Qualify 1 & 2 Sijoitukset (Ryhmä: Elite | Kausi: 25 | Kilpailu: 9)

Valitse toinen ryhmä:  Kausi:  Kilpailu:
Aika-ajo 1
Sija Renk. Managerin nimi Maa Kierrosaika Ero
Paalu Bridgerock  Edvinas Pranculevicius2   1:20.220s  + 0.000s
2 Bridgerock  Zdenek Hladik2   1:20.706s  + 0.486s
3 Bridgerock  Jose Antonio   1:20.983s  + 0.763s
4 Bridgerock  Toygun Senler3   1:20.983s  + 0.763s
5 Bridgerock  Leandro Sereno2   1:21.397s  + 1.177s
6 Bridgerock  Laila Britāle   1:21.493s  + 1.273s
7 Bridgerock  Vsevolod Demydov   1:21.695s  + 1.475s
8 Bridgerock  Jani Syrjäläinen   1:21.775s  + 1.555s
9 Bridgerock  Joan Centellas   1:21.836s  + 1.616s
10 Michelini  Gabriel Toma   1:21.896s  + 1.676s
11 Bridgerock  Anton Klein   1:22.004s  + 1.784s
12 Bridgerock  Jose Lopez   1:22.134s  + 1.914s
13 Bridgerock  David Rolleston   1:22.146s  + 1.926s
14 Bridgerock  Dmitriy Krautsou   1:22.173s  + 1.953s
15 Bridgerock  Evaldas Ruseckas   1:22.180s  + 1.960s
16 Michelini  Chris Hewitt   1:22.195s  + 1.975s
17 Bridgerock  Justinas Smyšliajevas   1:22.282s  + 2.062s
18 Bridgerock  Paul Lynch   1:22.306s  + 2.086s
19 Bridgerock  Nico Zou   1:22.321s  + 2.101s
20 Bridgerock  Wojciech Uzikowski   1:22.475s  + 2.255s
21 Bridgerock  Serguei Baranovski   1:22.576s  + 2.356s
22 Bridgerock  Mindaugas Sarocka   1:22.637s  + 2.417s
23 Bridgerock  Radek Rejc   1:22.692s  + 2.472s
24 Bridgerock  Martynas Molneris   1:22.695s  + 2.475s
25 Bridgerock  Andrej Borsuk   1:22.825s  + 2.605s
26 Bridgerock  Chris Brady   1:22.897s  + 2.677s
27 Bridgerock  Chris Williamson   1:23.385s  + 3.165s
28 Bridgerock  Vladislav Erokhin   1:23.515s  + 3.295s
29 Bridgerock  Jarno Lehikoinen   1:23.685s  + 3.465s
30 Badyear  Marius Slavinskas   1:23.752s  + 3.532s
31 Badyear  Nuno Vicente   1:23.879s  + 3.659s
32 Badyear  Aleksej Sutkin   1:24.062s  + 3.842s
33 Pipirelli  Tomasz Petryk   1:24.425s  + 4.205s
34 Pipirelli  Vladimir Grigoriev   1:24.664s  + 4.444s
35 Pipirelli  Sylvain Elsass   1:24.859s  + 4.639s
36 Pipirelli  Mateusz Zaborny   1:25.437s  + 5.217s
37 Pipirelli  Farcy Génel   1:25.735s  + 5.515s
38 Pipirelli  Frederico Neves   1:26.002s  + 5.782s
39 Pipirelli  Filipe Miguel   1:27.603s  + 7.383s
Aika-ajo 2
Sija Renk. Managerin nimi Maa Kierrosaika Ero
Paalu Bridgerock  Edvinas Pranculevicius2   1:21.606s  + 0.000s
2 Bridgerock  Toygun Senler3   1:21.630s  + 0.024s
3 Bridgerock  Zdenek Hladik2   1:21.754s  + 0.148s
4 Bridgerock  Leandro Sereno2   1:21.931s  + 0.325s
5 Bridgerock  Jose Antonio   1:22.120s  + 0.514s
6 Michelini  Gabriel Toma   1:22.152s  + 0.546s
7 Bridgerock  Vsevolod Demydov   1:22.604s  + 0.998s
8 Bridgerock  Dmitriy Krautsou   1:22.723s  + 1.117s
9 Bridgerock  Jani Syrjäläinen   1:22.887s  + 1.281s
10 Bridgerock  Evaldas Ruseckas   1:22.994s  + 1.388s
11 Bridgerock  Laila Britāle   1:23.076s  + 1.470s
12 Bridgerock  Joan Centellas   1:23.088s  + 1.482s
13 Michelini  Chris Hewitt   1:23.159s  + 1.553s
14 Bridgerock  Paul Lynch   1:23.214s  + 1.608s
15 Bridgerock  Anton Klein   1:23.242s  + 1.636s
16 Bridgerock  Justinas Smyšliajevas   1:23.376s  + 1.770s
17 Bridgerock  Serguei Baranovski   1:23.392s  + 1.786s
18 Bridgerock  Andrej Borsuk   1:23.438s  + 1.832s
19 Bridgerock  Wojciech Uzikowski   1:23.545s  + 1.939s
20 Bridgerock  Jose Lopez   1:23.654s  + 2.048s
21 Bridgerock  Radek Rejc   1:23.665s  + 2.059s
22 Bridgerock  Vladislav Erokhin   1:23.709s  + 2.103s
23 Bridgerock  Mindaugas Sarocka   1:23.926s  + 2.320s
24 Bridgerock  Chris Brady   1:23.969s  + 2.363s
25 Bridgerock  David Rolleston   1:24.026s  + 2.420s
26 Bridgerock  Chris Williamson   1:24.138s  + 2.532s
27 Bridgerock  Nico Zou   1:24.231s  + 2.625s
28 Bridgerock  Martynas Molneris   1:24.383s  + 2.777s
29 Badyear  Marius Slavinskas   1:24.464s  + 2.858s
30 Badyear  Nuno Vicente   1:25.186s  + 3.580s
31 Badyear  Aleksej Sutkin   1:25.255s  + 3.649s
32 Bridgerock  Jarno Lehikoinen   1:25.373s  + 3.767s
33 Pipirelli  Vladimir Grigoriev   1:25.949s  + 4.343s
34 Pipirelli  Tomasz Petryk   1:26.063s  + 4.457s
35 Pipirelli  Sylvain Elsass   1:26.193s  + 4.587s
36 Pipirelli  Farcy Génel   1:26.507s  + 4.901s
37 Pipirelli  Mateusz Zaborny   1:26.945s  + 5.339s
38 Pipirelli  Frederico Neves   1:28.042s  + 6.436s
39 Pipirelli  Filipe Miguel   1:30.480s  + 8.874s