Kvali 1 & 2 järjestus (Grupp: Rookie - 107) « »
Kvalifikatsioon 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Koht | Rehvid | Mängija nimi | Riik | Ringiaeg | Vahe |
Parim | Iwan Gerbes | 1:12.314s | + 0.000s | ||
2 | Deno Pruuli | 1:12.898s | + 0.584s | ||
3 | Cameron King | 1:13.266s | + 0.952s | ||
4 | Ilona Szabo | 1:13.838s | + 1.524s | ||
5 | Kapiten Flems | 1:14.122s | + 1.808s | ||
6 | Stijn Van Der Velden | 1:14.161s | + 1.847s | ||
7 | Tomáš Trejbal | 1:14.376s | + 2.062s | ||
8 | Lorenzo Boveri | 1:14.507s | + 2.193s | ||
9 | Daniele Albini | 1:14.828s | + 2.514s | ||
10 | Owen Saliba | 1:15.046s | + 2.732s | ||
11 | Manuel Gonzalez Sanchez | 1:15.171s | + 2.857s | ||
12 | Josinaldo Junior | 1:15.181s | + 2.867s | ||
13 | József Gottschi | 1:15.574s | + 3.260s | ||
14 | Trevor Smith | 1:15.746s | + 3.432s | ||
Pole veel kvalifitseerunud | |||||
- | Bruno Carvalho | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Kenny Rogers | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Geraldo Moura | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Rob Ray | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Rafael Crespo Carrascal | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Piotr Pisk | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Robert Holloway | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Fabio Basso | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Axel Dome | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Andrea Calabrese | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Sebastian Campos | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Enguiça Ntj | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Athul Krishna | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Tom Cruchet | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Stelios Mixailidis | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Ilya Rossi | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Jason Boylan | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Bartek Bartoszewski | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Deny Setyaw | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Aleksandar Mihajlov | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Guido Mul | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Franko Kirin | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Anton Fedotov | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Everton Chelque | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Sergi Benito | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Gabriel Somian | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Twig Fahaji | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Detailer Mal | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Eva Gentili | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Souza Moura | -:--.---s | + -.---s |
Kvalifikatsioon 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Koht | Rehvid | Mängija nimi | Riik | Ringiaeg | Vahe |
Parim | Deno Pruuli | 1:15.429s | + 0.000s | ||
2 | Iwan Gerbes | 1:15.572s | + 0.143s | ||
3 | Cameron King | 1:15.974s | + 0.545s | ||
4 | Manuel Gonzalez Sanchez | 1:16.101s | + 0.672s | ||
5 | Owen Saliba | 1:16.188s | + 0.759s | ||
6 | Tomáš Trejbal | 1:16.265s | + 0.836s | ||
7 | Stijn Van Der Velden | 1:16.924s | + 1.495s | ||
8 | Kapiten Flems | 1:17.004s | + 1.575s | ||
9 | Lorenzo Boveri | 1:17.031s | + 1.602s | ||
10 | Daniele Albini | 1:17.281s | + 1.852s | ||
11 | Trevor Smith | 1:17.653s | + 2.224s | ||
12 | Josinaldo Junior | 1:18.551s | + 3.122s | ||
13 | Ilona Szabo | 1:18.665s | + 3.236s | ||
14 | József Gottschi | 1:20.546s | + 5.117s | ||
Pole veel kvalifitseerunud | |||||
- | Bruno Carvalho | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Kenny Rogers | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Geraldo Moura | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Rob Ray | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Rafael Crespo Carrascal | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Piotr Pisk | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Robert Holloway | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Fabio Basso | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Axel Dome | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Andrea Calabrese | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Sebastian Campos | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Enguiça Ntj | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Athul Krishna | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Tom Cruchet | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Stelios Mixailidis | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Ilya Rossi | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Jason Boylan | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Bartek Bartoszewski | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Deny Setyaw | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Aleksandar Mihajlov | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Guido Mul | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Franko Kirin | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Anton Fedotov | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Everton Chelque | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Sergi Benito | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Gabriel Somian | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Twig Fahaji | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Detailer Mal | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Eva Gentili | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Souza Moura | -:--.---s | + -.---s |