályán annyi körig, amennyit beállítottál és utána cserélik le, feltéve, hogy közben nem kopik el teljesen, mert akkor előbb áll ki és cserélik le.



Nem fog az első körben kiállni, ha nem változik meg az időjárás és legalább két körre tankoltál :)


Köszönöm szépen! :)
Béla Ormos
(Gruppe Pro - 3)



Indlæg: 717
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #70165 Skrevet Aug 12 2019, 15:39:07 Citat 
Ki mennyire elégedett a fordítással?
Tibor Szuromi
(Gruppe Master - 4)


Indlæg: 11911
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (1)   Kan ikke lide dette indlæg (1)
Gammelt indlæg #70166 Skrevet Aug 12 2019, 16:20:27 (senest redigeret Aug 12 2019, 16:21:16 af Tibor Szuromi) Citat 
Quote ( Béla Ormos @ August 12th 2019,15:39:07 )

Ki mennyire elégedett a fordítással?
Nem tudom, mire gondolsz.
Talán a magyar nyelvre való fordításra?

Sokan, sokat tettek ezért korábban. Elsősorban Varga Zsolt, hogy további neveket ne említsek.
Azután jött egy próbálkozás más részéről - nevét nem említem -, ami kudarcba fulladt (főleg én bíráltam a tevékenységét). Ezért Varga Zsolt vállalta ismét. Én az Ő magyarosításával tökéletesen meg vagyok elégedve. Kár, hogy nem igazán napra kész a működése. Bár ezen nem csodálkozom. Jó lenne, ha a közlemények és évad bevezetők is le lennének fordítva (talán ennek technikai akadálya van - nem tudom).
Fazekas Márk
(Gruppe Amateur - 67)



Indlæg: 66
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #70167 Skrevet Aug 12 2019, 17:45:59 Citat 
Én csak azt furcsállom, hogy néhányszor amikor bejelentkezek angol nyelvre dob át. Se perc alatt vissza is lehet alakítani, de azt tudja valaki, hogy a játék/rendszer miért csinálja ezt?
Róbert László2
(Gruppe Elite)



Emnets moderator
Indlæg: 1839
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #70168 Skrevet Aug 12 2019, 19:40:08 Citat 
Quote ( Fazekas Márk @ August 12th 2019,17:45:59 )

Én csak azt furcsállom, hogy néhányszor amikor bejelentkezek angol nyelvre dob át. Se perc alatt vissza is lehet alakítani, de azt tudja valaki, hogy a játék/rendszer miért csinálja ezt?
Ha GO-val gyűjtesz adatot az oldalról , az át szokta rakni az oldal nyelvét angolra következő bejelentkezéskor - legalábbis nekem.
Side « 1 2 3 ... 2339 [23402341 ... 2377 2378 2379 » Gå til side:

Besvar til dette emne