Brasilia

Rada Tehnilised andmed
Asukoht: Brasiilia Võimsus: 16
Kuupäev: Ei ole kalendris Juhitavus: 15
Sõidu pikkus: 301.1km Kiirendus: 7
Ringe: 55 Surumusjõud: Keskmine
Ringi pikkus: 5.475 km Möödumine: Raske
Keskmine kiirus: 210.98 km/h Vedrustuse jäikus: Jäik
Võidusõite peetud: 19 Kütuse kulumine: Suur
Kurvide arv: 12 Rehvide kulumine: Keskmine
Boksiteel sõitmise aeg: 13.5s Haarduvus: Tavaline
Kategooria: ex F1
Rekordid
Vaata kõigi mängijate parimaid kvalifikatsiooni aegu
Hooaeg Parim kvalifikatsiooni ring
S69, R10
26 Märts, 2019
Alpo Kaakinen 1:35.247s
Hooaeg Master
S69, R10
23 Märts, 2019
Dmitry Nechitailo 1:36.466s
Hooaeg Pro
S63, R4
13 Veeb, 2018
Mihail Golovanov 1:37.676s
Hooaeg Amateur
S69, R10
25 Märts, 2019
Pedro Nazaré 1:39.936s
Hooaeg Rookie
S49, R15
16 Okt, 2015
Gary Mullins 1:42.998s
Vaata kõigi mängijate parimaid sõidu aegu
Hooaeg Raja rekord
S69, R10
26 Märts, 2019
Mihail Morozov 1:33.412s
Hooaeg Master
S63, R4
13 Veeb, 2018
Rui Silva 1:36.330s
Hooaeg Pro
S69, R10
26 Märts, 2019
Tom Seib 1:37.054s
Hooaeg Amateur
S51, R15
23 Veeb, 2016
Szente Szabolcs 1:38.523s
Hooaeg Rookie
S47, R14
9 Juun, 2015
Andrea D`Agostino 1:40.110s
Kirjeldus

Autódromo Internacional Nelson Piquet on sõidukeskus Brasilias, Brasiilia pealinnas. 5.475 km pikkuse raja algne nimi oli Autódromo de Brasília, mis asutati 1974. aastal, kuid hiljem muudeti praeguseks nimeks. 1974. aastal peeti rajal peale meistrivõistluste lõppu veel üks Vormel 1 sõit.

Alates 1995. aastast üürib rada NZ Empreendimentos (üks Nelson Piquet kompaniisid) Brasilian Federal DIstrict valitsuse käest. Kuid 2006. Aastal võttis Federal District kontrolli omakätte, kuna NZ Empreendimentos ei majandanud rada hästi.

Allikas: Wikipedia

Ajalugu
Hooaeg Sõit Võitja Parim stardikoht Kiireim ring
13 2 Martynas Molneris
1h32:55.606s
Martynas Molneris
3:13.108s
Martynas Molneris
1:36.466s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
15 13 Heidi Aareskoski1
1h30:04.823s
Heidi Aareskoski1
3:12.411s
Heidi Aareskoski1
1:36.442s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
17 16 Leandro Sereno1
1h30:15.300s
Jari Aareskoski3
3:13.439s
Tomasz Wypych
1:36.400s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
23 15 Edvinas Pranculevicius1
1h30:16.833s
Edvinas Pranculevicius1
3:14.193s
Edvinas Pranculevicius1
1:36.712s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
26 Testi ringrada Total test laps: 919807
Your test laps: ???
- Laila Britāle
1:35.593s
Varasemad testimis sessioonid
Testi tulemused
29 2 Toygun Senler3
1h33:50.036s
Toygun Senler3
3:12.614s
Toygun Senler3
1:35.634s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
32 4 Wojciech Uzikowski
1h29:53.027s
Wojciech Uzikowski
3:13.179s
Sergey Tuzhilov
1:36.419s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
35 16 Rimantas Sagatas1
1h30:34.716s
Rimantas Sagatas1
3:15.578s
Michael Novikov
1:37.195s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
37 10 Leandro Sereno5
1h30:08.284s
Sion Francis
3:13.137s
Sion Francis
1:36.642s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
40 12 Rimantas Sagatas2
1h39:25.748s
Rimantas Sagatas2
3:26.309s
Rimantas Sagatas2
1:36.334s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
42 2 Vsevolod Demydov2
1h30:07.930s
Roland Postle
3:12.805s
Vsevolod Demydov2
1:35.839s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
47 14 Vsevolod Demydov2
1h29:54.915s
Leandro Sereno6
3:15.086s
Vsevolod Demydov2
1:36.292s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
49 15 Jan Pavlicek
1h30:19.223s
Zdenek Hladik3
3:13.754s
Jan Pavlicek
1:36.588s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
51 15 Ioannis Dimitroglou
1h29:36.049s
Jukka Sireni
3:13.679s
Ioannis Dimitroglou
1:35.818s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
56 12 Rafael Mantovani
1h30:01.183s
Michał Wilczyński
3:13.682s
Grzesiek Jakubiak
1:35.924s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
60 12 Paulo Pinto
1h28:58.228s
Paulo Pinto
3:13.871s
Paulo Pinto
1:34.701s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
62 7 Christos Bobolis4
1h30:42.093s
Marek Hajnrych
3:13.572s
Sam Wainwright
1:35.155s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
63 4 Roland Postle5
1h30:24.850s
Christos Bobolis4
3:13.522s
Radek Czech
1:35.670s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
66 13 Pavel Buhharin
1h29:48.839s
Rafal Celejewski
3:12.347s
Łukasz Dudek
1:35.513s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
69 10 Mihail Morozov
1h28:38.662s
Alpo Kaakinen
3:12.398s
Mihail Morozov
1:33.412s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus