Página « 1 2 3 ... 1698 [16991700 ... 2376 2377 2378 » Ir a la página:
Autor Tema: Magyar Nyelvű Fórum 71333 respuestas
Dávid Kaposi
(Grupo Amateur - 13)


Mensajes: 446
  País:
Hungría 
Certificado: 
Me gusta este mensaje (2)   No me gusta este mensaje (4)
Mensaje viejo #50911 Publicado el 9-Feb-2014, 10:33:15 (última edición el 9-Feb-2014, 10:33:48 por Dávid Kaposi) Citar 
Quote ( Béla Patai @ February 9th 2014,09:54:18 )



Sziasztok tudna nekem valaki segíteni a GPRO tesztben




"Megkérdezhetek másokat a jó válaszról?

Nem! Tilos közvetlenül más managertől (fórumon, vagy személyes üzenetben) válaszokat kérni a teszt kérdéseire."


Szóval Nem!
Attila Gyurcsek
(Grupo Pro - 24)



Mensajes: 714
  País:
Hungría 
Certificado: 
Me gusta este mensaje (6)   No me gusta este mensaje (0)
Mensaje viejo #50912 Publicado el 9-Feb-2014, 10:34:20 (última edición el 9-Feb-2014, 10:35:41 por Attila Gyurcsek) Citar 
A mai napon nem hiszem, hogy fog megjelenni GPRO Magazin, ez a honlap mizéria kicsit szíven ütött, semmi kedvem szerkeszteni bármit is.
Próbálok új oldalt keresni a honlapnak, bár nem igen van kedvem közel 100 oldalt újra szerkeszteni, szóval nem tudom, hogy lesz-e belőle valami. Újra szerkeszteni az oldalt a jelenlegi helyén nem nagyon éri meg, ugyanis a következő dolog miatt törölték az oldalakat:

"A mai nap a nem reklámmentes weblapokról központilag töröltünk olyan oldalakat, melyek a Felhasználói Feltételeink által tiltott kulcsszavakat tartalmaznak. A szexualitással, szerencsejátékkal kapcsolatos kifejezések tiltottak a lapunk.hu rendszerében. Szeretném itt meghirdetni, szerkesztőségünk feltett szándéka, hogy az ilyen témákat tartalmazó oldalakat rövid időn belül meg fogjuk szüntetni. Ha honlapodon mindenképpen ilyen témában publikálsz, akkor érdemes oldalad elkötöztetni."

Magyarul, ha változatlanul feltöltöm őket, akkor előbb-utóbb megint törlésre kerülnek, bár fogalmam nincs mi lehet benne a szerencsejátékkal kapcsolatos szó, a szexualitást meg végképp nem.
Szóval időt kérnék, amíg kicsit összeszedem magam, és újra meg jön a kedvem azok után, hogy így tönkre tették több hetes munkámat, se szó, se beszéd. Kicsit hasonlít az itt nem rég történtekre.
Patrik Balogh
(Grupo Rookie - 385)



Mensajes: 1196
  País:
Hungría 
Certificado: 
Me gusta este mensaje (0)   No me gusta este mensaje (3)
Mensaje viejo #50913 Publicado el 9-Feb-2014, 11:01:38 Citar 
Quote ( Attila Gyurcsek @ February 9th 2014,10:34:20 )

a szerencsejátékkal kapcsolatos szó


Emlékszem egy ilyenre (például):
"nem sokan fogadtak volna Pinto győzelmére"
Laszlo Kupcsik
(Grupo Pro - 5)


Mensajes: 999
  País:
Hungría 
Certificado: 
Me gusta este mensaje (2)   No me gusta este mensaje (4)
Mensaje viejo #50914 Publicado el 9-Feb-2014, 12:48:41 (última edición el 9-Feb-2014, 12:49:14 por Laszlo Kupcsik) Citar 
Sajnos sok ilyen szolgáltató van, különösen az ingyenesekkel kell vigyázni, mert bármikor megszűntethetik. Szomorú, mert nagyon jó kis oldalt hoztatok össze. Ha elfogadsz egy jótanácsot: mindenképp olyan helyet keress, ahol rendesen tudsz backupot készíteni a site-ról és az adatbázisról is. Ha ez megvan, akkor nem kell attól tartanod, hogy önkényesen töröknek tartalmakat, és a költözés is sokkal könnyebben megoldható. A csapatfórumunkat már harmadszorra fogjuk költöztetni, szóval van benne rutinom :)

--
/hu/forum/ViewTopic.asp?TopicId=21925&PostId=3111858#post3111858
Attila Gyurcsek
(Grupo Pro - 24)



Mensajes: 714
  País:
Hungría 
Certificado: 
Me gusta este mensaje (0)   No me gusta este mensaje (0)
Mensaje viejo #50915 Publicado el 9-Feb-2014, 12:53:23 (última edición el 9-Feb-2014, 12:54:06 por Attila Gyurcsek) Citar 
Valószínű a szexualitásra utaló szó a törölt oldalakban az Amateur szó volt. Csak ezt vettem észre abból a listából, melyet közzétett az üzemeltető. Így most elkezdtem újra rakni a törölt oldalakat, és az "Amateur" szó helyett az "Ama." rövidítést használom. Így már remélem többször nem fog előfordulni.
Tibor Farkas
(Grupo Amateur - 44)



Mensajes: 170
  País:
Hungría 
Certificado: 
Me gusta este mensaje (3)   No me gusta este mensaje (1)
Mensaje viejo #50916 Publicado el 9-Feb-2014, 13:53:54 Citar 
Quote ( Attila Gyurcsek @ February 9th 2014,12:53:23 )

Valószínű a szexualitásra utaló szó a törölt oldalakban az Amateur szó volt. Csak ezt vettem észre abból a listából, melyet közzétett az üzemeltető. Így most elkezdtem újra rakni a törölt oldalakat, és az "Amateur" szó helyett az "Ama." rövidítést használom. Így már remélem többször nem fog előfordulni.


Na ez kész....bele gondolva ezt a szolgáltatót vagy fogyatékosok üzemeltetik, vagy maga az amateur szó náluk valami perverziót vált ki! Nagy az Isten állatkertje! :)
Attila Gyurcsek
(Grupo Pro - 24)



Mensajes: 714
  País:
Hungría 
Certificado: 
Me gusta este mensaje (0)   No me gusta este mensaje (0)
Mensaje viejo #50917 Publicado el 9-Feb-2014, 14:00:27 Citar 
Quote ( Tibor Farkas @ February 9th 2014,13:53:54 )

Quote ( Attila Gyurcsek @ February 9th 2014,12:53:23 )

Valószínű a szexualitásra utaló szó a törölt oldalakban az Amateur szó volt. Csak ezt vettem észre abból a listából, melyet közzétett az üzemeltető. Így most elkezdtem újra rakni a törölt oldalakat, és az "Amateur" szó helyett az "Ama." rövidítést használom. Így már remélem többször nem fog előfordulni.

Na ez kész....bele gondolva ezt a szolgáltatót vagy fogyatékosok üzemeltetik, vagy maga az amateur szó náluk valami perverziót vált ki! Nagy az Isten állatkertje! :)


Ugye a szexoldalakon gyakoriak az "Amateur tartalmak", és gondolom ebből kifolyólag.
Elvileg ha ilyesmi szavakat találnak az oldalon bizonyos moderátorok, -hasonlóan tiltott kulcsszavak keresésével,- akkor törlik a reklámokat, s ha azokat törölnék, akkor nem lehetne ingyenes az üzemeltetés, így nem vállalják ezt a kockázatot, nehogy véletlenül megtörténjen.
Hogy ez így mennyire igaz, vagy sem, nem tudom, de remélem most, hogy rövidítést fogok használni, már nem fog ilyesmi újra megtörténni.
Robert Gyori
(Grupo Amateur - 105)


Mensajes: 13
  País:
Hungría 
Certificado: 
Me gusta este mensaje (2)   No me gusta este mensaje (2)
Mensaje viejo #50918 Publicado el 9-Feb-2014, 14:05:17 Citar 
Ha az amateur szó kimeríti a szexualitást mint fogalmat akkor a kemény gumi így együtt hogy hogy nem szúr szemet senkinek? :D
Dávid Kiss
(Grupo Amateur - 96)


Mensajes: 11
  País:
Hungría 
Certificado: 
Me gusta este mensaje (0)   No me gusta este mensaje (2)
Mensaje viejo #50919 Publicado el 9-Feb-2014, 14:14:43 Citar 
Quote ( Robert Gyori @ February 9th 2014,14:05:17 )

Ha az amateur szó kimeríti a szexualitást mint fogalmat akkor a kemény gumi így együtt hogy hogy nem szúr szemet senkinek? :D


És most képzeld el ezt a szöveget: "Amateurban a többség kemény gumival indult!" :D (tudom hogy nem lehet ismerni hogy ki milyen gumival megy ez csak egy elképzelés)
Laszlo Kupcsik
(Grupo Pro - 5)


Mensajes: 999
  País:
Hungría 
Certificado: 
Me gusta este mensaje (0)   No me gusta este mensaje (4)
Mensaje viejo #50920 Publicado el 9-Feb-2014, 14:48:00 (última edición el 9-Feb-2014, 14:48:10 por Laszlo Kupcsik) Citar 
És az fel sem merült, hogy esetleg előbb szóljanak neked, mielőtt mindent törölnek? Jófejek.
Lajos Veres
(Grupo Rookie - 369)


Mensajes: 668
  País:
Hungría 
Certificado: 
Me gusta este mensaje (1)   No me gusta este mensaje (3)
Mensaje viejo #50921 Publicado el 10-Feb-2014, 10:19:42 Citar 
Quote ( Jozsef Varga @ February 8th 2014,10:33:20 )

Quote ( Merse Kovácsházi @ February 8th 2014,09:19:06 )

Használj több rizikót a rajtokhoz. Egyébként amennyire megfigyeltem, főleg tehetség, koncentráció és agresszivitás kérdése a rajt.

Hasonló problémám van nekem is. Kedden 2. helyről rajtoltam , és a rajtnál kiestem , tegnap pedig 1. helyről rajtolva 14 helyet estem vissza:((((((( Kedden a védd a helyed volt beállítva, tegnap pedig , az elkerülni a bajt. Rookie - ban a 40 risk is hatalmasnak számít ezért én tegnap 25-re állítottam.A pilótám tehetsége és koncentrációja nagyon jó ( 100 feletti ) viszont az aggresszivitása csak 7. Az aggresszivitással van baj?

Üdv:Pepi


Nekem is folyton problémám van a rajtokkal, eddig ebben a szezonban -3 és -11 között váltakozott. Az biztos, hogy az első kör végén lévő állapot nem csak a riskektől függ, hanem a versenysebességedtől is. Az utóbbi időben is rendre "hátrafelé" rajtolok, de látom a magyarázatát abban, hogy később állok ki az első boxra a többieknél. Legutóbb poéldául 12. is voltam, a végén mégis 3. lettem.
Azért nyilván jelentős mértékben a riskektől függ maga a rajt, és általában az alacsony riskjeim miatt is rajtolok hátrafelé, de végül általában kifizetődik az alacsony risk, mert utána többet csúszkálnak.
Én nem nagyon akarok sokkal magasabb riskeket állítani a kopások miatt sem, úgyhogy el kell fogadnom, hogy a csoportomban a többiek általában jobban rajtolnak, és a taktikám kialakításánál már ezt is figyelembe veszem.
Csak leírtam a tapasztalataimat, tegyétek ti is ezt, hátha előbbre jutunk. :)
Dávid Guti
(Grupo Amateur - 1)



Mensajes: 1670
  País:
Hungría 
Certificado: 
Me gusta este mensaje (0)   No me gusta este mensaje (3)
Mensaje viejo #50922 Publicado el 10-Feb-2014, 16:00:55 Citar 
Segítség!!!! :))

Egyik korábbi versenyemen - talán kettővel ezelőtt - 30. pozícióból startolva végül 13. lettem, a motivációm viszont ennek ellenére leesett hússzal. Egy másik versenyen 22. helyről indulva 14-16. lettem, de emelkedett a moti 20-30-al... Egy másik amás manager a huszonvalahányadik helyről startolva kilencedik lett, de veszített a motiból, míg egy harmadik illető 10. helyen futott be és harmincvalahánnyal emelkedett.

Meg tudja válaszolni nekem valaki - szakértő -, miért és min múlik az említett tulajdonság emelkedése, vagy csökkenése? Ezt a kérdést már nekem is feltették némelyek, de csak most észleltem hasonló esést...

Köszönöm/köszönjük a segítséget!
Béla Ormos
(Grupo Rookie - 41)



Mensajes: 716
  País:
Hungría 
Certificado: 
Me gusta este mensaje (0)   No me gusta este mensaje (2)
Mensaje viejo #50923 Publicado el 10-Feb-2014, 16:30:05 Citar 
Attól függ, hogy hanyadik helyen érsz be, és mennyi volt. Vagyis ha 10. vagy, akkor a 10. helynek megfelelő érték felé közelit az érték. Ha több volt csökken, ha kevesebb, akkor meg nő. Én igy tudom.
Laszlo Kupcsik
(Grupo Pro - 5)


Mensajes: 999
  País:
Hungría 
Certificado: 
Me gusta este mensaje (2)   No me gusta este mensaje (6)
Mensaje viejo #50924 Publicado el 10-Feb-2014, 16:39:43 Citar 
Bár nem vagyok szakértő, de azért van egy sejtésem ezzel kapcsolatban. Úgy vettem észre, hogy a tehetségesebb pilóták jobb eredményeket várnak el, nehezebb őket motiválni. Másnak is van ilyen tapasztalata?

--
Óriási a lelkesedés a kezdők részéről a mentor fórumon. Ha kicsit odatesszük magunkat, hátha meglátszik majd a nemzetek kupájában pár szezon múlva...
Kérem a mentor-aspiránsokat, hogy itt gyülekezzenek, de mán: /hu/forum/ViewTopic.asp?TopicId=21925#scroll
Attila Gyurcsek
(Grupo Pro - 24)



Mensajes: 714
  País:
Hungría 
Certificado: 
Me gusta este mensaje (5)   No me gusta este mensaje (0)
Mensaje viejo #50925 Publicado el 10-Feb-2014, 16:51:12 (última edición el 10-Feb-2014, 16:52:30 por Attila Gyurcsek) Citar 
Szerencsére hamarabb sikerült túltenni magam a sokkon, amit a honlap pár oldalának a törlése okozott, mint azt remélni mertem. Igaz ebben közrejátszik az is, hogy megtudtam mi is volt a probléma forrása.
A törölt oldalakat újra szerkesztettem, sajnos egy csapat leírásom veszett el teljesen, melyet anno még itt kaptam privátban, és ami a honlap üzemeltetője által is, illetve az itteni szabályoknak megfelelően is törlésre került.

A mai nap folyamán újabb számmal rukkolunk elő itt a fórumon, melynek tartalma nagyjából a szokásos:

- Gumiháború
- Csapatverseny
- NT, NK értékelés
- Elite értékelés
- illetve a mai napon 3 rövidebb interjút olvashattok Bozóti András jóvoltából, az Elite kategóriában versenyző, és az első győzelmét megszerző Sion Francis-tól (5. futam előtti interjú), Folorencia Caro-tól, aki újonc létére nagyon jól teljesít a kvalikon, és pár pontocskát is sikeresen begyűjtött már, illetve az egyik meglepetés embertől Nikolay Borzenkov-tól.
Gábor Safranyik
(Grupo Pro - 6)



Mensajes: 1684
  País:
Hungría 
Certificado: 
Me gusta este mensaje (17)   No me gusta este mensaje (14)
Mensaje viejo #50926 Publicado el 10-Feb-2014, 17:26:24 (última edición el 10-Feb-2014, 17:26:46 por Gábor Safranyik) Citar 
Tisztelt Fórumozó népesség !

Ki az a ember ,aki kb minden ember hozzászólalására tol egy dislike-ot. Szerintem a fórumon időtlen idők óta most van végre rend, az emberek normális eszme futtatásokat tartanak és javarészt maga a játékkal kapcsolatos.

Nekem lenne egy tippem amúgy ,hogy ki az illető, mert baromi furcsának tartom , hogy a HC-s tagok nem kapnak ilyen jelet, viszont annál többet kap pl Kupcsik Laci.

Lehet hisztizni azért, mert Kasper Gabit eltávolitották ( szerintem helyesen ) de azért nem kéne itt a durcát bevágni és szolidaritásól ilyen gyerekes dolgot csinálni.

Kérdem én hol a HC? Hol vannak a "nagyok"??

Gyurcsek Attilának és szerkesztőségnek meg hatalmas tiszteletem, várom a további számokat, és remélem ,hogy az oldallal kapcsolatos problémákat sikerül megoldani.

még egy valami:

Tudom , én jómagam is igértem egy-két dolgot a managereknek, de sajnos a szabadidőm szinte semmi sincs, mivel a szakdolgozatom, az iskola, és a munkám mellett nem igen van kapacitásom rá. ( amúgy összegyűjtve elméletben megvan )

Egy a lényeg ha valakinek segitség kéne, az megkereshet engem is PM-ben ( bármi gpro-témáju) és ha "itt" járok akkor készségesen válaszolok.

Ez a rész leginkább Kupcsik Lacinak szól, mert neki igértem ezt meg !

Károly Szanyi
(Grupo Pro - 10)


Mensajes: 162
  País:
Hungría 
Certificado: 
Me gusta este mensaje (8)   No me gusta este mensaje (12)
Mensaje viejo #50927 Publicado el 10-Feb-2014, 17:56:25 Citar 
Szimpla provokáció.
Infantilis sértődöttség. És persze nem tetszik neki/nekik (akárki is az), hogy rend van.
Nem szabad felülni neki, túl kell lépni rajta. kattintgassanak csak.
Merse Kovácsházi
(Grupo Amateur - 67)



Mensajes: 784
  País:
Hungría 
Certificado: 
Me gusta este mensaje (6)   No me gusta este mensaje (3)
Mensaje viejo #50928 Publicado el 10-Feb-2014, 17:59:48 Citar 
Quote ( Béla Ormos @ February 10th 2014,16:30:05 )

Attól függ, hogy hanyadik helyen érsz be, és mennyi volt. Vagyis ha 10. vagy, akkor a 10. helynek megfelelő érték felé közelit az érték. Ha több volt csökken, ha kevesebb, akkor meg nő. Én igy tudom.

Rosszul tudod. A riskeknek van a legnagyobb hatása rá. 0 riskekkel még akkor is nyerhetsz motivációt, ha egyébként pozíciókat veszítesz a futamon. A pilótád magas riskekért jó versenypozíciót is remél.
Zsuzsanna Göndör
(Grupo Pro - 10)



Mensajes: 295
  País:
Hungría 
Certificado: 
Me gusta este mensaje (6)   No me gusta este mensaje (4)
Mensaje viejo #50929 Publicado el 10-Feb-2014, 18:08:21 Citar 
Quote ( Károly Szanyi @ February 10th 2014,17:56:25 )

kattintgassanak csak.


Pontosan Károly...
Zsolt Varga
(Grupo Amateur - 31)



Mensajes: 1022
  País:
Hungría 
Certificado: 
Me gusta este mensaje (8)   No me gusta este mensaje (3)
Mensaje viejo #50930 Publicado el 10-Feb-2014, 18:12:48 (última edición el 10-Feb-2014, 18:16:25 por Zsolt Varga) Citar 
Quote ( Gábor Safranyik @ February 10th 2014,17:26:24 )

Ki az a ember ,aki kb minden ember hozzászólalására tol egy dislike-ot. Szerintem a fórumon időtlen idők óta most van végre rend, az emberek normális eszme futtatásokat tartanak és javarészt maga a játékkal kapcsolatos.

Nekem lenne egy tippem amúgy ,hogy ki az illető, mert baromi furcsának tartom , hogy a HC-s tagok nem kapnak ilyen jelet, viszont annál többet kap pl Kupcsik Laci.

Lehet hisztizni azért, mert Kasper Gabit eltávolitották ( szerintem helyesen ) de azért nem kéne itt a durcát bevágni és szolidaritásól ilyen gyerekes dolgot csinálni.

Kérdem én hol a HC? Hol vannak a "nagyok"??

Most kik számítanak a "nagyok" közé? :) Mellesleg néhány napja beírt hsz-eim kaptak szintén dislike-ot, úgyhogy az egyoldalúságot nem hirdetném. :)
A HC(1) nevében szólva, mi itt vagyunk, csak kevésbé aktivan a fórumon, inkább a belsö csapatfórumra tolódott át a kommunikáció. És ha visszalapozol Alex is szólt nemrégiben. Tölünk Kaspi visszavonult a közügyektöl, közszerepléstöl. Más csapatok, menedzserek nevében nem beszélek.
A supporter meg meg tudja nézni, kik is a dislike-olók, így ha engem érdekel, meg szoktam nézni. Most nem akarok neveket ideírni, de idönként látni némi "rendszerességet" :)
Mellesleg én ezen a like/dislike témán már nem rágózok, mert mindig is voltak/lesznek emberek itt akik csakazért is nyomnak egy like-ot, bármennyire blöd a hsz és dilike-ot, bármennyire fontos-pontos tanács volt beírva. :)
Laszlo Kupcsik
(Grupo Pro - 5)


Mensajes: 999
  País:
Hungría 
Certificado: 
Me gusta este mensaje (10)   No me gusta este mensaje (8)
Mensaje viejo #50931 Publicado el 10-Feb-2014, 19:02:23 (última edición el 10-Feb-2014, 19:11:15 por Laszlo Kupcsik) Citar 
Engem special egyáltalán nem hat meg, hogy ki milyen lájkot nyomkod. Sajnos ritkán használják rendeltetésszerűen, úgyhogy gyakorlatilag csak dísznek van ott. Annak viszont nagyon örülök, hogy a fórum hangulata és hasznossága is javult. A HC-seket is várjuk vissza :)
Monika Jakab
(Grupo Amateur - 59)


Mensajes: 47
  País:
Hungría 
Certificado: 
Me gusta este mensaje (5)   No me gusta este mensaje (5)
Mensaje viejo #50932 Publicado el 10-Feb-2014, 19:36:02 Citar 
Amúgy nagyon király ez a Like és dislike ... !!
Tudtátok , hogy magatokat is lehet ??
És most Dislikeolom magam :):) :) :)
Tibor Farkas
(Grupo Amateur - 44)



Mensajes: 170
  País:
Hungría 
Certificado: 
Me gusta este mensaje (0)   No me gusta este mensaje (0)
Mensaje viejo #50933 Publicado el 10-Feb-2014, 19:49:26 Citar 
Febr 7, 2014 Johnnie Walking elmondta, hogy elégedetlen a pilótád teljesítményével!

Fel is bonthatják a szerződést, vagy csak hisztiznek?
Károly Szabó
(Grupo Amateur - 26)



Mensajes: 79
  País:
Hungría 
Certificado: 
Me gusta este mensaje (0)   No me gusta este mensaje (4)
Mensaje viejo #50934 Publicado el 10-Feb-2014, 20:16:34 Citar 
Csak hisztiznek. Nekem is írták pár futammal ezelőtt :)
Attila Gyurcsek
(Grupo Pro - 24)



Mensajes: 714
  País:
Hungría 
Certificado: 
Me gusta este mensaje (23)   No me gusta este mensaje (0)
Mensaje viejo #50935 Publicado el 10-Feb-2014, 20:30:45 Citar 
Magyar GPRO Magazin, 2. évad, 9.szám / 1. oldal


Bevezető

„A kihívások teszik életünket érdekessé; azok legyőzése ad értelmet neki.”
(Joshua Marine)

Immár túl vagyunk 5 versenyen, valakinek a tervei alapján alakul a szezon, valakinek jobban, valaki elmarad az elvárásaitól. Csüggedni azonban nincs miért, hisz egy szezon 17 versenyből áll, és bármikor előfordulhat, hogy csak az utolsón sikerül elérnünk valamit, amit szerettünk volna.
A legtöbb csoportban már biztosan kirajzolódott az erősorrend, sok helyen már megmondható ki lesz a csoport győztese, vagy kik azok akik nagy eséllyel pályáznak rá.
Ha mi nem tartozunk egyelőre a legerősebbek, és legjobbak közé, akkor ne is hozzájuk mérjük magunkat, még csak ne is őket akarjuk legyőzni. Felesleges lenne bármit is erőltetni, ezért eltérni a terveinktől, és valószínű nem is járnánk sikerrel.
5 futam után már látható, hogy mire vagyunk képesek, hogy kik lehetnek azok, akiket érdemes üldözőbe vennünk, kik lehetnek azok, akiket esetleg legyőzhetünk, ha most még jobbak is nálunk valamivel. Nem mindig a csoportgyőzelem a legnagyobb győzelem, hisz ha más célért szállunk ringbe, akkor annak a célnak az elérése már felérhet számunkra egy győzelemmel.
Álmodni nagyokat lehet, még csak nem is felesleges, hisz az a jó, ha több szezonra van tervünk, hogy mikor, miért, hova, hogyan. Viszont ne akarjuk ezeket az álmokat egyből, azonnal elérni, sokkal nagyobb a bukás esélye, inkább építsünk fel egy követhető, túl nagy kilengésektől mentes, biztos utat, és a fáradozásaink el fogják érni a kitűzött eredményt.
--------------------

Gumiháború

Az elmúlt időszakban újabb 2 manager választott magának gumit, mindketten a Masterben nagyon jól szereplő Yokomama mellett tették le voksukat. Így a nem választók száma 15-re apadt.

Az elmúlt két versenyen az erősorrend nem igen változott, mozgolódás inkább csak a hátsóbb régiókban történt, ugyanis a Michelini gumiszállító lassan, de biztosan felkúszott az átlagpontszámok tekintetében az 5. helyre. Ez leginkább Sion Francisnak, és Aleksej Sutkinnak köszönhető, akik a legutóbbi futamon (Nürburgring) kettős győzelmet arattak az Elite kategóriában, -igaz máshol nem is igen képviselteti magát,- és ezzel majdnem több pontot szereztek a gumiszállítónak, mint az elmúlt 4 versenyen az összes Michelini-s (19 -18). Ehhez a bravúrhoz mondjuk szükség volt arra is, hogy a hőmérséklet ideális legyen, hisz a csúcshőmérsékletéhez nagyon közeli időjárás uralkodott az utolsó futamon. A Bridgerock ennek ellenére továbbra is uralja a mezőnyt, egyre inkább leszakítva magáról a Hancock-ot, bár a 3. és 4. helyen elég nagy csata folyik a Contimental, és a Dunnolop között, az átlagpontszámokat tekintve, köztük 0.03 pont a különbség, a Contimental javára.

Pontok szerinti sorrend az 5. futam után:

1. Avonn: 3164 pont
2. Dunnolop: 1853 pont
3. Contimental: 432 pont
4. Bridgerock: 205 pont
5. Yokomama: 174 pont
6. Hancock: 124 pont
7. Michelini: 37 pont
8. Badyear: 30 pont
9. Pipirelli: 26 pont

Átlagpontszám szerinti sorrend:

1. Bridgerock: 3,73 pont
2. Hancock: 2,43 pont
3. Contimental: 1,84 pont
4. Dunnolop: 1,81 pont
5. Michelini: 0,95 pont
6. Avonn: 0,81 pont
7. Yokomama: 0,4 pont
8. Badyear: 0,33 pont
9. Pipirelli: 0,15 pont
--------------------

Csapatverseny

„Támadnak a „Tigrisek”...”

… a csapatverseny első helyéért. Ugyan a 4. futamon nem történt semmi változás, bár a Tiger Racing már akkor 0,4 ponttal többet gyűjtött az éllovas Team Edifice-nél, az 5. futam annál inkább, ugyanis a „Tigrisek” az élre ugrottak.
Hiába a Team Edifice-s fiúk jó szereplése az Elite-ben, - Francis győzelem, Mantovani 7. hely,- és a Tiger Racing tagjának Sagatasnak az újabb technikai problémája, a „Tigrisek” az 5. futam folyamán, több mint 8 ponttal szereztek többet a Francis által vezetett, tavaly 1. helyen végző csapatnál, és ezzel 5,6 ponttal (240,93 – 235,33) átvették a vezetést ismét a csapatok versenyében. Az első 7 helyen további változás nem történt.
A legjobb magyar csapat a Hungarian Crown 4, akik az 52. helyen állnak 131,73 ponttal.
--------------------

NT:

„Hatalmas az előny”

Magyarország az utóbbi két futamon tovább növelte az előnyét a Nemzetek Trófeájáért folytatott küzdelemben, pedig létszám fölénye már elapadt, sőt..... Managerek számában Magyarország csak harmadik 1796 managerrel. A brazilok 2831, míg a lengyelek 2177 managerrel rendelkeznek, így talán még szebbnek mondható az eredmény. A 40. szezonban Lengyelország a legnagyobb ellenfelünk, ennek ellenére ők sem tudnak több pontot szerezni tőlünk. A magyarok előnye már 824.2 pont, amiből már következtetni lehet, hogy kinek van a legnagyobb esélye a győzelemre a szezon végén.

NK:

„Magyarország – Dél-Afrika 3:0”

A Nemzetek Kupájáért folytatott küzdelemben Magyarország sikeresen vette a nem túl acélosnak mondható első akadályt, és legyőzte Dél-Afrikát. A második fordulóban Görögországot kell legyőznünk, ami még mindig nem tűnik túl nehéz feladatnak, és nyugodtan fogadhatnánk a Mi győzelmünkre. A következő ellenfelünk viszont az az Anglia lehet majd, akikkel eddig elég szorosan haladtunk fej-fej mellett ha az elmúlt futamokat nézzük, ott már nem ártana egy kis erősítés.
Az utolsó (Nürburgring) futamot KO pontok tekintetében fölényesen nyerte Lengyelország, 16 pontot verve a második brazilokra, és 24 pontot verve ránk a dobogó legalsó fokán. Angliát mindösszesen 2.2 ponttal vertük meg.

Elite:

„Bobolis továbbra is az élen...”

… Sereno az utóbbi két futamon két dobogóval (1., és 3. hely) igyekezett faragni a hátrányából, hisz az első 3 futam után mindössze egyetlen ponttal rendelkezett, Sagatas-t tovább sújtja egy hatalmas pechszéria, Francisnak végre sikerült behúznia jól megérdemelt első győzelmét. Így foglalhatnánk röviden össze az elmúlt két verseny történéseit a királykategóriában.
A 4. futamot a már sokak által jól ismert Portimao-i pályán rendezték meg, hisz az elmúlt szezonban ezen a pályán tesztelhettek versenyről-versenyre a versenyzők.
A Rajtrács most is tartogatott meglepetéseket, hisz F. Caro az első sorból indulhatott Sagatas mellől, és a legerősebb újonc Goutzos is helyet kapott a 8. helyen a rajtrácson.
A rajt baleset nélkül zajlott le, Sagatas megőrizte első helyét, Sereno azonban 3-at előzve a második helyen találta magát. Az első körökben még Demydov vitézkedett jó pár pozíciót javítva rajthelyén. Az első kettő Sagatas, és Sereno lassan elszakadt a mezőnytől, Caro pedig a 3. helyen összegyűjtötte maga mögött a versenyzőket egészen a 9. helyezettig.
Az első kerékcserék kicsit megvariálták a sorrendet, bár a vezető páros nem változott, Caro azonban rengeteg helyet veszített a kiállás során. Miután Caro visszaesett négyen máris a vezető páros után eredtek folyamatosan faragva az idejükből, s a 42. körben az első 6 helyezett 5 másodpercen belül autózott egymás mögött.
A második kerékcserék után a helyzet még szorosabbá vált, és eleinte hárman, majd a végén már öten küzdöttek a második helyért, ugyan több előzési kísérlet is történt, de a sorrend nem változott. Aztán megint jött Sagatas pechje a 64. körben, aki ugyan tartotta a 2. helyet, de az autója hirtelen megint megmakacsolta magát, és lelassult, ezzel azonnal elveszítve az ezüst érmet, és egészen a 6. helyre esett vissza. Sereno ezzel begyűjtötte idei első győzelmét, melyre nagy szüksége volt az eddigi egy pontja mellé. Bobolis a 3. helyen végzett, ezzel megőrizte vezető helyét a tabellán. Az első 8-ban a tavalyi 8 legerősebb manager végzett.
Az 5. futamon a hőmérséklet mindenképpen a Michelini gumikkal versenyző managereknek kedvezett, vajon ezt sikerül is kihasználniuk? A rajtrács alapján igen, hisz az első 8 helyről 5 Michelini gumival szerelt autó indulhatott, még ha a pole pozíciót nem is nekik, hanem Goutzosnak sikerült megszereznie Hancock abroncsokon. Az első sorból indult még az idei szezonban peches Sagatas, a Michelini képviseletében.
A rajt utáni kavarodásból szintén a Michelinin versenyzők jöttek ki a legjobban. Lynch négy helyet javítva a 2. helyen találta magát, és Sutkin is a 4. helyre lépett elő. Az első 5-ben négy Michelinivel szerelt autó kapott helyet. Az első négy helyezett hamar elszakadt a mezőnytől, az 5. helyen versenyző Francis mögött hatalmas sor torlódott fel, és ugyan voltak előzési kísérletek, ezek mind meghiúsultak.
A 14. körben azonban a tapadását láthatóan elvesztő Goutzost Lynch előzte meg az első helyen, majd a 15. körben a két felfedezett újonc Hancock-os (Goutzos, Borzenkov) kezdték meg a kerékcseréket. Sorban jöttek ki a többiek, bár a sorrend így is megkavarodott kicsit. Ugyan Lynch a kerékcserék után is Goutzos mögött volt, Sutkin már elé jött vissza. A kerékcserék nyertes végül is Sereno lett, aki 4 helyet javított ezzel a helyezésén, és a pontszerző 7. helyen találta magát.
A kerékcserék után Johansen tűnt a legnagyobb meglepetésnek, aki a középmezőnyből rajtolva a 3. helyen autózott, igaz még nem volt kint a szerelőinél.
Sagatas nagy előnnyel vezetett, de most sem kerülte el a balszerencse, a 29. körben a gumijai felrobbantak, melynek következtében a boxba kellett ismét hajtania, ezzel pedig elvesztette érdemben még a pontszerzés lehetőségét is. Hihetetlen dolog ez! 5 futamból – 5 technikai hiba.
A harc tovább folytatódott az élen, de immár Sagatas nélkül. A pályán sok előzést nem láthatunk, viszont a kiállások annál jobban megkeverték a sorrendet. A 40. körben tömeges kerékcserére került sor, melynek nyertese ismét Sereno lett, és ezzel újabb két pozíciót nyert. A Michelini gumik nagyon jól működtek, ennek köszönhetően Francis az élre állt, és két kört még rá tudott húzni a többiekre, ezzel eléjük jött vissza a pályára. Igaz előnye minimális volt, és az 54. körben az első 5 helyezett fél másodpercen belül volt, majd az 56. körre a dobogóért csatázók száma 7-re növekedett, majd az 58. körben Francison (M), Sutkinon (M), és Goutzoson (H) kívül mindenki csúszkálni kezdett. Ezt a helyzetet Sutkin nagyon jól használta ki, és az utolsó körben kettőt előzve (Sereno, Demydov) feljött a dobogó második fokára.
A Michelini tehát maximálisan kihasználta a neki kedvező hőmérsékletet, hisz az első két helyen Francis és Sutkin végzett, mindketten Michelini abroncsokon. Ezzel a kettős győzelemmel ezen az egy futamon majdnem több pontot szereztek, mint az eddigi négy versenyen összesen a Michelini versenyzői (19 - 18). A harmadik helyen Sereno futott be, újabb 6 pontot begyűjtve, talán most már neki is beindul a szekere. Az eddigi 5 futam nagy vesztese azonban Sagatas, aki a technikai problémája után is a 10. helyen ért célba.
--------------------

Rövid interjú-k Florencia Caro-val, és Sion Francis-sal a királykategóriából.

Florencia Caro: (3. futam után)

- Először is nagyon köszönöm, hogy elfogadtad a felkérésemet s ez az interjú létrejöhetett! Gratulálok az első pontszerzésedhez, ráadásul mindjárt 5. hely! Milyen érzés Elite-ben pontszerzőnek lenni?

Florencia: Meglepődtem! Habár gondoltam arra, hogy pontokat szerezhetek a versenyen, óvatos voltam és reális eredmény egy 12. hely lett volna a Bridgestonokkal a rajtrácson. Viszont segített az, hogy nagy célt tűztem ki magam elé fejben… s adódott is lehetőség, én ott voltam, s kihasználtam. Nagyon boldog vagyok!
Meg szeretném köszönni Christophnak (Seifriedsberger, a szerk.) mivel a verseny előtt csak arra tudtam gondolni, hogy vajon mit csinálhatnak mások, ő viszont segített, hogy arra koncentráljak, amit én képes vagyok tenni, s ez volt a siker kulcsa!

- Az adatlapodat böngészve láttam, hogy a 31. szezon óta ugyanazzal a pilótával versenyzel, s karriered töretlenül ível felfelé. Minek hatására döntöttél ilyen hosszú távú pilótanevelés mellett?

Florencia: A 30. szezon 8. futamán csatlakoztam a Jaguar csapathoz s a pilótámat a 31. szezon 5. versenyén igazoltam le. Az addig eltelt időt azzal töltöttem, hogy tanulmányozzam milyen lehetőségeim vannak a pilótákkal kapcsolatban, milyen különböző típusú pilóták tervezhetők, milyen erősségeik/gyengeségeik vannak. Abban az időben a csapattársaim elmondták véleményeiket és személyes tapasztalataikat is megosztották velem, mi az ami náluk működött, s mi az ami nem. Ezután képessé váltam arra, hogy megkezdhessem tervezni a feljutást, s hosszú távú befektetésbe fektessem a pénzemet, s végig úgy éreztem, hogy ez jó ötlet volt. Most is így érzem.

- A nagyszerű eredményed hatására változtak az erre a szezonra kitűzött céljaid?

Florencia: A célom most is ugyanaz, egy kiegyensúlyozott szezont futni, ami a szponzoraim megtartásában segíthet illetve biztos anyagi helyzetbe hozhat a következő szezonra.

- Mit vársz saját magadtól a következő versenyen?

Florencia: Nem a legjobb forgatókönyv a Michelin gumik számára, szóval ez egy olyan futam lesz, ahol kármentésre kell törekednem. Ha bekerülnék a legjobb 15-be, az nagyszerű eredmény lenne!
--------------------

Az interjú eredeti nyelven:

- First of all, thank you very much for the acceptation of the interview! Congratulations on your first point-scoring position in Elite, for first time 5th place is a beatufiul result! How do you feel after a so excellent race?

Florencia: I feel.... surprised!!! Even it's true I prepared for the race having points in mind, I was aware that a realistic race result would have been a 12th with all the Bridgies on the grid. But having a big objective in mind helped me stay focused... and then the opportunity came and I was there to take it. I'm really happy. :)
I want to thank Christoph, because before the race I could only think of what others could do... and he helped me focus in what I could do, and that was key for this result. :)

- I checked your profile and I saw that you have run with the same driver from the 31th season up until now and your carrier is in a developing way. Why did you choose the option to run with the same driver instead of other driver-strategies?

Florencia: I joined Jaguar S30 R08 and I hired my driver S31 R05. Took all that time to study driver options, planning different types of drivers and checking the potential outcome/problems of each. In that time, my team mates gave their opinions and shared their personal experiences on what had worked and what hadn't for them. With that perspective, I was ready to start a promotion project, and investing my money in a long term resource I could keep all the way seemed to be a good idea. I still think it was. :)

- What were your aims for the season before this excellent race? Did your goals change as a result of your success?

Florencia: My goal is still the same, and it's to have a consistent season that helps me keep my sponsor progress and race income healthy for next season.

- What are your expectations on next race? Which position do you want to achieve?

Florencia: Still not the best scenario for Michis, so it'll be a race to minimize damage. A top 15 would be a great result. :)
--------------------

Sion Francis: (4. futam után)

- Először is köszönöm, hogy elfogadtad az ismételt felkérésemet. Mit gondolsz a szezon eddigi alakulásáról s a kiszámíthatatlan futamokról?

Sion: Ez egy nagyon furcsa szezon. A gumik jóval kiszámíthatatlanabbá teszik a szezont, különösen addig, míg meg nem látjuk az időjárás előrejelzéseket minden futamra. Az én szempontomból nézve, szégyenletes, hogy még nem volt egyetlen igazán jó Michelinis futam sem, a két alacsony hőmérsékletű pályán rendezett futamon is több kiállást kellett végrehajtanunk, mint a Bridgestone-osoknak.

- Az első futamon pole pozícióból indultál, de a másik 2 időmérőn is jól szerepeltél, mégis csak 4 pontod van, hihetetlen balszerencse üldöz. Változtat-e ez valamit a szezonnal kapcsolatos céljaidon?

Sion: Nos, a két random meghibásodás nélkül 14 pontom lehetne. Elégedett vagyok a jelenlegi helyzetemmel. Amíg tudok pontokat szerezni a legtöbb futamon, addig boldog leszek habár a pontjaim száma kissé elszomorít jelen pillanatban. Remélhetőleg néhány verseny múlva a pontverseny állása reálisabb képet fog mutatni számomra, ugyanis úgy gondolom a csomagom jobb a vb-10. helynél.

- Peches voltál, azonban mégis szerencsés, sikerült füstölve is pontot szerezni, anyagilag így nem ért akkora csapás?

Sion: Még nem! Természetesen néhány milliós veszteséget már elkönyvelhettem, de a költségvetésemmel kapcsolatban bele kellett kalkulálni, hogy szezononként pár random előfordul. Remélhetőleg most csak arról van szó, hogy túl hamar jöttek. A nagyobb probléma az, hogy az egyik szponzorom elégedetlenkedett a 13. helyezésem után, amikor a 7. helyről randomot kaptam. Úgy gondolom, hogy ez egyáltalán nem igazságos, mivel ennek később komolyabb következményei is lehetnek, ezért úgy gondolom a rendszer ezen része mindenképpen változtatásra szorul, hogy random meghibásodások után ilyen dolog ne fordulhasson elő.

- Mit vársz a következő futamtól, kit tartasz esélyesnek a győzelemre s hova várod saját magadat?

Sion: Nos, első ránézésre ez egy jó Michelinis futamnak néz ki (bár a gumikopásokat nem néztem még meg, csak a hőmérsékleteket), a tapadás is átlagos, tehát a Michelinnek az időmérőn is előnye lehet. Ha feltételezzük azt, hogy a gumik teljesítményében az 1 szintnyi különbségen felül tudok kerekedni (A Bridgestone javára a Michelini-nel szemben szárazon, a szerk.), akkor dobogóra is állhatok, de a célom most is természetesen pontot szerezni, a favorit szerintem Rimantas illetve Aleksej (Sutkin, a szerk.) futamára leszek kíváncsi a Michelini gumi és a kedvenc pályája okán.
--------------------

Az interjú eredeti nyelven:

- First of all, thank you very much for the acceptance of the interview again! What do you think about the season in terms of the unpredictable races in Elite up until the 3rd race?

Sion: It's a very strange season. The tyre situation makes the season far less predictable, especially until we see the weather forecasts at each race. From my perspective, it's a shame that we haven't had a nice race for michis yet - the two low temp races were also unfortunately races where they had to do more stops than Br.

- You could start from pole position on the first race but the other 3 qualifications went well too. In spite of your good qualifications you have only 6 points as a result of unbelievable situations. Have you changed your goals for this season?

Sion: Well I would have had 14 points without the 2 random failures I've had so I'm happy enough with the pace i've got. As long as i can score in most races I'm happy although my points tally makes me a bit sad at the minute. Hopefully in a few races time the scoreboard might reflect actual pace a bit more, as I think my package is better than 10th in elite.

- You were unlucky but you could score some points with a smoking car. Are your losses significant in terms of money as a consequence of these technical failures?

Sion: Not yet. :) Of course it's a few million lost but I always budget for that kind of thing, and it's normal to have a couple of randoms during the season. They've just come a bit early this time, hopefully.
The bigger concern is that I got one sponsor warning for 13th, in a race where I was randomed from 7th. i believe that's totally unfair, could have devestating consequences and that the system chould be changed so that sponsor warnings from randoms don't ever happen.

- What are your expectations from the 5th GP? Who has the highest chances to win and what is your aimed position?

Sion: Well at first glance it looks like a michi race (I haven't looked at tyre durability yet, just noticed the temperatures) and grip is normal so michis will have some edge in qualifying too. If you assume that that's enough to overcome 1 performance bar, then I can hope to be on the podium, but the goal as always is simply top 8. Rimantas is favourite, and Aleksej is one to watch with his favourite track/michi combo.
Attila Gyurcsek
(Grupo Pro - 24)



Mensajes: 714
  País:
Hungría 
Certificado: 
Me gusta este mensaje (21)   No me gusta este mensaje (0)
Mensaje viejo #50936 Publicado el 10-Feb-2014, 20:30:56 (última edición el 10-Feb-2014, 20:32:31 por Attila Gyurcsek) Citar 
Magyar GPRO Magazin, 2. évad, 9.szám / 2. oldal

Rövid interjú Nikolay Borzenkov-val. (Készült a 2. futam után)
Készítette: Bozóti András

- Gratulálok a 2. futamon elért nagyszerű helyezésedhez! Számítottál erre a sikerre?

Nikolay: Köszönöm a gratulációt! Pódiumra egyáltalán nem számítottam

- Változtat-e a szezonra kitűzött céljaidon a jó rajtod az Elite-ben?

Nikolay: A jó kezdet nem befolyásolja a céljaimat. A cél az, hogy megerősítsem a pozíciómat az Elite-ben, és olyan magasra jutni, amennyire csak lehet. Valószínűleg most van lehetőség a szezon végén a legjobb tíz közé is bekerülni.

- Nagyon kiszámíthatatlanok az idei futamok az Elite-ben, mit gondolsz ezt a gumik okozzák elsősorban?

Nikolay: Nem igazán tudom megmondani, mennyire kiszámíthatatlanok a futamok az Elite-ben, mivel eddig nem igazán figyeltem az Elite-et. Sokakról nem tudom, hogy most jöttek-e a Master-ből, vagy már az Elite-ben voltak. De egyelőre a gumik úgy viselkednek, ahogy vártam, némelyek pedig, ahogy látszik, hibáznak.

-Lehet esélyed ebben a szezonban megszerezni első győzelmedet is a csoportban?

Nikolay: Lehetőség a győzelemre valóban van, de olyan feltételek mellett, amelyek együtt aligha teljesülnek. Ezek a megfelelő időjárás, és az ellenfelek hibái.
--------------------

Az interjú angol nyelven:

- Congratulations on your excellent result on the second race! Did you expect such success?

Nikolay: Thank you for congratulations! I didn’t expect to finish on the podium.

- Did you change your goals for the season as a consequence of your fantastic season start in Elite?

Nikolay: This good beginning doesn’t affects on my goals. My aim is to strenghten my position in Elite and reach as high levels as it is possible. Probably I will have the opportunity to finish this season in the top 10.

- The races in this season are very unpredictable in Elite. What do you think: is it the effect of tyres?

Nikolay: I can’t say really how unpredictable the races are in Elite, because I haven’t followed the races in Elite yet. I don’t know about lots of players whether they came from Master or were in Elite last season. However, the tyres go on in that way, what I expected but we can see some guys making faults.

- Do you have chances to win your first race in Elite this season?

Nikolay: There is the opportunity for win, but with those circumstances which will be not happen simultaneously. These are: the suitable wheather and the failures of the opponents.
--------------------

Az interjú eredeti orosz nyelven:

- Поздравляем с отличным результатом на втором заезде гонки! Ожидал такого успеха?

Nikolay: Спасибо за поздравление! Подиума никак не ожидал.

- Меняет ли поставленные цели на этот сезон хорошое начало в Элите?

Nikolay: Хорошее начало не меняет целей. Цель закрепиться в Элите и Быть как можно выше. Возможно появился шанс попасть в десятку по итогам сезона.

- Очень непредсказуемые в этом году заезды в Элите. Как думаешь, это в основном связано с шинами?

Nikolay: Мне трудно сказать насколько в Элите стали непредсказуемыми заезды, так как я за Элитой не наблюдал. Про многих не знаю, пришли они только что из мастеров или уже были в Элите. Но пока шины ведут себя так, как я и предполагал, а некоторые как видно ошибаются.

- Как щитаешь, есть ли у тебя шанс в этом сезоне получить первую победу в группе?

- Шанс на победу действительно есть, но это при нескольких условий, которые одновременно врятли произойдут. Это подходящая погода и ошибки соперников.
--------------------

Hát ennyi fért bele a mai számunkba, remélem ismét érdekesnek találjátok. A honlap problémája remélem megoldódott, mivel tisztázódott, hogy mi volt a problémás szó, mely miatt törölték azt a jó pár oldalt, amit.
Ezek az oldalak azóta már vissza is kerültek a honlapra, sajnos egy csapat leírás viszont elveszett.
Továbbra is szeretném ösztönözni a csapatvezetőket, hogy küldjék el a csapatleírásokat a szerkesztőségbe, hogy minél inkább megismerhessük a magyar csapatokat. Továbbá ajánlom a fórumon a csapatfórumot, mely azért készült, hogy megkönnyítsük a csapat nélküli managerek csapatkeresését. Ide nyugodtan beírhatjátok, ha tagfelvételt hirdettek a csapatba.

További sok sikert kívánok Mindenkinek! Remélem eléritek a céljaitokat a szezon végéig, és azt is remélem, bár nagyon úgy néz ki, hogy megszerezzük a 7. NT győzelmünket is!

Szép estét, és jó olvasást kívánunk Mindenkinek!
Gyurcsek Attila szerkesztő, és a GPRO Magazin munkatársai
Dávid Guti
(Grupo Amateur - 1)



Mensajes: 1670
  País:
Hungría 
Certificado: 
Me gusta este mensaje (6)   No me gusta este mensaje (5)
Mensaje viejo #50937 Publicado el 10-Feb-2014, 21:08:39 (última edición el 10-Feb-2014, 21:15:23 por Dávid Guti) Citar 
Quote ( Tibor Farkas @ February 10th 2014,19:49:26 )

Febr 7, 2014 Johnnie Walking elmondta, hogy elégedetlen a pilótád teljesítményével!

Fel is bonthatják a szerződést, vagy csak hisztiznek?


NEM CSAK HISZTIZNEK! Nekem két hiszti után felbontották a szerződést! :) Ennyi... Pedig már csak négy verseny volt hátra...

Quote ( Merse Kovácsházi @ February 10th 2014,17:59:48 )

Rosszul tudod. A riskeknek van a legnagyobb hatása rá. 0 riskekkel még akkor is nyerhetsz motivációt, ha egyébként pozíciókat veszítesz a futamon. A pilótád magas riskekért jó versenypozíciót is remél.


Nos, lehet... Viszont tudni kell, hogy korábban magas cétével értem el a 15. helyet, azzal emelkedett a motiváció, most pedig NULLA cétével előztem TIZENHETET, a 13. lettem, mégis elvesztettem az összeset... :) Érdekes...

Quote ( Gábor Safranyik @ February 10th 2014,17:26:24 )

Ki az a ember ,aki kb minden ember hozzászólalására tol egy dislike-ot.


Én is kapok mindig, de meg is nézem, ki az, akinek ennyire fáj... Sajnos olyanok voltak általában, akiktől pont nem vártam volna, de nem érdekel. Ez a tetszik/nem tetszik is teljesen felesleges, mert semmi haszna nincs!

Én mostantól mindenkinek igyekszem nyomni egy "zöldet"... Tudom, ez a mondatom is kiveri valakinél a biztosítékot... Hogy miért, azt tudja Ő maga is!

Várom a rengeteg "NEM TETSZIKET"!!!

Quote ( Károly Szabó @ February 10th 2014,21:12:51 )

De akkor ma is tanultunk valamit,


Okos ember holtáig tanul! :) Mindig lehet tanulni valami újat! :)
László Szarka
(Grupo Pro - 3)



Mensajes: 3487
  País:
Hungría 
Certificado: 
Me gusta este mensaje (2)   No me gusta este mensaje (1)
Mensaje viejo #50938 Publicado el 10-Feb-2014, 21:12:39 Citar 
Quote ( Dávid Guti @ February 10th 2014,21:08:39 )

NEM CSAK HISZTIZNEK! Nekem két hiszti után felbontották a szerződést!
Pontosan!
Kétszer szólnak, a harmadszorra már nem fognak...
Károly Szabó
(Grupo Amateur - 26)



Mensajes: 79
  País:
Hungría 
Certificado: 
Me gusta este mensaje (1)   No me gusta este mensaje (1)
Mensaje viejo #50939 Publicado el 10-Feb-2014, 21:12:51 Citar 
Uha, ezt jó tudni :D Köszi az infót. Azt hittem én is, hogy csak hisztiznek. De akkor ma is tanultunk valamit,
Laszlo Kupcsik
(Grupo Pro - 5)


Mensajes: 999
  País:
Hungría 
Certificado: 
Me gusta este mensaje (6)   No me gusta este mensaje (5)
Mensaje viejo #50940 Publicado el 10-Feb-2014, 22:19:22 (última edición el 10-Feb-2014, 22:20:10 por Laszlo Kupcsik) Citar 
A türelmesebbje nem hisztizik ;) legalábbis nekem még nem szóltak be. Azért a céljainkat is próbálom összhangba hozni, ha lehet
Página « 1 2 3 ... 1698 [16991700 ... 2376 2377 2378 » Ir a la página:

Responder a este tema