Statistika

Üldine saavutuste statistika
Tiimi statistika
Mängu aktiivsuse statistika
Foorumi statistika
Riikide statistika
Muu statistika
Saavutuste statistika
Personali statistika
GPRO Toetaja statistika

Kõigi aegade parim kvalifikatsiooniring Rafaela Oval (Argentiina)

 
Lehekülg [12 3 ... 200 201 202 » Mine lehele:
# Riik Mängija nimi (Grupp) Ringiaeg Vahe Hooaeg #, Sõit # Grupp Kuupäev
1. George Slater4 (Ret) 1:08.501s + 0.000s Hooaeg 92, Sõit 13 Elite 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
2. Roland Postle10 (E) 1:09.667s + 1.166s Hooaeg 51, Sõit 14 Elite 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
3. György Székely (E) 1:09.741s + 1.240s Hooaeg 92, Sõit 13 Elite 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
4. Dominiek Van West (E) 1:09.863s + 1.362s Hooaeg 92, Sõit 13 Elite 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
5. Pieterjan Staessen (A61) 1:10.193s + 1.692s Hooaeg 92, Sõit 13 Elite 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
6. Diogo Abdalla (E) 1:10.309s + 1.808s Hooaeg 92, Sõit 13 Master - 2 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
7. Christos Bobolis4 (Ret) 1:10.362s + 1.861s Hooaeg 51, Sõit 14 Elite 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
8. Stephen Bewers (M2) 1:10.395s + 1.894s Hooaeg 92, Sõit 13 Master - 2 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
9. Aleksej Sutkin (P13) 1:10.442s + 1.941s Hooaeg 51, Sõit 14 Elite 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
10. Rimantas Sagatas4 (M2) 1:10.473s + 1.972s Hooaeg 92, Sõit 13 Elite 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
11. Thomas Kolo (Ret) 1:10.498s + 1.997s Hooaeg 51, Sõit 14 Elite 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
12. Stanislav Frolov (A41) 1:10.503s + 2.002s Hooaeg 51, Sõit 14 Elite 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
13. Sergey Sergeev (P9) 1:10.558s + 2.057s Hooaeg 44, Sõit 6 Elite 4 Nov, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
14. Boris Hristov (Ret) 1:10.605s + 2.104s Hooaeg 51, Sõit 14 Elite 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
15. Geir Pukk (E) 1:10.675s + 2.174s Hooaeg 92, Sõit 13 Master - 2 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
16. André de Carvalho (E) 1:10.708s + 2.207s Hooaeg 92, Sõit 13 Elite 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
17. Mark Webster (M1) 1:10.737s + 2.236s Hooaeg 51, Sõit 14 Master - 5 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
18. Ilya Vedenikov (P20) 1:10.753s + 2.252s Hooaeg 92, Sõit 13 Elite 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
19. Giovanni Orecchioni (P15) 1:10.754s + 2.253s Hooaeg 92, Sõit 13 Elite 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
20. Zsolt Rizsányi (Ret) 1:10.801s + 2.300s Hooaeg 51, Sõit 14 Elite 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
21. Josh Clark (M2) 1:10.817s + 2.316s Hooaeg 92, Sõit 13 Elite 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
22. Mihail Morozov (A30) 1:10.830s + 2.329s Hooaeg 92, Sõit 13 Elite 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
23. Gustavo Bellotto (E) 1:10.833s + 2.332s Hooaeg 92, Sõit 13 Elite 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
24. Pekka Kumpula (Ret) 1:10.838s + 2.337s Hooaeg 51, Sõit 14 Elite 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
25. Luca Sora (M5) 1:10.840s + 2.339s Hooaeg 92, Sõit 13 Master - 3 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
26. Stas Prost (Ret) 1:10.871s + 2.370s Hooaeg 51, Sõit 14 Master - 5 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
27. Krasimir Nanchev (Ret) 1:10.874s + 2.373s Hooaeg 51, Sõit 14 Elite 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
28. Kaur Kuus (Ret) 1:11.018s + 2.517s Hooaeg 51, Sõit 14 Master - 1 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
29. Raimonds Urtāns (M1) 1:11.027s + 2.526s Hooaeg 92, Sõit 13 Master - 1 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
30. Jukka Sireni2 (Ret) 1:11.059s + 2.558s Hooaeg 51, Sõit 14 Elite 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
31. Peter Both (E) 1:11.104s + 2.603s Hooaeg 92, Sõit 13 Master - 2 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
32. Alexey Manukalov (Ret) 1:11.128s + 2.627s Hooaeg 51, Sõit 14 Elite 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
33. Rogerio Mandler (M1) 1:11.153s + 2.652s Hooaeg 92, Sõit 13 Master - 4 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
34. Vsevolod Demydov2 (P11) 1:11.170s + 2.669s Hooaeg 51, Sõit 14 Elite 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
35. Rafal Celejewski (A48) 1:11.191s + 2.690s Hooaeg 51, Sõit 14 Elite 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
36. Wouter Teuwen3 (E) 1:11.202s + 2.701s Hooaeg 92, Sõit 13 Elite 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
37. Daniel Penev (Ret) 1:11.208s + 2.707s Hooaeg 51, Sõit 14 Master - 4 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
38. Simone Scarpa (M2) 1:11.208s + 2.707s Hooaeg 92, Sõit 13 Elite 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
39. Vyacheslav Andreevich (A4) 1:11.222s + 2.721s Hooaeg 92, Sõit 13 Master - 3 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
40. Mikael Brostrom (M3) 1:11.223s + 2.722s Hooaeg 92, Sõit 13 Master - 3 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
41. Juan Diego Milán (E) 1:11.242s + 2.741s Hooaeg 92, Sõit 13 Elite 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
42. Zdenek Hladik3 (Ret) 1:11.257s + 2.756s Hooaeg 51, Sõit 14 Elite 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
43. Leandro Sereno7 (E) 1:11.268s + 2.767s Hooaeg 92, Sõit 13 Master - 4 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
44. Marek Marchewka (P19) 1:11.319s + 2.818s Hooaeg 51, Sõit 14 Master - 4 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
45. Joaquín Quintana (A48) 1:11.386s + 2.885s Hooaeg 51, Sõit 14 Elite 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
46. Jiří Humpolák (P21) 1:11.393s + 2.892s Hooaeg 51, Sõit 14 Master - 2 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
47. Lorenzo Di Buono (E) 1:11.402s + 2.901s Hooaeg 92, Sõit 13 Elite 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
48. Nicolas Delvaux (Ret) 1:11.415s + 2.914s Hooaeg 51, Sõit 14 Master - 4 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
49. Deimison Souza (Ret) 1:11.432s + 2.931s Hooaeg 51, Sõit 14 Master - 1 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
50. Ilya Medvedev (Ret) 1:11.435s + 2.934s Hooaeg 51, Sõit 14 Elite 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
51. Marco Longo (P22) 1:11.438s + 2.937s Hooaeg 92, Sõit 13 Master - 1 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
52. Simone Pasqualoni (A54) 1:11.450s + 2.949s Hooaeg 92, Sõit 13 Master - 2 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
53. Andrea Catalano (A60) 1:11.451s + 2.950s Hooaeg 92, Sõit 13 Master - 4 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
54. Aleksander Indinavichyus (Ret) 1:11.468s + 2.967s Hooaeg 51, Sõit 14 Master - 2 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
55. Stuart Alger (Ret) 1:11.474s + 2.973s Hooaeg 51, Sõit 14 Master - 4 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
56. Paweł Zaburski (M3) 1:11.502s + 3.001s Hooaeg 51, Sõit 14 Master - 5 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
57. Alexander Kunze (P7) 1:11.517s + 3.016s Hooaeg 92, Sõit 13 Master - 3 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
58. Pedro Moura (A6) 1:11.521s + 3.020s Hooaeg 92, Sõit 13 Master - 1 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
59. Dave Morris (M2) 1:11.525s + 3.024s Hooaeg 51, Sõit 14 Master - 1 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
60. Tan S Lake (E) 1:11.540s + 3.039s Hooaeg 92, Sõit 13 Master - 4 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
61. Rushan Ibniev (Ret) 1:11.565s + 3.064s Hooaeg 51, Sõit 14 Master - 4 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
62. Marcin Żak (Ret) 1:11.578s + 3.077s Hooaeg 51, Sõit 14 Pro - 13 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
63. Svetlio Nikolov (Ret) 1:11.578s + 3.077s Hooaeg 51, Sõit 14 Elite 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
64. Jan Pavlicek2 (Ret) 1:11.585s + 3.084s Hooaeg 51, Sõit 14 Elite 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
65. Sam Tipple (E) 1:11.593s + 3.092s Hooaeg 92, Sõit 13 Pro - 23 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
66. Ivan Kudreshov (A39) 1:11.600s + 3.099s Hooaeg 44, Sõit 6 Master - 5 4 Nov, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
67. Nuno Vicente (P5) 1:11.601s + 3.100s Hooaeg 92, Sõit 13 Master - 3 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
68. Paul Brazinski (Ret) 1:11.629s + 3.128s Hooaeg 51, Sõit 14 Master - 2 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
69. Ioannis Dimitroglou4 (M5) 1:11.649s + 3.148s Hooaeg 51, Sõit 14 Elite 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
70. Sergey Lyogky (Ret) 1:11.674s + 3.173s Hooaeg 51, Sõit 14 Master - 2 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
71. Frederic Estellon (M1) 1:11.678s + 3.177s Hooaeg 92, Sõit 13 Pro - 25 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
72. Stefan Leinsinger (A3) 1:11.685s + 3.184s Hooaeg 92, Sõit 13 Master - 3 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
73. Toygun Senler6 (Ret) 1:11.693s + 3.192s Hooaeg 44, Sõit 6 Elite 4 Nov, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
74. Fran Betancort (Ret) 1:11.697s + 3.196s Hooaeg 51, Sõit 14 Master - 1 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
75. Vincent Douchez (M1) 1:11.697s + 3.196s Hooaeg 92, Sõit 13 Elite 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
76. Luca Villa (Ret) 1:11.706s + 3.205s Hooaeg 51, Sõit 14 Master - 4 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
77. Stefan Olofsson (A20) 1:11.706s + 3.205s Hooaeg 92, Sõit 13 Pro - 21 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
78. Adam Harter (P5) 1:11.706s + 3.205s Hooaeg 92, Sõit 13 Master - 3 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
79. Martin Partsch (Ret) 1:11.718s + 3.217s Hooaeg 51, Sõit 14 Master - 5 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
80. Jose Silva (Ret) 1:11.721s + 3.220s Hooaeg 44, Sõit 6 Master - 3 4 Nov, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
81. Ania Piekarska (P11) 1:11.727s + 3.226s Hooaeg 92, Sõit 13 Master - 3 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
82. Michael Keeney (Ret) 1:11.731s + 3.230s Hooaeg 51, Sõit 14 Master - 2 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
83. Diogo Schwinn (P11) 1:11.743s + 3.242s Hooaeg 92, Sõit 13 Master - 1 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
84. Ryan Tyrrell (A59) 1:11.757s + 3.256s Hooaeg 92, Sõit 13 Master - 5 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
85. Brice Meyer (P10) 1:11.758s + 3.257s Hooaeg 92, Sõit 13 Elite 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
86. Daniele Bontempo (E) 1:11.764s + 3.263s Hooaeg 51, Sõit 14 Master - 5 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
87. Ricardo Mansinho (Ret) 1:11.777s + 3.276s Hooaeg 51, Sõit 14 Master - 1 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
88. Branislav Mihić (M5) 1:11.785s + 3.284s Hooaeg 92, Sõit 13 Master - 4 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
89. Victor Chernyshev (P23) 1:11.787s + 3.286s Hooaeg 92, Sõit 13 Pro - 6 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
90. Atis Praudiņš (E) 1:11.789s + 3.288s Hooaeg 92, Sõit 13 Master - 1 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
91. Albert Nagy (A37) 1:11.792s + 3.291s Hooaeg 92, Sõit 13 Master - 5 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
92. Bernard Bontjer (M4) 1:11.797s + 3.296s Hooaeg 92, Sõit 13 Elite 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
93. Gideon Rosa (P5) 1:11.803s + 3.302s Hooaeg 92, Sõit 13 Elite 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
94. Maciej Rabiński (A43) 1:11.811s + 3.310s Hooaeg 92, Sõit 13 Master - 2 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
95. Adrian Postolache (Ret) 1:11.812s + 3.311s Hooaeg 51, Sõit 14 Pro - 24 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
96. Theo Panag (Ret) 1:11.818s + 3.317s Hooaeg 51, Sõit 14 Master - 3 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
97. Edwin Carlier (A28) 1:11.851s + 3.350s Hooaeg 44, Sõit 6 Master - 3 4 Nov, 2014 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
98. Max Watson (Ret) 1:11.865s + 3.364s Hooaeg 51, Sõit 14 Master - 5 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
99. Justinas Smyšliajevas4 (Ret) 1:11.880s + 3.379s Hooaeg 51, Sõit 14 Master - 4 19 Veeb, 2016 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
100. Alessandro Reda (M4) 1:11.885s + 3.384s Hooaeg 92, Sõit 13 Master - 2 7 Apr, 2023 Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kordus
Lehekülg [12 3 ... 200 201 202 » Mine lehele: