Kvali 1 & 2 järjestus (Grupp: Rookie - 143) « »
Kvalifikatsioon 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Koht | Rehvid | Mängija nimi | Riik | Ringiaeg | Vahe |
Parim | Juanchi Alvarez | 1:42.188s | + 0.000s | ||
2 | Juan Manuel Endara | 1:43.144s | + 0.956s | ||
3 | Timo Tyrväinen | 1:43.181s | + 0.993s | ||
4 | Heintje Ingo Korte | 1:43.669s | + 1.481s | ||
5 | Mateusz Lagocki | 1:46.174s | + 3.986s | ||
6 | João Tiago Zanoni | 1:46.625s | + 4.437s | ||
7 | Hubert Pastuszka | 1:47.097s | + 4.909s | ||
8 | Uros Kovacevic | 1:47.258s | + 5.070s | ||
9 | Eyot Senior | 1:48.562s | + 6.374s | ||
Pole veel kvalifitseerunud | |||||
- | Stathis Karakitsos | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Scott Bostwick | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Daniel Osores | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Cesar Carrasquel | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Efim Rabinovich | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Alberto Lutman | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Joshua Thomsen | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Vadym Kachmarskiy | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Pablo Vazquez | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Jake Bailey | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Simone Libertino | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Juan Román | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Nita Costi | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Pato Higuera | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Pambudi Utoro | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Vikas Dass | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Thomas Sassi | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Andrea Villani | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Giovanni Saracino | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Tannix Echo | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Csar Dz | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Manuel Belli | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Rava Fadhilah | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Eric Peña | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Leonardo Schmid | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Guzz Insfran | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Charles Petersen | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Pratham Virani | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Alejandro Villalba | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Dario Kliček | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Andrew Souza | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Xavier Rousseau | -:--.---s | + -.---s | ||
- | David Halmi | -:--.---s | + -.---s | ||
- | T84 Main Battle Tank | -:--.---s | + -.---s |
Kvalifikatsioon 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Koht | Rehvid | Mängija nimi | Riik | Ringiaeg | Vahe |
Parim | Juanchi Alvarez | 1:45.324s | + 0.000s | ||
2 | Juan Manuel Endara | 1:45.454s | + 0.130s | ||
3 | Heintje Ingo Korte | 1:47.403s | + 2.079s | ||
4 | Timo Tyrväinen | 1:47.567s | + 2.243s | ||
5 | João Tiago Zanoni | 1:49.890s | + 4.566s | ||
6 | Uros Kovacevic | 1:50.353s | + 5.029s | ||
7 | Hubert Pastuszka | 1:50.556s | + 5.232s | ||
8 | Mateusz Lagocki | 1:51.302s | + 5.978s | ||
9 | Eyot Senior | 1:56.280s | + 10.956s | ||
Pole veel kvalifitseerunud | |||||
- | Stathis Karakitsos | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Scott Bostwick | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Daniel Osores | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Cesar Carrasquel | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Efim Rabinovich | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Alberto Lutman | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Joshua Thomsen | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Vadym Kachmarskiy | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Pablo Vazquez | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Jake Bailey | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Simone Libertino | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Nita Costi | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Juan Román | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Pato Higuera | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Pambudi Utoro | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Vikas Dass | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Thomas Sassi | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Andrea Villani | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Giovanni Saracino | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Tannix Echo | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Csar Dz | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Manuel Belli | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Rava Fadhilah | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Eric Peña | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Leonardo Schmid | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Guzz Insfran | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Charles Petersen | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Pratham Virani | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Alejandro Villalba | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Dario Kliček | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Andrew Souza | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Xavier Rousseau | -:--.---s | + -.---s | ||
- | David Halmi | -:--.---s | + -.---s | ||
- | T84 Main Battle Tank | -:--.---s | + -.---s |