Statistika

Üldine saavutuste statistika
Tiimi statistika
Mängu aktiivsuse statistika
Foorumi statistika
Riikide statistika
Muu statistika
Saavutuste statistika
Personali statistika
GPRO Toetaja statistika

Järjestus kui hooaeg oleks üks suur sõit

Vali klass:

 
Lehekülg [12 3 ... 91 92 93 » Mine lehele:
# Rehvid Mängija nimi Riik Grupp Hooaja üldine aeg
HH:MM:SS.XXXs
1. Bridgerock Jan Velske2 Elite 13:09:58.989s
2. Bridgerock Wouter Teuwen Elite + 21.923s
3. Michelini Joachim Rang2 Elite + 0:07:07.618s
4. Bridgerock Ania Piekarska Elite + 0:07:10.879s
5. Bridgerock Yug Desai3 Elite + 0:08:07.435s
6. Michelini Alessandro Casagrande Elite + 0:11:37.862s
7. Badyear Gustavo Bellotto Elite + 0:12:30.552s
8. Hancock Roland Postle9 Elite + 0:13:18.446s
9. Hancock Jasper Coosemans1 Elite + 0:14:11.365s
10. Hancock George Slater Elite + 0:14:29.709s
11. Hancock Luca Molendi Elite + 0:14:39.276s
12. Hancock Harsh Sheth Elite + 0:14:51.699s
13. Badyear Daniele Bontempo Elite + 0:15:20.206s
14. Badyear Davide Lorenzini Elite + 0:15:33.126s
15. Badyear Miel Soeterbroek Elite + 0:16:16.193s
16. Michelini Apostolis Goutzos Elite + 0:19:17.359s
17. Dunnolop Rimantas Sagatas2 Elite + 0:19:33.349s
18. Badyear Michał Wilczyński Elite + 0:20:42.608s
19. Badyear Leandro Sereno7 Master - 2 + 0:21:12.540s
20. Badyear Aigars Vitolins Master - 3 + 0:21:18.895s
21. Hancock Alberto Pérez Elite + 0:21:31.733s
22. Badyear Gyuri Székely Master - 4 + 0:21:40.055s
23. Hancock Ignacio Belatti Elite + 0:21:54.012s
24. Michelini Jérôme Duluard Elite + 0:22:07.842s
25. Hancock Mark Philips Elite + 0:22:41.040s
26. Dunnolop Bert Huylebroeck Master - 4 + 0:23:12.444s
27. Dunnolop Antonio Gattulli Master - 1 + 0:23:17.518s
28. Contimental Pablo Fernandez Elite + 0:23:36.293s
29. Badyear Benedetto Campobello Master - 4 + 0:24:04.088s
30. Dunnolop Chew Kai Wen Master - 2 + 0:24:06.848s
31. Badyear Michael Keeney Elite + 0:24:53.645s
32. Badyear Alejandro Badino Master - 4 + 0:25:05.961s
33. Badyear Dominique Jean Master - 5 + 0:25:07.537s
34. Badyear Paulo Neves Elite + 0:25:25.108s
35. Contimental Alex Holland Elite + 0:25:38.713s
36. Badyear Mike Leone Master - 2 + 0:26:01.420s
37. Badyear Viktor Dyankov Master - 4 + 0:26:02.859s
38. Badyear Dmitry Shevel Master - 2 + 0:26:28.442s
39. Yokomama Kamal Naoui Master - 4 + 0:26:49.083s
40. Badyear Simone Pasqualoni Master - 2 + 0:26:49.091s
41. Badyear Vladimir Jelicic Master - 2 + 0:26:55.574s
42. Yokomama Patryk Janczak Master - 4 + 0:27:22.300s
43. Yokomama Paweł Zaburski Master - 4 + 0:27:29.903s
44. Badyear Dejan Petrović Master - 3 + 0:27:31.578s
45. Badyear Nikola Jancic Master - 3 + 0:27:49.145s
46. Dunnolop Giovanni Orecchioni Master - 1 + 0:27:56.682s
47. Badyear Gábor Safranyik Master - 5 + 0:28:05.145s
48. Michelini Thomas Bertolino Elite + 0:28:10.301s
49. Badyear Leonardo Franco Master - 2 + 0:28:16.835s
50. Yokomama Dominiek Van West Master - 5 + 0:28:38.174s
51. Dunnolop Jay De Snoo Master - 5 + 0:28:38.957s
52. Dunnolop David Rolleston Master - 1 + 0:28:43.514s
53. Yokomama Joel Viitikko Master - 3 + 0:28:46.318s
54. Dunnolop Arnaud de Marneffe Master - 3 + 0:28:46.780s
55. Yokomama Mato Nikic Master - 3 + 0:28:49.359s
56. Badyear Andrew Massey Master - 2 + 0:28:55.851s
57. Yokomama Michaela Källström Master - 5 + 0:28:57.903s
58. Badyear Kristijan Mihovic Master - 1 + 0:29:04.093s
59. Hancock Julien Prado Elite + 0:29:12.874s
60. Yokomama Rafal Celejewski Master - 5 + 0:29:38.055s
61. Contimental Twig Fahaji Elite + 0:29:42.201s
62. Yokomama Paul Williams Master - 4 + 0:29:44.687s
63. Yokomama Andrea Squizzato1 Master - 3 + 0:29:52.667s
64. Yokomama Ross Proud Master - 1 + 0:29:54.994s
65. Contimental Bruno Caseiro Elite + 0:29:57.653s
66. Dunnolop Max Watson Master - 3 + 0:30:03.999s
67. Hancock Sam Le Meur Elite + 0:30:34.539s
68. Dunnolop Pedro Moura Master - 5 + 0:30:40.590s
69. Badyear Gianluca Bini Master - 4 + 0:31:04.876s
70. Badyear Salvatore Andretti Master - 2 + 0:31:10.339s
71. Dunnolop Andrew Merkel Master - 2 + 0:31:14.842s
72. Dunnolop Mery Lissarrague Master - 1 + 0:31:24.964s
73. Badyear Konrad Świderski Master - 5 + 0:31:25.341s
74. Badyear Ilya Vedenikov Master - 2 + 0:31:33.579s
75. Hancock Martin Britain Master - 4 + 0:31:39.224s
76. Badyear Pablo Borges Master - 4 + 0:31:56.317s
77. Michelini Mauro Schumacher Master - 3 + 0:31:57.636s
78. Yokomama Jean-françois Charbinat Master - 5 + 0:32:03.899s
79. Dunnolop Andreas Ramann Master - 5 + 0:32:07.812s
80. Badyear Vadim Shapovalov Master - 3 + 0:32:13.404s
81. Dunnolop Rei Frost Master - 2 + 0:32:42.195s
82. Dunnolop Chris Adnams Master - 5 + 0:33:00.880s
83. Badyear Dieter Nix Master - 4 + 0:33:02.922s
84. Badyear Lorenzo Bongi Master - 1 + 0:33:07.959s
85. Dunnolop Andrea Amich Master - 4 + 0:33:10.997s
86. Avonn Jakab Zoltan Master - 4 + 0:33:14.583s
87. Badyear Guille García Master - 3 + 0:33:18.389s
88. Yokomama Martino Colombo Pro - 22 + 0:33:18.893s
89. Yokomama Aleksey Odegov Master - 2 + 0:33:27.142s
90. Badyear Mantas Sestokas Pro - 16 + 0:33:29.101s
91. Badyear Leandro Carvalho Master - 3 + 0:33:55.666s
92. Dunnolop Alexandre Resende Master - 3 + 0:34:02.013s
93. Avonn Josh Clark Master - 4 + 0:34:17.993s
94. Badyear Andy Goodall Pro - 7 + 0:34:21.797s
95. Avonn Raimonds Urtāns Master - 3 + 0:34:22.319s
96. Badyear Svajūnas Mikšta Pro - 11 + 0:34:27.165s
97. Dunnolop David Michler Master - 4 + 0:34:41.649s
98. Yokomama Tim Villars Master - 5 + 0:34:42.179s
99. Yokomama Pablo Ramirez Pro - 5 + 0:34:44.843s
100. Dunnolop Herve Imbert Master - 4 + 0:34:45.507s
Lehekülg [12 3 ... 91 92 93 » Mine lehele: