Kvalifitseerunud mängijate arv


Kvalifitseerunuid: 4210 | kokku 12315 (34.19%)

Kiireimad mängijad grupiti

K1 Elite (16 kvalifitseerunut -> 40%)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  D. Jones-Winkley  Elite  1:42.996s 
2  M. Watson  Elite  + 1.085s 
3  Y. Desai  Elite  + 1.104s 
4  M. Kasar  Elite  + 1.194s 
5  R. Sus  Elite  + 1.231s 
6  M. Morozov  Elite  + 1.568s 
7  P. Feise  Elite  + 1.572s 
8  T. Kiełpiński  Elite  + 1.577s 
9  M. Bauža  Elite  + 1.777s 
10  P. Noworyta  Elite  + 1.934s 
K2 Elite (16 kvalifitseerunut -> 40%)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  D. Jones-Winkley  Elite  1:44.387s 
2  M. Kasar  Elite  + 1.078s 
3  P. Feise  Elite  + 1.325s 
4  T. Kiełpiński  Elite  + 1.464s 
5  Y. Desai  Elite  + 1.624s 
6  M. Watson  Elite  + 2.001s 
7  G. Safranyik  Elite  + 2.011s 
8  P. Noworyta  Elite  + 2.046s 
9  R. Sus  Elite  + 2.139s 
10  M. Morozov  Elite  + 2.164s 
K1+K2 Elite (16 kvalifitseerunut)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  D. Jones-Winkley  Elite  3:27.383s 
2  M. Kasar  Elite  + 2.272s 
3  Y. Desai  Elite  + 2.728s 
4  P. Feise  Elite  + 2.897s 
5  T. Kiełpiński  Elite  + 3.041s 
6  M. Watson  Elite  + 3.086s 
7  R. Sus  Elite  + 3.370s 
8  M. Morozov  Elite  + 3.732s 
9  P. Noworyta  Elite  + 3.980s 
10  M. Bauža  Elite  + 4.150s 

K1 Master (57 kvalifitseerunut -> 28.5%)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  J. Boissinot  M1  1:44.192s 
2  P. Zaburski  M3  + 0.349s 
3  K. Naoui  M1  + 0.899s 
4  G. Delamarre  M3  + 1.024s 
5  O. Recouvreur  M1  + 1.082s 
6  A. Goutzos  M4  + 1.260s 
7  J. Hitchen  M4  + 1.282s 
8  A. Ferraris  M2  + 1.418s 
9  G. Love  M3  + 1.422s 
10  T. Frederickx  M2  + 1.542s 
K2 Master (52 kvalifitseerunut -> 26%)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  J. Boissinot  M1  1:45.420s 
2  K. Naoui  M1  + 0.663s 
3  G. Love  M3  + 0.679s 
4  P. Zaburski  M3  + 1.122s 
5  S. Holm  M5  + 1.288s 
6  J. Hitchen  M4  + 1.379s 
7  C. Szynkier  M4  + 1.610s 
8  V. Repetsky  M4  + 1.629s 
9  J. Flament  M1  + 1.651s 
10  J. De Snoo  M1  + 1.763s 
K1+K2 Master (52 kvalifitseerunut)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  J. Boissinot  M1  3:29.612s 
2  P. Zaburski  M3  + 1.471s 
3  K. Naoui  M1  + 1.562s 
4  G. Love  M3  + 2.101s 
5  J. Hitchen  M4  + 2.661s 
6  O. Recouvreur  M1  + 2.872s 
7  S. Holm  M5  + 3.044s 
8  C. Szynkier  M4  + 3.328s 
9  G. Delamarre  M3  + 3.337s 
10  T. Frederickx  M2  + 3.393s 

K1 Pro (421 kvalifitseerunut -> 42.1%)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  P. Fernandez  P21  1:45.804s 
2  O. Belvedere  P7  + 0.013s 
3  G. Bellotto  P22  + 0.064s 
4  A. Corral  P6  + 0.143s 
5  N. Tsagarakis  P6  + 0.149s 
6  S. Abhyankar  P23  + 0.252s 
7  K. Józwik  P8  + 0.398s 
8  F. Cairola  P21  + 0.682s 
9  S. Gordov  P20  + 0.696s 
10  B. Borislavova  P25  + 0.712s 
K2 Pro (400 kvalifitseerunut -> 40%)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  G. Bellotto  P22  1:46.833s 
2  S. Shinkevich  P11  + 0.253s 
3  P. Fernandez  P21  + 0.333s 
4  K. Józwik  P8  + 0.347s 
5  S. Abhyankar  P23  + 0.380s 
6  N. Tsagarakis  P6  + 0.465s 
7  F. Cairola  P21  + 0.528s 
8  O. Belvedere  P7  + 0.556s 
9  S. Gordov  P20  + 0.700s 
10  A. Corral  P6  + 0.853s 
K1+K2 Pro (400 kvalifitseerunut)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  G. Bellotto  P22  3:32.701s 
2  P. Fernandez  P21  + 0.269s 
3  O. Belvedere  P7  + 0.505s 
4  N. Tsagarakis  P6  + 0.550s 
5  S. Abhyankar  P23  + 0.568s 
6  K. Józwik  P8  + 0.681s 
7  S. Shinkevich  P11  + 0.903s 
8  A. Corral  P6  + 0.932s 
9  F. Cairola  P21  + 1.146s 
10  S. Gordov  P20  + 1.332s 

K1 Amateur (2037 kvalifitseerunut -> 55.26%)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  K. Veinperl  A62  1:47.331s 
2  E. Olesoff  A5  + 0.523s 
3  D. Mikuszewski  A3  + 0.655s 
4  C. McLean  A18  + 0.678s 
5  J. Claydon  A25  + 0.679s 
6  M. Székely  A91  + 0.705s 
7  P. Willmore  A26  + 0.772s 
8  J. Rang  A78  + 0.779s 
9  T. Vesely  A30  + 0.813s 
10  J. Joniec  A3  + 0.866s 
K2 Amateur (1998 kvalifitseerunut -> 54.21%)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  K. Veinperl  A62  1:48.957s 
2  J. Claydon  A25  + 0.098s 
3  M. Székely  A91  + 0.646s 
4  M. Czarkowski  A46  + 0.733s 
5  J. Rang  A78  + 0.792s 
6  F. Oliveira  A15  + 0.876s 
7  T. Vesely  A30  + 1.088s 
8  C. McLean  A18  + 1.130s 
9  N. Jošić  A65  + 1.255s 
10  H. Van Ransbeeck  A56  + 1.285s 
K1+K2 Amateur (1998 kvalifitseerunut)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  K. Veinperl  A62  3:36.288s 
2  J. Claydon  A25  + 0.777s 
3  M. Székely  A91  + 1.351s 
4  J. Rang  A78  + 1.571s 
5  C. McLean  A18  + 1.808s 
6  T. Vesely  A30  + 1.901s 
7  F. Oliveira  A15  + 1.959s 
8  E. Olesoff  A5  + 2.152s 
9  N. Jošić  A65  + 2.234s 
10  D. Mikuszewski  A3  + 2.287s 

K1 Rookie (1793 kvalifitseerunut -> 24.27%)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  A. Nappo  R149  1:53.474s 
2  S. Giove  R153  + 0.886s 
3  T. Luiz  R161  + 0.976s 
4  G. Leis  R55  + 0.996s 
5  J. Price  R88  + 1.015s 
6  C. Toto  R23  + 1.017s 
7  I. Katsuga  R128  + 1.045s 
8  N. Kolev  R178  + 1.111s 
9  C. Sousa  R131  + 1.177s 
10  A. Takacs  R30  + 1.184s 
K2 Rookie (1744 kvalifitseerunut -> 23.6%)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  A. Nappo  R149  1:56.118s 
2  M. Kon  R51  + 0.831s 
3  C. Pena  R165  + 0.969s 
4  G. Forgács  R89  + 1.035s 
5  B. Quasar  R93  + 1.102s 
6  D. Poltavskiy  R28  + 1.127s 
7  I. Katsuga  R128  + 1.238s 
8  C. Sousa  R131  + 1.256s 
9  S. Milosevic  R12  + 1.390s 
10  K. Lejeune  R10  + 1.412s 
K1+K2 Rookie (1744 kvalifitseerunut)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  A. Nappo  R149  3:49.592s 
2  M. Kon  R51  + 2.185s 
3  I. Katsuga  R128  + 2.283s 
4  C. Sousa  R131  + 2.433s 
5  G. Leis  R55  + 2.538s 
6  C. Toto  R23  + 2.704s 
7  D. Poltavskiy  R28  + 2.865s 
8  J. Santos  R131  + 2.978s 
9  T. Luiz  R161  + 3.072s 
10  J. Price  R88  + 3.127s