Yeongam

Rada Tehnilised andmed
Asukoht: Lõuna-Korea Võimsus: 11
Kuupäev: Ei ole kalendris Juhitavus: 15
Sõidu pikkus: 309.2km Kiirendus: 13
Ringe: 55 Surumusjõud: Suur
Ringi pikkus: 5.622 km Möödumine: Tavaline
Keskmine kiirus: 218.19 km/h Vedrustuse jäikus: Keskmine
Võidusõite peetud: 27 Kütuse kulumine: Keskmine
Kurvide arv: 18 Rehvide kulumine: Suur
Boksiteel sõitmise aeg: 23.5s Haarduvus: Tavaline
Kategooria: ex F1
Rekordid
Vaata kõigi mängijate parimaid kvalifikatsiooni aegu
Hooaeg Parim kvalifikatsiooni ring
S37, R12
13 Aug, 2013
João Monteiro1 1:34.438s
Hooaeg Master
S66, R16
29 Sept, 2018
Yug Desai 1:35.429s
Hooaeg Pro
S37, R12
13 Aug, 2013
Max Watson 1:36.749s
Hooaeg Amateur
S49, R8
22 Sept, 2015
Mario Põldma 1:38.347s
Hooaeg Rookie
S46, R17
17 Apr, 2015
Neophytos Christodoulides 1:41.897s
Vaata kõigi mängijate parimaid sõidu aegu
Hooaeg Raja rekord
S72, R14
15 Okt, 2019
Nevzat Kasapoglu 1:32.757s
Hooaeg Master
S65, R14
24 Juul, 2018
Zoltan Kormos 1:34.421s
Hooaeg Pro
S29, R15
2 Märts, 2012
Yuriy Vizir 1:35.696s
Hooaeg Amateur
S49, R8
22 Sept, 2015
Mario Põldma 1:37.115s
Hooaeg Rookie
S53, R10
14 Juun, 2016
Luca Bertani 1:38.597s
Kirjeldus

2010. aastal peeti esimene Korea Grand Prix. Rada kannab nime Korean International Circuit. Raja on disaininud kuulus disainer Hermann Tilke. Raja ehitamine algas 2007. aastal ning lõpetati 2010. aastal. Seal rajal peetakse Grand Prix sõite kuni aastani 2016, peale seda otsustatakse, kas see rada võetakse ka järgmiseks viieks aastaks kalendrisse (kuni aastani 2021).

Korraldajad ütlevad, et sellel rajal on Aasia pikim sirge, mis on 2.1 km pikk ning võimaldab tippkiirust kuni 320 km/h. Seal on ka eraldi 3km ringrada, mida kasutatakse kohalikeks võistlusteks.

Ajalugu
Hooaeg Sõit Võitja Parim stardikoht Kiireim ring
20 10 Vladimir Islentiev2
1h42:05.451s
Toygun Senler2
3:41.307s
Martynas Molneris
1:49.392s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
22 7 Edvinas Pranculevicius1
1h30:07.729s
Edvinas Pranculevicius1
3:13.529s
Edvinas Pranculevicius1
1:35.832s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
23 9 Edvinas Pranculevicius1
1h30:00.083s
Edvinas Pranculevicius1
3:12.021s
Edvinas Pranculevicius1
1:35.784s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
25 4 Zdenek Hladik2
1h29:49.891s
Zdenek Hladik2
3:13.255s
Zdenek Hladik2
1:35.325s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
27 13 Leandro Sereno2
1h41:59.122s
Leandro Sereno2
3:10.445s
David Rolleston
1:35.734s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
29 15 Justinas Smyšliajevas3
1h29:21.371s
Atis Praudins
3:10.780s
Atis Praudins
1:34.719s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
33 3 Leandro Sereno3
1h32:00.932s
Leandro Sereno3
3:26.877s
Leandro Sereno3
1:36.301s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
36 13 João Monteiro
1h29:41.232s
Leandro Sereno5
3:11.276s
João Monteiro
1:35.438s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
37 12 Sion Francis
1h29:41.303s
João Monteiro1
3:10.475s
Sion Francis
1:34.896s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
38 8 Vsevolod Demydov
1h30:20.980s
Vsevolod Demydov
3:12.003s
Ilya Medvedev
1:35.451s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
40 14 Leandro Sereno6
1h31:26.855s
Leandro Sereno6
3:12.849s
Leandro Sereno6
1:35.561s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
44 11 Roland Postle
1h30:03.976s
Roland Postle
3:11.024s
Roland Postle
1:35.353s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
46 17 Leandro Sereno6
1h30:08.665s
Leandro Sereno6
3:13.373s
Roland Postle2
1:36.081s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
48 14 Christos Bobolis
1h36:03.648s
José Abi Jaudi
3:11.245s
Mikołaj Przybylski
1:35.684s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
49 8 Vsevolod Demydov2
1h35:51.984s
Vsevolod Demydov2
3:26.721s
Paulo Pinto
1:35.303s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
51 3 Jan Pavlicek
1h29:40.508s
Zdenek Hladik3
3:12.670s
Zdenek Hladik3
1:35.888s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
53 10 Jan Pavlicek1
1h38:36.752s
Jan Pavlicek1
3:39.025s
Alexey Manukalov
1:35.587s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
55 4 Evaldas Ruseckas
1h29:34.713s
Evaldas Ruseckas
3:11.087s
Dmitri Nadkho
1:33.538s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
56 4 Ioannis Dimitroglou2
1h30:09.666s
Eduard Gindullin
3:12.538s
Michał Wilczyński
1:34.679s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
58 4 Jukka Sireni
1h42:27.927s
Jarosław Nowacki
3:26.295s
Rimantas Sagatas2
1:35.593s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
59 11 Christos Bobolis4
1h30:01.756s
Christos Bobolis4
3:11.719s
Nuno Vicente
1:34.444s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
61 15 Roland Postle4
1h28:28.505s
Róbert László
3:12.595s
Tamás Végh
1:33.542s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
63 16 Alpo Kaakinen
1h29:17.347s
Radek Czech
3:10.791s
Radek Czech
1:33.603s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
65 14 Ioannis Dimitroglou3
1h33:34.361s
Ioannis Dimitroglou3
3:26.860s
Róbert László1
1:33.526s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
66 16 Radek Sus
1h28:55.881s
Rafal Celejewski
3:10.806s
Rafal Celejewski
1:33.373s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
69 13 Alpo Kaakinen
1h28:45.559s
Róbert László2
3:11.237s
Róbert László2
1:33.894s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus
72 14 Jan Velske
1h29:02.825s
Nevzat Kasapoglu
3:10.592s
Nevzat Kasapoglu
1:32.757s
Kvalifikatsiooni tulemused
Sõidu kokkuvõte | Sõidu kordus