Kvalifitseerunud mängijate arv


Kvalifitseerunuid: 3545 | kokku 8014 (44.24%)

Kiireimad mängijad grupiti

K1 Elite (15 kvalifitseerunut -> 37.5%)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  K. Naoui  Elite  1:18.564s 
2  B. Huylebroeck  Elite  + 0.678s 
3  A. Gattulli  Elite  + 0.917s 
4  J. Coosemans1  Elite  + 1.118s 
5  K. Mihovic  Elite  + 1.330s 
6  C. Adnams  Elite  + 1.489s 
7  C. Kai Wen  Elite  + 1.762s 
8  A. Squizzato1  Elite  + 2.119s 
9  T. Cullen  Elite  + 2.200s 
10  D. Bontempo  Elite  + 2.415s 
K2 Elite (13 kvalifitseerunut -> 32.5%)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  B. Huylebroeck  Elite  1:08.960s 
2  A. Gattulli  Elite  + 0.103s 
3  K. Naoui  Elite  + 0.264s 
4  S. Fanelli  Elite  + 0.668s 
5  A. Squizzato1  Elite  + 0.828s 
6  C. Kai Wen  Elite  + 0.918s 
7  D. Bontempo  Elite  + 1.239s 
8  J. Coosemans1  Elite  + 1.253s 
9  M. Matrtaj  Elite  + 2.541s 
10  T. Cullen  Elite  + 3.181s 
K1+K2 Elite (13 kvalifitseerunut)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  K. Naoui  Elite  2:27.788s 
2  B. Huylebroeck  Elite  + 0.414s 
3  A. Gattulli  Elite  + 0.756s 
4  J. Coosemans1  Elite  + 2.107s 
5  C. Kai Wen  Elite  + 2.416s 
6  A. Squizzato1  Elite  + 2.683s 
7  D. Bontempo  Elite  + 3.390s 
8  S. Fanelli  Elite  + 3.538s 
9  T. Cullen  Elite  + 5.117s 
10  J. Filipe  Elite  + 5.923s 

K1 Master (119 kvalifitseerunut -> 59.5%)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  B. Mihic  M1  1:19.658s 
2  J. Clark  M4  + 0.649s 
3  V. Douchez  M3  + 0.664s 
4  V. Valis  M2  + 0.764s 
5  E. Gindullin  M1  + 0.881s 
6  A. Casagrande  M5  + 0.920s 
7  M. Watson  M5  + 0.944s 
8  A. Patnaik  M2  + 0.956s 
9  J. Büllesbach  M2  + 1.124s 
10  K. Szajbel  M4  + 1.194s 
K2 Master (118 kvalifitseerunut -> 59%)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  F. Génel  M3  1:09.953s 
2  K. Szajbel  M4  + 0.604s 
3  M. Watson  M5  + 0.812s 
4  F. Koncz  M1  + 0.885s 
5  A. Vitolins  M5  + 0.981s 
6  J. Haarsma  M2  + 1.231s 
7  P. Hertach  M2  + 1.316s 
8  A. Casagrande  M5  + 1.333s 
9  J. Büllesbach  M2  + 1.371s 
10  S. Benghi  M4  + 1.379s 
K1+K2 Master (118 kvalifitseerunut)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  B. Mihic  M1  2:31.208s 
2  M. Watson  M5  + 0.159s 
3  K. Szajbel  M4  + 0.201s 
4  F. Génel  M3  + 0.224s 
5  J. Clark  M4  + 0.541s 
6  V. Douchez  M3  + 0.555s 
7  A. Casagrande  M5  + 0.656s 
8  V. Valis  M2  + 0.680s 
9  J. Büllesbach  M2  + 0.898s 
10  F. Koncz  M1  + 1.038s 

K1 Pro (574 kvalifitseerunut -> 57.46%)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  Y. Spirópoulos  P21  1:21.436s 
2  S. Scarpa  P12  + 0.148s 
3  E. Harken  P21  + 0.216s 
4  M. Pekkarinen  P12  + 0.269s 
5  G. Togas  P13  + 0.271s 
6  R. Lizogub  P16  + 0.354s 
7  M. Titkov  P23  + 0.444s 
8  D. Antonio Bovolon  P4  + 0.502s 
9  M. El Fathy  P20  + 0.527s 
10  A. Tot  P7  + 0.551s 
K2 Pro (560 kvalifitseerunut -> 56.06%)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  M. Pekkarinen  P12  1:11.095s 
2  S. Scarpa  P12  + 0.431s 
3  D. Vici  P23  + 0.548s 
4  C. Skonieczny  P8  + 0.954s 
5  G. Mazzanati  P21  + 1.024s 
6  M. Chatzikonstantinou  P2  + 1.229s 
7  M. El Fathy  P20  + 1.233s 
8  M. Titkov  P23  + 1.264s 
9  C. Cattaneo  P4  + 1.268s 
10  J. Osorno Alvarez  P17  + 1.308s 
K1+K2 Pro (560 kvalifitseerunut)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  M. Pekkarinen  P12  2:32.800s 
2  S. Scarpa  P12  + 0.310s 
3  D. Vici  P23  + 1.030s 
4  C. Skonieczny  P8  + 1.309s 
5  G. Togas  P13  + 1.335s 
6  G. Mazzanati  P21  + 1.413s 
7  M. Titkov  P23  + 1.439s 
8  M. El Fathy  P20  + 1.491s 
9  Y. Spirópoulos  P21  + 1.579s 
10  D. Antonio Bovolon  P4  + 1.885s 

K1 Amateur (1551 kvalifitseerunut -> 52.61%)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  K. Kakni  A57  1:23.780s 
2  L. Castiglione  A70  + 0.369s 
3  M. Rosso  A51  + 0.397s 
4  S. Ques  A59  + 0.535s 
5  M. Paruch  A14  + 0.609s 
6  L. Chong  A61  + 0.679s 
7  S. Marks  A72  + 0.684s 
8  Ł. Dudek1  A39  + 0.735s 
9  J. Tóth  A20  + 0.737s 
10  F. Merte  A29  + 0.748s 
K2 Amateur (1527 kvalifitseerunut -> 51.8%)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  J. Karalius  A74  1:13.766s 
2  D. Pacheco  A65  + 0.089s 
3  L. Mizse  A57  + 0.360s 
4  T. S Lake  A44  + 0.621s 
5  E. Alcobe  A30  + 0.739s 
6  T. Sant  A53  + 0.775s 
7  H. Mörtsjö  A12  + 0.853s 
8  A. Fuzatto  A9  + 0.898s 
9  J. Claydon  A70  + 0.930s 
10  C. Şengel  A35  + 0.936s 
K1+K2 Amateur (1527 kvalifitseerunut)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  K. Kakni  A57  2:38.558s 
2  J. Karalius  A74  + 0.232s 
3  T. Sant  A53  + 0.515s 
4  L. Mizse  A57  + 0.524s 
5  L. Castiglione  A70  + 0.530s 
6  M. Paruch  A14  + 0.596s 
7  Ł. Dudek1  A39  + 0.722s 
8  D. Milurovic  A67  + 0.810s 
9  J. Tóth  A20  + 0.841s 
10  F. Almeida  A79  + 0.952s 

K1 Rookie (1353 kvalifitseerunut -> 35.35%)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  P. Kantor  R38  1:27.500s 
2  R. Szasz  R134  + 0.154s 
3  F. Mendonça  R16  + 0.200s 
4  A. Nagy  R104  + 0.208s 
5  F. Mamajanova  R134  + 0.276s 
6  E. Lenzu  R9  + 0.341s 
7  J. Urbański  R94  + 0.421s 
8  A. Souza  R44  + 0.564s 
9  R. Vicioso  R127  + 0.573s 
10  D. Krivohlavek  R23  + 0.668s 
K2 Rookie (1327 kvalifitseerunut -> 34.67%)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  A. Souza  R44  1:16.923s 
2  F. Mamajanova  R134  + 0.028s 
3  M. Spinazzola  R143  + 0.421s 
4  P. Brosnan  R43  + 0.601s 
5  N. Neto  R40  + 0.939s 
6  L. Kurz  R12  + 0.999s 
7  M. Freitas  R3  + 1.348s 
8  J. Urbański  R94  + 1.392s 
9  S. Bevacqua  R84  + 1.414s 
10  R. Espertshuber  R103  + 1.430s 
K1+K2 Rookie (1327 kvalifitseerunut)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  F. Mamajanova  R134  2:44.727s 
2  A. Souza  R44  + 0.260s 
3  R. Szasz  R134  + 1.499s 
4  J. Urbański  R94  + 1.509s 
5  F. Mendonça  R16  + 1.757s 
6  L. Kurz  R12  + 1.803s 
7  P. Kantor  R38  + 1.886s 
8  M. Spinazzola  R143  + 2.016s 
9  D. Krivohlavek  R23  + 2.441s 
10  B. Carvalho  R31  + 2.570s