Kvalifitseerunud mängijate arv


Kvalifitseerunuid: 5318 | kokku 8682 (61.25%)

Kiireimad mängijad grupiti

K1 Elite (33 kvalifitseerunut -> 82.5%)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  G. Slater1  Elite  1:38.653s 
2  A. Malkin  Elite  + 0.281s 
3  K. Chew  Elite  + 0.313s 
4  G. Alvarez  Elite  + 0.588s 
5  D. Shevel  Elite  + 0.610s 
6  B. Bontjer  Elite  + 0.621s 
7  P. Zaburski  Elite  + 0.722s 
8  J. Charbinat  Elite  + 0.988s 
9  W. Teuwen  Elite  + 1.006s 
10  I. Vedenikov  Elite  + 1.059s 
K2 Elite (32 kvalifitseerunut -> 80%)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  G. Slater1  Elite  1:38.807s 
2  K. Chew  Elite  + 0.658s 
3  G. Alvarez  Elite  + 0.964s 
4  A. Malkin  Elite  + 0.972s 
5  P. Zaburski  Elite  + 0.993s 
6  I. Vedenikov  Elite  + 1.418s 
7  J. Charbinat  Elite  + 1.428s 
8  B. Bontjer  Elite  + 1.437s 
9  D. Shevel  Elite  + 1.489s 
10  R. Sagatas4  Elite  + 1.575s 
K1+K2 Elite (32 kvalifitseerunut)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  G. Slater1  Elite  3:17.460s 
2  K. Chew  Elite  + 0.971s 
3  A. Malkin  Elite  + 1.253s 
4  G. Alvarez  Elite  + 1.552s 
5  P. Zaburski  Elite  + 1.715s 
6  B. Bontjer  Elite  + 2.058s 
7  D. Shevel  Elite  + 2.099s 
8  J. Charbinat  Elite  + 2.416s 
9  I. Vedenikov  Elite  + 2.477s 
10  R. Sagatas4  Elite  + 2.719s 

K1 Master (180 kvalifitseerunut -> 90%)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  G. Rosa  M5  1:39.848s 
2  F. Almeida  M1  + 0.106s 
3  J. Milán  M2  + 0.125s 
4  A. Merkel  M3  + 0.152s 
5  C. Andersson  M1  + 0.173s 
6  T. Cullen  M2  + 0.336s 
7  M. El Fathy  M2  + 0.444s 
8  G. Bellotto  M1  + 0.611s 
9  V. Douchez  M3  + 0.827s 
10  G. Orecchioni  M4  + 0.898s 
K2 Master (179 kvalifitseerunut -> 89.5%)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  M. El Fathy  M2  1:40.321s 
2  J. Milán  M2  + 0.169s 
3  A. Merkel  M3  + 0.237s 
4  G. Rosa  M5  + 0.263s 
5  F. Almeida  M1  + 0.399s 
6  L. Di Buono  M2  + 0.539s 
7  C. Andersson  M1  + 0.805s 
8  G. Bellotto  M1  + 0.850s 
9  A. de Marneffe  M3  + 1.133s 
10  A. Gattulli  M3  + 1.143s 
K1+K2 Master (179 kvalifitseerunut)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  G. Rosa  M5  3:20.432s 
2  J. Milán  M2  + 0.031s 
3  A. Merkel  M3  + 0.126s 
4  M. El Fathy  M2  + 0.181s 
5  F. Almeida  M1  + 0.242s 
6  C. Andersson  M1  + 0.715s 
7  G. Bellotto  M1  + 1.198s 
8  T. Cullen  M2  + 1.333s 
9  L. Di Buono  M2  + 1.586s 
10  V. Douchez  M3  + 1.809s 

K1 Pro (880 kvalifitseerunut -> 88%)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  M. Katsoulas  P23  1:40.749s 
2  A. Kunze  P14  + 0.186s 
3  P. Fernandez1  P24  + 0.274s 
4  N. Vicente  P9  + 0.299s 
5  E. Manfre  P22  + 0.351s 
6  C. Shaw  P3  + 0.376s 
7  V. Tamás  P7  + 0.435s 
8  M. Rabiński  P12  + 0.437s 
9  E. Zolin  P10  + 0.497s 
10  G. Carlomagno  P1  + 0.516s 
K2 Pro (875 kvalifitseerunut -> 87.5%)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  E. Manfre  P22  1:41.594s 
2  P. Fernandez1  P24  + 0.011s 
3  G. Carlomagno  P1  + 0.239s 
4  M. Rabiński  P12  + 0.276s 
5  M. Bernardi  P18  + 0.280s 
6  F. Latino  P16  + 0.343s 
7  M. Golovanov  P13  + 0.627s 
8  R. Van Der Merwe  P6  + 0.653s 
9  V. Cardoso  P10  + 0.660s 
10  V. Tamás  P7  + 0.668s 
K1+K2 Pro (875 kvalifitseerunut)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  P. Fernandez1  P24  3:22.628s 
2  E. Manfre  P22  + 0.066s 
3  M. Rabiński  P12  + 0.428s 
4  G. Carlomagno  P1  + 0.470s 
5  M. Bernardi  P18  + 0.571s 
6  F. Latino  P16  + 0.727s 
7  C. Shaw  P3  + 0.794s 
8  V. Tamás  P7  + 0.818s 
9  N. Vicente  P9  + 0.905s 
10  A. Kunze  P14  + 0.916s 

K1 Amateur (2434 kvalifitseerunut -> 82.12%)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  L. Frost  A47  1:43.119s 
2  R. Marczewski  A42  + 0.221s 
3  R. Dominguez  A27  + 0.352s 
4  J. Teilliet  A79  + 0.372s 
5  I. Līcītis  A47  + 0.373s 
6  T. Hrbek  A67  + 0.488s 
7  B. Van Der Merwe  A53  + 0.527s 
8  K. Williams  A57  + 0.556s 
9  S. Jóźwiak  A54  + 0.557s 
10  A. Bozóti  A27  + 0.565s 
K2 Amateur (2423 kvalifitseerunut -> 81.75%)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  R. Marczewski  A42  1:44.095s 
2  I. Līcītis  A47  + 0.102s 
3  L. Frost  A47  + 0.142s 
4  M. Figuera  A46  + 0.201s 
5  A. Bozóti  A27  + 0.259s 
6  N. Smith  A65  + 0.365s 
7  J. Teilliet  A79  + 0.447s 
8  S. Jóźwiak  A54  + 0.530s 
9  C. Florin  A47  + 0.556s 
10  C. Habegger  A67  + 0.615s 
K1+K2 Amateur (2423 kvalifitseerunut)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  L. Frost  A47  3:27.356s 
2  R. Marczewski  A42  + 0.079s 
3  I. Līcītis  A47  + 0.333s 
4  M. Figuera  A46  + 0.669s 
5  J. Teilliet  A79  + 0.677s 
6  A. Bozóti  A27  + 0.682s 
7  N. Smith  A65  + 0.831s 
8  S. Jóźwiak  A54  + 0.945s 
9  C. Florin  A47  + 1.123s 
10  R. Dominguez  A27  + 1.166s 

K1 Rookie (1823 kvalifitseerunut -> 40.71%)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  H. Amorim  R62  1:47.306s 
2  M. Legrand  R40  + 0.016s 
3  H. Pakosta  R45  + 0.113s 
4  M. Angelucci  R14  + 0.121s 
5  A. Brescia  R96  + 0.260s 
6  I. Gutierrez  R68  + 0.289s 
7  S. Severini  R58  + 0.342s 
8  N. Csik  R131  + 0.368s 
9  D. Morris  R14  + 0.416s 
10  D. Brkic  R86  + 0.417s 
K2 Rookie (1809 kvalifitseerunut -> 40.4%)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  D. Janczak  R79  1:48.086s 
2  D. Morris  R14  + 0.252s 
3  N. Csik  R131  + 0.534s 
4  M. Legrand  R40  + 0.597s 
5  R. Knyvett  R53  + 0.765s 
6  N. Bonazza  R20  + 0.960s 
7  N. Donovan  R55  + 1.321s 
8  J. Schneider  R11  + 1.325s 
9  M. Angelucci  R14  + 1.487s 
10  T. Dautov  R82  + 1.553s 
K1+K2 Rookie (1809 kvalifitseerunut)
# Mängija nimi Riik Grupp Ringiaeg
1  D. Janczak  R79  3:35.945s 
2  M. Legrand  R40  + 0.060s 
3  D. Morris  R14  + 0.115s 
4  N. Csik  R131  + 0.349s 
5  R. Knyvett  R53  + 0.750s 
6  N. Bonazza  R20  + 0.996s 
7  M. Angelucci  R14  + 1.055s 
8  H. Amorim  R62  + 1.077s 
9  J. Schneider  R11  + 1.340s 
10  N. Donovan  R55  + 1.914s