Qualify 1 & 2 Sijoitukset (Ryhmä: Master - 3 | Kausi: 50 | Kilpailu: 17)

Valitse toinen ryhmä:  Kausi:  Kilpailu:
Aika-ajo 1
Sija Renk. Managerin nimi Maa Kierrosaika Ero
Paalu Dunnolop  Victor Ramirez   1:02.176s  + 0.000s
2 Dunnolop  Yuri Kuptsov   1:02.680s  + 0.504s
3 Dunnolop  Kiran Patel   1:02.826s  + 0.650s
4 Dunnolop  Hugo Merlin   1:03.012s  + 0.836s
5 Dunnolop  Dragan Mile   1:03.042s  + 0.866s
6 Dunnolop  Sándor Bőr   1:03.212s  + 1.036s
7 Dunnolop  Nick Tsagarakis   1:03.221s  + 1.045s
8 Dunnolop  Krzysztof Malik   1:03.234s  + 1.058s
9 Dunnolop  Stefan Wenke   1:03.347s  + 1.171s
10 Yokomama  Jose Lopez   1:03.430s  + 1.254s
11 Dunnolop  Armenio Santos   1:03.448s  + 1.272s
12 Contimental  Luis Ferreira   1:03.520s  + 1.344s
13 Dunnolop  Heikki Hirvisalo   1:03.740s  + 1.564s
14 Dunnolop  Stavros Oikonomidis   1:03.901s  + 1.725s
15 Dunnolop  Christophe Dumont   1:03.931s  + 1.755s
16 Yokomama  János Háry   1:03.978s  + 1.802s
17 Pipirelli  Marek Hajnrych   1:04.006s  + 1.830s
18 Dunnolop  Viktor Dyankov   1:04.121s  + 1.945s
19 Dunnolop  Milan Barnet   1:04.199s  + 2.023s
20 Dunnolop  Stefan Stillhart   1:04.405s  + 2.229s
21 Dunnolop  Lucian Chiru   1:04.543s  + 2.367s
22 Yokomama  Theo Panag   1:04.598s  + 2.422s
23 Contimental  Eugene Timchenko   1:04.748s  + 2.572s
24 Contimental  Rogerio Mandler   1:04.938s  + 2.762s
25 Yokomama  Luis Uranga   1:04.991s  + 2.815s
26 Contimental  Konstantin Sobolev   1:05.006s  + 2.830s
27 Contimental  Dave Maher   1:05.083s  + 2.907s
28 Yokomama  Wojciech Uzikowski   1:05.158s  + 2.982s
29 Dunnolop  Rogerio Pereira   1:05.459s  + 3.283s
30 Contimental  Zsolt Antal   1:05.874s  + 3.698s
31 Contimental  Thomas Uvyn   1:06.335s  + 4.159s
32 Pipirelli  Pedro Mata   1:06.618s  + 4.442s
33 Pipirelli  Pedro Almeida   1:06.758s  + 4.582s
34 Contimental  Hans Mörtsjö   1:11.922s  + 9.746s
35 Dunnolop  Mark Eadie   1:12.235s  + 10.059s
Aika-ajo 2
Sija Renk. Managerin nimi Maa Kierrosaika Ero
Paalu Dunnolop  Victor Ramirez   1:03.932s  + 0.000s
2 Yokomama  Jose Lopez   1:04.107s  + 0.175s
3 Dunnolop  Heikki Hirvisalo   1:04.131s  + 0.199s
4 Yokomama  János Háry   1:04.227s  + 0.295s
5 Dunnolop  Hugo Merlin   1:04.282s  + 0.350s
6 Dunnolop  Yuri Kuptsov   1:04.320s  + 0.388s
7 Dunnolop  Armenio Santos   1:04.413s  + 0.481s
8 Dunnolop  Christophe Dumont   1:04.506s  + 0.574s
9 Dunnolop  Stefan Wenke   1:04.524s  + 0.592s
10 Dunnolop  Sándor Bőr   1:04.558s  + 0.626s
11 Dunnolop  Kiran Patel   1:04.573s  + 0.641s
12 Dunnolop  Stavros Oikonomidis   1:04.752s  + 0.820s
13 Dunnolop  Dragan Mile   1:04.769s  + 0.837s
14 Pipirelli  Marek Hajnrych   1:04.980s  + 1.048s
15 Contimental  Luis Ferreira   1:05.175s  + 1.243s
16 Dunnolop  Nick Tsagarakis   1:05.201s  + 1.269s
17 Dunnolop  Stefan Stillhart   1:05.259s  + 1.327s
18 Dunnolop  Viktor Dyankov   1:05.350s  + 1.418s
19 Dunnolop  Milan Barnet   1:05.352s  + 1.420s
20 Dunnolop  Lucian Chiru   1:05.600s  + 1.668s
21 Contimental  Dave Maher   1:05.635s  + 1.703s
22 Contimental  Rogerio Mandler   1:05.710s  + 1.778s
23 Contimental  Eugene Timchenko   1:05.820s  + 1.888s
24 Dunnolop  Rogerio Pereira   1:06.158s  + 2.226s
25 Yokomama  Wojciech Uzikowski   1:06.267s  + 2.335s
26 Contimental  Konstantin Sobolev   1:06.311s  + 2.379s
27 Yokomama  Theo Panag   1:06.764s  + 2.832s
28 Dunnolop  Krzysztof Malik   1:06.785s  + 2.853s
29 Contimental  Zsolt Antal   1:07.136s  + 3.204s
30 Pipirelli  Pedro Mata   1:07.454s  + 3.522s
31 Contimental  Thomas Uvyn   1:08.217s  + 4.285s
32 Pipirelli  Pedro Almeida   1:08.755s  + 4.823s
33 Yokomama  Luis Uranga   1:10.838s  + 6.906s
34 Contimental  Hans Mörtsjö   1:14.471s  + 10.539s
35 Dunnolop  Mark Eadie   1:15.388s  + 11.456s