Sõidu kokkuvõte (Rada: Bremgarten | Hooaeg: 70 | Sõit: 8 | Grupp: Pro - 7)

Hooaeg:  Sõit:

Vali teine grupp:

Koht Progr Rehvid Riik Mängija nimi Sõiduaeg Ringe Peatusi Parim ring Keskmine kiirus Parim peatus
01. +2 +2 Dunnolop   Dainius Vaškys 1h14:52.382 42 2 1:43.262 245.05km/h 16.968s
02. -1 -1 Yokomama   Mateusz Górny + 32.986 42 2 1:44.625 243.27km/h 21.021s
03. -1 -1 Dunnolop   Omar Belvedere + 39.731 42 1 1:44.817 242.91km/h 21.119s
04. +2 +2 Dunnolop   Pablo Gustavo + 45.214 42 1 1:45.504 242.61km/h 23.975s
05. +4 +4 Yokomama   Viktor Dyankov + 1:06.318 42 1 1:45.094 241.49km/h 23.245s
06. +1 +1 Yokomama   Stefan Krustev + 1:06.689 42 2 1:44.526 241.47km/h 21.648s
07. +1 +1 Yokomama   Ton De Jong + 1:15.980 42 1 1:45.819 240.98km/h 23.239s
08. +6 +6 Yokomama   Jorge Bento + 1:17.984 42 1 1:46.318 240.87km/h 21.631s
09. +2 +2 Yokomama   Sheri Bauers + 1:38.140 42 2 1:44.968 239.82km/h 21.416s
10. +8 +8 Yokomama   Mats Jansson + 1:40.092 42 1 1:46.990 239.71km/h 24.971s
11. +5 +5 Yokomama   Paulo Sequeira + 1:40.487 42 1 1:45.803 239.69km/h 22.050s
12. +3 +3 Dunnolop   Joaquim Ribeiro + 1:44.475 41 2 1:45.619 239.49km/h 22.886s
13. +12 +12 Dunnolop   Tim Wagner + 1:44.617 41 1 1:46.873 239.48km/h 23.316s
14. +5 +5 Contimental   Mark Witney + 1:44.744 41 2 1:46.073 239.47km/h 17.639s
15. -5 -5 Yokomama   Roberto Morra + 1:53.703 41 2 1:46.397 239.01km/h 20.626s
16. +1 +1 Yokomama   Jesús Pérez + 1:54.390 41 2 1:46.701 238.97km/h 17.056s
17. +14 +14 Yokomama   Mussulin Junior + 2:01.534 41 1 1:46.110 238.60km/h 17.836s
18. +4 +4 Yokomama   Tianhao Chen + 2:03.847 41 2 1:46.614 238.48km/h 19.507s
19. -6 -6 Yokomama   Sante Severini + 2:05.427 41 2 1:46.227 238.40km/h 16.903s
20. +8 +8 Dunnolop   Christophe Dumont + 2:12.617 41 1 1:46.449 238.03km/h 23.274s
21. +9 +9 Dunnolop   Dean Francis + 2:13.170 41 1 1:46.899 238.00km/h 22.097s
22. -2 -2 Dunnolop   Geoffrey Stanislawski + 2:16.166 41 1 1:46.934 237.85km/h 23.657s
23. +10 +10 Avonn   Ferenc Veres + 2:19.356 41 1 1:47.603 237.68km/h 28.328s
24. +12 +12 Dunnolop   Roberto Tirelli + 2:21.177 41 1 1:46.108 237.59km/h 25.947s
25. -4 -4 Yokomama   Juan Manuel Martinez Sanchez + 2:21.425 41 1 1:45.777 237.58km/h 25.289s
26. -14 -14 Dunnolop   Marin Žic + 2:25.385 41 1 1:47.811 237.37km/h 20.637s
27. -1 -1 Dunnolop   Ahmet Çolak + 2:27.333 41 1 1:47.246 237.27km/h 29.799s
28. +4 +4 Yokomama   Csaba Csarankó + 2:38.081 41 2 1:46.349 236.72km/h 21.062s
29. +8 +8 Yokomama   Alexandru Ionut + 2:46.626 41 1 1:48.253 236.29km/h 21.668s
30. -6 -6 Yokomama   Alejandro Lorenzo + 2:48.706 41 2 1:47.283 236.19km/h 18.322s
31. -2 -2 Contimental   Marco Krane + 2:56.480 41 2 1:46.962 235.79km/h 18.923s
32. -28 -28 Yokomama   Cristian Celia + 3:12.938 41 3 1:47.306 234.96km/h 17.630s
33. -28 -28 Contimental   Kyle Morris + 3:15.782 41 3 1:47.031 234.82km/h 21.541s
34. Muutusi ei ole ±0 Yokomama   Cosmin Rodean + 3:38.770 40 2 1:49.040 233.68km/h 18.709s
35. -8 -8 Yokomama   Lovász Tibor + 4:03.513 40 1 1:49.008 232.45km/h 25.775s
36. -1 -1 Yokomama   Anubis Montero + 4:26.642 40 2 1:49.639 231.32km/h 22.838s
37. +2 +2 Yokomama   Daniel Miklovič + 6:53.341 38 1 1:52.456 224.41km/h 23.633s
Ei klassifitseerunud
38. Muutusi ei ole ±0 Yokomama   Peter Navay Tehniline probleem 31 2 1:50.203    21.875s
39. -16 -16 Contimental   John Olsson Tehniline probleem 26 1 1:48.070    18.507s