Statistika

Üldine saavutuste statistika
Tiimi statistika
Mängu aktiivsuse statistika
Foorumi statistika
Riikide statistika
Muu statistika
Saavutuste statistika
Personali statistika
GPRO Toetaja statistika

Kõigi aegade parim kvalifikatsiooniring A1-Ring (Austria)

 
Lehekülg [12 3 ... 226 227 228 » Mine lehele:
# Riik Mängija nimi (Grupp) Ringiaeg Vahe Hooaeg #, Sõit # Grupp Kuupäev
1. Frederico Neves1 (Ret) 1:18.847s + 0.000s Hooaeg 42, Sõit 5 Elite 20 Juun, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
2. Wouter Teuwen3 (E) 1:18.915s + 0.068s Hooaeg 94, Sõit 1 Elite 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
3. Rimantas Sagatas4 (M2) 1:19.080s + 0.233s Hooaeg 42, Sõit 5 Elite 20 Juun, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
4. Kai Wen Chew (M3) 1:19.161s + 0.314s Hooaeg 94, Sõit 1 Elite 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
5. Gonzalo Alvarez (Ret) 1:19.234s + 0.387s Hooaeg 94, Sõit 1 Elite 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
6. Alexei Malkin (P24) 1:19.316s + 0.469s Hooaeg 94, Sõit 1 Elite 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
7. Harsh Sheth (E) 1:19.350s + 0.503s Hooaeg 94, Sõit 1 Elite 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
8. Christos Bobolis4 (Ret) 1:19.358s + 0.511s Hooaeg 42, Sõit 5 Elite 20 Juun, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
9. Toygun Senler6 (Ret) 1:19.464s + 0.617s Hooaeg 42, Sõit 5 Elite 20 Juun, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
10. João Monteiro2 (Ret) 1:19.489s + 0.642s Hooaeg 42, Sõit 5 Elite 20 Juun, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
11. Dominiek Van West (E) 1:19.511s + 0.664s Hooaeg 94, Sõit 1 Elite 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
12. Gonçalo Fernandes (A38) 1:19.693s + 0.846s Hooaeg 94, Sõit 1 Elite 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
13. Andrea Squizzato1 (E) 1:19.745s + 0.898s Hooaeg 94, Sõit 1 Elite 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
14. György Székely (E) 1:19.745s + 0.898s Hooaeg 94, Sõit 1 Elite 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
15. Florencia Caro (A58) 1:19.820s + 0.973s Hooaeg 42, Sõit 5 Elite 20 Juun, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
16. Nikolay Ivanov (Ret) 1:19.833s + 0.986s Hooaeg 42, Sõit 5 Elite 20 Juun, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
17. Mikko Suhonen (M4) 1:19.839s + 0.992s Hooaeg 94, Sõit 1 Elite 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
18. Evaldas Ruseckas (Ret) 1:19.863s + 1.016s Hooaeg 42, Sõit 5 Elite 20 Juun, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
19. Vladimir Islentiev2 (M4) 1:19.884s + 1.037s Hooaeg 42, Sõit 5 Elite 20 Juun, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
20. Andrew Merkel (M2) 1:19.909s + 1.062s Hooaeg 94, Sõit 1 Elite 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
21. Leandro Sereno7 (E) 1:19.942s + 1.095s Hooaeg 94, Sõit 1 Elite 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
22. Mauro Schumacher (A16) 1:20.053s + 1.206s Hooaeg 94, Sõit 1 Elite 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
23. Pedro Nazaré (A63) 1:20.094s + 1.247s Hooaeg 42, Sõit 5 Elite 20 Juun, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
24. Gustavo Bellotto (E) 1:20.150s + 1.303s Hooaeg 94, Sõit 1 Elite 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
25. Raimonds Urtāns (M1) 1:20.153s + 1.306s Hooaeg 94, Sõit 1 Master - 1 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
26. Rei Frost (A15) 1:20.158s + 1.311s Hooaeg 94, Sõit 1 Elite 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
27. Alexey Manukalov (Ret) 1:20.164s + 1.317s Hooaeg 42, Sõit 5 Elite 20 Juun, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
28. André de Carvalho (E) 1:20.188s + 1.341s Hooaeg 94, Sõit 1 Elite 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
29. Guy Smets (Ret) 1:20.234s + 1.387s Hooaeg 42, Sõit 5 Elite 20 Juun, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
30. Roland Postle10 (E) 1:20.235s + 1.388s Hooaeg 42, Sõit 5 Elite 20 Juun, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
31. Andrian Naidenov (M5) 1:20.258s + 1.411s Hooaeg 94, Sõit 1 Elite 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
32. Vinicio Souza (P17) 1:20.270s + 1.423s Hooaeg 94, Sõit 1 Elite 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
33. Juliano Matzenbacher (P21) 1:20.283s + 1.436s Hooaeg 94, Sõit 1 Master - 4 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
34. Luca Sora (M5) 1:20.284s + 1.437s Hooaeg 94, Sõit 1 Elite 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
35. George Slater4 (Ret) 1:20.290s + 1.443s Hooaeg 94, Sõit 1 Elite 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
36. Adele Siracusa (M4) 1:20.299s + 1.452s Hooaeg 94, Sõit 1 Master - 4 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
37. Rafael Mantovani (P13) 1:20.353s + 1.506s Hooaeg 94, Sõit 1 Master - 4 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
38. Lorenzo Di Buono (E) 1:20.366s + 1.519s Hooaeg 94, Sõit 1 Elite 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
39. Filippo Latino (P4) 1:20.372s + 1.525s Hooaeg 94, Sõit 1 Master - 4 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
40. Cristian Cattaneo (P25) 1:20.393s + 1.546s Hooaeg 94, Sõit 1 Elite 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
41. Ivan Anđelić (M3) 1:20.418s + 1.571s Hooaeg 94, Sõit 1 Master - 3 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
42. Nikolay Borzenkov (Ret) 1:20.432s + 1.585s Hooaeg 42, Sõit 5 Elite 20 Juun, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
43. Zsolt Rizsányi (Ret) 1:20.441s + 1.594s Hooaeg 42, Sõit 5 Master - 4 20 Juun, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
44. Paulo Pinto1 (M1) 1:20.466s + 1.619s Hooaeg 94, Sõit 1 Master - 4 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
45. Séverine Arapoglou (M3) 1:20.478s + 1.631s Hooaeg 94, Sõit 1 Master - 2 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
46. Apostolis Goutzos (P3) 1:20.487s + 1.640s Hooaeg 94, Sõit 1 Master - 3 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
47. Maurizio Siracusa (E) 1:20.497s + 1.650s Hooaeg 94, Sõit 1 Master - 2 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
48. Martin Pellicelli (Ret) 1:20.548s + 1.701s Hooaeg 42, Sõit 5 Master - 1 20 Juun, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
49. Josh Clark (M2) 1:20.550s + 1.703s Hooaeg 94, Sõit 1 Master - 5 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
50. Toni Söyrinki (E) 1:20.558s + 1.711s Hooaeg 94, Sõit 1 Elite 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
51. Carlos Júnior (A59) 1:20.562s + 1.715s Hooaeg 94, Sõit 1 Master - 2 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
52. Maciej Rabiński (A43) 1:20.563s + 1.716s Hooaeg 94, Sõit 1 Elite 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
53. Franco Dei Cas (Ret) 1:20.568s + 1.721s Hooaeg 42, Sõit 5 Master - 1 20 Juun, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
54. Charles Kurz (A10) 1:20.593s + 1.746s Hooaeg 94, Sõit 1 Master - 3 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
55. Victor Chernyshev (P23) 1:20.609s + 1.762s Hooaeg 42, Sõit 5 Elite 20 Juun, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
56. Alberto Pérez (M4) 1:20.614s + 1.767s Hooaeg 94, Sõit 1 Master - 4 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
57. Shoaib Mohamed (Ret) 1:20.666s + 1.819s Hooaeg 42, Sõit 5 Master - 4 20 Juun, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
58. Maja Soren (P18) 1:20.678s + 1.831s Hooaeg 42, Sõit 5 Master - 1 20 Juun, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
59. Aleksej Sutkin (P13) 1:20.679s + 1.832s Hooaeg 42, Sõit 5 Master - 4 20 Juun, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
60. Julien Prado (M2) 1:20.679s + 1.832s Hooaeg 94, Sõit 1 Master - 3 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
61. Nafornita Adrian (Ret) 1:20.701s + 1.854s Hooaeg 42, Sõit 5 Master - 5 20 Juun, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
62. Dominique Jean (M2) 1:20.708s + 1.861s Hooaeg 94, Sõit 1 Master - 4 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
63. Vsevolod Demydov2 (P11) 1:20.709s + 1.862s Hooaeg 42, Sõit 5 Elite 20 Juun, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
64. Liudvikas Selmistraitis (M3) 1:20.716s + 1.869s Hooaeg 94, Sõit 1 Master - 1 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
65. Tony Cullen (E) 1:20.717s + 1.870s Hooaeg 94, Sõit 1 Master - 3 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
66. Ezequiel Palletti (A7) 1:20.724s + 1.877s Hooaeg 94, Sõit 1 Master - 4 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
67. Marco Giannini (M4) 1:20.724s + 1.877s Hooaeg 94, Sõit 1 Master - 5 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
68. Ivan Kudreshov (A39) 1:20.735s + 1.888s Hooaeg 42, Sõit 5 Master - 5 20 Juun, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
69. Aleksandr Gerassimtsik (Ret) 1:20.736s + 1.889s Hooaeg 94, Sõit 1 Elite 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
70. Luis Uranga (Ret) 1:20.737s + 1.890s Hooaeg 42, Sõit 5 Master - 3 20 Juun, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
71. Florin Ceapa (E) 1:20.741s + 1.894s Hooaeg 42, Sõit 5 Pro - 11 20 Juun, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
72. Emmanuel Manfre (P16) 1:20.742s + 1.895s Hooaeg 94, Sõit 1 Master - 2 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
73. Incze Samuel (Ret) 1:20.743s + 1.896s Hooaeg 42, Sõit 5 Master - 5 20 Juun, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
74. Jan Pavlicek2 (Ret) 1:20.768s + 1.921s Hooaeg 42, Sõit 5 Master - 5 20 Juun, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
75. Norman Dilthey (Ret) 1:20.774s + 1.927s Hooaeg 42, Sõit 5 Master - 5 20 Juun, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
76. Nikos Tzivas (A25) 1:20.774s + 1.927s Hooaeg 94, Sõit 1 Elite 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
77. Salvatore Siracusa (M3) 1:20.781s + 1.934s Hooaeg 94, Sõit 1 Master - 2 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
78. Erwann Gendreau (M1) 1:20.790s + 1.943s Hooaeg 94, Sõit 1 Master - 2 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
79. Mihail Golovanov (P4) 1:20.805s + 1.958s Hooaeg 42, Sõit 5 Master - 1 20 Juun, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
80. Andrea Catalano (A60) 1:20.810s + 1.963s Hooaeg 94, Sõit 1 Master - 4 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
81. David Melis (M2) 1:20.814s + 1.967s Hooaeg 94, Sõit 1 Master - 1 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
82. Paweł Zaburski (M3) 1:20.824s + 1.977s Hooaeg 94, Sõit 1 Master - 3 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
83. Rogerio Mandler (M1) 1:20.848s + 2.001s Hooaeg 94, Sõit 1 Master - 4 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
84. Frederic Estellon (M1) 1:20.850s + 2.003s Hooaeg 94, Sõit 1 Master - 2 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
85. Martin Weiß (P8) 1:20.869s + 2.022s Hooaeg 94, Sõit 1 Master - 2 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
86. Yann Lebelanger (M3) 1:20.874s + 2.027s Hooaeg 94, Sõit 1 Master - 3 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
87. Tomek Kiełpiński (Ret) 1:20.886s + 2.039s Hooaeg 42, Sõit 5 Elite 20 Juun, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
88. Martin Bedoya (Ret) 1:20.888s + 2.041s Hooaeg 42, Sõit 5 Master - 4 20 Juun, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
89. Ionut Surugiu (Ret) 1:20.896s + 2.049s Hooaeg 42, Sõit 5 Master - 5 20 Juun, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
90. Michail Ivanov (A78) 1:20.898s + 2.051s Hooaeg 42, Sõit 5 Elite 20 Juun, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
91. Riaan Van Der Merwe (A75) 1:20.905s + 2.058s Hooaeg 94, Sõit 1 Master - 2 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
92. András Bozóti (A16) 1:20.913s + 2.066s Hooaeg 94, Sõit 1 Master - 2 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
93. Daniel Nikolov (Ret) 1:20.920s + 2.073s Hooaeg 42, Sõit 5 Pro - 4 20 Juun, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
94. Alexander Lazarenko (Ret) 1:20.924s + 2.077s Hooaeg 42, Sõit 5 Elite 20 Juun, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
95. Attila-Gyula Varady (Ret) 1:20.953s + 2.106s Hooaeg 42, Sõit 5 Master - 4 20 Juun, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
96. Cyril Tracta (M5) 1:20.971s + 2.124s Hooaeg 94, Sõit 1 Master - 4 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
97. Lazaros Spiliopoulos (P10) 1:20.979s + 2.132s Hooaeg 42, Sõit 5 Master - 2 20 Juun, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
98. Damian Stankiewicz (A27) 1:20.998s + 2.151s Hooaeg 42, Sõit 5 Master - 1 20 Juun, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
99. Clément Collin (A19) 1:21.016s + 2.169s Hooaeg 94, Sõit 1 Master - 2 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
100. James Boylan (P22) 1:21.021s + 2.174s Hooaeg 94, Sõit 1 Master - 2 30 Juun, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
Lehekülg [12 3 ... 226 227 228 » Mine lehele: